Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO..................DZIECI Olinek..........31..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow....................1 Oolka..........32 ..........03.11........01.07..........okolice Warszawy.......-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12.........okolice Poznania........4 Moncia........ 28..........06.11.......... ................Irlandia-Drogheda......1 Batlan...........31 ..........20.03............-............Pszczyna...................1 izao..............35...........16.11.........03.09....okolice Warszawy.........1 ciepla...........33...........12.11......................Hamburg.........................-. .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze Pepper...czekamy!! poprawiła tabelkę bo nie było informacji o tym ,że się postarałam o potomstwo hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam dziewczynki dobrej nocki ,moja jest zachwiana z powodu rodzinki ,ale poprzytulam sie do M i pewnie bedzie dobrze papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tu pokutuje bladym switem,bo jak wczoraj \"andrzejkowalismy\"(moje najstarsze dziecie to Andrzej),to o 4 do domu sciagnelam............... niecala godz.snu i trzeba bylo wstac podtrzymac M,ktory po rzesach do pracy szedl,teraz druga kawa-szatan i orla do szkoly wyekspediowac trza........... pepper zaczyna dzis nowe zycie, a ja tak wspominam,ze 11 lat temu tez zaczynalam...zakonczylam definitywnie 1 malzenstwo i akurat 27 listopada mialam przeprowadzke........... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Nie siedzę w domku, ale jeśli znajdzie się dla mnie krzesełko to będę wpadać na pogadauchy. Po 30-tce , mężatka, jedna latorośl lat 11 i bagaż życiowych doświadczeń. Na dobry początek tygodnia 🌻i duży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewka ale masz dzień tylko godzina spania?????to w południe się połóż z maluchami,ale impreza się udała co???? oolka twój mąż ma dobry pomysł też mi się wydaje że tak powinien zrobić po co ty masz brać na siebie wszystko prochy itp.mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i już niedługo .......... tak pepper to ma fajnie pamiętem jak ja się przeprowadzałam do mojego teraz już M ale to były czasy. lece na 9,20 do dentysty znowu!!!!!! a potem jade po moją małą do mamy więc pewnie będe dopiero ok.14-15 tak więc pozdrawiam wszystkie oraz nowe koleżanki 🌼 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:D Izka..hahaha w ferworze zmioan tabelkoewych pozbawiono cie dziecka:D...wiesz...czasem to by bylo nawet nieglupie nie?:D:D:D.. Dobrze ze zauwazyłas:D Ja dopiero wstalam z łózka..tzn, rankiem tez ale jak rodzina poszla -to jeszce ten \"mezalians\" popelnilam z łóżeczkiem;) Witamy! Wszyscy tu moga wpadac bo krzeselek nam nigdy nie brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja dpiero zwleklam sie z lozka mialam jakos porobana noc.Ledwo chodze ,jak zaraz nie zrobie sobie kawy to padne na buzke.U mnie to w tym hamburgu ponura pogoda i zaraz chyba bedzie padac, bubu ale gupi dzien.Mimo to podrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jestem niegrzeczna , poprawiam sie i Was na kawke zapraszam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siemelduje:D U nas na poludniu nawet nawet.Nawet słonko przebija sie gdzieniegdzie i 10 stopni.Wczoraj bylo pieknie jak na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, JESTEM W KAFEJCE, MAM TYLKO CHWILKE ABY NAPISAC. Zaczynamy małe przemeblowanie, pakowanie moich ubranek do szafy itd.Jestem w kafejce,lece do urzędu,by zgłosić przemeldowanie, a później z tym w łapce do Urzędu Pracy,by też zgłosić zmiany.Jeeeezzzzuuuuu. Jednym słowem zawrót głowy,ale warto. DOłaCZAM SIę DO zYCZEM URODZINOWYCH DLA OLINKA, WCZESNIEJ NIE MOGLAM NAPISAC.