Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Wiem Oolciu wiem jakie tam sa ceny..ale M mi powiedzial ze to jest najwazniejsze...na inne rzeczy mozna poskapic ale nie na zdrowie.wiec teraz juz nie mam oporow takich jak kiedys.Ale zawsze mu zglaszam wczesniej temt i koszty zeby nie bylo....narazie ide poprostu na wizyte wiec te 80 zł to jeszce nie No widzisz Oolciu jak Twoj topik sie rozwinal juz jestemy na 100 sronce:D:D:D Musze teraz wyskoczyc Mychy do sklepu.Wroce to Was bede czytac tak ze piszcie...piszcie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi u mnie teraz wyjrzalo slonko zza tych chmur az sie lepeij robi[kwiatek:) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła zapomniałaś zamknąć nawias:):) tak wyszedł by Ci kwiatek,ale ucz sie ,ucz :D:D:D:D Olinku---no niestety nasz budżet nie pozwala nam na zaoszędzeniu na czymś innym---bo ograniczamy sie się juz prawie do wszystkiego:)jeszcze 2llata tak nie był!!!!!! pensja niby ta sama ale życie chyba było tańsze:( .....ale zarobimy troszkę i.....uda się teraz jedynie,M zrobi to swoje badanie,ciesze się ,że nie robi zadnych problemów-wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie trening czyni mistrza;-) dobra to proba z kwiatkiem hihi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opustoszalo troche ,ja uciekam narazie tez ide troche do miasta pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tylko na chwileczkę ,bo mam dużo pracy.Fajnie tak gwarniutko się zrobiło..Mam lenia a nie mogę sobie pozwolić na lenistwo.To straszne .Trzymajcie się , wieczorkiem postaram się poklikać coś więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale znowu uciekam mam obiad na karku i prasowanie dziecko spi chwała bogu ale się popisałyście musiałam to wszystko poczytać ale tego było jeszcze 2 wizyty u dentysty i zab gotowy ale ten biznes będzie kosztował o matko świeta mój chłop to chyba z krzesła spadnie 700 zł.:(:(:(sama nie wiem czy dobrze zrobiłam. może wpadne wieczorem albo dopiero jutro rano no to narazie do peeper ja mam pralke Boscha jestem super zadowolona naprawde mogę polecić z czystym sumieniem a mixer też boscha nazywa się mum były ostatnio w promocjii jest tam wszystko miska do ciast +3przystawki maszynka do mięsa dzbanek do koktaili i przystawka do szatkowania krojenia i inne bajery extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu wiem wiem.... I powiem ci ze smutne jest to ze w naszym kraju jest tak ze tylko w takich miejscach mozesz liczyc ze moze ktos sie Toba zajmie tak na serio.Tak trudno w zwyklej przychodni o sukcesy.Albo brak sprzetu.Ale dostep do badan ograniczony.Albo terminy jakies wogole nieludzkie.Albo jak termin jest to lekarz beznadziejny....... Tym sposobem czas leci a efektow nie ma.... Czasem jakos jestem dobrej mysli a czasem trudne to wszystko i tyle. Jak w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobraz sobie ze ja:) Siedze tu i biedze sie nad cwiczeniami z anglika ale przy okazji jak tu juz siedze to lookam na Kaffe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo...a coz tu tak jakby mak wysiał...?Rosnie czy co??? Jakie to wszystko zalatane.... Oolciu -->dobrze zrobilas .Moze cos sie wyjasnie.Trzeba zawsze znas obie strony medalu.wtedy wszeslkie dezyzje sa łatwiejsze:)Teraz to juz musi ruszyc cos:) Moja Olka poszla na urodzinki.M ja musi odebrac przed 8:)Zaczynaja sie imprezki.Pozegnalam ja \"tylko sie nie opija..\" heheheh:D No a ja sobie siedze i czekam po 7 lece sie poruszac bo od soboty tylko jadlam....Wage omijam szerokim łukiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hop jest tu ktoś :D:D:D:D chyba nie ma a miałam nadzieje,że chociaż na chwilkę wpadne i pogadam z którąś z koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie udalo mi sie zaczac 101 :-),az mi sie milej zrobilo po dzisiejszym dniu ,wlasnie wrocilam z miasta jestem umeczona a nic nie kupilam specjalnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale jakos nie mam weny. U mnie nic nowego. Tradycyjnie zaczal sie nowy tydzien. Rece mnie dzis bola po ciezkich zakupach. Ide troszke poczytac... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Hey:) Spiochy....;) Oj ja bym sie jeszce przytulila.Ale mam do zrobienia dzis obiad.Moze nie skaplikowany ale...i rosoł i drugie.A do 13 musze sie uwinac wiec trzeba sie za chwile brac....... Dziewczyny -czytala moze ktoras z Was ksiazki takiej autorki Alex Kava?-chcialam Wam polecic o ile lubicie takie ksiazki.Zagadkowe ,mroczne.....Własnie dostalam wczoraj od siostry na uriodzinki \"Dotyk zła\".Ale jak bylam tego lata na wakacjach to mialam juz sycznosc z inna jej ksiazka\"Zlo konieczne\" o ksiedzu pedofilu-mordercy.Pochlonelam ja chyba w dwa dni.... Polecam jakby ktos byl zainetresowany:) Łoooo ale u mnie teraz mgla.A wczoraj wieczorem to ledwie do domu sie dowloklam z Fitnessu-nic nie bylo widac.Jechalam poprostu na pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lece do nibylandii dzisiaj mam się tam spotkać z koleżanką a dzieciaki sie pobawią niestety olinku nie czytałam nic z tej półki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosilek na kuchence juz \"szaleje\" i pachnie.ziemniaczki obrane i gotuje sie makaron.Jeszcze sos wyczaryje....I wezme sie chyba przeprosze z zelazkiem.Alez ze mnie dzis kura kokokoko...hehehhe:):) Ale co tu taka cisza??? Batlanek sie zameldowala i poleciala... Oolcia no to moze jeszce cos dosypia ... Ale reszta?? Monia? Iza? Ciepla? Gdzie Wy sie chowacie o tej porze??????:D:D Jutro mamy z M 9 rocznice slubu....Nie moge w to uwierzyc..ze to juz tyle lat i ze jeszcze jestesmy razem i sie niepozabijalismy .:D:D musimy sobie chyba jutro jakas przyjemnosc sprawic ...i dobre bara bara....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje olinek takiej rocznicy a mo M ma znowu manewry i zepsuł mi wczoraj humor na maxa mam nadzieje że mu przejdzie bo naprawde mam dosyć i nie mam zamiaru powtarzać tego co było 2 m-ce temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh..Oni widac tez maja \"okres\" raz na jakis czas:D:D:D Dzieki batlanku...no za rok to bedzie rocznica....;)Cos trzeba bedzie wymyslic.a zeby bylo smieszniej to sie u nas tak ponaklada.. Ja pisze o tej jutrzejszej ale to rocznica slubu cywilnego.Jako ze byl pierwszy to jakos obchodzimy sobie to swieto bo od tego dnia sie u nas wszystko zmienilo.Zamieszkalismy ze soba i zaczelismy wspolne zycie.Potem w kwietniu byl koscielny i wesele.Ale dla nas to byla juz jakby formalnosc ...Czyli wszystko na odwrot.Ale zmierzam do tego bo tak sie sklada ze W kwietniu 2009: My bedziemy miec 10 ta rocznice Moja Olka komunie(łaaaa...dziki strach) Moi tesciowie 35 lecie małzenstwa a siostra mojego M-5 lecie :D:D:D I to wszystko nam sie skumuluje w przeciagu 2 miesiecy:) Tak ze łostro impreza nas czeko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro po południu umówiłam sie z moją koleżanką ze szkoły średniej na kawę więc mój M zostanie z małą w domu sam i bardzo dobrze niech sobie radzi ja też mam prawo wyjść z domu sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :-) No faktycznie jestem spioch. Trudno mi wstawac o 8-mej. olinek --> Nie czytalam nic tej autorki. Powiedz mi wiecej na temat jej ksiazek. Ona pisze horrory? Nie cierpie horrorow. Ale uwielbiam kryminaly. Co z ta mgla u Was? Podobno lotniska sa sparalizowane z powodu tego gowna w powietrzu. Nio to olinek, zaszalejesz! My z mezem tez obchodzimy rocznice slubu cywilego. Moja mam sie smieje, ze to tylko \"rejestracja\". ;-) batlan --> Oni maja nagrzane w tych mozgach! Maja sliczne, wspaniale kobiety w domach i robia wszystko, by bylo zle. Badz tu, czlowieku madry i zrozum ich! Trzeba przeczekac. Moze mial zly dzien. A jutro odstresujesz sie na spotkaniu z kolezanka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×