Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

czesc Dziewczynki:) Własnie biore sie za jeden z ostatnich etapo porzadkowych ;) Jak juz to zrobie to potem w sobote tylko choinka i kosmetyka-bo nie wiem ile z Was ma zawsze zyuwa choinke ale ja tak i zarowno przy ubieraniu jak i rozbieraniu zawsze w domu jest maly Sajgon:D Wszedzie igly i brokat;) Ale lubie zywa mimo balaganu-bo pieknie pachnie i jest tak klimatycznie... Mam nadzieje ze u Was juz swietami zaczyna pachniec...moje kuchareczki;) Oolcia jak kapustka? Wyszla??? Batlanu->no jak tam zgoda juz? czy dalej barwy wojenne przybrane??:) Bede tu zagladac w miare mozliwosci wiec piszcie co tam slychac....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. robaczki! ;-) Siedze sobie, koncze jesc sniadanko i dzisiaj, zamiast tradycyjnej kawy popijam herbatke z cytrynka. Czy u Was tez tak zimno?! Cholerka! Musze znow \"przebrac\" choinke. Lampki mi wysiadly i nie swieca. :-( Wczoraj maz kupil nowe i trzeba je zalozyc. Zaraz sie wezme za zabawe. Moj \"wiekszy dzieciak\" wczoraj spedzil wieczor przed swoja nowa zabawka. Ogladal filmy, ktore juz widzial. :-P A ja poszlam na winko do kolezanki, ona wyjezdza do Polski na swieta i nie bedziemy sie widzialy przez jakis czas. Milo bylo. olinek --> Mala lepiej sie czuje? batlanku --> Jak Twoje samopoczucie? izao --> No maz sie postaral! :-) Konkretny buziak mu sie nalezal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu->mala czuje sie juz normalnie.wcyoraj juy posyla do sykolz.Dyis tey..Tzlko y yajec sportowzch ja ywolnilam....bo nie chcialam rzyzkowac:) jutro jeszce maja lekcje a w piatek msze i jaselka... no i swieta.Ida dopiero 2 stycznia do szkoly...:) A ja sprzatam sprzatam.... ale jak widac zagladam tu caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki czytam sobie jak u was praca wre przed swietami ,a mnie nawet w tym roku one nie ciesza jakos ,nic w domku nie robie ,dlatego ze jedziemy do mamy ,nie wiem nawet czy ja wypuscza ze szpitala bo ostatnie dwa dni miala problemy z sercem powazne, jak by innej choroby bylo malo . pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak duuuzo wpisow dzis:) dobrze ciepla ze mimo klopotow i trosk choc ty na momencik zagladlas... Wiem jak mozesz sie czuc...jak przykro i smutno.... Tak to juz jest ze jak choroba to zawsze oslabienie a to co najslabsze (pewnie u mamy serce)odzywa sie od razu... Najwazniejsze ze stan jest stabilny a to juz rokuje..... z najgorszych chorob chorob ludzie wychodza...nawet kiedy lekarze juz zalamuja rece. Wola zycia czasem zwycieza...... Trzymaj sie dziewczynko ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olinku ,walsnie tez mysle tak jak piszesz ze sila do checi do zycia ma duze znaczenie ,pozatym gdybym juz tu nie zagladala bo jutro jade z M do mamy ,to zycze Wam wszystkim dziewczynki Zdrowych ,spokojnych ,radosnych ,pelnych milosci Swiat Bozego Narodzenia .Napewno odezwe sie po powrocie mam nadzieje ze z lepszymi wiadomosciami .pozdrawiam was cieplutko i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyneczki:) O widze ze batlanek ranny ptaszek juz nam zrobiła keep smiling;) Nie wiem jak u Was ale u mnie nadal nieswiateczna pogoda....I juz chyba w tym temacie nic sie nie zmieni..... Na szczescie mam juz po porzadkach. Dzis tylko na myjnie autem wjade bo syf nad syfami-niech na swieta jakos wyglada w miare....choc