Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość też z mazowsza
hej, jest tu kto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyznki udalo sie :) mimo groznych wyrokow lekarskich (invitro iui dlugie leczenie) zdazyl sie CUD i w momencie kiedy przestalismy sie starac i po prostu cieszylismy sie soba nagle zaskoczylo :) jutro lece na potwierdzenie do gina ale moje samopoczucie z ostatnich 2tygodni, tempki i to co mowi organizm oraz dzisiejszy super krerchowy test mowia same za siebie jednak warto sie nie poddawac cuda sie zdazaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie kochana i czekamy na info o terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aniuM I TU CI TEZ POGRATULUJE :) takie wiadomosci az od siebie bija blaskie ;) dziewczyny medowac sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie dzidzia ma juz 3 cm rosnie jak na drozdzach hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Aniu GRATULACJE!!!!!! Bardzo sie cieszę że kolejna z nas ma pod serduchem mala kruszynkę :-) Aniu, który to tydzien? Napisz jak po wizycie u ginka.... Nowa Rosa, HB witaycie w dniu dzisiejszym!!! A gdzie pozostałe kobietki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka witaj :* 👄 hihi jestesmy wielkie bo nasza wiara dalej podczymuje nasz topik oby jak najwiecej takich wiesci ze kolejnej sie udaje :) to znaczy ze jest iskieraka nadzieji :) ktora nastepna nooooo ustawaiac sie do kolejki ;) bo ja juz zrobilam hmm ze 3 rezerwacje :P hb no to dzidzi juz calkiem spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulacje :) gin powiedzial ze w swietle wynikow nasze dziecko to prwadziwy CUD , wszystko ladnie wyglada takze nie dostalam zadnych lekow, bobo ma 13mm dlugosci a jesli idzie o wiek to 6tyg 0 dni takze juz tacy mlodziutcy nie jestesmy :D alez jestem szczesliwa!!! nawet nie wiecie co to za wrazenie zajsc w ciaze kiedy lekarze nie daja szans... radosc to za malo powiedziane, to po prostu SZOK :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia dzieki... udowodnilismy ze nie ma rzeczy niemozliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu takie pustki
a kiedys tu tak fajnie bylo co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktoś tu jeszcze jest i czyta???? Mam nadzieje, ze tak, a jesli nie to tez bede pisac, najwyzej zrobi sie z tego swoisty pamietnik, chociaz nie lubie monologow..... Jutro zaczynam 30 tydzien ciazy. Nie wiem doprawdy, kiedy to zlecialo... teraz to juz naprawde z gorki, zaczynaja sie pojawiac obawy przed tym wszystkim, co mnie czeka :-) Ale mam nadzieje, ze narodziny malenstwa i pierwsze doby w nowej roli przejda gladko..... Mamy juz kupionych troszke ciuszkow dla dziecka, wybrane lozeczko i komodke do przewijania. Wozek tez wybrany, tylko jeszcze zastanawiamy sie nad kolorem.... A w moim miescie buro, ciemno i deszczowo dzisiaj. Oby do wiosny..... :D Pozdrawiam Was kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI ;) noja jeszcze jestem :) wpadam polukac czy ktos sie pojawil mazowaszanka gratuluje 30 tyd. oooo ale to przelecialo :) pozdrawiam i sle buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam, ale rzeczywiście te pustki bardzo odstraszają, wręcz zniechęcają u mnie po staremu, Goldi szaleje, mąż w pracy, ja zmieniłam robotę, ale zastanawiam się nad kolejną zmianą, tym razem miasta czekam na okres, powinnam dostać na dniach, wyniki mam dobre, za 3 miesiące mam iść na kontrolę Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasami zagladam ale ogolnie mam szlaban na kompa :P teraz troche szaleje w temacie lipiec 2007 hehehe jeszcze 2 dni i bedzie juz 7 tydzien, ojjj Mazowszanko zazdroszcze ci ze to juz 30, przynajmniej bedziesz szybciutko malenstwo miala ze soba a ja jeszcze tyle czekania... no ale poczekam wytrwale :) Olka pracuejsz w tej drugiejfirmie ostatecznie? i jak zadowolona??? no i na jakie miasto chcesz zmienic? duzo widze zamieszania u was. A co lekarz powiedzial po monitoringu bo z tego co pamietam z 28dni to sie wybieralas? pozdrawiam i lece odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu pustki gdzie jest
chce miec karolinke co sie z nia dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanko to jzu 30 tc???kurcz elae zlecialo........ja zaczynam 11 tc ale tez sie ciesze!pozdrawoam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pojutrze maszeruję na usg, oczywiście Gabi i tatuś idą ze mną :-) Może uda nam sie podejrzeć płeć maluszka, chociaż to dopiero koniec 20 tyg, więc może być jeszcze za wcześnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie za wczesnie mi gin powiedz z ez corka bede mogla przyjsc ok 19 tc wiec napewno bedzie widac juz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM lekarz powiedziała, że wszystko jest okey i jeżeli nic się nie zmieni mam przyjść za 3 miesiące. My mamy się tylko starać . A co ja do cholery robię od 2 lat, baki zbijam. Chyba dam sobie spokój. Dziś 30dc, jajnik prawy coraz bardziej pobolewa na okres. E tam. Trzeba znaleźć inne zajęcie. Ja jestem w tej 2 firmie na stałe od września oficjalnie ale wykańczają mnie dojazdy codziennie godzina w 1 stronę, a gaz poszedł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@................................