Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

🖐️ no dobra Rzenka wierze w te wirusy więc jesteś usprawiedliwiona,widze że nawet narażałaś sie żeby tu zaglądnąc i coś skrobnąc,za to masz odemnie😘może jeszcze🌼 trzymaj sie jak najdalej od wirusów nie tylko komputerowych ;) M33 dzieki widze że można liczyc na Ciebie 🌼 a teraz zmykam bo musze sprawdzic co te moje córeczki nabazgrały w swoich zeszytach hihi,do miłego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... No ja juz jestem zwarta i gotowa do plotkowania...:Dale zaraz,zaraz...co ja tu widze...jakies pustki...poklucilyscie sie czy co?!...ze nikt tu nie zagląda???///hihi...Wracajcie nie bede marudzic...odp.na konkretne pytania ,tylko mosicie mi je zadać...hihi...:D...to ja na glowie staje by do was jaknajszybciej a tu :(o tak sie robi jak nikogo ni ma... Aleks...🌼 Gagusia...🌼 Sips...🌼 Ewcia...🌼 Lenka...🌼 M33...🌼 Harapati...🌼 Kopikooo...🌼 No a jak pogoda u was? U mnie w miare cieplo,nawet słonko świeci...:D...pozdrawiam i Milego dnia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rzenko....zaraz tam pokłuiłscie się....poprostu jestesmy bardzo zapracowane:D u nas bardzo ładna pogoda,słoneczko pięknie świeci ....ach chce sie życ!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też cały dzien słonko świeciło, nawet na rowery się wybraliśmy, podobno ma być ładnie przez kilka dni. Może złota polska jesień?? No a teraz czs na odpoczynek, bo jutro zaplanowałam sobie na obiad pierogi z kapustą i grzybami z własnej roboty. Pewnie będe się w tym grzebać całe dopołudnia, ale napewno będą pyszne. Miłego piatku, bo to przecież dla niektórych poczatek weekendu,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny :) słoneczny :D poranek M33 widze że lubisz pojeżdzic sobie rowerem,ja też szkoda że nie mieszkamy bliżej może byśmy czasami wybrały sie na jakowąś przejażdżke ;) miłego lepienia pierogów-podziwiam za cierpliwosc :) pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko,miłego dnia kobietki buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pierożki ulepione, a nawet połowa zjedzona, wyszło mi 40szt. Całe dopołudnia zajęte, ale to dobra terapia na smutki, ręce zajęte i czas leci. Dziś u nas też piękne słońce i pewnie też pojedziemy na przejażdżke rowerową, a wieczorem już zaplanowałam basen. Młodemu przyda się rozrywka po ciężkim tygodniu w szkole, a i ja chętnie się odpręże. U nas basen jest mały i często odbywają się tam różne zajęcia, dopiero po 19nastej jest luzniej. A więc dzień zaplanowany. Staram się zapewniać młodemu wiele ruchu ze względu na jego puszystość, choc jakos efektów nie widać. Ciężko jest odchudzić dziecko, przecież nie będe mu jedzenia odmawiać, od czegoś siły musi mieć. Wystarczy, że ograniczmy słodycze, a chipsów wogóle nie ma w naszym domu. Może jak w pazdzierniku odłoży te sterydy, będzie lepiej. Miłego popołudnia laseczki, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wczoraj kolo 18-30 wyladowalam w szpitalu dzieciecym ze skreconą kostką synusia:( Na treningu źle stąpnął i gotowe...Było tyle ludzi ze wyszliśmy dopiero o 21-00...ile chorych sie zjezdzalo ...to sie w głowie nie miesci,szok przezylam ,kitdy przyszla podchmielona mama z córką 14-to letnią z rozcietą głową również pijaną jak mamusia...nie chcieli jej przyjąć ,bo w takiej sytuacji ,trzeba wezwać policje a mama chciala uciec ...normalnie kryminal...Lekarz lablokowal dżwi a mama darła sie w niebogłosy że ją mąż zabije jak sie dowie że z córką piła...!!1Wyobrarzacie to sobie??!!14-sto latka z mamą piła? Przyjechała policja ,spisala co trzeba ,dziewczyne zszyli ,no i najgorsze...wpadł tatuś dziewczynki i szalał...mamie przyłożył a policja jemu ...ludzie uciekali przed nimi a ja na szczęście z mężem już wychodziłam.Nie wiem jak sie to skończyło ,ale czuje ze niezbyt dobrze. U mnie też piękna pogoda i w nagrode jade jutro po auto:Dmam nadzieje że będzie w stanie "pozytywnym"hihi...i wreszcie pojade jak na kierowce przystało:D M33...