Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość sips
🖐️ widze że przegapiłam same pyszności,no cóż może innym razem, pozdrawiam Was bardzo cieplutko 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips:D coś nie mozemy sie ostatnio zgrac...hihi...słodkich snow Ci zycze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,masz racje rzenko,ja mam więcej czasu rano,czasami jak szukam czegoś do lekcji to wpadam w ciągu dnia,a już popołudnia to zakówam z dziewczynami hihi,mam nadzieje że jednak uda nam się kiedyś poklikac ;) a gdzie reszta towarzystwa? PROSZE PODPISYWAC LISTE OBECNOŚCI hihi miłego dnia życze buźka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej dziewczynki moje kochane wpadłam podpisać listę,Sips a co ty wkuwasz?:):):):)Rzenka i Gagusia podpisac listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
biuro pracy zorganizowało szkolenie na doradce zawodowego,dostałam 300 stronnicową książke "Kompedium przedsiębiorczości" i męcze się z tym tematem hihi pozdrawiam i wracam do "ciekawej lektury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MELDUJE SIE NA ROZKAZ!!!!!! Lista podpisana !!!Odmeldowac sie!!! Ufff wreszcie po robocie jestem dzisiaj padnieta...pozdrawiam wszystkie panieny...i uciekam na filmik z MAŁASZYŃSKIM :D:D:Dhihi... Sips...👄... LENKA........🌼 Apo filmiku zycze WAM slodkich i ....hihi snów...hihi...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam 🌼 znów musze Was wywoływac do podpisania listy!!! Dziś piękny dzionek,wiec zmykam na działke,pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips...to ze bylas pierwsz to nie znaczy ze mozesz pisac tak skromnie...wiecej prosze co z tą działeczką i jakie 🌼 są na działeczce...👄hihi...:D Ja dzisiaj szalalam w szkole na zebraniu ...brrr az strach sie bać...hihi...jak to rodzice zawsze znajda problem do omowienia ...a tym razem o rodzicach ,ktorych nie bylo ...sluchalam spokojnie do czasu...i jak dalam wyklad o plotkach i obgadywaniu innych to zamarly niektore osoby!!!Co mnie obchodzi życie ludzi ,ktorzy są sprawi inaczej lubią swoje zycie jest im z tym dobrze ...to co im do tego...😡zamiast o szkole to o "p....ach...😠bylam bo 2-ie godziny siedzenia Pozdrawiam 👄Aleks🌼:D Ewka.wlkp...gdzie sie podziewasz👄 Gagusia👄🌼 Harapati...👄zgubilas sie gdzies,wracaj...🌼:D Lenka❤️:D Kopikooo...🌼 Lenarena🌼 Slodkich snow...paniusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj M33 ciebie tez👄 mialam jeszcze zapytac co wy robicie???Mecz oglądacie czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz sie wyrobiłam. Też byłam na działce, ale dziś dla przyjemności, bo na urodzinkach synka siostry mojej bratowej, ma działke obok. Ale po powrocie to masakra, lekcje z synem i dwa wiadra brzoskwiń do przerobienia. Teraz ledwo tu siedze, ale sie zameldowałam. Miłego jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Rzenka prosze mi tu nie grozic paluszkiem :) ja poprosu malomówna jestem ;) a tak poważnie ciesze sie ze humorek masz dobry, tak trzymaj 😘 Ja pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym tez mam już za soba,musze przyznac że nieźle się wynudzilam,bo pani czytała status szkoły :-O trwało to całe wieki,a te tajne wybory trójki klasowej,u Was też są takie dziwne przepisy z tymi wyborami? Rzenko🌼,Aleks🌼,Ewka🌼,Gagusia🌼,Harapati🌼,Lenka🌼,Kopikoo🌼,Lenarena🌼,M33🌼 miłego dnia dla Was dziewczyny,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
cześc przekupki.Podpisuje liste i pozdrawiam Was serdecznie:).Sips masz rację .Z tymi zebraniami urwanie głowy .Jak nie u jednego to u drugiego zebranie ,i tylko kasa,kasa,a to na ubezpieczenie ,a to na komitet ,a to jeszcze jakies dodatkowe książki,poprostu masakra Całuje was i co u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zebrania jeszcze nie było, ale juz sie boje, zawsze mnie chcą wrobić w trójke, i musze sie wykręcac, i teraz też tak będzie. A poza tym nuda, proza dnia codziennego, kto nie pracuje ten wie, pa!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
