Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość upedak topika
szkoda bardzo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdlumrxcnui54qnotc4
a po co taki topik? szukajmy przyjaciol w realu a nie w necie to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na naszym \"niepotrzebnym\" topiku!!!!! Mam nadzieje, ze chwilowy kryzys nam minie i znowu nie bedziemy mogly nadazyc za czytaniem postów. W Wawce pogoda srednia, troche slonca, troche deszczu, ale da sie jeszcze z przyjemnoscia pospacerowac :-) W poniedzialek idziemy do gina. Ciekawe ile przytylam od poprzedniego razu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zalozyc nowy topik
ten sie rozlecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieeeekiii
karminowy_przypływ Pedagog, własnie myslałam o tej gazetce z płytą, widziałam ją w kiosku i myślę o niej czy nie kupić na tej płytce są chyba ćwiczenia, które sie wykonuje podczas ciąży a w gazetce wskazówki jak ćwiczyc po ciąży z maluszkiem i cos chyba o sexiku po ciąży ja prawdę mówiąc nie chciałam własnie wczesniej "gromadzic", kupowac takich rzeczy bo to juz w ogóle wskazywałoby na zeswirowanie ale z drugiej strony drugiego takiego numeru później juz nie bedzie, wiec to chyba nic złego jesli miałabym taką płytkę w domu, Salome - gorąco Cie pozdrawiam, jestesmy z Tobą "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 13:40 olinek ohh Salome..a coz to za czarne chmury nad Toba?? Z tymi chlopami i chorobami to cos jest...wystarczy ze boli glowka albo katarekto juz -ojoj do lekarza.Boze ja nie pamietam kiedy bylam ostatnio u internisty z jakas choroba...moj to lata jak najety Nie pocieszymy Cie niczym bo czym? Gadanie e bedzie ok juz chyba Ci bokiem wychodzi... Ale w koncu wyjdzie słoneczko -zawsze tak jest A co do tego cwiczenia...no fajnie jak jest fajnieale jak cos jest nie fajnie to lekarz nie pozwoli.Wiec zapewne mozna tylko lepiej nie na wlasna reke i nie wbrew zakazom i oczywiscie zdrowy rozsadek.. Ja cwicze fitnes 2 razy w tyg. i trudna blaby dla mnie mysl ze mam cala ciaze nic nie robic...ale gdyby mi lekarz nie pozwolil to bez dyskusji... No ale moze najpierw badzmy -potem bedziemy gdybac "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie" 13:46 Lamia81 Salome buziak dla Ciebie. Na pocieszenei napiszę że po Nystatynie Małemu pleśniawki zeszły w oka mgnieniu. A co do mężczyzn to ech ... szkoda gadać. Mój to zawsze jak tylko mu cos jest to już nei ujedziesz. Włuczy sie tylko po domu i szlak mnie trafi. I przynies wynieś Głowa do góry trzymam kciuki - tyle przynajmniej mogę A na ćwiczenia po ciąży polecam "6" Weidera Spadam do domku do jutra http://www.mikolaj06.bobasy.pl http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers12945.gif 16:40 Karolka28 Witam serdecznie dawno mnie tutaj nie było. Mam tylko jedno do powiedzenia nie wiem na ile to jest prawda, ale test 2 dni temu i dzisiaj pokazał mi jedną mocną a drugą słabą, ale widoczną kreskę. Są dwie i jutro rano zrobię jeszcze dla pewności oraz badanie krwi. Mam nadzieję że się udało ale to jest radość widzieć dwie krechy szok.Napisze jutro jak poszło dalej. PAPA 18:59 Sylwia Karolka 28 dziewczyno gratulacje ale masz szczęście bo długo się nie starałaś cieszę się ze następnej sie udało 21:45 Obinka Mam dziś dolinę Byłam dziś na kontroli u mojej gin i niestety muszę od jutra polezeć w szpitalu Szyjka skróciła się do ok. 1,5 cm. Gin powiedziała, że zrobią mi badania i z ordynatorem zdecyduje czy będzie musiał założony być szew albo kapturek. Spakowałam już potrzebne rzeczy, ale płakać mi się chce jak pomyśle o tym wszystkim. Przepraszam, że tak tylko o sobie piszę ale nie mogę skupić się na niczym innym. Mam nadzieję, że Karolka 28 potwierdzi swoje przypuszczenia i może jeszcze kyóraś ze starających się , to oblejemy to Piccolo jak wrócę. 