Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość sips
Witam,oj rzeno biedulko co z tym netem u Ciebie,jak teraz poklikamy sobie wieczorkami :( mam nadzieje ze uporasz sie z problemem w mig czego Ci zycze z całego serca ;) pogoda u nas sliczna od samego rana,więc uciekam na działke bo po tych deszczach najlepiej rosną chwasty hihi Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...👄:D Mam nadzieje ze juz dzisiaj z netem bedzie dobrze ,podejrzewam ze to przez tą paskudną wczorajszą pogode😠,ale dzisiaj juz swieci i .....jestem dobrej myśli:D:D:D miłego...odchwaszczania...hihi:D ja nie cierpie takiej pracy,a tez czasem mosze to zrobic,co prawda nie u siebie ,ale jak mós ,to mós...POZDRAWIAM👄 ps.wieczorkiem jak nic nie wypadnie ...hihi...BEDE...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Hej dziewczyny,prosze jak się nam pięknie tydzień zaczął -słoneczko od samego rana,ja zakupy juz zaliczyłam (matko tak mi dobrze z tym samochodem:) że nic tylko bym jeżdziła) a wiadomo że miejsce w samochodzie sie nie może zmarnować ,wszysciutko trzeba zapełnic:)a powiem Wam że mam przepis na super szybkie pączki (5 min.)-pychota ,zaraz lece zrobic,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kobitko wpadłam się zameldować i podpisać listę:).Zaraz lecę na siłownię spalić to wszystko ,co wczoraj w siebie władowałam:):):).Jezu też tak macie przed miesiączką,że wam się tak chce jeść?.Konia z kopytami bym wciągnęła.Widzę Gagusia że autko Ci służy:)Sips i Rzenka pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej...:) Dzieki za pozdrowienia:D,ALEKS👄...mam taksamo jak TY jem i jem i końca nie widaćhihi...tak to z nami kobietami juz jest...:D Gagusia!!!! Zaczynam Ci zazdrościć tego aota :(ja mosze jeszcze poczekać na swoje...ale masz dobrze hmmm kiedy ja zaczne jeździć???!!!😠moze juz niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Rzenka jak masz sklepy pod nosem to Ci auto nie jest tak potrzebne ,ja niestety musze do wiekszych marketów podjechac samochodem cos za cos ,doczekasz sie kochana jeszcze Ci sie znudzi wożenie męża po imprezach :)buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Gagusia👄...u mnie porzadne markety ,gdzie robie zakupy tez są za miastem jakies 25 km.i nie zawsze mam z kim jechac. Kupilam dzisiaj okazyjnie ...bialy nplaszcz ze skury:D jak MM mnie w nim zobaczyl to oniemial z wrarzenia:D:D...hihi ...i o to chodzilo by go jeszcze czymś zaskoczyć:D..ach jak mi wesolo:D👄dla WSZYSTKICH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco tu taka cisza i pustka? Gdzie sie podziewacie...bo topik wylogują...hihi... 🌼milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej :) nie wylogują spokojna glowa a od czego my jestesmy rzenko ;) musimy czówac nad topikiem do powrotu wszystkich z urlopów pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 :D:D:D ❤️❤️❤️ :P:P:P Witam:D Sips👄...wiem ze i ty pilnujesz hihi...tak trzymaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oczywiscie ze pilnuje ale gdyby nie Twoje wsparcie rzenko juz dawno bym sie poddala hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj...👄Sips...gadanie...hehe....bez nas moze by im tu bylo lepiej...hihi...a moze to przazemnie nie zagladaja bo za duzo tu wypisuje? Ehhh...co mi tam i tak wiem kto mnie tu nie lubi... Mimo to 👄 dla WSZYSTKICH🌼dla tych co by chcieli a nie mogą z przyczyn od siebie niezaleznych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babeczki.Co u was?.widzę,że tu jakaś nutka melancholii sie wkradła:(.Rzenka co z Tobą?.Słuchajcie mam taki bałagan w chacie że szok.Meble przyjeżdzają w odstępach dwu-dniowych,czyli do dzieci jutro ,a do salonu w poniedziałek.Dostaje szału ,bo wszystkojest poskładane od sypialni, po stare łozka dzieci.Spimy na materacach,w domu bajzel..............istny cyrk.Nie lubie takiego rozgardiaszu.Rzenka bardzo proszę nie pisz tak ,bo normalnie Cie przełoze przez kolano i nastukam na d....o,aaaaaaaaa wiesz że teraz jestem nerwowa nie?:)Dla wszystkich buziaki,bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc kochane troche bojowo nam sie tu zrobiło ,Rzenka głupot takich że Cię ktoś nie lubi -prosze nie wypisywac,Aleksiku TY tez kochana musisz uzbroic sie w cierpliwosc nie ma co sie wkurzac złość piękności szkodzi,Sips stoi na straży coby nam stronki nie zlikwidowali -tak trzymaj,a gdzie reszta pięknot się podziała?pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Hej co tak cichutko? wstałyscie już?bo ja od rana zmieniam firany ,piore i sprzątam -tak mnie jakoś dzisiaj wzięło:) i na topik tez znalazłam czas a Wy gdzie sie podziewacie ? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj kobietki groźby kar cielesnych? prosze tylko nie to :( Aleks mam nadzieje ze juz jesteś troche spokojniejsza,wszystko sie kiedyś kończy nawet rozgardiasz,będzie dobrze ;) Gagusia dzięki że doceniasz moje wysiłki,ale to zasługa rzenki ona mnie zmobilizowała,kochana kobietka prawda? Pozdrawiam i uciekam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D No panienki wreszcie jakies orzywienie...hehe... ja wiem swoje i nie da sie wszystkich zmusić by sie lubili,ale wiem na kogo moge liczyć...dla tych osob ogromne👄i wielki bukiet 🌼 Aleksiku 👄juz nie napisze wiecej ale...hihi...a co mi tam ..w pewnym sesie mam to w d... Gagusia👄u nie tez trzeba posprzatac juz od dawna nikt mi nie robil takich porzadkow👄 Spis kochanie👄👄👄 juz tosyc tych pochlepst bo oszaleje i dopiero zaczne tu pisac prawde...hehe...👄 Milego dnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D No panienki wreszcie jakies orzywienie...hehe... ja wiem swoje i nie da sie wszystkich zmusić by sie lubili,ale wiem na kogo moge liczyć...dla tych osob ogromne👄i wielki bukiet 🌼 Aleksiku 👄juz nie napisze wiecej ale...hihi...a co mi tam ..w pewnym sesie mam to w d... Gagusia👄u nie tez trzeba posprzatac juz od dawna nikt mi nie robil takich porzadkow👄 Spis kochanie👄👄👄 juz tosyc tych pochlepst bo oszaleje i dopiero zaczne tu pisac prawde...hehe...👄 Milego dnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam w ten deszczowy poranek,widze ze po chwilowym orzywieniu na topiku,znów zapanowała cisza,no cóż wekend wiec pewnie wszysy wypoczywaja, pozdrawiam do miłego poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kobitki:_),ale cisza:(,jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) pewnie wszyscy korzystaja z ladnej pogody,no cóż lato dobiega konca a przed nami piękna jesień,czas biegnie do przodu i nie da sie go zatrzymac :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj ale tu cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak bywa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI... Co tu taki smutek????????👄...juz jestem ...piszcie co u was ,no wiecie co ??? Chwile mnie nie bylo a wy juz smutne i ukrywacie sie ,nie ma sie czym przejmowac ze koniec wakacjii...za rok beda znow wakacje...znow beda wakacje ...napewno mam racje...wakacje beda znow...hihi... Ja nie mialam dostępu koń trojański zagościl w moim komputerze i niechcial sie wyprowadzić glajda jedna...😠 no ale wasze kompy napewno dzialają i mam nadzieje ze sie zjawicie ... Dziewczyny👄❤️ i 🌼 dla karzsej,nawet tych co...hihi...no wiecie ...👄ALEKS czekam na fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kochane ja jestem padnieta,dzis wkońcu koniec tej zawieruchy z meblami.chata błyszczy normalnie jak przed świetami Bożego narodzenia hihi:).dostałam takiego pałera że nawet okna umyłam ,2łazienki wyszorowałam,szafki w kuchni.podlogi ,kurze ,sama niewiem co jeszcze:).Właściwie to teraz powinnam sie sama wyszorować:):)Buzka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEKS...🌼..jeszcze do dekoracji tych nowości...:D...gratuluje końca prac domowych...i mosze Ci powiedziec ze jestem dumna z Ciebie ...bo jak nie TY to kto by w tym domu...👄BRAWO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
buziak dla Ciebie Rzenka za miłe słowo.Cholercia jaki dumny jest człowiek jak jest tak przyjemnie i śliczniutko w domciu:).plotkujemy czy was nie ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Rzenka ale twoje foty nie dotarły do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A leks... niema za co:D cholercia nie wiem co jest grane z tym wysylaniem fotek do jednych dochodźą a do innych nie😡...sprobuje jeszcze raz...👄 Sips...a Ty wczoraj dostalaś moje fofo?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×