🌼 Obiecuje,ze jak bede mogla to bede Was odwiedzac. Buziaki.:) PS MAM DO WAS WIELKA, WIELKA PROSBE. Kupujemy w najblizszym czasie pralke, robot kuchenny (priorytety) i inne potrzebne rzeczy. Doradzcie kochane JAKA PRALKE I ROBOTA WYBRAC.W sumie na te 2 rzeczy chcemy przeznaczyc około 1900.Pomóżnie młodej narzeczonej,prosze:)Jesli chodzi o robota to chcialabym wiadomo,by mial jak najwiece funkcji a byl w przyzwoitej cenie.Kolezanki mi doradzały MPM Kasia 116B lub D,ale ja nie wiem czy to dobry robot.... Uciekam, bo mi godzina mija.Paaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper :D:D alez Ty jestes niesamowita:D Dziekuje za zyczonka z calego serduszka:) Co do sprzetu.. Ja pierwsza pralke mialam Candy.Prala mi codzien przez 8 lat i jeszcze by poprala ale robilismy maly remont i gnebilam o nowa...I kupilam..tez Candy:D..Ma juz dwa lata i jestem zadowolona.Ja przy dziecku i warunkach ze nie mam gdzie wieszac wielkiego prania.Piore codziennie wiec ekspoloatuje na maxa ale akurat w moim przypadku firma Candy sie sprawdzila.8 lat i 2,5 roku ta nowa bez ani jednej awarii. Co do robotow nie bede sie wypowiadac bo robota jako takiego nie posiadam.Kupilam ostatnio za to blender z przystawkami Browna i SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki wyobrazcie sobie ,ze wczoraj moja mam przeszla sama siebie komentujac moje zachowanie do taty .Otoz stwierdzila ze jestem nie czula na to ze ona idzie do szpitala na badanie zoladka ,ze sie zrobilam zasadnicza i takie tam ,nie pasuje jej ze nie robie chisteri tak jak ona ,dala popis z babcia moja wczoraj zrobily z tego tragedie swiatowa ,a chodzi o gastroskopie ,nie miem tak jak ona sie zachowywac ,i dlatego jestem niedobra corka .jaka jestem zla na nia ,ze ona nie rozgranicza tego ze nie kazdy musi sie zachowywac tak jak ona by chciala ,to jest wedlug mnie egozim matki i tyle.Sorki ze Wam marudze ale mam takie nerwy ze musze to z siebie wyrzucic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieple nie przejmuj sie.tu mozesz sie wygadac ile dusza zapragnie:) Ja mysle ze my kobiety mamy duze wieksze predyspozycje do rozdrabniania i wyolbrzymiania oraz do biadolenia i uzalania sie nad soba.My jsetesmy jeszce mlode wiec tematy smiertelne i chorobowe malo sie przewijaja i przez nasze mysli i przez nasze rozmowy.Nasze matki to co innego..Nie przejmuj sie moje mama tez ma taka tendencje ze jak ja cos dluzej pobolewa to od razu:\"dzieci ja chyba umre....\"i bla bla bla...swoje teorie nie wiem skad wziete.Ja zawsze jej spokojniutko na to mamus-oczywiscie ze umrzesz .Jak my wszyscy ale jeszce nie teraz i zapewne nie na to... Mysle ze trzeba poprostu wysluchac.Pocieszyc ze wszystko bedzie dobrze ....Prawda jest taka ze zawsze jesli idzieo zdrowie nasze to drzymy przed badaniem jaki bedzie jego wynik i wsparcie zawsze sie przydaje..obojetnie czy to ktos obcy czy wlasna matka.Wiadomo ze zrobi to badanie i pewnie bedzie wszystko ok ale teraz sie denerwuje i stad zapewne jej zal....Zobaczysz ze wszystko sie pouklada.Mow jej ze bedzie dobrze i zeby sie nie denerwowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie staram sie tak robic juz od dluzszego czasu ,tyle tylko ze moja mama wymaga ode mnie chyba tego zebym robila tak jak ona ,ja niestety nie bede tego robic ,bo nie umiem tak chisteryzowac.Pozatym wlasnie nie umiem dac sobie rady z tym ze ona jest niesprawiedliwa w ocenach ,i wszytkich ktorzy nie robia i nie zachowuja sie tak jako ona to krytykuje.z tym najgorzej sobie radze ,Tu pewnie ma tez znaczenie ze ja z mama nie mialam za dobrych relacji wlasnie przez to ze ona ma taki paskudny charakter ,przykro to pisac ale tak jest.mysle sobie ze jak sie nie zmieni to dobrze nie bedzie .pozdrawiam Cie olinek i reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz relacje wyrabiamy sobie od dziecka.Jesli od zawsze byla nie bardzo dobra to teraz nagle cud sie nie stanie.Poza tym nie wystarczy ze Ty chcesz to zmienic.Obie strony musza nad tym pracowac.a jesli Twoja mama nie chce i tak woli to chyba nic sie nie zmieni szybko.... Smutne to ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Kurczaki! Mialam troche problemow z netem. Mysle, ze teraz juz bedzie ok. olinku! 