22:28 olinek Obinko-->:Myszko .Nie stresuj sie dodatkowo jeszcze w tym stanie... Dla nich to rutyna...lepiej ze problem jest pod kontrola i da sie temu zaradzic...Zaufaj lekarzom.Polez ,odpocznij i wracaj do nas tu raz dwa... Karolko czekamy na wiesci Daj znac jak i co.... "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie" 22:54 karminowy_przypływ Biedna Obinka, nie cierpię szpitali, brrr... dlatego szybko musisz to przejsc i wrócic do nas, zobaczysz ze szybciutko przeleci, a jak trzeba, to trzeba prawda? dla dzidziusia... będzie dobrze Kochana, pozdrawiam a ja nadal czekam na @ ale juz nic nie mówię - pewnie okres przyjdzie w nocy lub jutro, bo jajniki bolą i mam małe skurcze macicy, od 8 miesięcy to bedzie pierwszy okres, którego nie dostałam w terminie, tak jak mówiłyscie: "nie daj Boze zeby jeszcze sie spóźnił" idę spać, buziaki dziewczyny "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 23:42 gosjaak (korzuszka@interia.pl) Kochane prosze powiedzcie mi czy moge zajsc w ciaze majac cykle 32-35 dni, a nawet przeciaga sie do 45 dni (rzadko)??????? 07:39 Zabajona Jej, Obinko - to się dochrapałaś bidulo no ale zapewne po OPR-ku byłaś grzeczna i leżałaś, widocznie córcia nasiska mocnej na szyjkę i to dlatego. Lekarz mi kiedyś tłumaczył, że macica, to jak taki balonik, im bardziej go nadmuchujesz, tym krótszy jest "ogonek". To samo dotyczy macicy. Więc skoro musisz iść do szpitala, to zapewne tam ci pomogą. No i na bank masz pewne LEŻENIE plackiem już do końca. Ale czego się nie wytrzyma dla dziecka ... Swoją drogą naprawdę jak analizuję wszelkie niedogodności i niebezpieczeństwa, to stwierdzam, ze mdłości, wymioty ... to błogosławieństwo w zestawieniu z innymi ... NA szczęście moje skórcze nie przynoszą mi skracania się szyjki. karminowy przypływ - skoro cykle miałaś regularne dotąd, to myślę, że jak nie dostaniesz do jutra okresu, to smiało rób test. To już własciwszy termin niż ten poprzedni gosjaak - trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć ci na to pytanie. Teoretycznie masz szansę, bo dlaczego nie? Aczkolwiek do zajścia w ciążę niezbędnych jest kilka warunków, które muszą zostać spełnione, żeby mogło dojść do zapłodnienia, między innymi: owulacja u ciebie, dobre nasienie twojego partera, prawidłowy poziom hormonów (progesteron, prolaktyna). To tylko kilka, ale bardzo waznych czynników. Sądząc po długości twoich cykli i tym, że - jak piszesz - są nieregularne, masz jakiś problemik hormonalny. Powinnaś iść z tym do gina i przebadać się pod kątem owulacji (każda kobieta ma czasem bezowulacyjny cykl, dlatego obserwację nalezy prowadzić kilka cykli, żeby nie sugerować się jednym wynikiem). Jesli to znajdą się jakieś problemy, to gin na pewno pokieruje tobą i zleci ci odpowiednie badania. www.szipszop.pl/tickers/4753.gif 07:41 Zabajona STARACZKI Nick...................Wiek.....Cykl starań....Termin @.......Miasto pogodny dzień........ 34........14........11.11.06>........>Kraków Malina................ ..30........12.........06.11.06>.......>Rybnik skarbel.............. ...27.........6.........15.09.06>........