Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Olinek ja umylam wlasnie te ktore jest tu gdzie komp i przez nie wygladam piszac, wiec sama rozumiesz ale juz czysciutkie a w ogole mam 8 podwojnych do mycia i przewaznie kiedy sa juz umyte to leje... To sie nazywa pech .Mala oglada tubisie u mnie porzadek wiec chwilka wolnego Na obiad dzis robie gotowe pierozki bo wkurzyli mnie wczoraj zupy nie chcieli jesc musialam placki im pichcic wiec jak domowe zle niech jedza sztuczne Tak ogolnie to sama robie pierogi i jak juz to 100 i zamrazam ale ostatnio nie chce mi sie .A ten topik jest dla mnie pewnego rodzaju odskocznia od szarej rzeczywistosci dnia codziennego poza tym bardzo lubie gadac a nie mam do kogo Dzisiaj wraca moj M wiec musze do sklepku po winko swieczki moze jakies sexi gatki chociaz on mnie woli bez ..ale niech mu troche wyobraznia popracuje no nie Mily wieczorek sie zapowiada dzisiaj ja bede szalec Zebym jeszcze mogla fryzjera zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia --Ty to masz głowe!!:)-super pomysł...Ode mnie wielkaaa buzka! Jedno okno juz prawie gotowe.nie pitole sie dzis z nimi.Bo zaraz beda takie same zapewne.Jakos nie moge pojac ze dopiero w pazdzierniku je mylam a sa takie pikne....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLKA a nie myslalas zeby tak troche odpoczac od sexu moze od siebie moze jakis tydzien i wtedy sprobowac pomysl moze wlasnie , tylko sie nie obraz ja tylko tak teoryzuje ...No olinek brawo wszystkie okna a ile ich masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
eeee!!!! nikt mnie nie pochwalił że taki duuuuuży post napisałam :( :( :( :( :( :( Agusiek-----ale mnie rozbawiłaś,potrzebny był Ci te topik--nasz topik:) leć po dobre winko,zapalaj wieczorkiem świeczuszki i ubierz się piekniutko...i sexij się!!:D:D:D:D fryzjer następnym razem-to i tak pewnie zwali go z nóg.....a moze ty tak co tydzień,tylko tutaj nam sie nie przyznajesz...:) olinku----Ty masz tak jak ja ...najpierw sie nagadam,do bólu a potem za robote sie biorę ,ze wieczorem kręgosłup mi na wala....:) Ewka---->chwali się!!!! Ty jak nic to nic,ale jak coś...:) to działasz!!! porządnie i z rozumem!!! BRAWO!!!!!!!!!!! 🌻 Batlanku------>nie pisałam,bo myslałam,że jutro w ikeii pogadamy sobie przy kawce z ciastkie za 3.50zł :D:D Moncia------>gdzie Ty jesteS?????? Pepper------>a Ty co juz wyfrunełaś??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aguś ---z tym sexem to tylko tak raz było---i to ze 3 m-c temu :) :) mąz teraz nie ma tak dobrze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby trzy ale wielkieeee i rozkladane:(...ale mam w ...i nie rozkladam tym razem.tylko zewnatrz i wewnatrz...:) Nooo ja tez Oolciu teraz dzien po dniu bara bra...:)Bo \"te dni\"......ale to nie to samo jak taki spontan...choc przyjemnosc a i owszem i owszem.....:D...ale jak nic nie wyjdzie to chyba sie zdecyduje i zrobie ten zabieg..Nie mam siły łazic po lekarzach,sprawdzac kolejnych..łudzic sie.Jesli ma pomoc -pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dzięki Bogu----że mój M ze 2 tygodnie temu umył wszystkie oka:) :) dobrze go wychowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka -- nie ma sprawy ja tam będe śmigać wsród lamp kochana to może się spotkamy :D:D:D a ciasteczko to z wielką przyjemnością w taaakim towarzystwie. u mnie dzisiaj ryba z sałatką mam nadzieję,że zjem przed dentystą a jak nie to dopiero jutro ale co tam. waśnie mój M wysłał sms,że niestety nie mogą mu tyle zapłacić ile powiedział i z tej nowej pracy nici.szkoda a tak się modliłam.:(:( dziewczyny ja to ostatnio też świeczki palę i powiem,że to miły powrót do ...... sprzed ślubu no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi zeby zwalic go z nog bo juz mnie zaczal straszyc ze chyba sobie jakas znajdzie do numerkow a topik mi pomogl bo mialam okazje wyciagnac wnioski ze swego postepowania chociazby w sprawach lozkowych .A co by bylo gdyby naprawde sobie kogos znalazl ?Musze troche bardziej o niego zadbac zeby mial ochote do mnie wracac tym bardziej ze niedlugo wyjezdza CHYBA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieramy moją mamę do ikei ona bardzo lubi tam łazić więc będzie miła wycieczka rodzinna aga masz racje mój też mnie tak straszy ale ja się tam tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no dziewczyny...a warto nad tym pomyśleć.......... kiedyś dawno temu powiedział mi jedna zadbana pani "pamietaj dziewczyno aby,przy swoim mężczyżnie wyglądać zawsze pieknie,być zadbana i dawać mu tyle....az mu nogi beda sie uginały" a zawsz będzie on z Toba i nigdy cie nie zdradzi....... wtedy miałm moze ze 20 lat dopowiedziała,że jeśli jej słowa sie nie sprawdzą to abym przyszła do niej z reklamacją:) ale nie ma takiej opcjii,na sam koniec przyznała sie ,że jest sexuologiem i nie jedno małżeństwo wyleczyła....... Dzis wiem,ze ma rację......aczkolwiek to cięzka praca ....nad M prawdaż?????? batlanku---moja mam tylko raz była w ikeii i powiedziała,ze to co tam jest to było kiedyś ...za dawnych lat, tylko w innym wydaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