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego, co najlepsze, co dobre i mile, co budzi usmiech na twarzy, co kryje sie w malenkim slowie - szczescie. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:) cieplutka-------ja tez poprosze eo kawkę :D co prawda wstałam nie dawno:( wypiłam juz jedną w ogrodziebo przez te 2 dni w ogóle nie oddychałam świeżym powietrzem:D:D .....a serniczek jakis sie znajdzie???:):):) chociaz szczerze mówiąc u mnie stoi kawałek karpatki:)ale zawsze bardziej dla mnie smakują ciasta innych . Pepper---------jak miło,ze nas odwiedziłaś:D ciesze się że chociaż na chwilkę.......a moze tylko chciałaś się dowiedzieć o pralce i robocie:( co?????????? to ja Ci napiszę:)-----otórz tak jak Ty zanim wyszłam za mąż:D zamieszkałam w wawie z moim wtedyN---ale było super,same miodzio!!!! ajaki sex....:D:D:D:D dziki i namiętny:):)teraz jest już tylko namiętny:):):) :):):):) ale urokliwy.Zakupiliśmy jako pierwszy nasz wspólny zakup właśnie pralkę ELEKTROLUX-Direkt spray mamy ją do dziś prawie 8 lat,jest w świetnym stanie,co prawda wtedy płacilismy za nią ponad 2000,ale teraz to jesli jeszcze jest na rynku to napewno duzo taniej,bo sama wiesz jak te zeczy spadaja cenowo jeśli wchodzi na rynek coś nowego.Jestem zadowolona :) jesli chodzi o robota---to oczywiście,ze mam ale nie zawsze się sprawdza,czasami włączam funkcję ----pozmywaj a on...opiera się :) aloe w sumie robot--również sprawdza sie w 99% wystarczy Dobrze WYSZKOLIC:)hihihihihi,moja mama powtarzała mi \"jak sobie wyszkolisz -tak będziesz miała\" no i miała rację,mój akurat dosyc szybko dał sie wyszkolić:):) Także pepper po co masz przepłacać:):) przeszkol :) i nie będziesz musiała kupować nowego,hihi a łożko macie???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Olinku-------Dziękuje Ci za pomoc :)inaczej bym tu nie siedziała tylko pewnie łóżko słała,bo u mnie rozpierdzie na całego:):):):) Pisałaś ,że naczytałaś sie o tym lekarzu..... czyżby o tym u którego byłas na badaniu??????napisz cos więcej???????w ogóle napisz...co dalej,jesli oczywiście masz ochotę:)A nie myślałaś aby twój M tez sie przebadał......te zeczy mogły ulec zmianie,dużo czytałam na ten temat. Batlanku-------jak wrócisz od mamci to ja poproszę o ten przepis:) czy któras z was robiła kiedys watróbkę drobiową z jabłuszkami??? Wczoraj ten szef -Tomek opowoedział mi jak ten spescjał sie robi??? Poszłam do marketu wieczorkiem po wątróbkę a tu juz nie było:( Ale na jutro zrobię z tymi batlanka ziemniaczkami zapiekanymi:)niam,niam:):) Moncia--------jak spedziłaś weekend???co zwiedziliście tym razem -poproszę o kilka słow co zobaczyliście????:) nie czytaj nas -tylko kilkaj do nas:D:D:D:D smutno jest beż Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewcia---ty baletnico:):)wpadaj do nas!!!!!częsciej!! izao----:) ja mieszkam za Markami autostradą na białystok-więc niestety przeciwna strona:(:( zahirek-----miło nam ,ze jesteś🌻 napisz cos o sobie,rozumiem ,ze pracujesz zawodowo?????:) wpadaj do nas,krzesełko czeka na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu❤️ dziekuje dziekuje....:D A moja mała idzie znow dzis na urodziny wiec mama musi do sklepu po prezent zapitalac...taka poltyka:) Oolciu a Ty tego posta caly czas piszesz???łooooo matko elaborat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie olinek tak jest jak piszesz,niestety moja mama chyba nie chce pewnych rzeczy zrozumiec , i nie dociera do niej to ze mam juz swoje spostrzezenia i doswiadczenia jakies tam zyciowe.Smutno czasem jest ale co robic do tanga trzeba dwojga. Oolka no niestety nie ma juz ani tyciu serniczka , ale kawka zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu-->ano naczytalam sie az sie poplakalam:(...wiem ze zdania sa sibiektywne bo kazdy z wlasnych doswiadczen ocenia.a jak komus ktos nie pomogl a jeszce za to bral pieniadze to wiadomo ze krytyce sie nie wywinie.Ale