Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
witam Melni 111.Napisz pare słow o sobie.Wkońcu jesteście ,bo juz sie zaczęłam denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Siedzisz w domku,?, czy pracujesz ,ile masz pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej ,hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo dlugiej przerwie:D Moje szalenstwa wakacyjne dobiegly konca,Hiszpania i Francja sa przepieknymi krajami,pogoda jak marzenie ,zawsze jak na zamowienie :slonce,palmy ,zabawa i cieplutkie morze:D Najbordziej zachwycona bylam w Antip-Francja...pokazem przepieknych,ogromnych OREK!!! Sa wspaniale i widziec je na zywo to przezycie nie do opisania.Wsumie tak dlugie wakacje zdarzyly mi sie pierwszy raz:D:D:D:D i mam nadzieje ze jeszcze kiedyś sie powtorzą:D... A teraz super nowina!!!! 31.07.08. Z D A Ł A M N A PRAWO JAZDY i 14.08.08. odbieram dokument uprawniajacy mnie do jazdy:D:D HURAAAA!!!:D:D:D DZIEWCZYNY!!!Pozdrawiam WAS bardzo goraco jak słońce w Hiszpanii:D ztcze wiele ciepłych i udanych dni w wakacyjny Sierpień👄 dla karzdej z was i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiikkkkolllo
witam chcialabym sie przylaczyc tez bede teraz siedziec w domu zwolnili mnie w pracy i zarejstrowalm sie jako bezrobotna jakies to straszne mam 33 lata i dwojke dzieci, w wieku 12 i 10 lat a wy dziewczyny nie chcecie pracowac? Dlaczego siedzicie w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks👄 a jak na Helu bylo ,w jakim miescie stacjonowalas,hihi...ja jeździlam na Hel minione 3 lata,konkretnie w Kuźnicy w ostatnim domu przy wyjeździe z Kuźnicy:D plaza ogromna ludzi malutko ,jeden sklep i jedna smarzalnia :D super bylo... a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Rzenka.Witam wszystkie nowe kolezanki.Rzenka w końcu pojechaliśmy do Leby.pogoda nam dopisala,bylo cudownie.Chodziliśmy na dyskoteki,spacery,i zachody slońca.wszyscy opaleni,wecz spaleni,można by rzec.Powiem szczerze że nie chciało mi sie wyjeżdzac,a co u ciebie Rzenka?:),strasznie sie za wami steskniłam,i cieszę:) się sie ze topik znów odżywa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Aleks👄 Dawno nie pisalysmy a topik ,w pelni urlopu:D łeba tez mi sie bardzo podoba,hoć bylam tam tylko 3 dni i niestety nie doszlam na te góry widokowe,ktore oglądam na kartkach pocztowych:d. Moze jeszcze kiedyś bedzie ku temu okazja i uda mi sie wspiąć na te\"SZCZYTY\" ;) ACH JAK JA DAWNO NIE WIDZIALAM ZACHODU SłOńCA,TONąCEGO W bałtyku..:(...w Hiszpanii słońce nie toneło w morzu... Ja osobiście bardzo lubie wyjazdy gdziekolwiek,morze,lasy ,góry...gdy nadarzy sie tylko okazja zaraz sie pakujemy i w droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie, stare i nowe kolezanki. Ja wakacje juz dawno mam za soba, i tylko zdjecia zostaly. Siadam czasem i wspominam, to najlepsze na zimowe wieczory. Nienawidze tej obecnej technologii, te zdjecia na plytach, okropne. Ja wszystko wywoluje i wkladam do albumow, podpisuje jeszcze male karteczki, czsem smieszne, to jest potem super zabawa. A wy jak uwieczniacie wspomnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:D Dzisiaj ogladalam tyle samochodów ze ,aż mi sie w glowie zakrecilo.Nie mam pojecia jaki wybrac,jak mi sie podoba to MM ma jakieś \"ale\".Mowie wamze,oszaleje zanim cos mi MM kupi.Jestem teraz w pelnym wirze pracy ,w domu i zawodowo,dzisiaj byla fatalna pogoda i mi sie nie chcialo pracowac,wymyslilam ze trzeba sprawdzic rury od wody w sluzbowym mieszkaniu i wzielam klucze i poszlam sobie na 3 godz.spać.HIHI...niezle co???:DAle co tam nie bylo duzo pracy wiec moglam sobie pozwolić na male klamstewko,no i rury są w porządku i wszyscy byli zadowoleni:D... Aleks 👄 M33👄🌼Ja uwielbiam ogladac zdjecia i nie przeszkadza mi plytka:D wiekszosc zdjec w taki sposob przechowuje ,bo \"są wieczne\":) Wkomputerze