barzdo mozliwe ze nim nigdzie nie bede jechala....:) I do kosmetyczki o 10 lece.Tak ma zawalony grafik ze specjalnie dla mnie wczesniej przyjdzie...wszystkie chca nbyc na swieta cud miod:D A ja tylko na depilacje ......;);) Oolciu-> Musze Ci napisac. Moj M własnie dzwonił ze sie dzielnie sprawil.Pojechał dzis zrobic seminogram:D Ale mowil ze bez wygod;)....poprostu toaleta-na szcescie schludna i przestronna:D:D:D Wynik niby na 15 ale nikt tam raczej nie bedzie miał dzis po drodze....Wiec najprawdopodobniej odbierze jutro...Zobaczymy ... A u mnie powinna dzis zniow przyjsc @..:( Jeszce sie nie rozhulala ale ja mierze codziennie temperature i dzis spadala o 5 kresek a to znaczy ze nadzieji juz nie ma ............... A U Was co tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny. Zanim napiszę co u mnie ze względu na ograniczenia techniczne:P już dzisiaj pragnę złożyć Wam życzenia. Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT PRAGNĘ WAM ŻYCZYĆ DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, RADOŚCI, PRAWDZIWIE RODZINNEJ, CIEPŁEJ ATMOSFERY. ŻYCZĘ WAM TAKŻE SZALONEJ I NIEZAPOMNIANIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ, A W NOWYM ROKU SPEŁENIA NAJKRYTSZYCH MARZEŃ I REALIZACJI PLANÓW. ABY NOWY ROK PRZYNIÓSŁ WAM I WASZYM BLISKICH WIELE DOBRYCH CHWIL! pepper Co u mnie...Jestem mocno zakręcona. Przwporwadzka i związany z tym remont przedłużają się. Ja na razie adaptuję się do nowego miejsca, do nowych ludzi. Czasem ta adaptacja jest weselsza, czasem nazwyczalniej i po ludzku jest mi smutno..To co nowe z jednej strony mnie eksytuje,a z drugiej przeraża.Jak to w życiu.... Najważaniejsze,że jesteśmy z N razem.Generalnie wszystko idzie ku dobremu, chociaż czasem przez ciernie. Na Święta wyjeżdżamy i stąd już dzisiaj składam Wam życzenia. Bardzo brakuje mi neta.Kafejka to nie to i nim się rozpiszę i poczytam to mi mija druga godzina. Sylwestra tradycyjnie spędzimy w domku. Tak jak obiecałam będę do Was zaglądać tak często jak będzie to możliwe. Jak widzicie same na razie wygląda to tak a nie inaczej... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was--postaram sie napisać do was póżnym wieczorkiem-u nas dużo sie zmieniło-wiemy juz o wyjeżdzie......... napisze póżniej.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. atmosfera u mnie dalej gęsta ale bylismy w sklepie po zakupy takie lodówkowe jeszcze mi została ryba do kupienia i mięso i owoce. i powoli będe się zabierała za przerób tego wszystkiego. wczoraj byłam z małą na spacerze i kupiłyśmy bombki i wstążke na kokardy na choinkę--bardzo ładną znalazłam. w sobote ją ubieramy będzie fajnie. dzisiaj miałam do pilnowania jeszcze 5 letniego Krzysia na pare godzin. a z moją szyją tak sobie boli mnie z drugiej strony co za pech. 🌼 dziewczyny otwierajcie poczte macie tam prezent do rozpakowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 pozdrawiam serdecznie pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 Witajcie kochaniutkie---tłoczno jak zawsze:D:D:D:D:D .......wiedziałam,ze któregoś dnia będe musiała tak właśnie do was napisać. Otóż wyklarowała się sprawa z naszym wyjazdem:) Jedziemy do Szkocji,naszym samochodem 3 stycznia.Jestesmy zaskoczeni ,że tak szybko-ale innego terminu niema:(a my mamy kilka problemów z pozamykaniem tu różnych spraw--musimy prosić co niektóre osoby o załatwienie a w ogóle o zamkniecie