Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Nie obrażam się, nie obrażam,bo i nie widzę powodu, ale jednak zmienię topik, bo chyba nie pasuję to tej bajki...;)Zresztą zaraz ide spać,bo jutro muszę wcześnie wstać i pakować się na wyjazd do Zakopca:)Miłego wieczoru:),dobranoc :) Miło było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
jedziesz z narzeczonym??? na weekend?? Pepper-nie wiem co mam Ci powiedzieć :( siłą cie nie zmuszę abys pozostała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:(smutno się jakos zrobiło:( Przewodnicząca gdzie Ty jesteś?????? Monia----a Ty???? Batlanku-----? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i z narzeczonym i ze znajomymi.Jutro święto, więc znajomi nie pracują i im akurat pasuje ten.Zresztą paczką jest nieco taniej.Mamy tylko nadzieje,że nie zasypie nas na maxa.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
baw się dobrze pepper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie bylo mnie tylko\"chwile\" a tu juz awantura...ale o co? bo sie połapac z tych postow nie moge poszlo???? Dziewuchy....!wrrrrr......co sie stało? Musze na spokojnie sie cofnac bo sie pogubic zdazylam jak przeczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinek---dzwoniłam po Ciebie---gdzie ty byłaś BABO????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
...nie dobrze sie dzieje-2 baby sie kłuciły a EWKA----chciała ich sprzątnąc!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinek-przjmujesz juz pałeczkę---ja do łóżeczka juz muszę:) i wyobrażnie musze poruszyć......... agusiek-----juz tam tańcuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
....ale wesoło ..........jak w życiu:) prawda ewka??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 aga36........37...........03.12.........04.12........Dziładowo.....4 ................................................................................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Poparwaiam tabelke i Agula dopisuje cie...:) Noo ...pepper nie dopisuje bo akie miala zyczenie a my to sznujemy... Pepper:)-->Nie wyobrazam sibie nawet ze Ty Age albo Ona Ciebie miała zamiar w jakikolwiek sposob urazic...chyba sie poprotu nie zrozumialyscie.No taki juz minus topikow -tu nie widac emocji...co kto mysli ,gestykulacji artykulacji...itp.itd.....:) Wiec .....moze drogie...ochloncie troszke i zawieszenie broni proponuje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzz????...no chyba Ty oszalalas ...::Ddopiero przecie...9:D:D...Co wy tam na tej wsi tak spac wczas idziecie?:D.. Wiem wiem..,bara bara dzis widze na maxa wszedzie....hahahahah....I u mnie by pasowało jeszcze sił wykrzesac...:D A byłam jeszce u matki i zostawial dziecko tak ze moge z roszkoszy krzyczec w niebogłosy :D:D:D:D.....A potem na fitnesie jeszcze.... A ta samotnosc w sieci podobno troche przereklamowana -ja nie wiem nie czytalam.A na film nie poszlabym na bank.Siorka mowila ze porazka....No ale to rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.... nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak puchy to ide do wanny sie odswierzyc...a lookne jeszcze potem z nadzieja ze moze jaka zblakana dusza sie zaplata... ~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, kobietki. Przepraszam, ale jakos dzis na nic nie mam checi. Troszke \"odezwalo sie\" dawnych problemow. Przespalam 1/3 dnia. Teraz czekam na kolezanke i pojdziemy zaraz do pubu \"zalac robaka\". Jak jutro znajde czas to sie odezwe. Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no tak.....moncia--------zalej tego robala tekillą :)) posol i zagrys cytrynka:) :) Baw sie dobrze......abys jutro była radosna jak skowronek :) :) olinku------no i mam te 32??? :( :(ale jesteś......:) ja też lubię krzyczeć:) :) :) :) no tak na wsi to ludziska chodza szybko pod pierzynkę:) kapuchy sie najadłam .....to i cieplej będzie:) a agusiek-------figluje:) w tych różowiutkich galotkach:) :D :D no to Ewka------sprzątaj po wszystkich,a było co:) i zamykaj....i na tą wies juz nie wchodz bo zawsze wszystkich znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ło łołołoło matko----batlanku zapomniałaby m kochaniutka o Tobie.....i o tej lampie:) otórz....ona jest piekniutka,kwadratowa a raxzej prostokątna -tak jak lubisz:) jest śliczniutka,prostolinijna,świetna fakturka ppieru kloszowego :) metalowe wykończenie ---romantyczna ale.......nie dajaca na tyle światełka aby móc czytać...chociaż ewka bez żarówki pisze......:) :) papa-do jutra w ikeii na targówku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj olinek jak ja jestem perwersyjna to