Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witam M33 wiesz jak to jest z tym pisaniem na forum :( czasami człowiek sie otworzy,napisze co go gryzie,wyżali się a tu znajdzie sie ktoś,kto zamiast pocieszyc jeszcze dowali na całego,więc wole byc ostrozna bo już pare razy spotkała mnie nieprzyjemnosc,więc sama rozumiesz,ale ciesze się ze jestes i miło mi kiedy wchodze na forum i mam co czytac. Pozdrawiam miłego dnia życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
wyczaiłam WAS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deletko, rozbawiłaś mnie.......wiecie co dziewczyny, może załózmy własny topik, wkońcu najbardziej sie tu udzielamy :):):) Oczywiście żartuje. Sips, rozumiem cie doskonale, ja tez jakwiesz miałam tu wiele nieprzyjemności, na innym topiku również, wiec sama jestem ostrożna. Jednakże jeśli masz potrzebe wygadania sie to jestem do usług. Mój adres zostawiłam juz raz na topiku. To prywatna poczta, nawet mój mąż do niej nie zajrzy. Jak masz ochote zapraszam. Czasem jest potrzeba wygadania sie, sama wiem coś na ten temat, to potem tak ulży, i świat staje sie kolorowszy, i siły do walki wracają. Nawt jak ktoś nie pomoże zbytnio, a wysłucha, to jest bardzo wiele. Ja juz wiele razy tak sie ratowałam, i siły zdobywałam. więc zapraszam. [ meg75@wp.pl ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Deletko witaj u nas :D no teraz to napewno udzwigniemy ten topik ;) M33 jesteś kochana,pewnie kiedys sorzystam z Twojej propozycji bo czasami naprade potrzebny jest taki ktoś kto poprostu wysłucha,wielkie dzięki,widze że masz dobre serducho :) milego dnia dziewczyny buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sips. Widze, że się uzupełniamy, Ty zaczynałas tu dzień, a ja kończe. Szkoda, że inne laski gdzieś się zapodziały w codziennych sprawach. Pozdrowionka, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, przesadzacie. Niby dziewczyny siedzące w domu, a nikogo tu nit ma. Co wy robicie, że nie macie czasu tu wpaść?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZIEWCZYNY... Nie obiecuje ze sie jutro lub w kolejne dni wpisze a to za sprawa mego oslabienia.... I pokolei...pisałam ze zle sie czulam i z łazienki nie wychodzilam,no i mylna diagnoza lekarzy zapedzila mnie do szpitala zakażnego z zatruciem pokarmowym.Wróciłam w piątek do domu ale nadal nie czuje sie za fajnie....zabrali mnie dopiero do szpitala gdy mialam 40 stopni gorączki i MM nie dawal już sam rady...w nocy o 2-30 przyjechalo pogotowie i pyskowali ze wczesniej nie pojechalam do szpitala ,gdy na spokojjnie MM opowiedzial lekarzowi dlaczego tak sie stalo przeprosil za \"uniesienie\"i bardzo mi pomogł w szpitalu w wielu dziwnych formalnosciach...nawet o łużko dla mnie sie wyklucał... Ale dzisiaj juz jem normalnie bez diety\"kaszka manna na gęsto,krojona w plasterki\" ;Ppaskuctwo... jeszcze nie czytalam wpisów ale myśle ze nadgonie i spadne w rytm i juz czesciej poklikam do WAS 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rzenko, to się porobiło. A czym ty sie tak zatrułaś???? Zycze ci zdrówka i nabieraj sił. A faceci czasem w tragicznych sytuacjach potrafia stanąc na wysokości zadania. Trzymaj się kochana, i pisz jak będziesz miała siłę. 🌼 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzenko zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka 😘 🌼 dziewczyny czy Was też dopadła jesienna chandra :( :( :( ta pogoda jest okropna mam juz dosc.....myślałam że choc tu na kafe troszke poprawie sobie humorek ale widze że straszne pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już dość tego deszczu, a prognozy nie są pomyślne. Tylko w bieszczadach podobno jest słońce i ponad 20 stopni. Na chandre najlepsze sa zkupy. Ja wczoraj byłam u fryzjera, a dziś kupiłam sobie buty. Zaraz lepiej się poczułam, polecam papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie... Dzisiaj tez ponury dzien...:(:(:(u mnie pada od wczoraj,i jeszcze jutro ma padad ,ale na Wszystkich Św.ma byc juz spokuj.Ja zatrulam sie sernikiem na zimno...podobro jaja ,ale pewna nie jestem tak mowili lekarze...dzisiaj czuje sie b.dobrze i mam nadzieje ze juz tak zostanie.Dziekuje dziewczyny i Wam rowniez zycze zdrowia i usmiechu...ja czasem na depresje jesienne biere DEPRIM:D👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Pewnie juz jestescie na cmentarzu i sprzątacie:)b.