kilku spraw.No cóż..... Mielismy dzis ubierac choinkę,ale wstrzymaliśmy sie bo......:(kupie jutro wianuszek z świerku i przystroję. Zaczyna do mnie to wszystko teraz docierać i bardzo sie denerwuje.Wczoraj prawie nie spałam północy,jest to dla nas ogromny stres.Mój m bedzie pracował w firmie ochroniarskiej:) o tyle dobrze,że jest to znana firma na całym świecie,swoje filie maj a równiez w Polsce. Wyjezdzamy 3 poniewaz M musi być na szkoleniu 7stycznia i to 200km dalej od miejsca pracy.Szukamy jakiegos kwaterunku przez internet.Zajedziemy -ja zostanę sama,samiuteńka bez języka:) na tydzień a on pojedzie na to szkolenie-i tego chyba obawiam się najbardziej,zawsze mówiło sie -koniec języka za przewodnika..... tak ,tak,pamietam olinku Twoje słowa:):) Bedziemy mieszkali w mieście:):):) Aberdeen-nad samiuśkim morzem:),bardzo sie z tego ciesze a zarazem obawiam ,ze morze któregos dniawyleje się.......z moich łez które bede tam wylewała:) ......staram sie byc optymiską,ale.........czas pokarze. Piszę dzis do was-poniewaz jutro kończy nam sie umowa z neostradą i może to byc juz koniec pisania z wami........M ma załatwić \"coś\"abyśmy mieli mozliwość chociaż do końca grudnia korzystać z netu,ale nie wiemy jak bedzie. Dlatego kochane kplezanki chciałam sie dzis z wami pozegnać🌻 ....nawet łezka mi sie zakręciła:) Pragne wam złozyć Życzenia Świateczne❤️ 🌻Życze wam pięknych chwil podczas Wigilii,życzę wam dużo radości,zdrowia,uśmiechu na twarzy aby ta gwiazdka betlejemska-która świeci nam o zmroku zaprowadziła was do SZCZĘŚCIA.🌻 Moncia------tak bardzo pragnę aby Twoje życie ułożyło sie pomyslnie,abyś więcej nie zaznawała smaku goryczy....... Wierze ,ze Twoje serce będzie sie jeszcze radowało 🌻 Życze Ci duzo wytrwałości,siły,tej madrości która masz i wiem,ze wykorzystujesz ja w dobrym celu-w celu zespolenia swojej rodziny w jedno.Wiem,ze to ci sie uda!!!!!!! Mam nadzieje ,ze za pewien czas usłyszymy sie jeszcze:) Dbaj o Kamila,o męża a przede wszystkim zadbaj tez o siebie.❤️ Ściskam Cię mocno. Olinku-------mysl pozytywnie,dbaj o ten topik-bo tylko Ty zawsze stałaś tu na warcie:)nie pozwól aby on.....przepadł-bo inaczej was nie odnajdę. Trzymam kciuki--aby Wam sie udało w Nowym Roku(wiesz o czy mówię).......ja tez sobie tego życzę. Masz cudowna rodzinkę i dbaj o nią,pielegnuj ją oraz ciesz sie życiem. .........................myślę o Tobie. Batlanku------życie nie jest łatwe,często trzeba pójść na różny kompromis.Życze Ci dużo miłości ze strony twojego M. Dbaj o córeczkę.Życze wam a przede wszystkom Twojemu m-dobrej pracy. Staraj sie nie kłucic z M,czasami warto przemilczeć......niz póżniej żałowac słów.:) Pamietaj nie ma róży bez kolców. Jestescie piękna parą:).....nie myslałas o synku:P:P:P Batlanku,zpisz nadal długie posty i wspieraj olinka w działaniu-(o przetrwaniu topiku) Całuję Cię.❤️ Ciepła------cały czas jestem z Toba ,cały czas modlę sie o zdrowie i wytrwałości dla Twojej mamy. Doskonale zdaje sobie sprawę jak sie czujesz,co przeżywasz i jakie beda te Świeta dla Twojej rodziny,ale pamietaj.................. wiara czyni cuda!!!!!!!! .......nie zapomnij tez o sobie. Bardzo mocno Ciebie ściskam❤️ i ślę zdrowia i wiele łask dla Twojej Mamy.