Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

a tak w ogole to my juz 17 lat jestesmy razem i troche popadlismy w rutyne ale czas to zmienic no nie?ALE MU dzisiaj oczy na podloge wypadna hi hi hi ALBO zacznie cos podejrzewac bo ja ostatnio duzo przy kompie przesiaduje i intrygi knuje rozne po to zeby zazdrosc w nim wzbudzic bo jest za bardzo pewny ze ja wierna zona jestem Trzeba troszke podgrzac temperaturke w zwiazku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys za czasow 1 meza mieszkalam na takiej wsi,to zepsul mi sie zegar z kukulka,przetarl sie miech w srodku ,ktory tą glape napedzal trzeba bylo wstawic cos miekkiego,cienkiego no i wymyslilam prezerwatywe poszlam do kiosku i wolam,pan na to\"a jaki rozmiar\",ja mu odpowiadam\"obojetnie bo to do kukulki\" dziwne oczy zrobil,ale mu wytlumaczylam,w czym rzecz.... a jako paski napedowe do starych magnetofonow to gumki sluzyly zacnie,chyba jak Polska dluga i szeroka tak co zastosowania bywaja rozne..... jak moje dziecie mialo 18 to dostal bukiet-duzo kwiatow,i na nim ozdobki,breloczki rozne,kokardki,smoczek dla niemowlaka i 18 roznokolorowych prezerwatyw,niektore w pakietach,niektore nadmuchane.... wiecie,jak to super wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak maz nie bedzie mial to pozyczy od syna bo chociaz ma dopiero 16 lat to nosi ja tak w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka -- jak tu zaglądniesz to odpisz mi ile światła daje ta lampa czy nadaje się do czytania czy też nie wiem,wiem że męcze z tymi lampami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja już po obiedzie ,dzisiaj jadłam niestety sama bo o 16,20 lece i zasiadam na fotelu dentyst.a mój M wraca z pracy o 17,00. zdąże jeszcze pomalować paznokcie na spokojnie bo jutro nie będe miała czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha Ewcia -dobre:) Oj Aga aga..widze ze iskry sie posypia...Twoj M ani sie nie spodziewa jak Go bedziesz witac...Cos czuje ze to bedzie Twoj super udany weekend.Jak sie tak postaralas dla niego to na bank to doceni.Tak ze bedziesz chyba rozpieszczana jutro i w niedziele:D:D:D...A moze juz Ci tak wejdzie w krew....hihihhi.Tylko nie zrobta tam kolejnego malucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znow idzie weekend...dobrze ze przybyła nam agula i pepper...moze nawet kto zajrzy choc na chwilke.Bo tu zawsze w weekend puchy:(... Aha ja tabelke przypominam -wiec dziewuchy jak ktora ma chec to skopiowac i sie dopisac.Pod krecha sa ta ktore sie juz nie odzywaja wcale od dawna...ale nie wyawalamy nikogo wiec tylko przenieoslysmy je do tymczasowego pokoju;) NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........31 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 ................................................................................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tak tak znam znam...dobre.Najbardziej mi sie podoba motyw z ta Miss swiata i pastereczka:D:D:D,....ha ha ha myslalam ze rabne na podloge..:) No ale nie ma jak samozadowolenie z sibie i poprawa nastroju z dobrego na lepszy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę nie podawać publicznie swoich danych nawet przybliżonych, ponieważ na Kafeterii przebywa wiele pań z mojej dawnej pracy.Nudzą się kobity w robocie to siedzą:P No i gdyby przez przypadek weszły na ten topiki przeczytały moje wpisy to mogłyby wiedzieć,że ja to ja....A tego nie chcę.Ale może kiedyś pomailujemy troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się żegnam dziewczyny bawcie się dobrze miłego i owocnego brykania pod kołderką wpadne jutro papapap ❤️ albo może dziś wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,właśnie.Zapomniałam:) Pewnie już daaaawno teeemuuu czytałyście, ale jeśli nie to posiadam e-booka \"S@motność sieci\". Jeśli któraś chętna to moge podesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek mnie mozesz tez do listy dolaczyc lat 37 zam okolice Dzialdowa urodzona 03 12 1969 imieniny 4 grudnia Dzieci 4 A Milke pominelas? Umylam dwa okna i wiecie za chwile bedzie lac jak zwykle .OLINEKjak sie trafi nastepne to ci podrzuce bo z czworka siadaja mi nerwy a jak jeszcze jedno by bylo to dom bez klamek dla mnie i ROBTA CO CHCETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia jestes tam poudzielaj sie troche bo chyba wszystkie gdzies wywialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
witajta..... olinku.....ja mam już 32 :( :( :( :( aguś-----ale będzie....zabawa na 102 :D moncia-----co słychać??nie udzielasz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga----gdzie jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no przeciez jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga-----o któj M przyjezdża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem nie ma po co ciagnac tematu co do wsiowych ludzi no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
widzisz!!!--nie wiem dlaczego ludzie ze sobą tak walczą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz maz mnie stad wyrzuci,tak co ja na moment,zapisuje sie w kolejke na \"Samotnosc w sieci\":):) wieczorkiem wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M przyjezdza okolo 22 jeszcze troche czasu mam Gary w zlewie czekaja na starszego syna pozmywa jak wroci z sdilowni bo mamusia dzis udaje cierpiaca cos ja bardzo w boku boli hi hi Wiesz zbieram sily na wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×