Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

witam co do ketanolu na migrene to sie nie zgadzam ja połykam juz po 2 i nic z tego walcze z migrena juz 15 lat teraz przy ataku tylko karetka 3 zastrzyki i dzien spania może ktos zna dobre tabletki na migrene ja ostatnio połykam tramal ale przestawaja działac niestety posiedziałabym sobie w domu ale praca nie pozwala mysle zeby zajsc w ciaze z 3 dzieckiem i odpoczac sobie od tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na migrene i bole miesiaczkowe uzywam Cataflam 50. Zazywam to juz od 2 czy3 lat i pomaga niezle. Sa dosc drogie bo 10 tabletek ok 16 zl, ale mi pomagaja. Czasem nie chca sprzedac bez recepty, ale mowie, ze juz bralam i sie udaje. One sa typowo tylko na migreny i okresy. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym leku co piszesz nie slyszalam...ja glownie biore wlasnie Ketonal,rzadziej Tramal bo jestem po nim nieprzytomna,w razie mocnych atakow zostaje pogotowie i zastrzyk,bralam ergotamine,zapobiegawczo propranolol pare razy Imigran ale to jest luksus :D pomagal to fakt,ale obecnie 6 szt.kosztuje chyba przeszlo 200 zl. od samego myslenia o cenie migrena mija :D:D:D dawniej stosowali pijawki i upuszczanie krwi i cos w tym chyba jest ,bo odkad systematycznie oddaje krew mam o wiele rzadsze ataki i nie tak silne,obywa sie bez pogotowia a tak z innej beczki:jak sie czujecie w chlodniejszy dzionek? :)bo ja jedynie niewyspana,ale za to maly niezadowolony bo z jeziora nici znalazl sobie inna rozrywke,sasiadze wzgledu na mecze kupil sobie telebim i uruchamiaja to ustrojstwo na podworzu,a mlody kreci sie i \"pomaga\"(czyt.przeszkadza )wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, no to jak nastroj po dzisiejszym meczu??? Ja jestem w szoku!! A co do pogody, to jestem bardzo zadowolona, a jutro ma padac, no i niech leje caly dzien!!! Tylko w przyszlym tygodniu niech bedzie juz ladnie bo w piatek idziemy na wesele, a ja ma typowo letnia kreacje. Ostatnio, przez ten komputer zawalam noce, koncze, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat meczu nic mi nie mow,brak slow :( ja wczoraj darowalam sobie komputer,jeszcze mnie glowa pobolewala lekko,a na migrene miganie monitora nie robi dobrze,nie chcialam sobie od nowa dziadostwa wywolac a co do pogody to jak lubie cieplo,tak jestem zadowolona z paru dni chlodniejszych dzis sobie robie dzien gospodarczy,bo chata kurzem zarosla,a jutro rano do pracy,wiec dzis sprzatanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze z tego chlodu, choc dzis niesamowicie zmoklam. Tak zaczelo lac, ze nawet nie warto bylo sie gdzies chowac, i tak bylam z psem w parku, wiec nie bylo gdzie. Gdy doszlam do domu, bylam przemoczona do stanika. Ale i tak sie ciesze, ze popadalo. Ale przyszly tydzien znow ma byc upalny, i to mnie cieszy, bo jak juz pisalam idziemy na wesele, a slub z deszczem to podobno niedobra wrozba na cale zycie, choc ja w to nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,mamy cos wspolnego: ja tez w ta ulewe zmoklam,akurat szlam z malym,prowadzilismy psa ze szczepien,co prawda troche przeczekalismy w tym markecie kolo osrodka zdrowia,ale tez niezle dalo nam popalic a reszta dziewczyn gdzie sie podziewa? upaly minely,zapraszamy przed monitory :) troche glupio zebysmy tylko we dwie z Gosia rozmawialy skoro mieszkamy w tym samym miescie i na scisle nie potrzebny nam w tym celu net :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewko, tez masz psa. Ja w koncu dzisiaj bylam go zaszczepic. Dzis tez po raz pierwszy wybralam sie z synem na basen, bylo naprawde fajnie, i powiem ci, ze wczesniej mialam znowu migrene, a ze nie mialam tych moich tabletek wzielam aleve, ale mi nie pomogl. Maly marudzil, wiec z tym bolem poszlam na ten basen, i po kilku chwilach w wodzie bol jak reka odjal. Nie wiem czy wysilek plywania, czy rozluznienie w wodzie pomoglo, ale nie boli mnie juz. Faktycznie gdzie sie podzialy inne laski???? Zapraszamy, bo zostalysmy tu same!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Upały może i troszkę minęly ale jest teraz tak przyjemnie ze szkoda siadac przed monitor i pewnie dlatego tak mało ludzi tu zagląda.Zazdroszcze Wam tego deszczu bo u nas nie spadła nawet kropelka,więc susza,susza i jeszcze raz susza.