tez mozna obrabiac zdjecia,upiekszac je w kolorowe ramki ,opisywac kolorowo i wesolo...ma to swoj urok ,w zaleznosci od upodobań.Ja nauczylam moja rodzonke ogladac zdjecia w telewizji na duzym ekranie i tez zawsze wiedza gdzie byly zrobione i kiedy.Tego roku zrobilismy na wakacjach(bez ściemy):Dponad1300 zdjec,jak bym miala je wszystki wywolywac ....nie ,nie dalabym rady :Djesli jakies zdjecie szczegulnie mi sie podoba lub komus z rodzinki ,poprostu sama je drukuje w dowolnym fofmacie :D:D;)🌼👄 Melni111🌼 Rzena🌻hihi..:P piiiikkkkolllo GAGUSIA👄 kobito!!!Gdze Ty sie podziewasz tyle czasu nawet ja nie mam tyle urlopu hihi.....;) Ewka👄 Leka ❤️👄 gdzie jestes???Odewj sie do mnie!!!👄 Harapati👄 zapomnialas o nas??hihi... sips🌼 No ...gotowe i tyle nas całuski,kwiatuszki WY moje ,pozdrowionka i odezwijcie sie czasem, bo z Rzeną to nie pisanie ,ona stale smuci i marudzi hehehe....ide na film w POLSACIE jak chcecie to oglądajcie ...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Djjjaaaa...ale tam konie piekne ...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guisfkf
mam problem bo moj brat chce sie obrzezac? jak go przekonac zeby tego nie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dziewuszki.Własnie wróciłam z od sąsiadki ,bo przyjechała z wczasów z turcji.Kochane jutro napisze wiecej,bo dzis nie mam siły.Byłam na siłowni i mnie wykończyła .Ciesze sie bardzo ze nasz topik odzył,bo juz się zaczęłam martwić o Was.Sciskam was i od jutra proszę sie podpisywać na liście obecności,bo jak nieeeeeeeeeeee:)to kazda ma klapsa na gołe d....o:)👄.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,no to może ja pierwsza wpisze sie na liste obecnosci,bo zaczynac dzionek od klapsa na du.... to tak troche nie teges, miłego dzionka życze kobietki,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie, ale jade na dzialke, wpadne wieczorkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej,hej jest tu kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :D Macie dzisiaj GG ? Bo moje coś nie działa i nie wiem co jest grane... Wreszcie nas tu kilka :D ciesze sie ze tu jestescie...a co do OBRZEZANIA to ja nie mialam kontaktu z ludźmi tego pokroju i nie mam zdania na ten temat :(przykro mi bardzo ale nie pomoge... pidpis:👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikogo?? To nic juz mam GG chcieli od emnie jakies haslo-swiry ...tylko mi zycie utrudniają...hihi...to papaśki nara...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam inny gg i nie wiem czemu,nie moglam najpierw zalaczyc bo bylam niedostepna ,a jak wykonalam polecenia z gg to znowu inny nr.i caly dzien jakas dziwna cisza nikogo nie ma ,wszyscy sa niedostepni .Juz mnie wkuza to i jestem bez sielna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D Jestu ktoś? Slonko swieci ,to pewnie sie opalacie...tylko z glowa to robcie panienji...hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,widze rzena że dzielnie czekasz aż ktoś sie odezwie,no cóż czasami tak bywa,ja walcze z remontem więc na opalanie nie mam czasu,ale inni pewnie chcą wylapac dzisiejsze sloneczko bo jutro ma padac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma dosc slonca i upalow. Ciesze sie, ze jutro ma padac, bo lubie deszcz. Moje ulubione pory roku to wiosna i jesien, wiec upalne lato odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,zapowiadali na dzis deszcze ale narazie jest oki,M33 ja tez nie przepadam za upalami a moja ulubiona pora roku to wiosna,nie ma nic piekniejszego jak przyroda budzaca sie do życia,ten zapach deszczu......oj chyba rozmarzyłam sie,pozdrawiam cieplutko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie pada caly dzien:(i wcale mi to sie nie podoba,mialam dzisiaj prac i wywiesic pranie a tu nici... co moglo sie stac z moim gg ? od dwoch dni wyswietla mi