🌼..powiec mi tylko ,dlaczego tak mało tych pierozkow zrobilas ...a dla mnie? Ja tez je b.lubie i nie ma mi kto zrobić...🌼 SIPS...👄...przeciez wiesz ze uwielbiam psotki i zabawy...:D...a czym to sie tak mocno zajełaś słonko ...:D Mam tylko nadzieje że nie przepracowujesz sie i masz jeszcze siły na rundke rowerkiem...👄 Ja podobnie do was ,tez jeżdże często i daleko...no zależy jak dla kogo jest daleko...hihi...ja jakieś 60 km.jednorazowo...ma 30km.od siebie kumpele i dla zdrowia śmigam do niej na rowerku a to słodka nygusica mnie puka w cz...że oszalałam "autem byśbyła w kilka min.a Ty na tym rowerku..." śmieje sie zawsze i ją namawiam by ze mną jeździła ,ale na prozno...netam niech sobie siedzi na tapczaniku i sie nudzi...hihi... Miłego wikendu panienki życze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jejciu...Sips...zapomniałam Ci pogratulować !!!...:D CZARNA jesteś...hihi...❤️ i 👄ki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałas rzeno niezły cyrk w tym szpitalu. Mam nadzieje, że synek już ok. My właśnie wróciliśmy z basenu, a powiem wam, że mamy tam dość duży kawał drogi, może z półtora kilometra a może więcej, bo to na obrzeżach miasta, a ja nie mam prawka i chodzimy z synusiem pieszo. W tamtą strone to spoko, a spowrotem wlekliśmy się niemiłosiernie, ale pogoda nam sprzyjała, wiatr ustał i było bardzo przyjemnie tak spacerkiem się wlec. No, ale teraz czuje już zmęczenie, do juterka papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,otnie południe...hej...juz sobotnie połunie...wstawac... M33🌼 cyrk,to malo powiedziene. Synek bez zmian ,kostka spuchnieta i go nadal boli...mam nadzieje ze do wtorku opuchlizna zejdzie ,bo do szkoły ma iść. Sips...👄...milego dnia Aleks...🌼...gdzie sie podziewasz?:D Gagusia...🌼...odezwij sie...nigdzie Cie nie ma... Harapati🌼 Lenka🌼:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju co to sie wklepalo??? miało byc inaczej na poczatku..."hej,hej...to juz czas"...ten net jakis szalony ,,,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim kolwiek jesteś ONLKM...dzieki:D za muze piekne i juz zapomniane...:Djak miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Rzenko widze że nat opanowałaś i żadne wirusy nie sa Ci groźne :D ciesze się że jestes z nami ;) jesli chodzi o te "szpitalne przeżycia" to faktycznie co sie dzieje tyle się słyszy o pijanych dzieciakach....bo o rodzicach już niewspomne :( a synkowi zycze zdrowia M33 chyba musimy się zmobilizowac i zrobic wreszcie to prawko,co Ty na to ? ciągle odkładam to na potem i mam wrażenie że moje dzieci będą miały prędzej prawko niż ja :D no dobra uciekam Rzenko 😘 😘 M33 😘 a reszta nic nie dostanie bo zapomniała o nas :( trzymajcie się cieplutko pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sips, ja się do tego nie nadaje, mówie o prawku. Jak kończyłam 18naście lat, to rodzice na prezent chcieli mi dać kase na prawo jazdy, ale ja nie chciałam. I uważam, że dobrze zrobiłam. Nawet jak siedze jako pasażer, to są sytuacje, że wpadam w panike i zakrywam oczy, albo krzycze. Co by było jak bym prowadziła????? Poprostu ciągle byłabym w rowach. To nie dla mnie. Za to mój mąż to super kierowca, przez tyle lat nie miał nawet stłuczki, ma niesłychane opanowanie, czego mi brak. Tak więc odpuszczam sobie tą przyjemność, pozostane przy rowerku, a powiem ci że nawet rowerem jeżdże po chodnikach, masakra nie??!!! Ale ty jeśli masz ochote to się bież puki czas, chociaż powiem ci, że mój tato zrobił prawko mając ponad 50 lat, bo go praca zmusiła, i nawet zdał za pierwszym razem. Więc zawsze jest dobry czas by się zdecydować. A dzis pogoda była piękna, aż sie życ chciało, więc do lasu pojechaliśmy, było super. Mam nadzieje, że jutro też tak będzie, czego wam i sobie życze na niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hop hop jest tu ktoś ?????? o nie ja sama dzwigac tego topiku nie będe,prosze o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagam, pomagam, ale dlaczego tylko my????