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! a tu nadal pustki,ja nie zawsze mam czas ,dzis np.rano wrocilam po 16 godz.zmianie,i za cholere nie moglam zasnac ,cos mi sie w ustawieniach pokićkało :D teraz ledwo patrze,dzis wczesne pojscie do lozeczka sobie zafundujegorzej bedzie mlodych zagnac spac,meza tez sie do jutra pozbylam,pojechal cos tam pomoc mojemu bratu,czyli dzis cale wyro moje :D:D:D GAGUSIA-mialam sie wczesniej spytac i niestety skleroza ;)o jakich pradach pisalas,ze niby nie mialabys z nich wrocic??? :D nie wiem ,moze ja cos nie doczytalam,ale nie mam pojecia gdzie Ty sie wybieralas:P rzenka-jak zdrowko,dalas rade tym paskudnym kamykom? lena-a Ty sie chwal jak dzieciom idzie nauka gry na organach?a moze sama sie w to wciagnelas,ze Cie nie widac? :) Gosia_psa mam i nie mam ,bo teraz pojechal na wakacje do mojej mamy :D ma zadanie bojowe-przegnac lisy,ktore porywaja kaczki,a ze to jamnik to uwielbia gonic wszystkie tego typu stwory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej cosik cichuśko tutaj .Chyba pogoda dopisuje i wszystkie gdzieś jesteście w plenerze.Ja tez rzadziej zaglądam,no ale mam nadzieje ze sie to zmieni:).Z Gagusią mam kontakt,ale Rzenka i Lenka odezwijcie się:),co u was?Niedługo pociechy kończa rok szkolny,wkońcu bedzie troche spokojui odpoczynku,a własnie jak plany wakacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewko ty sie na smierc zapracujesz!!! Kto to widzial, zeby kobieta pracowala po 16 godzin!!!!!!! Masz z tego chociaz godziwe pieniadze?? Ni chce cie wyganiac, ale chyba powinnas zmienic topik, na dziewczyny ciezko pracujace/ zart ha, ha/. No tak, wreszcie koniec roku szkolnego,i tak jak piszecie troche luzu. Jednak my sie tak cieszymy, a po kilku dniach chetnie bysmy te nasze pociechy odeslaly spowrotem do szkoly na 12 godzin. Juz slysze tego mojego jak mowi: nudzi mi sie!!, poprostu tego nienawidze. Trzeba bedzie organizowac mu jakos czas. A na wakacje jedziemy w gory od 14 lipca. Juz ktorys raz z kolei w to samo miejsce, ale pierwszy raz latem, bo zawsze na ferie i nie mozna tyle pochodzic po gorach. Ale w tym roku wreszcie zdobedziemy szczyty i pewnie w przyszlym pojedziemy gdzies indziej. A w sierpniu marzy mi sie jeszcze choc weekend nad morzem, oczywicie pod namiotem, tylko musi byc pogoda. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,nie jest tak zle,ide 2-3 razy w tygodniu,najgorsze co sie zmeczy to tylek od siedzenia na krzesle i oczka od rozwiazywania krzyzowek,kasa nie jest za ciekawa,ale jaka praca taka placa :D a nie napracuje sie tam,pracuje jako ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wakcji,to nie bardzo gdzies moge sie wybrac,umowe o prace mam na sezon do poczatku pazdziernika,co najwyzej pod koniec wrzesnia wezme nalezny urlop hurtem i pojade do Kijowa,latem to miasto zabija,ale jesien jest niezla co najwyzej mlodzi pojada do babci latem,jesli ona w koncu skonczy ten kurs prawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze znajdziemy najbardziej optymalny punkt na mapie Polski i zrobimy zlot czarownic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jezu jaki u nas ukrop.Dzisiaj mielismy festyn rodzinnytzw.......integracyjny czyli rodzice z dziećmi, wypad do lasu.Zabawa była przednia,ognisko,kiełbaski,fajnie zorganizowana impra przez wychowawczynie.Sama tez sie niezle bawiłam:).Pogoda dopisała,mały umęczony na amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadalm tylko na chwile, wlasnie wrocilam z imprezy rodzinnej i jestem padnieta. Ewko zaraz przeczytam meila a odpisze jutro, spadam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie kobitki balujecie....reszta to juz wogole chyba nie ma czasu bo sie nie pokazuje? wiec albo bardzo leniwe sie zrobilyscie ,i Wam sie nie chce,albo bardzo pracowite,i nie macie czasu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:D Tylko sie przywitam ...ale obiecuje ze niebawem wroce:D👄❤️ Witam takze nowe kolezanki milo ze dolaczylyscie papa...;) Aleks👄milo ze o mnie pamietasz:D Ewcia👄 Gagusia👄;) Lenus👄:D Harapati🌼:)👄:Dziola stosuje ale sa wstretne M33🖐️:D🌼 MILEGO...WIECZORKU....LASECZKI:D:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o kims zapomnialam to duze SORKIi pozdrawiam goraco papa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babeczki.Własnie jestem w transie pakowania ,bo jutro wyjeżdzamy na Litwe do znajomych.Nienawidzę pakowania ,bo wszystko jest na mojej głowie:(Wracamy we wtorek,więc nie jest to jakiś wielki wypad,raczej odwiedzinki,ale i tak trzeba o wszystkim pamiętać nie?Co u was,widze że Rzenka sie pokazała i bardzo mnie to cieszy:).Pozdrawiam was wszystkie babeczki z forum.Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks------------>łabas wakuras-czyli po litewsku dobry wieczor :D,mam nadzieje,ze znajomi po polsku gadaja,bo po litewsku idzie sobie jezor polamac :D,i zupelnie nie rozumiem,dlaczego Mickiewicz pisal\"LItwo,Ojczyzno moja...\" bo przynajmniej ich mowa z polskim mi sie nie kojarzy :):):):) ale zycze Wam udanej wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Labadena (po litewsku dzień dobry) Ewcia masz racje idzie sobie jęzor połamac ale całe szczescie ze rozmawiaja po rosyjsku:),jeszcze tylko z małym do szkoły na zakończenie roku i w drogę.Całuje was i ściskam i odezwe sie we wtorek .Pa kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×