widzę ,że wziełyście sie za robote w takim razie ja tez uciekam,bede po 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlan tez chodzi o lozko?Ach te chlopy Tylko wiesz moj zasuwa caly tydzien wiec cos mu sie tez nalezy chociazby ciepa chetna zonka no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka a moja robi tam zakupy i jest prze szczęśliwa że może tam pobuszować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy chlop łasy na te sprawy...a moze Oni sa z nami tylko dlatego???:D:D:D:D... Noo ja juz umyłam..a teraz sprawa wystroju...czyli prasowanie zasłonek..bleee....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ile tyle smecenia a juz po robocie..jeszce tylko z pralki wyjac te poprane i powiesic do słonka:) Agus dzieki za mobilizacje:)...lika wykladow na topiku mniej ale okna za to czyste:) Widze ze wszystkie wziełyscie sie za jakies zajecia a batlanek poleciala do ikei...a ja sobie jeszce przypieklam taka sliczna zaslonke:(..ale nic skroce ja i bedzie do pokiju małej:)...eh...no psoj ze mnie-napierw karnisz teraz to.....ale tak to jest jak sie czlowiek spieszy..:) teraz jakos do ludzi musze sie przyszykowac i na zakupy przedweekendowe skoczyc....a potem odebrac ze szkoły uczennice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek do ikei jutro a byłam na spacerze z małą ale wymarzłyśmy uuuuuuuu ciepła herbatka ijuż właśnie przeglądam oferty z marketów i wszędzie już świątecznie a zabawek- jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny za Waszym tempem pisania nie nadążam:PWłaśnie wróciłam z mamą z zakupów.Troszkę mam dzisiaj smutny nastrój.Sama nie wiem,czy mam racje, czy nie mam... Do tej pory pracowałam w Warszawie (mieszkałam pod Warszawa na wiosce).Blisko Ikea,blisko markowe sklepy,blisko extra knajpki,blisko centra handlowe,blisko extra kina,Sephora itd...:) A teraz (miesiąc) mieszkam z rodzicami w małej miejscowości,naprawdę małej.Sama tak wybrałam,nie mam do nikogo pretensji,zresztą mam wspaniałą rodzine.Troche mi brakuje tego wielkomiejskiego życia.Oczywiście nie daje tego odczuć rodzinie,bo powiedzą,że mi się w d***e poprzewracało,chociaż w sumie to zwłaszcza kobietki z mojego domu lubią shopping po centrach.:PZa miesiąc będe mieszkać w mieście,może nie tak dużym jak W-wa,ale centrów handlowych nie brakuje.Dodam,że nie jestem osobą która tylko patrzy co by tu nowego kupić itd,bo po tych centrach to raczej z kumpelami chodziłam niż kupowałam.A jednak czegoś brak...A może to tylko PMS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde,nia mogę za wami nadązyć,skąd wy bierzecie na to czas kochane.TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO POZDRAWIAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo olinek ja tez czasami mam takie dni kiedy np potrafie kilka rzecze zbic przy zmywaniu ostatnio musialam taleze dokupic bo juz prawie na czym jesc zupy nie bylo A ja juz zdarzylam wrocic w aptece bylam po leki dla malej a i winko juz kupione takie jak lubie bialy wermucik bianco a i o gatkach nie zapomnialam oj sie bedzie dzialo...mam nadzieje ze M ma gumki bo inaczej fiasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no co to za gatki ????? a po gu.... zawzse można do nocnego albo na stacje benzynową hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu pachnie sexem.niegrzeczne dziewczynki.tylko bez perwersji proszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam,zmarzlam jak nie wiem co,brrrr.... nie wiem co z ta rojka nasza,mail nie doszedl,no jak- wszedzie dochodza a do niej nie.... wyslalam jeszcze raz,moze dojdzie a Wy,tu widze atmosfere podgrzewacie,no,no............. Aga,jakie te galoty?sexowne stringi....? no,to sama kup te gumki,na wszelki wypadek:):):):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowe przezroczyste takie jakie sie mu podobaja ja mieszkam na wsi wiec do markowych rzeczy raczej dostepu nie mam, stringow nie lubie,ale nie pomyslcie ze to jakies reformy hi hi hi ale mam dobry humorek chyba przez ten sex, milka jakbys meza miala od swieta to czasami tez bylabys niegrzeczna Gumki ostatnio miewal nie wykorzystane, chyba ze naprawde sobie znalazl panienke na raz i zuzyl .jak nie bedzie mial to podejrzane bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie szczyt perfekcji???? na...ć w stringi.............. i to moje dziecie ten tekst przynioslo do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×