sie ze jestem dostepna ,a nie ma na liscie nikogo aktywnego:(😠 a wiem ze znajomi sa w sieci...HELP!!!! pozdrawiam WSZYSTKIE panie👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,co słychac? pogoda nieco zmienila sie wiec powinno nas tu byc troszke wiecej a tu nadal cisza,chyba rozpoczecie roku szkolnego zmotywuje wszystkich do zameldowania sie na topiku,na to licze. Rzena jak minela noc? wszystko oki? mam nadzieje że Twoje gg już niewywinie Ci zadnego nowego numerku hihi, Pozdrawiam i zycze miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ SIPS:D Dzieki nocka spokojnie mały usną po22-00 ale za to do rana:D dzisiaj gg nie uzywalam na razie cisza:D... Dzisiaj od rana sprzatajam jak na jakis konkurs miedzynarodowy... Jutro mam gości z USA rodzinka MM ,wiec mosialam wyglancowac na cacy...hihi... No ale padam ze zmeczenia i dla relaksu odwiedzam topiki,ja juz chyba jetem uzalezniona od KAFE...jak mam dostep to zawsze sprawdzam co sie dzieje. Ile sie dzisiaj nagotowalam...hmmm mam nadzieje ze z efektem i goscie beda zadowoleni:D powinni bo moglam wszystko zamowic i miec w nosie...ale nie ja ,zarobie sie ale mosze sama. Co do dzisiejszej pogody w Poznaniu świeci od rana do teraz ,takze regio wielkopolwki dziś górą:Phehe...ale jestem co? A Ty mi tyle pomoglas...ale wiesz że ze mnie łobuziara👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 A ...i jeszcze mam 2-gą pralke wypraną na podwórku:D:D:D 👄Aleks👄 co porabiasz zawsze bylas,jesli wakacje to SORKI...hihi...👄 Pozdrowienia dla RESZTY nieobecnych -nie usprawiedliwionych🌼 LENKA oczywiscie Ciebie omija kara ❤️jak komp zadziala to daj znac👄 I milego wieczorku i niedzielki:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich w ten deszczowy poranek,rzena nawet Ty opuściłaś ten topik,niemozesz tego robic a gdzie będą zaglądac dziewczyny jak powracają z urlopów,prosze mi sie tu ladnie zameldowac bo wyśle list gończy!!!!! Pozdrawiam i miłego dnia zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! jestem,jestem ale mi jakos niezebardzo sie chce pisac do Rzeny:D Jak juz SIPS 👄 zauwazylas sa wakacje i dziewczyny urlopują ,nie dziwi mnie juz ich nieobecność:D.U mnie nie padalo dzisiaj rano i teraz jest piekna sloneczna pogoda:)mam nadzieje ze juz taka zostanie... Słucham właśnie amerykańskiego rapu i udaje przed synusiem ze jestKUL!!!Masakra jak oni mogą takiej łuzganiny słuchać.mam juz dosyc ,ale co mam zrobić?Syn dostal aipoda od kuzynow z USA i jest tam nagrone 3673 utwory sam rap 😡 ale jutro juz nie bede tego sluchac ,bo mlody jedzie z do dziatkow i sopkuj:D Sips pozdrawiam i przesylam CI moje słoneczko :D👄🌼❤️👄 i 🌼 Udanego wikendu życze👄 papa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:d no ja widze ze za oknem ładna pogoda ,ale ze jista nie podpisana ,to juz lekka przesada.... Sips👄...meldowac mi sie tu zaraz!!! Odebralam dzisiaj prawko:D MM dal mi sie przejechac sluzbowym autam i sie troszke bal...hihi...no oczywiscie nie dal po sobie poznac,ale znam go na tyle ze to wyczulam:Ddobrze sie jechalo,to byl opel astra alr lepiej mi bylo w punto...wiem,wiem,kwestia przyzwyczajenia i z biegiem czasu nie bedzie mi sprawiac roznicy jakim autem pojade....byle do przodu... Gagusia 👄pozdrawiam Aleks👄 Ewcia[ust i dla calej resztypo👄 milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam:) Ja moge dopiero teraz sie zameldowac co wlasnie czynie z przyjemnoscią,mam dzis pecha ,wyjechalam na kilka godzin,wracam i co widze cała łazienka zalana {zły],pękła jakaś rura,mąż w trasie fachowcy zajęci wiec wzielam sprawy w swoje ręce,jakos sytuacje udalo mi się opanowac,teraz się z tego smieje ale bylam nieźle w......gosc instuował mnie przez telefon a ja latałam z kluczem zastanawiajac sie co on do mnie mówi hihi, rzena moje gratki.....byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×