Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

NICK WIEK URODZ. IMIENI. MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........ ..........03.11.......... Ewka wlkp.. .......... .02......... Moncia...... ..........06.11......... Rojka........ ..........20.10......... Batlan....... .......... .03........ Bergamotka2 Czarnao..... cos mi ta tabelka do bani wyszla wiec poprawiam:) EEE Moncia bo fachowa sile to zawsze gdzies wygna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to? pisalam ze mam 31 lat i jestem z Lodzi lub Chicago jak kto woli:):):) to apropos tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK URODZ. IMIENI. MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........ ..........03.11.......... Ewka wlkp.. .......... .02......... Moncia...... ..........06.11......... Rojka........ ..........20.10......... Batlan....... .......... .03........ Bergamotka2 Czarnao.....31......... ............ .....Łódz-Chicago No poprawilam Czarnao :)a daty? podaj albo wpisz jak wolisz.\'A Moncia siedzi w Irlandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK URODZ. IMIENI. MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........ ..........03.11........... Ewka wlkp.. .......... 02........... Moncia...... ..........06.11............ ....Irlandia-Drogheda Rojka........ ..........20.10............ Batlan....... .......... 03........... Bergamotka2 Czarnao......31........ .............. .....Chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
urodziny-3 listopad imieniny 1 lipiec 1 mąż dzieci brak urodzona w rynie-warmińsko mazurskie aktualnie mieszkam koło warszawy ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
puk-puk czy ktoś tu jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsiech!:) dodaje swoje dane;36 lat,urodziny 12.02,imieniny 24.12.,mieszkam niedaleko Poznania a samolocika nie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imieniny urodziny ten sam dzien 29 lipiec:) a moj brat tez siedzi w Irlandii.. bylam z synkiem na zakupach o dziwo w koncu przestal plakac i marudzic, strasznie lubi towarzystwo i jak sie cos dzieje, teraz ladne sloneczko to spi pod drzewkiem..a ja tu lookam.. niedawno bylam w Polsce i strasznie tesknie, ale ja to nic , dziadkowie to dopiero rozpaczaja za wnukiem, jedynym zreszta, juz zali nie moge sluchac przez telefon, i pretensji ze tylu kandydatow mialam na meza w Polandzie a wybralam tak daleko!:):) ech marudza.., a kto teraz z mlodych nie wyjezdza gdzies za praca?? nie sa jedyni rodzicami co dzieci sie po swiecie rozjechaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek jak się to cudo wypełnia??? Albo dopiszę tutaj, 32, 20.10, 26.07, Rzeszów. Dziecko w drodze, mąż hmm.............. mam nadzieję też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK URODZ. IMIENI. MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy:) Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania:) Moncia...... .............06.11............ ....Irlandia-Drogheda Rojka........32 ..........20.10.........26.07......Rzeszów Batlan....... .......... 03........... Bergamotka2 Czarnao......31.......29.07 ...........29.07 .....Chicago Ja powypelnialam moje drogie.Mozna uzupelnic sobie tylko za kazdym razem trzeba skopiowac te tabelke z okienka na dole do okienka na gorze:):)..ale jak napiszecie w posciku to ja uzupenie juz.Mam nadzieje ze sie nigdzie nie rabnełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocialam wlasnie z pogaduch z siostra i szwagrem bo wrocili wczoraj z wczasow w Turcji wiec porownalismy wrazenia bo bylam trzy lata wstecz.. Moj mezus dzis zly i smutny -nie wiem co gorsze...problemy w firmie(zawsze jakies)wiec wieczor raczej malo rozrywkowy sie zapowiada Mam nadzieje ze do soboty mu minie ten stan bo pasowaloby sie poprzytulac troche zeby byly jakies efekty-samo sie niezrobi nie?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) Tyle slonca w calym miescie......Dla tych u ktorych go nie ma sto buziakow:*:*:* Widze ze pustawo tu od wczoraj...ale widocznie tak sie poskladalo..Moze pozniej tu zagladniecie.Co tam u Was slychac? Jakie plany na weekend? OOlki nie bedzie tydzien to juz wiemy.Ale niech sie urlopuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! urodz.mam 20.03 ale imienin nie obchodze bo mojego imienia nie ma w kalendzrzu :( tak mnie mama załatwiła jestem z Pszczyny po za tym mąż i 2 letnia córka pisałam już chyba o tym. olinek jak Ci się podobało w Turcji ja byłam 6 lat temu ale byyyłoooo pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę jedziemy do cieszyna w odwiedziny do siostry męża.jej mąż należy do kółka łowieckiego takie hobby i serwuje dziką kaczke z jabłkami nie wiem jak to przeżyje bo dzików nie jadam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaspokoiłam trochę swoką próżność nowy kolr na włosy i nowy lakier na paznokciach i od razu inne samopoczucie taż tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania Moncia...... 28.........06.11............ ....Irlandia-Drogheda Rojka........32 ..........20.10.........26.07......Rzeszów Batlan....... .............20.03....................Pszczyna Bergamotka2 Czarnao......31.......29.07 ...........29.07 .....USA-Chicago Hey batlanku:) No to cie mama zalatwila:):)Ale tam...podwojnie zlozymy ci zyczenia na urodzinki:):) No to widze ze po koleii znikacie na weekend ale to dobrze trzeba wykorzystac pogode dopoki jest:) No jasne ze czlowiek od fryziera to jak nowy czlowiek:) Ja narazie nie skorzystam bo bylam niedawno(wesele siorki) i poczekam jescze.Ale ogolnie to naleze do tych co nigdy nie beda miec wlosow do pasa bo wciaz cos na glowie zmieniam:D W Turcji podobalo mi sie bardzo choc musze powiedziec ze nie byl to kraj ktory zachwycil mnie najbardziejJednak wierna pozostaje Grecji i greckim wyspom(rodos ,Kreta) bo ta kultura ,ludzie,obyczaje jest duzo blizsza mojemu sercu...:) O wlasnie piszcie jakie fajne miejsca zwiedzilyscie moze cos tu rozreklamujcie.Wymienimy sie doswiadczeniami. Ja mielam przyjemnosc byc w Grecji na Riwierze,Krecie i Rodos a wczesniej w Turcji,Tunezji i na Majorce udalo mi sie tez kiedys pojechac na taka objazdowa wycieczke do Wloch.Jak cos to sluze rekomendacjom jakis fajnych miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała ,żeby moje siostry powychodziły za mąż a tu nic potańczyło by się trochę.(mam jeszcze trzy siostry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania Moncia...... 28.........06.11............ ....Irlandia-Drogheda Rojka........32 ..........20.10.........26.07......Rzeszów Batlan.......31 .............20.03....................Pszczyna Bergamotka2 Czarnao......31.......29.07 ...........29.07 .....USA-Chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek to ja mam do Ciebie najbliżej jakieś 2 godz.drogi. co do wycieczek to bardzo podobało mi się w austrii i londynie to dla osób które lubią zwiedzać ja bardzo.natomiast wylegiwałam się najlepiej na cyprze piękne plaże i ciepła wodas podobny klomat do turcjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie:)reszta dziewczyn gdzies dalekooo...:( Noo batlanku to potancujesz Ty jeszcze:) bo ja to juz ostatniom wydalam za maz:)....noo.:(teraz to moge jedynie na core czekac eheheh... AA na Cypr to my corok sie \"wybieramy\" bo podoba nam sie ten pomysl bardzo tylko ze zawsze pomysl kapituluje bo cholercia z Kraku lotow tam poki co nie ma tylko z Wawy:(a nam sie wtedy robi wycieczka z wycieczki ...jeszcze z dzieciakami(xczasem ktos dolacza z dziecmi)wiem co pisze bo tak wlasnie polexielismy pierwszy raz do Grecji .W tamta strone nooojeszce jeszcze ..ale powrot ja juz bylam wykonczona jak wysiadlam W Wawie a tu jeszcze 5 godz. autem do Kraku bo pociagu zapomnij oczywiscie czekania kilka godz.i tez czas dojazdu...no...:) A co do zwiedzania to uwielbiam..tylko moj to juz mniej uwielbia.Wyznaje zasade ze jak zapiernicza caly rok to chce kilka dni polezec a nie pedzic po muzeach itp. ale zawsze Go gdzies wyciagam:):) tylko sama wiesz jak z dziecmi nienazwiedzasz za wiele.Dlatego do tej pory nie bylam w Egipcie choc bardzo bym tam chciala pojhechac.No ale albo sami albo jak mala bedzie starsza.Sasiedzi moji jak polecieli to wlasnie bez synka i mowili ze inaczej to bylaby pomylka...No nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia!!!! Spiochu wstawaj(wnerwie ja bo pewnie juz dawno lata po domu ) robie dzis twoje danie i jak cos mi niewyjdzie to tylko dlatego ze Cie nie ma i nie mialam jak zapytac...nooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:D Boże jak ja lubię długo spać. Korzystam,bo dzisiaj ostatni dzień laby. W poniedziałek do pracy. Lecę na sniadanko, potem Was poczytam i coś skrobnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczka do Egiptu to moje marzenie moje hobby to właśnie historia starożytna więc miałabym co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może zrobie dzisiaj szarlotke jutro nas nie ma ale w niedziele coś by się przydało do kawy pozdrawiam Was i życze miłego dnia zerke jak małą położe spać.:) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batlan, ja właosów z nie farbuję, ale ma punkcie lakierów do paznokci i szminek to mam prawdziwego hopla. Jak chandra to juz nowy zakup:D Zrobiło się tak wakacyjnie przez te podróże...mmmmmm. Ja jako fanka architektury i różnych cudów przyrodniczych włóczę się po starych miastach i parkach narodowych. Cieple plaże jakos mi nie leżą, chociaż zaliczyłam w tym roku Wyspy Kanaryjskie. A to tylko dlatego, że mieszka tam moja koleżanka. Uwielbiam Norwegię i Szkocję, Dubrownik, Marsylię, Budapeszt i hehe chyba wszystkie stare miasta i miasteczka. Marzenie? Peru (bliższe) i Nepal (chyba nierealne). Może kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU:(:(Rojeczka..ale nie zapomnisz tu o nas i bedziesz zaglac choc wiexczorkiem? batlanku ja tez lubie ten okres historii. i jestem fanka Discovera i ogladam co sie da na ten temat:)....taaa jasne zabierz sie za szarlotke a nam tu kiszki poskreca jak zacznie pachniec hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rojka! ale sie zrobilo egzotycznie no no no...:)niektorzy gadaja ze \"cudze chwalicie swego nieznacie..\" cos w tym siedzi bo po Polsce to ja w zasadzie niepodrozuje wogole.No nie liczac Zakopanego,gor na narty,czy Baltyku tu i owdzie .Wstyd mi sie przyznac ale w naszej Wawie tez bylam tylko przejazdami i wciaz opitalam mojego chlopa zeby skoczyc stolice pozwiedzac..:)No to nigdy nie ma na to czasu:( Mnie bardzo podobaja sie Włochy-wlasnie te zakamarki,stare kafejki i kamieniczki...troche czuje sie czlowiek tam tak domowo:):).Ale bylam tylko raz i to juz dawno temu.. Rojeczka teraz jak bedzie dzidzia to na jakis czas dalekie podroze odpadaja ale potem kto wie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×