>Rzeszów Idzia.................... 26.........3.........30.06.06.>.......>Mazury Vall ..................... 27.........7..........16.11.2006>.........Kraków oczekująca1...........28.........19........28.09.06.>..........W-wa olinek....................30.........5..........30.10.06>........>Kraków tosieńka................27..........3.........20.10.06>........>Byd. Sylwia...................29..........4..........07.11.06.........>Warszawa Betka....................29.........2..........03.11.06.........>Pruszcz Gd Sisterone................34.........2..........10.11.06..........>Białogard karminowy_przypływ..27........1..........23.10.06..........Katowice Aisata.....................23........1..........??????...........Pomorze Zach. PRZYSZŁE MAMUSIE Nick...........Wiek......TC....Termin porodu...Płeć...Ilość cykli..M malbik..........26.......33.......27.11.06......synek.....9.....Wrocław rita101........36....... 32.......21.11.06......????????...5 lat..Kraków july.............27.......33........27.11.06.......????????..4......Warszawa asiulka25.....25.......33.....9.12.06.......synek.....5......okolice Jeleniej Góry Zabajona......29.....27........31.01.07....narazie córka..11....>Olsztyn Obinka........28......21.........13.02.07......córka.....8......Piła Eufia...........25.......22.......15.02.07......???????....3.....Szczecinek Pedagog.......24.......19.......27.03.07.....??????....18....Jaworzno Koniecpołek...34......21........08.03.07.....????......10....Warszawa Madziunia23...23......17.......26.02.07.......???.....1.....Łódź Misiolinka.......25......6.........11.06.07....?????.....7......Łódź MAMUSIE I ICH POCIECHY Nick ...........Data porodu............Imię..........ilość cykli......miasto Żenia............31.03.06r..........Filip............6..........> Lamia81.......15.04.2006.........Mikołaj........4...........>Poznań rybka25........14.04.06r..........Marcelek......4...........>Rakoniewice Rosiczka........08.05.06r.........Krystianek....3...........>Poznań Adane99........????????..............Oleńka.........?...........> Kalla.............02.07.06r..........Krzyś..........4..........>.Krynica-Zdrój Salome..........08.07.06r..........Piotr...........6..........>Poznań Daffodile........05.09.2006 r......Olaf...........9............>Będzin www.szipszop.pl/tickers/4753.gif 08:31 Obinka Cześc ! Ja już wstałam i zaczynam się szykować 😭 z wieeelkim bólem. Wiem, ze muszę to przejść i nie mam innego wyjścia, ale zawsze przed ciążą bałam się leżenia. Mam wielką nadzieję, że lekarze zrobią wszystko jak trzeba i na Wszystkich Świętych będę już w domu. A wy tu piszcie. . . piszcie same dobre wieści chcę czytać jak wrócę, żadnych chorób, @ i podobnych dupereli. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku. Szkoda, że naeta nie ma w szpitalu. ;P 08:34 Obinka A i jeszcze poprawiam się w STARACZKI Nick...................Wiek.....Cykl starań....Termin @.......Miasto pogodny dzień........ 34........14........11.11.06>........>Kraków Malina................ ..30........12.........06.11.06>.......>Rybnik skarbel.............. ...27.........6.........15.09.06>........>Rzeszów Idzia.................... 26.........3.........30.06.06.>.......>Mazury Vall ..................... 27.........7..........16.11.2006>.........Kraków oczekująca1...........28.........19........28.09.06.>..........W-wa olinek....................30.........5..........30.10.06>........