TY... pewnie pepper zszokowalas swoja wypowiedzia A moje plany wziely w lep M nawet nie zauwazyl ze inaczej wygladam ze winko i w ogole mam to gdzies odechciewa mi sie chciec Jeszcze panienka z dobrego domu mnie wkurzyla PERWERSJA JEDZIE ale grzeczniutka oj oj jA MAM GDZIES CZY TU JESZCZE ZAJRZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam udany wieczorek przed kompem z tego mojego M to prawdziwy burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jeszcze uda mi sie gatkami go skusic, moze odczyta sygnaly bo jak nie to ja tez jak Monia ZALEJE ROBAKA tym winkiem przygotowanym na te upojna noc ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tych chlopow to czasemrakieta na kseazyc!!!!:) Agula-->jej napisz o co poszlo w telegrafie bo ja z tych postow nic nie rozumiem.Alebo jakis mi wciaz umyka...pleas!!bo jeste do tylu:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile M wyrzucilam,oj dzialo sie tu dzialo:):):)szkoda,ze wirtualnie w pysk sobie dac nie mozna,bo pare ciosow by padlo:D Aga,mezczyzni niby wzrokowcy,ale zarazem slepi jak krety,gatki moze zauwazy,ale reszta to dla nich czapka niewidka:)adrenalinke masz juz dzis na maxa,to do boju:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to jednak mam jakiegos pecha...:( budze sie dzis i...jakas infekcja cholerna mnie dopadla...Swezdi i wogole:(...A pezcierz we srode bylam u gina i bylo wszystko w najlepszym porzadku.Wiec co? zwonie na komore do lekarki-włancza sie poczta jakas jeszcze zagraniczna...Dobrze ze moja przyjaciolka ma kolezanke w aptece-dopiero telefon do niej Ona do tamtej no i dzieki bogu jest dzis w pracy-wiec musze sobie zrobic wycieczke ...:(Ale akurat teraz jak najeiweksze starania:(Dobrze ze jednak wczoraj nic nie bylo ..ale na wszeslki wypadek jemu tez cos wezme...Kuu...mac no..:(Ale pech!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Olinek moze wlasnie u gina cos bylo niezbyt czyste ?Odnosnie wczorajszej awantury to wy tez uwazacie ze perwersje szerze ?Olinek a ty jeszcze z tym bara bara wyskoczylas pewnie biedna PEPPER zszokowalas oj oj .Jej wypowiedz ze pojdzie pod latarnie na nowego kompa zarobic byla ok PRWDA?Dobra koniec tematu niech znajdzie topik PANIENKA Z DOBREGO DOMU .Moja nocka nie byla tak calkiem do du..Olsnilo M jak galotki ubralam dopiero zauwazyl ze inaczej wygladam Kurde jak sie ogladaja za babami to u innych widza wszystko a na wlasna zone patrzec im sie nie chce Ale na lewiznie nie byl bo gum.. mial ha ha KONCZE temat bo znow mnie ktos objedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey agulka no to supcio ze wypalil wieczorek...:) Nie wiem jaka przyczyna bo na basenie nie bylam...a u gina az blyszczy -to prywatna klinia full wypas.Ale ja juz mam taka \"urode\" sklonna do takich przypadlosci.Zbyt mala ochrona przed bakteriami i grzybami.Własnie zdazyl mi wypisac recepte na lactovaginal...ale ja juz nie zdazylam go uzyc -bo jak widac juz za pozno:(...No nic- od tego sie nie umiera...ale akurat to najmniej dobry moment...bo ze staranek o dziecie nici.... A co do pepper-->to ja nie sadze ze ja tam cos zaszokowalo.Mysle ze to wszystko było chyba w zartach.....;)niepotzrebnie na siebie skoczylyscie.Bo zadna nie miała przecierz złych intencji...... Nie ma do czego wracac -koniec tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodziOte przypadlosci to ja majac czworke dzieci mialam podczas ostatniej to samo caly czas jakies leki bo pieczenie swedzenie i moja gina stwierdzila ze podczas ciazy zmienia sie flora bakteryjna i dlatego takie objawy ale jak sobie to przypomne to brrrr koszmar A swedzenie bylo pierwszym objawem ciazy o ktorej nie wiedzialam prawie przez 4 miechy kapnelam sie jak zaczelam w ciuchy nie wchodzic SMIESZNE NO NIE? a WIECIE DLACZEGO ?Bo karmilam piersia Anie i przez rok i cztery miesiace nie mialam w ogole okresu zreszta zawsze tak mam i mimo ze uwazalismy to zdarzyla sie wpadka Pamietam ze jak zrobilam sobie test to przeryczalam caly dzien nie dlatego ze bedzie dzidzia tylko ze nie dam rady Ania mala sama w domu z czworka dzieci koszmar A jednak dalam rade maz mnie wspieral pocieszal i zarabial na nasza gromadke co zreszta robi do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadatliwie tu:) ja wykorzystuje momencik wolnego i tu zerkam... olinek,to przykre co piszesz,a moze sprobujesz metody babc-zaparz rumianek i jakies mycie w tym rumianku,zaszkodzic nie zaszkodziAga-sama widzisz ze chlopu trzeba kawe na lawe-w tym przypadku gaciami zaswiecic,zeby reszte zauwazyl:) a oolka standardowo-spiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×