po tym co poczytalam stwierdzilam ze jeszce te jego dezyzje musze skonsultowac gdzie indziej .Od znajomej dostalam namiar na nowa klinike ktora prowadzi lekarz ktory ma w dziedzinie poczec w krakowie bardzo dobra opinie.Zadzwonilam i wzielam sobie termin.Fakt ze do niego nie udalo mi sie dopcahc tylko do innej pani gin. ale skoro to przez niego dobrany zespol to chyba wie kogo sobie dobral...Tam wszystko roboa wiec taze sperminogram..Moj M nie ma nic przeciwko temu aby sie przebadac.I to własnie tez mnie zdziwilo negatywnie ze tamten lekarz od razu chcial mnie usypac a wogole zadnych badan nie zalecil.Ja wiem ze kasa kasa ale choc jakies pozory dobrych checi powinny istniec chyba...:(Dlatego skonsultuje to a moze własnie tam znajde dobra porade i pomoc i uda sie wreszcie......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki---wpadnę póżniej musze ten churagan ogarnąć. Cieplutka--------moja mama pod kątem zdrowotnym to generalnie nie dba,ale też ma swoje odchyły............przykro mi to mówić bo to moja mama,ale taka jest prawda.Ja z moją mamą nie potrafiłabym juz mieszkać,nie wiem czy ona sie zmieniła czy ja????a moze ona była cały czas taka tylko jak ja mieszkałam to przyzwyczajona byłam do tamtych panujacych warunków:):) a Ty mieszkasz z rodzicami?????? jak dawno mieszkasz poza Polską???? olinku-----widziałaś moje go posta????:D żadna takich nioe pisze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Oolciu jakby cie interesowało to jest ta klinika do ktorej sie wybieram http://www.klinikaivf.pl/ Ale w Warszawie podobno jest jeszce lepsza \"Novum\"-bodajze sie nazywa...Tamta ma swietne opnie i swietne rezultaty w skali skukcesow... Ahhhh...w koncu nam sie uda .zobaczysz:Jeszce bedziemy miec wspolne tematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek napewno bedzie dobrze i sie uda ,ja ze swej strony trzymam kciuki .pewnie wszystkie trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peper --> jejku! szkoda, ze uciekasz :-( Mamy nadzieje, ze jednak bedzies tu do nas wpadac na kawuche czasem. Zycze Ci szczescia! ciepla --> Najwazniejsze - zachowac spokoj. ;-) Wiesz, kiedys mialam kumpla, ktory mi w moich zlych chwilach mawial wlasnie \"najwazniejsze - zachowac spokoj\". Dzialalo to na mnie naprawde uspokajajaco, tym bardziej, ze facet byl bardzo spokojnym, zyczliwym i przyjacielskim gosciem. A Twoja Mama moze potrzebuje Twojej bliskosci i dlatego moze w ten sposob probuje zwrocic na siebie Twoja uwage. Poza tym wydaje mi sie, ze olinek ma racje - czasem trzeba zrozumiec inne (starsze) osoby. oolka --> Opowiadaj - jak bylo w pracy?! Jakie wrazenia? Jak sie czujesz? Dajesz sobie rade? No w ogole wszystko chce wiedziec! ewka --> nio to sie zabawilas na maxa! ;-) batlan --> jak zwykle zabiegana. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak olinku jest Novum----same dobre żeczy o niej piszą!!!!!!!!!! czytałam o tej klinice i powiem Ci że też sie popłakałam------bo niestety niestać mnie na nią!!!!:(:(:(:(:(:( gdybym miała więcej pieniążków....bez zadnych obaw poszłabym właśnie do tej a nie innej kliniki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka to co napisalas to moje mysli ,dokladnie tak samo mysle ,a z rodzicami nie mieszkam juz prawie 6 lat.Tylko w sumie zal mi mojego taty, bo on jest poprostu chodzacy spokoj na wybryki mojej mamy i w sumie tylko z nim moge szczerze pogadac.No coz tak to czasami jest ,pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi napisac skad bierzecie takie znaczki bo nie mam pojecia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie duzo racji Moncia tylko jakos u mnie to sie nawarstwilo ,bo zaczelam zauwazac u mojej mamy cos takiego co zwa szantazem emocjonalnym i raczej w tej opini nie jestem samotniona bo jak sobie czasem gadam z kuzynem ktory duzo wie to ma takie samo zdanie i probuje mi wytlumaczyc zeby sie nie dac zaprogramowac tak jak chce moja mama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×