>Kraków tosieńka................27..........3.........20.10.06>........>Byd. Sylwia...................29..........4..........07.11.06.........>Warszawa Betka....................29.........2..........03.11.06.........>Pruszcz Gd Sisterone................34.........2..........10.11.06..........>Białogard karminowy_przypływ..27........1..........23.10.06..........Katowice Aisata.....................23........1..........??????...........Pomorze Zach. PRZYSZŁE MAMUSIE Nick...........Wiek......TC....Termin porodu...Płeć...Ilość cykli..M malbik..........26.......33.......27.11.06......synek.....9.....Wrocław rita101........36....... 32.......21.11.06......????????...5 lat..Kraków july.............27.......33........27.11.06.......????????..4......Warszawa asiulka25.....25.......33.....9.12.06.......synek.....5......okolice Jeleniej Góry Zabajona......29.....27........31.01.07....narazie córka..11....>Olsztyntabelce. Obinka.........28.....23........13.02.07......córka.......8....Piła Eufia...........25.......22.......15.02.07......???????....3.....Szczecinek Pedagog.......24.......19.......27.03.07.....??????....18....Jaworzno Koniecpołek...34......21........08.03.07.....????......10....Warszawa Madziunia23...23......17.......26.02.07.......???.....1.....Łódź Misiolinka.......25......6.........11.06.07....?????.....7......Łódź MAMUSIE I ICH POCIECHY Nick ...........Data porodu............Imię..........ilość cykli......miasto Żenia............31.03.06r..........Filip............6..........> Lamia81.......15.04.2006.........Mikołaj........4...........>Poznań rybka25........14.04.06r..........Marcelek......4...........>Rakoniewice Rosiczka........08.05.06r.........Krystianek....3...........>Poznań Adane99........????????..............Oleńka.........?...........> Kalla.............02.07.06r..........Krzyś..........4..........>.Krynica-Zdrój Salome..........08.07.06r..........Piotr...........6..........>Poznań Daffodile........05.09.2006 r......Olaf...........9............>Będzin 08:40 Zabajona Obinko - myślę, ze wyjdziesz na koniec tygodnia, założą ci pewnie szew okrężny, zlecą leżenie, dadzą leki i wypuszczą. No chyba, ze znowu będziesz niegrzeczna i zaczniesz się po domu krzątać, placki piec i obiady gotować. Już my ci nie pozwolimy. Będzie dobrze i głowa do góry. www.szipszop.pl/tickers/4753.gif 08:43 Sylwia Witam dziewczynki Obinko nie martw sie ja leżałam miesiąc w szpitalu do porodu który miałam na siłę wywoływany,jakos czas mi zleciał nie będzie tak źle ,przynajmniej będziesz pod stałą opieką,więc nić dzidzi sie nie stanie,nie jest to przyjemne ,ale człowiek jest w stanie znieść wiele dla dobra dziecka.Uściski. 09:01 rita101 Obinka - ja też mocno trzymam kciuki , też myślę ze założą ci szew albo krążek i będzie dobrze , wiadomo że będziesz musiała się oszczędzać ale dla dzidzi wszystko można znieść . 37- t.c. - może się uda? 09:01 karminowy_przypływ Witam kobietki, Pedagog kupiłam dziś tą gazetkę z płytą i okazało sie ze są 2 wersje: jedna to cwiczenia dla kobiet w ciązy a druga po ciąży Wzięłam tylko tą pierwszą, bo przy tej drugiej płycie jest ta sama gazetka, więc... A zresztą czas "po ciąży" to jeszcze odległy czas więc moze wymyślę wtedy cos innego, inne cwiczenia. hm, no a okresu brak, sprawdzałam raz jeszcze w organizerku, dokładnie od 8 miesięcy okres dostawałam w 27 lub 28 dniu cyklu. Dziś jest 29 dc zero plamień, upławów, śluz białawy, a temperatura dzis rano 37. A najlepsze ze teraz boje sie zrobic