ładnie ... Jak wrócicie to kawa \_/> jest w termosie i rogaliki z czekoladą ....częstujcie sie...papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rzenko dzieki zwłaszcza za rogaliki z czekladą :D pogoda dziś bardzo ładna,świeci słoneczko nareszcie...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś było słoneczko, a rogaliki pyyyycha. Ja zapraszam na serniczek, pozdrowionka, Papa!!!!!🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jejku jak tu smutno,dlaczego nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo ten topik zniknie, a szkoda. Jakoś długie jesienne wieczory nie nastrajają was do pisania. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja jednak mam nadzieje że topik będzie istniał dalej,te nadchodzące długje wieczory,często samotne.......przyciągną tu wiele osób pozdrawiam,miłego dnia życze 😘 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... zastanawia mnie fakt dlaczego dziewczyny z tąd pouciekaly co takiego sie stalo ze ażtyle na raz zrezygnowalo:( co spowodowalo ich odejscie... Mam malo czasu i duzo zajec,zmienilam synowi klub na bardziej zorganizowany z wieksza inoscia dzieci ...ale jest czesciej,pozniej i dłuzej...aż 1,5godzi. Wazne ze on jest zadowolony i sam juz zaobserwowal zmiany w swoim podejsciu do treningu:Dtylko sie cieszyć:D u mnie zimno i pada i juz czuje jesień ,nawet zdrowotnie,przeziebienie juz mnie dopadło i za bardzo leczenie mi nie idzie:(Narazie bawie sie w homeopatie i jestem dobrej myśli ...kiedys dzialalo ,moze i teraz:)Na cmentarzu było słonecznie ale tyle ludzi ze w pieszym korku,by przedostac sie przez tunel zajelo nam 40 min.koszmar.Zpowrotek poszliśmy na wariata i przez tory kolejowe:Dpolicja coś za nami (i nie tylko) wołała ale oczywiscie w tym momęcie coś ze słuchem mi sie stało i hihi....:D3min.drogi powrotnej. Dzisiaj wysłałam kilka zakładów w DUŻEGO LOTKA jestem pewna że WY też pamiętałyście...:S👄 Ai jeszcze zapomniałam chodzimy w trójke na basen 2 razy w tygodniu:)wreszcie coś porzytecznego...tak tylko ciekawe jak długo...hihi... CAŁUJE WAS 👄👄👄👄GORĄCO i zycze wszystkiego dobrego:0❤️👄🌼usta]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Sips...❤️👄 Karzdego roku o tej samej porze ,karzdy Ci życzy co tylko może.Ja korzystając ze sposobnosci,życze Ci szczęście dużo radości,by to o czym marzysz Ci się spełniło ,a to co KOCHASZ by Twoje było...🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rzenko jestes naprawde kochana 😘 wielkie dzieki :D to bardzo miłe z Twojej strony,jeszcze raz dzia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich na wielkie ciacho!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO!!!!......Sips👄❤️...ciasto jak marzenie...hihi...ale mi sie skojarzylo to \"marzenie\" hihi...jeszcze raz wiele,wiele dobrego kockana👄👄👄👄👄👄👄👄 Zawiozłam małego na trening i mam chwile wolnego:Dkończy o 20-30...jaka cisza wdomku och jak miło...hihi... Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rzenko mały kończy trening o 20.30 ?????? jejku to chyba wraca padniety :( dziewczyny dziś wszyscy biegną do kolekrury po kupony totka,więc nie zapomnijcie i Wy kto wie może to właśnie dzis jest ten szczęśliwy dzień,który zmieni Wasze życie...... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Tak cichutko powiem pobudka...kawa w termosie juz czeka i jakies malutkie śniadanko... Milego dnia:D i 👄 dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Za kawke wielkie dzia,ale sniadanko........nie mam ochoty,mam nadzieje że mi wybaczysz jeśli nie skorzystam ;) mam dzis okropny humor,więc uciekam aby nikogo nie zarazic pozdrawiam,miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips!!!!👄Jakto śniadanka nie ???????........a teraz juz jesteś po śniadanku? Trzeba je wcinać!!!👄ki pozdrawiam. M33....ty tez odeszlaś???ja reszta? szkoda:(dlugo nie pociągniemy:( Molego wypoczynku z małami zycze:Dhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie bede wcinac sniadanka ....nadal nie mam ochoty ;) zgadzam sie Rzenko długo nie pociagniemy....a szkoda :( buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×