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! Ja jestem!!! kto ze mną sie dzisiaj sieszy ??? MM kupuje mi jutro o 8-30 AUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Huraaaaaa:D:D:D:D dziewczynki!!!Mam Cytroena Saxo2000r.jeju chyba zwariuje z radości...👄 M33 mie poddawaj sie nie ma ludzi ktorzy sie nie nadają!Wszyscy sie nadają tylko ćwiczyc trzeba ,wiadoma rzecz...M jak nie sprubujesz to sie nie dowiesz czy sie nadajesz czy nie:Ddaj sie przekonać że to wspaniala rzecz i potrzebna w dzisiejszych czasach:D👄 Sips👄👄👄👄i sie doczekałam:D👄a w pewnym sęsie dzieki tobie bo mi tlumaczyłas co to jest cierpliwość i ze warto czasem poczekac ...👄KOCHANA jesteś wiesz o tym prawda??????:D:D:D Och dziewczyny jak ja dzisiaj sie ciesze ...szkoda ze nie mieszkacie w Poznaniu bylo by świetnie sie z wami zabawic bo jest okazja:D👄 no to spadam ,bo znowu sie rozpisuje a potem nie czytacie bo za dlugie wpisy mam Sorki laseczki ale ja tak lubie pisac ....:P;););)hihi...ale dzisieaj szaleje ....hihi... pozdrawiam i dobranoc 👄😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ciekawe gdzie sie reszta lasek podziala??? macie racje dziwne... juz pisze do reszty by wracaly...hihi... HALO!!! GDZIE SIE UKRYWACIE!!! W R A C A J C I E .............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzenko, dziękuje ale nie skorzystam, mi jest tak dobrze, jakoś szczególnie nie odczówam braku prawka. Właściwie wszedzie mam blisko, a jazda na rowerku sprawia mi ogromną radość i przyjemność. Ale tobie gratuluje i oby samochodzik sprawował się dobrze. Niewiem tylko czy przez najbliższy czas jezdzić do Poznania, bo może być troche niebezpiecznie...hihihi/żart/ A poza tym to u mnie stagnacja, dzień do dnia podobny. Pozdrawiam, i licze na większą frekwencje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rzenko tyle radosci w tym jednym wpisie ze nie wiem czy dam rade udzwignąc to :D bardzo sie ciesze,naprawde Twoja cierpliwośc została wreszcie nagrodzona....tylko bardzo Cie prosze nie warjuj z radosci...pamiętaj kierowca musi byc ....no wiesz spokojny,opanowany itd.jeszcze raz moje gradki i ...nieprzeceniaj mnie to tylko i wyłącznie Twoja zasługa jeśli chodzi o te Twoje wpisy to pisz kobieto do woli no cóż... najwyżej nieprzeczytamy hihihi ;) M33 widze że od jakiegos czasu spotykamy sie na tych samych topikach,dzieki za wsparcie 😘 pozdrawiam miłewgo dnia kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc kochane,widze że wiele sie tu wydarzyło od mojej ostatniej wizyty ,rzenka jak sie jezdzi nowym autkiem?-dzięki za pamięc,ale mówie Wam ile mam teraz na głowie przez tą szkołe,latam jak głupia po księgarniach za ksiązkami i nigdzie nie moge nic dostać:( pozostają mi znajomi lekarze i pielęgniarki które być może jeszcze trzymają tego typu książki,jesień sie nam zrobiła i troche ponuro prawda? a tam smęce tylko :(ide nie będe Wam psuła chumoru ,wróce jak mi sie odmieni:) pozdrawiam wszystkie cieplutko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sips, też to zauważyłam, ale miło, że mamy wspólnych znajomych na topikach. Lece teraz robić obiad, nie zapomnijcie dzis o chłopcach, bo to ich świeto!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej:) M33🌼szkoda ze niechcesz urzyc swoich sil do końca...mam nadzieje że nie bedziesz żalowala za kilka lat...mi nic do tego ja poprostu ciesze sie ze mi sie udalo i jeśli ktoś kolejny probuje to sie z nim ciesze:)I przyjezdżaj bez obaw ja jeste ostrożna i z mojej str.nic Ci nie grozi... Sips👄 slonko..ble ,ble ,ble...hihi...Ty jak moja mama,teściowa i teść...ale za to Cie lubie troszczysz sie jak o swoją...a co do tej nagrody to powiem Ci ze jestem zaskoczona doglębnie...jeszcze tek młodego auta toMM nie kupił..zastanawialam sie dlaczego mi kupil a nie np.sobie?No i odp.mialam na poczekaniu,,,\"Nigdy bem nie pozwolil byś jeździla gruchotem albo powtpadkowym,tko by ze mną był i dlaczego Cie to w ogule dziwi?!