heloł:)👄,jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo... No wychodzic z kryjowek,szybciutko!!!!!...juz jestem...hihi.... 👄Sips🌼słonko ja nie groze paluszkiem,tylko cołą"pazurą" ...hihi...:D U mnie wybory nie są tajne ,tylko przymusowe,bo nigdy nikt nie chce być...ja nie cierpie takich imprez... 🌼Aleks...🖐️:D ja zawsze ,w sumie jako jedyna na pierwszym zebraniu place wszystko za caly rok ,puzniej nie pamietam i dzieciaka mecza...np.lkasowego na rok100 a na świeta dostają marne słodycze😠ale co zrobić... Ja podpisuje sie na CAŁY wikend ,bo nie wiem czy znajde chwilke:(nadal wytrwale szukamy auta,a,wikend to jedyny czas wolny razem...👄papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu życze, choć odrobiny słoneczka, bo dziś to masakrycznie zimno było, papa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam ja tylko szybko się przywitam i zmykam bo mam gości,brat z bratową i 2letnim synkiem mnie odwiedzili,widze że już wstają więc pa. Pozdrawiam buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko zaświeciło, i mam ochote dziś do lasu pojechać, choć pewnie grzybów brak, bo nie pada i noce zimne. No ale spacer jak najbardziej. Pozdrowionka, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no hej .Słonko rzeczywiscie zaświeciło ,ale jest bardzo chłodno,tak więc wybrałam sie na małe zakupki:):):)Troszke zasazalałam,no bo trzeba bylo kupic nowe butki,do butków bluzeczkę,no i pod tą bluzeczkę tez sie cos przylątało do kupienia:).tak więc przedpołudnie zaliczone,zaraz obiadeki siesta poobiednia ,a co u was babeczki?jak mija sobota?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyznam sie ze niechcialo mi sie dzisiaj pisac ,ale sie wpisze:) humorek do \"D\"bo dalej auta nie mam...a do pracy muszt jechac ...autobusem a potem teamwajem i trace na tym 40 min.jam MM jeździl ze mną to w 15min.byłam :(temu tak mi ...ble,ble ...i stale sie zale...wybaczcie... 🌼..Spis...👄 🌼...Aleks...👄 mija ,mija...u mnie bylo i nadal jest zimno :(chyba wczesna jesien sie zbliza...ale...:Dzakupy tez zrobilam podobnt z tym ze dla synusia:D...a niech chlopczyk tez sie nacieszy ...szalem wydawania matczynej kaski...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,po gościach już posprzątane wiec wpadłam sie przywitac i zmykam na spacerek,musze sie dotlenic,ale zimno dziś i zastanawiam sie jak sie przyodziac coby niezamarznąc :D jak mnie długo niebędzie to znaczy że ubrałam się nieodpowiednio hihi. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hop,hop👄jest tu kto?:),chyba wszystkie kobitko oglądają taniec z gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam tańca z gwiazdami, bo mi mąż nie pozwala......hahaha, a tak serio, to już mnie to znudziło po tylu edycjach. Czekam na film, \"Teraz albo nigdy\", więc wpadłam. Z tą zimnicą to naprawde przesada. Ja dziś będąc na spacerze odziałam sie aż w trzy warstwy, i nie powiem żeby mi było za gorąco. Przecież jeszcze trwa kalendarzowe lato!!!! No ale u nas ostatnio takie anomalia pogodowe coraz częściej występują, więc pora sie przyzwyczaić. Moi rodzice na weekend byli w Karpaczu, i na Snieżce jest już śnieg, a to znak, że zima blisko. Mimo wszystko trzymajcie sie cieplutko w tym tygodniu, papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
m33 masz racje ze troszkę pogoda daje do wiwatu,chociaz u nas na pólnocy bylo całkiem przyjemnie.A co do tańca z gwiazdami ,to masz racje ,ja tez tego nie ogladam ,bo to jest rzeczywiscie nudne:).a gdzie reszta towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. u nas tez koszmarnie zimno...nadal ja też nie oglądam tych rozrywkowych programów, bo ile można? Ciągle te same osoby albo tańczą albo śpiewają lub co innego robią, paranoja...tylko dla kasy.. Synek poszedł do zerówki, mały oglada baje a ja tu z kawką... Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Witaj latarnia Morska,skąd przybywasz?:)siedzisz w domciu?nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
podpisywac liste łobuziary jedne:):);).buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×