❤️❤️❤️ Izao------ciesze sie ,że pomimo swojej pracy-zagladasz na nasz topik,że znajdujesz na to choćby chwilkę.Twój M -bardzo cie kocha-....pierścionek. Bądż szcześliwa!!!!!! i pisz więcej:):):) Mam nadzieję ,ze wasz interesik zaowocuje-życze Wam tego🌻 Przytulam się ❤️ Ewka-----nie wiem co sie z tobą dzieje????tak nagle odeszłaś??? Mam tylko wielka nadzieje ....że to Twoje zniknięcie zaowocuje dziura budzetową. Myślę o tobie🌻....i pozdrów meża.:):) Pepper------fajnie,ze zagladasz do nas,to oznacza,ze jednak jesteśmy ze soba bardzo zżyte. Ułoży sie wszystko ----zobaczysz,przypuszczam ,że to twoja pierwsza taka wedrówka z domu???? Dlatego ciężko jest Ci jak narazie-przyzwyczaic się do nowego otoczenia.Twój N wspiera cię --a to jest bardzo ważne. Żaycze wam w nowym roku-----złotych obraczek:) Wesela to my nie miałyśmy jeszcze na tym topiku:D:D:D .....ale fajnie by było spotkać się wszystkie w dniu Twojego........ Chciałabyś czy też nie----ale my przywedrowałybysmy do Ciebie:D:D:D----ale by sie działo:):) Pepper----wszystkiego dobrego.......i słuchaj sie N.:)🌻 Mam nadzieje dziewczynki,ze zadnej nie ominełam,gdyby .....tak.....to niech szybciutko zgłosi sie -do 24.:D:D Łamiąc sie bialutkim opłatkiem----pomślę o kazdej z Was. ..........jestem myslami z Wami. oolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........a jednak to był mój najdłuższy post:):) kto mnie wyprzedzi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka! jestem,zyje,pisze do Was z dworca w Poznaniu,dopadlam na moment do kafe ,poczytam Was jutro w domu,od 30 godz,jestem w podrozy,wlasnie wracam z Ukrainy,na jakis czas mam dosc pociagow-przejechalam pol Polski od Przemysla przez caly Slask,Krakow,z przesiadka we Wroclawiu,teraz zostal mi tylko ostatni etap do domku,jeszcze niecala godzinka w pociagu i wyspie sie we wlasnym lozeczku:) ale wrazenia z wyjazdu mam super! do jutra,na pewno sie pokaze,chociaz nie wiem jak sie wyrobie z przygotowaniami swiatecznymi,brak mi w tym miejscu wyobrazni,mialam wrocic wczesniej,ale za dobrze mi tam bylo:D pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu:(:(:(😭........ Nie zegnaj sie tak z nami.. Przecierz nie jedziesz na Madagaskar ani do dzunglii gdzies w Amazonii.. Wierze ze szybko gdziekowlwiek bedziecie mieszkali zalozycie sobie net-ot chocby po to aby mies kontak z rodzina....(darmowy przez skaypa) Sa tez przecierz kafejki netowe na calym swiecie.... Musisz do nas zagladac.... Jak to tak? tak ot chcesz sie wypisac???? I to Ty???? załozycielka tego topiku...:) Ja wierze ze na poczatku zanim sie wciagniesz w tamtejsze zycie to bedziesz za nami troszke tesknila...Dlatego kiedy sie tylko da szukaj z nami kontaktu dziewczynko!!!! Zobacz na Monie... Na Ciepla... Dziewczyny sa tak daleko a pisuje sie z nimi jakby siedzialy za sciana.......:) Łaczylo nas tu tyle wspolnych spraw,radosci ,i nawet jedna awantura byla......:D Bez ciebie to juz nie bedzie tak samo...... Mysle ze kazda tu odcisnela swoje pietno bardzo mocno i kiedy dlugo milczy to ten brak i pustke sie odczuwa.......:( Smutno mi dzis bardzo... Wiem ze to szansa i ze musicie jechac.............. Ale to tylko Od Ciebie zalezy zeby tu nikt o tobie nie zapominal...... A nie zapomni napewno... Udzililas nam tu tyle toznych dobry rad....i zawsze bylo wesolo..... Bede trzymala kciuki Oolciu!! Z calych sił aby Wam sie powiodlo jak tego pragniecie!!!!!! A na te swieta moze pozycze Ci pogody ducha zeby nigdy cie nieopuszczala....Odwagi i wiary w siebie ze dasz sobie tam rade!! Oraz duzo duzo zdrowia i spelnienia tego