test, jakos tak NIE WIERZĘ , ze mogłoby to byc to, nie czuje tego jakos... Nie wiem co myslec. Miłego dnia dziewczyny. Obinka - trzymaj sie ! "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 09:05 Lamia81 Obinko duża buźka dla Ciebie, leż rzecznie kochana w końcu dzidzia najważniejsza. Prawdopodobnie założą ci szef i wypuszczą, koleżanka tak miała i nei było problemu. Potem tylko było smiechu bo jak go zdjęli to za godzine miałą pełne rozwarcie Głowa do góry a powiedz bierzesz fenoterol?? http://www.mikolaj06.bobasy.pl http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers12945.gif 09:07 Lamia81 Karminowy przypływ w takim razie jutro testuj Temperaturkę masz wysoką wiec szanse są duże Papucha mi sie śmieje to byłby u nas pierwszy taki przypadek . Super by było a więc trzymam za Ciebie kciuki i czekaj do jutra bo to z porannego moczu lepiej robić No chyba że sobie przeciągasz ale ta tempka... http://www.mikolaj06.bobasy.pl http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers12945.gif 09:14 Zabajona karminowy przypływ - oszczędzaj się dzisiaj, nie pij za dużo i jutro z rana rób test. Temperaturka jest bardzo odpowiednia - no i skoro nigdy ci się nie spóźniał okres, to szanse są oczywiście. Oby! Faktycznie byłabyś na tym topiku ewenementem www.szipszop.pl/tickers/4753.gif 09:17 gosjaak23 (korzuszka@interia-pl) Zabajona bardzo dziekuje za Twoja opinie!!!Bardzo chce miec dziecko.Jednak ciegle nic.Boje sie isc do gina,wiem to glupie ... ale boje sie uslyszec ze jest ze mna cos nie tak. 09:26 olinek Czesc Misiaki Obinko-->szybko lez i szybko wracaja powaznie...myslimu o tobie i trzymamy kciuki ezbys byla raz dwa z nami spowrotem!!! Karminowa ...-->>ha ha a moze Ty czulas jedzo podswiadomie i temu taki optymizm... Z CALEGO SERCA TRZYMAM KCIUKI....ale by bylo hihiihiihi...... Gosjak-->do gina marsz raz dwa...inaczej bedziesz zyla w strachu i niewiedzy a niewiedza to najgorsze co moze byc.W taki sposob niczego nie zyskasz i szanse na dziecko sama sobie zabierasz. "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie" 09:29 karminowy_przypływ dzięki dziewczyny, nie wiem dlaczego ale boję się teraz, jakis taki lęk mnie ogarnął, nie wiem co robić, co myśleć... tez myslałam ze moze "przeciągam" instynktownie, ze autosugestia, jakies urojenie itd ale rano jak nic, bez naciągania równe 37 stopni, ale żadnych objawów, zero, tylko bolące i ciągle stojące ssutki, bóle jajników ale juz lzejsze niz zawsze i skurcze macicy - te skurcze są dla mnie takie dziwne własnie, zazwyczaj miałam je tylko podczas okresu - gdy juz dostałam, eh...zobaczymy, narazie spróbuje popracowac... "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 09:31 gosjaak23 (korzuszka@interia-pl) dziekuje Olinek.Niebawem odwiedze gina.Dzis jest 2 dzien - spoznia mi sie @!!Fakt strasznie mnie bola piersi jak zawsze przed @ i w dole brzucha.Ty sie trzymaj.Bedzie dobrzePozdrowienia dla Wszystkich. 09:32 gosjaak23 (korzuszka@interia-pl) Karminowy_przyplyw trzymam kciuki. Wierze ze Tobie sie udalo!! 