\"no i glupio mi sie zrobiło rzucilam mu sie na szyje zaczynajac beczenie ,bo to do mnie podobne w takich sytuacjach...i chciałam jeszcze o cośgo zapytac ..ale usłyszałam \"no jasne ze TAK jak możesz myslec ze jest inaczej...:)\"Po tem pojechaliśmyMoim autem na kawe i lody...etam moja zasługa...gdybym nie pomyślał o tym jak mnie poskramiałas i uzbroiłas w cierpliwosc ,pewnie juz daeno bym miala jakiegos Forda Ka i nie bylaby z niego zadowolona ...bo dowiedzialam sie ,a wczesniej na to nie zwrocilam uwagi ,ze KA jest 4-roosobowy!!!I w tym momecie chyba sz...by mnie trafil,zacisnelabym zęby i nie przyznała sie NIGDY przed MM ze źle sie uparłam...i czytaj ,czytaj nawet ze 2 razy , zlotko...hihi...👄ki GAGUSIA👄...Ciesze sie ze Cie wywołałam stęsknilam sie juz za Tobą ...Dzieje sie ,dzieje...czas leci i nadchodzi wiele zmiam,jak sama zauwagylas pogoda daje sie w wielu regionach we znaki...ja nie nazekam do wczuraj miałam po 18 stopni,a dzisiaj 14 i lekka mrzawka.... auta jest swietne...jeździ lekko i sprawnie,dzisiaj do pracy jechałam o 5-30...niestety i nie bylo zbyt duzego ruchu ,prawie zerowy.Wracając o 14-00,tez mi sie udało gładziutko przejechać ,tylko raz mosialam wymusic zmiane pasa bo nie chcieli mnie wpuscic a mosialam zkrecic ,w końcu by dostac sie do domciu.Cuż orłem jeszcze nie jestem...ale z czasem.? Mam nadzieje ze sie uporasz z ta szkolą i w miare szybko do nas wrocisz,jak widzisz malo nas ,a Aleks tez nam gdzies uciekla:( Pozdrawiam i mam nadzieje ze czytacie co Wam Rzenka to skrobie w pocie chleba...👄ki na dobranoc 👄kipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rzenka tyle tu naskrobałaś że to prawie nowela wyszła hihi chyba za bardzo wziełaś sobie moje słowa do serca hihi ......no dobra żartowałam;) wiem że moge sobie pozwolic na takie żarciki jeśli chodzi o Ciebie 🌼 ale żeby mnie porównywac do teścia to już praesada chyba wybiore się kiedyś do Ciebie i porozmawiam z Tobą o tym osobiscie :) Dziewczyny czyż nie pięknie Rzenka opisała scene podziękowania za autko,teraz wiem że warto zrobic prawko dla takiej chwili ....M33 może jeszcze przemyślisz swoja decyzje. Buziaczki dla wszystkich milego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sips słoneczko Ty moje👄ki...do teście nie mialam zamiaru może źle sformulowalam nowele...tesc to tesc a SIPS to zupelnie inna nowela...bez porównania❤️ Aco do przyjazdu to trzymam Cie za slowo i czekam...jestem cierpliwa(już)i pamietliwa hihi...jak lubisz czytać książki to ja moge tu skrobać i skrobać,ale teraz gdy juz jezdze jak stara to jakośczasu mi brakuje...hihi... pozdrawiami 👄ki przesylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rzenko wybaczam nawet tego ....tescia ;) ale co ja tu widze dziś sobota a Wy nadal zapracowane,pusto tu:( dziewczyny odpocznijcie troche i napiszcie coś czasami bo nam topik zaginie a szkoda by było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Troszke z zlym humorze jestem ale mam nadzieje ze do ujtra minie...a to za sprawą MM ,ale oczywiście on twierdzi ze to ja mam dzis wscieklice!!😡😠...w sumie to o meskie ego sie to roschodzi...ja juz jezdze i nie do pomyslenia ze \"ja\" mowie gdzie dzisiaj jedziemy ...mmm...wsciekne sie chyba bo juz o byle co pyskujemy dzisziaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzenko nie martw sie czasami tak bywa nic na to nie poradzimy,mam nadzieje że jutro bedzie lepiej a to na pocieszenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips👄dzieki kochana jestes...dlaczego MM nie moze byc jak 🌼i dacbez powodu👄,tylko te nerwy ,w sumie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba blekicie... ...czekam tu sobie cichutko na Was..az otworzycie oczka... by usmiechnac sie do Was..dac Wam slodkiego buziaka i powiedziec Wam radosne dzien dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×