naszego wspolnego marzenia!!!!!!!!!!!!! I tak mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX🌼XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ..........................KAZDEGO ROKU O TEJ PORZE.......................... ..........................KAZDY WAM ZYCZY CO TYLKO MORZE............... ..........................JA KORZYSTAJAC ZE SPOSOBNOSCI................... ..........................ZYCZE WAM WSZYSTKIM............................... ..........................SZCZESCIA ,RADOSCI.................................... ..........................O CZYM MARZYCIE BY SIE SPELNILO................. ..........................A CO KOCHACIE BY...................................... ..........................WASZYM BYLO!!!!!!!!!.................................. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhah \"moze\"oczywiscie przez \"Z\".....:D:D:D ja sama sie z siebie smieje jak sie dopiero przeczytam to sie zastanawiam jak ja tak moglam pacnac......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och... oolka --> Wzruszylam sie. Serio. Dziekuje Ci za wszystkie dobre slowa, za wsparcie i troske. Mam jednak nadzieje, ze to bedzie tylko chwilowa Twoja nieobecnosc i wkrotce znow sie odezwiesz. Zycze Ci, by wszystko sie powiodlo. Zobaczysz - bedzie ok. Musicie trzymac sie razem. Nie zrazaj sie brakiem znajomosci jezyka, wez slownik i dasz rade. Zacznijcie wszystko od nowa, by lepiej zyc, by poznac nowych ludzi, by zobaczyc kawalek swiata, by ulozyc sobie wspaniale zycie... Caluje. Smutno... :-( Dziewczynki! Nie mam czasu. Sprzatam. W miare mozliwosci bede zagladac. Ale same wiecie, jak to jest miec \"goraczke przedswiateczna\". Powiem tylko, ze u mnie w miare normalnie, jakos sie toczy \"do przodu\". Wczoraj wieczorem bylismy z malym w kosciele, moj Kamil spiewal w przedstawieniu swiatecznym!! :-) Byl swietny, radosny i bardzo to przezywal. Az mi sie lezka zakrecila w oku. Ech, dzieciaczki... Nio to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunie! Gdzie sie podziewacie?! Ja dzis troche posprzatalam i robilam zakupy. Jutro jeszcze tylko umyje podlogi, zrobie reszte zakupow i bede gotowac. Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadeczku. Sciskam mocno. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie też jakoś pomału do przodu nie było mnie dzisiaj z tego powodu,że są u nas naloty policji na tych co mają nielegalne programy itp.więc my też mieliśmy takiego windowsa ale mój M doszedł do wniosku,że zamiast czekać do lutego to kupi laptopa już teraz i będzie miał wszystko jak należy więc jak powiedział tak zrobił i pisze już na pięknym laptopiku bo naprawde nasz komp to była kupa złomu. ma zabawke na święta. doszła paczka od anglików ale to jutro wam wszystko napisze dzisiaj chciałam sie zameldować. pozdrawiam serdecznie pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Jej ale tempo w tych ostatnich dniach... Tyyyyle spraw.wszedzie ludzie ludzie i jeszce raz ludzie!!!!....i korki:O Teraz wlasnie zabieram sie z Olusia za ubieranie choinki bo duza dosc i zejdzie nas przy niej \"troche\"....:) i bede zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! wyobrazam sobie jakie jestescie zalatane:),o sobie to juz nie mowie,przez te wycieczki to teraz sie poodzieram........ wczoraj wogole byly atrakcje,od rana wszyscy w kamienicy stwierdzili brak pradu i okazalo sie ze jakies debile rozwalily skrzynki od pradu i potrzaskali liczniki,byla policja ,pobieranie odciskow palcow z tych resztek po licznikach,pies tropiacy ,itp.,nim elektrownia zalozyla nowe liczniki to byl wieczor... jeszcze jedna kamienice kolo nas tez tak zalatwili........ brak slow na ludzki kretynizm,pewnie jacys nachlani lub nacpani,albo jedno i drugie:( oolka,nie zegnaj sie z nami tak ostatecznie,przeciez na Marsa nie wyruszasz:) mam nadzieje,ze nie odzywasz sie z braku czasu i ze jeszcze masz jednak neta:) zycze Wam sprawnych przygotowan i uciekam walczyc ze swoimi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh widze ze malutko czasu macie na pisanko.. kazda zabiegana na maxa.. W sumie to ja tez dopiero teraz wrocilam. Jeszce ostatnie sprawwunki i bylismy sie przelamac sie oplatkiem z moimi rodzicami bo jutro wyjazd na dwa dni do tesciow. Teraz jeszce male prasowanko zeby nie lezalo przez swieta i potem juz tylko pomyslec o sobie czas...czyli kapiel ,malowanko paznokci itp:) Jest tak w domku przyjemnie choinka pachnie...czysciutko ..lampeczki sie pala........ świeta........ ..........................*.........................- ......................*.......*.....................- ....................*...........*...................- ..................*...............*.................- .................*....*/ \\*.....*.................- .....................................................- Nie wiem czy cos z tego wylezie;) do tej pory nie wiem jak niektorzy tworza te dziela sztuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny własnie mój M opóścił swoja zabawke na chwilke wiec zagladam tu do Was.Większość rzeczy przygotowałam sobie dzisiaj żeby już jutro nie gonić i mieć troche czasu dla siebie na kąpiel włsy paznokcie itd. Rano wrzuce strudle do piekarnika,zrobie krem migdałowy sałatki i zupke grzybową potem to już tylko ryby i ziemniaki. dzisiaj byly moje siostry na ubieranie choinki jest piekna i DUŻA sosna prosto z lasu ale jak pachnie wygląda pięknie. U mnie dalej nieciekawie nie wiem jak to jutro będzie..........teraz zwala całą winę na mnie ale......trudno nie mam już sił to chyba będą najgorsze święta w moim życiu. oolka myśle o Was i napewno sobie poradzicie zobaczysz❤️myślami będe z Wami zorganizujecie sie tam pomału i będziesz znowu z nami klikać :):):):):) Mam nadzieję,że u was już świątecznie i nastrojowo i pachnąco. a może wyślecie zdjęcia wszych choinek co?????? Moja mała już nie może sie doczekać prezentów pod choinka chodzi i szuka anioła!!!!!!!! niestety dla mnie nic nie bedzie:(:( pozdrawiam Was wszystkie serdecznie myśle o Was!!!!!!! Oolka Olinek Moncia Pepeer Izao ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ w wigilijny wieczór napewno pomyśle o Was wszystkich gdybym nie mogła nic juz jutro napisac z braku czasu bądź innych ........ życze Wam spokojnych i radosnych świąt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo nie dopisałam Ewki Ewciu Tobie również zdrowych i pogodnych świat Bożego Narodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi-tego zycze Wam wszystkim z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu tez jeszce usiadlam na momencik. Nie wiem czy jutro przed wyjazdem uda mi sie jeszcze cos skrobnac wiec pisze teraz...:) Ja tez bede myslami przy Was i waszych rodzinkach... Oolciu-> przy Tobie i Twoim nowym zyciu ktore przed Toba..Wierze