09:43 karminowy_przypływ aha, a co do tego optymizmu, to ja nie wiem, może to dlatego, że ja zawsze myslałam że jak sie kocha w dni płodne to można zaraz zajść w ciąze nie no dziewczyny tak na serio to ja wczesniej nigdy w zyciu, nie pomyslałabym ze moze nie dojs do zapłodnienia w dni płodne, juz to pisałam, powtarzam sie ale naprawde kiedys wydawało mi się że 1 kropla i wpadka jak pomyślę ze kiedys miało sie takie mysli, jak byłoby mozna to i pigułki i ze dwie gumki naraz i jeszcze najlepiej na zewnątrz kurcze, nie mogę sie skupic na pracy... ale musze, do usłyszenia "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 10:24 Pedagog Karolka, no dwa pozytywne testy wskazywałyby na ciążę jaknajbardziej!! Obinko, wiem, że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, ale pomyśl soebie, ze to dla Twojego dobra i dobra maleństwa!a tak jak dziewczyny piszą, to na pewno nie będzie długi pobyt w szpitalu! trzymaj się karminowy przypływ, więc testuj jutro i powodzenia http://www.szipszop.pl/tickers/6913.gif teraz podwójnie trzymam kciuki za starające się dziewczyny http://tickers.baby-gaga.com/p/dev085pr___.png 11:19 olinek Zauwazylam ze smutkiem ze ostatnio tylko ja tu pisuje z tych starajacych...Jesli Karminowy Przyplyw zrobi pozytywny test to chyba przyjdzie mi sie wypisac.... jeszce naszly mnie znow te mysli dzis-w sumie i tak caly czas udawalo mi sie nie myslec-ze znow dupa.... Sylwiku-->skrobnij cos czesciej bedzie mi razniej... Dziewczyny gdzie Wy sie wszystkie podzialyscie?tyle Was w tej tabelce... "Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie" 11:34 Malina... Olinek ja też cały czas jestem starająca... tylko ostatnio rzadziej się odzywam, po prostu nie mam o czym pisać. Staram się wyluzować przed kolejną "turą" badań i kolejnymi wizytami... A druga sprawa to taka, że na tym topiku jest przewaga zaciążonych nad staraczkami Mam nadzieję że niedługo wszystkie znajdziemy się w drugiej tabelce, w końcu Mikołaj się zbliża !!! Z każdym dniem jestem coraz bliżej celu... 11:35 karminowy_przypływ Olinek no co Ty mówisz, ja nie wierze w to że mogłabym byc JUZ w ciazy, naprawde, boli mnie nadal dół brzucha wiec moze lada moment @ przyjdzie, zresztą... czy ciąza czy starania, pisac bede nadal bo bardzo Was polubiłam i lubie tu zaglądac, bedziemy sie razem wspierac, bedzie dobrze, a ja testu i tak chyba nie zrobie jutro bo......sie boje "ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie..." 1 « 544 545 546 547 548 » 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
czmu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie pusto!!!!!!!juz nie moge sie doczekac az mi brzuszek urosnie!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaaa hiistoria
Poprostu był luty , chodzili Księża po kolędzie, z reguły wychodziłam z domu przy takich wizytach, ale w tym roku zostałam (i teraz tego żałuję) .No i przyszedł Ksiądz nie jak co roku starszy sympatyczny proboszcz, tylko młody, dowcipny, przystojny (wyświęcony w 2003 roku) chłopaczek w czarnej sutannie, hmmmm wizyta duszpasterska udana tylko jak dla mnie za krótka. Ale chyba pierwszy raz przy takiej wizycie tyle mówiłam i tak się wyśmiałam , wciąż wymienialiśmy z Tomkiem (Ksiądz) jakieś dowcipne uwagi itd..... itp....... poprostu te same fale Od tamtej pory bywam często w Kościele, szczególnie jak On prowadzi Mszę i tak sobie myślę, dlaczego On został Księdzem, ale jak patrzę jak odprawia Mszę myśę sobie, że to może powołanie(niektórzy to mają). W czasie Mszy uśmiechnie się, zawsze jak mnie widzi jak gdzieś idę lub jadę uśmiecha się i macha, jak zbiera na tacę zawsze mówi dzięki (nie Bóg zapłać) uśmiechnie się , mrugnie ...... hmmm mała rzecz , a cieszy. Ale jednak to jest Ksiądz, ale z drugiej strony KSIĄDZ TEŻ CZŁOWIEK Co o tym sądzicie, a może macie jakieś doświadczenia w tym temacie??? Kończę, bo trzeba iść do