@@@@ .............................@@@@................................@@@@ .............................@@@@................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejosssssssssssss - i ja ejstem, podczytje, jestem na bieżąco :) Mazowaszanka - idziesz z ciąza łeb w łeb z moja siostrą :) 🌼 AniaM, Roska, Ola ❤️ Halo - gdzie reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu trzymaj sie dzielnie... ja mysle ze moze powinniscie postanowic przez te 3 misiace sie nie starac? tzn przytulac sie kiedy tylko bedzie ochota bez polowania na dni cyklu, moze tego wam wlasnie trzeba, takiego wyluzowania troszeczke... nie wiem co poradzic ale wiem ze nam to pomoglo. babeczki zaciazone - jaki byl wiek waszej ciazy jak bylyscie na pierwszym usg i ile mial wtedy bobas? ja tak czytam i w kocnu nie wiem jak to jest bo wychodzi ze 13mm to jakos strasznie duzo a wtedy bylo 6t0d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny!!!! AniuM!!!! Gratuluje z calego serca i ciesze sie razem z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️🌼 Jak dobrze z samego rana przeczytac tak wspaniale wiadomosci!!!!!:D:) ❤️ Ciesze sie rowniez,ze nasz topik dalej istnieje,ze po moim prawie dwutygodniowym wyjezdzie mam gdzie wracac!!!! Jeszcze kilka dni mam tylko neta w domu,potem dopiero po przeprowadzce,czyli chyba jakos od Nowego Roku,ale napewno sie odezwe wtedy. U mnie bez zmian,cyste lekarz probowal wyleczyc lekami,ale sie raczej nie da,bo zachodzi juz krwia i bedzie na 99% potrzebna laparoskopia,dzieki ktorej usunie sie tez zrosty...:( A potem do dziela,do staran!!!;):D Jak widze,ze Wam sie udaje to mam sile,chec o walki,ze i mi sie uda!!!!:) Pozdrawiam wszystkie Mamusie oraz przyszle Mamusie!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie Dziewczyny!!!!!! Jak sie ciesze ze sie troche ruszylo na naszym topiczku!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, ze jeszcze nastana jego szczesliwe dni...... :-) AniuM, ja na pierwszym USG bylam dosc pozno, bo w 12 tygodniu i wtedy Malenstwo mialo prawie 6 cm. Mam w domu książkę pt. Ciąża i tu sa opisane wszystkie tygodnie, ile wtedy dziecko powinno mierzyc, wazyc itd.... Wg niej w 6 tygodniu ciazy powinno miec 2-4 milimetrow. Ale juz 6-tygodniowy zarodek, czyli w 8 tyg. ciazy powinien mierzyc od14 do 20 milimetrow, wiec moze to o wiek malenstwa chodzi??? Vall, naprawde jestesmy z Twoją siostra w jednym wieku ciążowym??? Jak ona sie czuje, duzo przytyla? Pozdrowka dla siostry i jej malenstwa! Olu, podpisuje sie pod slowami Ani... Wyluzowac i przytulanki spontaniczne!!! Ja bym teraz bardzo chciala tak moc mezulka uwiesc, kiedy mnie najdzie ochota, ale jestem na takim etapie, ze sie boje, by nie przyspieszyc narodzin Dzidzi. Wiec poscimy :-( Jeszcze kilka tygodni i bedziemy, jak juz tu pisalam wczesniej, \"skracac szyjke\", jak to jednej dziewczynie ginka zalecila, bo miala dluga i twarda :D Elu, baaardzo sie ciesze, ze do nas wrocilas, i smutno, ze az do Nowego Roku Cie nie bedzie! buuu.... Nie martw sie laparoskopia, przynajmniej upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu i bedziesz mogla bez przeszkod starac sie o Karolinke :-) Caluski dla wszystkich pojawiajacych sie i nieobecnych, mam nadzieje ze tylko chwilowo, rpzruszajmy nasz topiczek, proszeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu super ze wrocilas, mam nadzieje ze wsyzstko sie szybko uda podleczyc i bedziecie juz tylko staranka mieli w glowie :) Mazowszanko wiek ciazy powiadasz... ja wiem kiedy zaciazylam dokladnie ;) dzieki prowadzonym wykresikom (notabene na 28dni.pl) no i w niedziele minie 5 tygodni jak maluszek u mnie w brzuszku gosci. W czwartek minelo 7 tygodni jak jestem w ciazy wiec sama juz nie wiem co myslec... nie sadze zeby gin sie cos rabnal bo jest bardzo kompetentna osoba, coooz moze mam w brzuchu wielkoluda :) jak na razie to miewam sie fatalnie - nudnosci zawroty glwoy, jadlowstret i bol piersi koszmarny, od wizyty u gina w zeszly czwartek do dzisiaj schudlam 2kg i mam zamiar zaczac sie faszerowac bardziej owockami i warzywkami skoro nic innego nie podhcodzi... no ale bedzie dobrze, najwazniejsze ze mlody sie rozgoscil u mamy pod serduchem :) a i jeszcze cos - my cala ciaze sie przytulalismy i wszystko bylo ok, nasienie mezczyczny ponoc dopiero po 36 czy 378 tyg jest w stanie przyspieszyc skracanie szyjki, teraz po prsotu trzeba sie ciut delikatniej pokolysac ;) upojnych nocy zycze ;) Ola,VaLL, HAB, Rosa - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×