ze jakos sie ulozy wszystko i tak jak batlanek napisala .Szybko sobie tam zorganizujesz polaczenie ze swiatem wiec i z nami:) batlanku i przy Tobie. Mam nadzieje ze uda Wam sie jutro zakopac ten \"wojenny\" topor.W taki dzien jak ten jutro wszelkie wasnie i spory powinny zejsc na drugi plan. Przecierz sie kochacie...reszta jest nieistotna .Niech Marti patrzy na usmiechnieta mame:) Podam Ci tylko własny przyklad. Pisalam wczesniej ze rok temu nie bylo u nas najlepiej. W Wigilie tez sie pozarlismy.Myslalam nawet ze spedzimy ja osobno. Ale przemyslalam to wszystko i stwierdzilam ze nie..nie moze tak byc. Dume schowalam do kieszeni.Poszlam juz na ostatnia chwile do sklepu i kupilam mu prezent. W Wigile okazalo sie ze On dla mnie nic nie mial i chyba ...bylo mu przykro i glupio ze ja umialam wyciagnac reke i mimo ze moze mialam racje dume schowalam gleboko do szuflady.... czasem tak trzeba........:) Moniu-->i O Tobie tam daleko na obczyznie Z dala od domku..najblizszych.... Ale masz przy sobie synka i M ktory choc nie wiem jak roznie bywa nadal przy Tobie jest.....:) Ewciu-->u Ciebie bedzie wesolo i gwarno...tyle dzieci cala rodzinka.... Wiele usmiechu....Mimo ciezkich chwil Ty zawsze dzielna ...jestes dla mnie przykladem kiedy mam watpliwosci ze nie dam rady.....:) Izuniu--> i Tobie......choc jeszce malo wiem o Tobie ale licze ze uda sie to zmienic i ze dzieki takim jak Ty ten topik bedzie nadal trwal sobie tutaj......(juz pochawlilam mamie Twoj przepisik;) ) Ciepla -->i o Twojej rodzinie..mamie....O Twoich w tym roku trudnych swietach....Ale mam wiare ze uda sie to potem zostawic za soba w przeszlosci kiedy juz bedzie dobrze.Usmiechaj sie w te jedyna taka noc! Pepperku-->i o Tobie :) Bo podziwiam Cie ze mimo ze tak tu krociutko bylas z nami -wciaz pamietasz i znajdujesz chwilunke aby dwa sloweczka skrobnac do nas:):):) Niech te swieta beda wyjatkowe takie Wasze -razem!!!:) Jeszce chcialabym wspomniec Rojke ktora byla z nami i nagle przestala pisac. Rojeczko dla Ciebie i Twojej dziecinki mnostwo mnostwo buziakow👄 Dziewczynki jeszce raz Wesołych Swiat!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, no nie ma komu klikac... Wszystkie zabiegane. Ale to dobrze, tak powinno byc. :-) Dziewczynki! Zycze Wam spokojnych i rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia. Zycze przede wszystkim zdrowia i radosci, by w Waszych sercach kwitla milosc do bliskich, by na Waszej zyciowej drodze bylo jak najmniej problemow, by sciezki, ktorymi podazacie byly proste. Zycze mnostwa usmiechu dzis, jutro, w Nowy Rok i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku --> Nie przejmuj sie. Badz soba. Usmiechaj sie. Jutro bedzie lepiej. Przelamiecie sie oplatkiem, wymienicie spojrzenia i... wszystko wroci do normy. Jestescie malzenstwem, przypomnijcie sobie - dlaczego pobraliscie sie i zdecydowaliscie sie spedzic zycie razem. Bedzie dobrze. 😍 Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M zabrał Marti na spacer t ja tu sobie siadam i klikam do was zostało mi jeszcze sprzątanie i panierowanie ryby a tak mam juz wszystko gotowe :):) Dziękuje Wam kochane moje zobaczymy????? nie będe tu dzisiaj smucić bo wigilia przecież weselmy się❤️ zaraz zajme się sobą jak tylko wypije kawę. pozdrawiam was serdecznie. MYŚLE O WAS ❤️ do zobaczenia później pa pa pa trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×