Kościoła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mnie obrzydzaja te tamty , nie wiem byc moze zyje w innym swiecie ale to obrzydliwe byc zkims dzielic zycie i zdradzac sie , dla mnie to bez sensu zupelnie ale widac jestem z innej bajki. Mysle ze duza wine ponosdza tu kobiety, tak niestety kobiety, zgadzam sie z wulgarnym stwierdzeniem ze \"jak suka nie da pies nie wezmie\" Przepraszam ale taka prawda. mam kolezanke, własnie rozbiła małzenstwo po 15 , kogos małzenstwo, ona była samotna, całe zycie szukała faceta, az znalazła , wykorzystała to ze miał kryzys w zwiazku , Odszedł dla niej od zony, zostawił syna i wiecie co brzydze sie nia , na prawde. potrafi zadzwonic do mnie i wyzywac na zone sojego przydupasa ze jest nienormalna bo wydzwania bo walczy. Nie potrafi zrozumiec dlaczego. jestem kobieta atrakjcyjna, wielokrotnie spotykałam sie z propozycjami od zonatych ale mam rozum, mam kodeks moralny którego sie trzymma, nie ejstem nudna swietoszka, wrecz przeciwnie niezłe ziółko ze mnie ale mam zasady i wueirzcie mi gdby kazda kobieta trzymała sie takich zasad nie byłoby zdradzanych zon, którym bardzo wspólczuje i podziwiam i pozdrawiam wszytskie serdecznie. oby mnei cos takiego nie spotkało, a kto wie za 4 miesiace wychodze za maz, jednak mysle ze dam arde upilnowac sowejo faceta ale co bedzie to zycie pokarze. Pozdrowienia dla wszytskich i prosba to kobiet: wezcie pod uwage ze mezczycni to duze dzieci, ze mezczyzni to słabsza psychicznie płec i jesli wy nie chceci aby on zdradzał to nigdy do tego nei dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybek Mam chlopaka z ktorym jestem od 3 lat.Dlaczego pisze to tutaj na forum?? Otoz chce podzielic sie moim szczesciem z tymi ktorym brakuje choc kropelki nadziei na to ze kiedykolwiek odnajda swoja druga polowe. Najcudowniejsze jest to ze nawet gdy sie poklocimy juz po najwyzej godzinie mocno sie przytulamy i rozmawiamy. Nawet dzis mielismy takie spiecie ze myslalam ze to juz bedzie koniec.Ale nie potrafilam pozwolic mu odejsc. I chyba to jest najpiekniejsze ze po klotni potrafilismy sie tak wyglupiac ze z zabawy poleciala mi krew z nosa I wydaje mi sie ze to wlasnie jest milosc.Bo szczerze powiem ze nasza milosc w ciagu tych 3 lat troszke sie uspokoila ustatkowala. Co prawda nie jest tak jak na poczatku ale nie nazekam. Jest cudownie. I kocham tego czlowieka ktory mimo ze czasem powie cos glupiego albo niewiele myslac zrobi jakies glupstwo to i tak zawsze ma dla mnie cieple slowo i potrafi przytulic gdy tego potrzebuje.Moze to co tu napisalam dla niektorych jest malo wazne a dla innych nieskladne ale mam nadzieje ze niektorzy samotni czytajac moja notatke pomysla ze gdzies tam, moze i na koncu swiata jest ich druga polowa ktora z pewnoscia odnajda. I ja w to wierze i zycze wam tego z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga_z_bremen_
Czytalam tu wiele razy o tym,ze dziewczyny zeby sie wyleczyc z infekcji pochwy stosowaly czosnek wkladajac go do srodka....Czy sa tu jakies osoby,ktore tego probowaly??Jestem zdesperowana bo leki nie pomagaja...wiec moze naturalne sposoby sa lepsze????BARDZO PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno pij więcej jogurtów, kup sobie dodatkowo w aptece bakterie kwasu chyba mlekowego, koszt rzędu do 20 zł ale pomaga, gdyż stosuję, a ponadto są maści do stosowania wewnętrznego, ja proponuję flucinar z antybiotykiem lub zwykły lorinden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×