Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ycze milego wypoczynku Aleks:D Areszcie juz podziekujemy hihi.....iDOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! ale u nas w nocy popadalo,burza byla,a ja wszystko przespalam,chociaz powiem Wam,ze uwielbiam burze,zwlaszcza noca,ze wzgledu na efekty wizualne ;) dzis chociaz lzej sie oddycha teraz przy kawie na chwile tu zagladam,potem co nieco porobic i do pracy na 15 a jak Wam weekend minal? pisac prosze,zebym miala co jutro poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ!!!! Moj wikend zaczol sie w Koszalinie a zakonczyl w Mielnie ,pogoda byla fajowska ,nawet polezalam na piachu.:DTak lubimy moze ze nie mozemy sie opszec wolnym wikendom ze zaraz sie pakujemy o 05.rano i uciekamy z domu by jodu sie nawdychac:D Mam tam swoja ulubiona knajpke "Pod kastanem"(moze ktos zna?:),sa tam najlepsze nalesniki zapiekane z serem i pyszne flaczki,wspaniale gorace gofry ze swiezutka bita smietanka,a najpyszniejsze sa lody "spagetti",jeszcze je czuje na podniebieniu:D👄dla lodozercow......hihi:D Poza tym droga nasza byla wyjatkowo krotka ,bo jechalismy z"predkoscia światla"....hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LASECZKI!! Moj weekend byl meczacy, bo w piatek bylismy na weselu. Ale byla zabawa. Buty zdjelam ju po polnocy i tanczylam na boso, tylko patrzylam, zeby zaden partner mnie nie nadepnal. Za to w sobote wstac nie moglam tak mi stopy popuchly jak banie. Kulalam pol dnia. Ale i tak ubawilam sie super. A w sobote poprawiny, a w niedziele jeszcze niedobitki gosci u nas sie zatrzymali, wiec caly weekend zlecial na imprezach. Dzis ju spokoj, a jutro znowu pogrzeb, zmarla bratowej babcia. I tak sie zycie toczy. Jedni sie zenia a drudzy umieraja. To narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D Hej M33 :D👄 uwielbiam wesela i cudowne tance do bialego rana nie zwracam uwagi na bol nog poprostu szaleje na parkiecie do ostatniego goscia,obtańcuje kazdego "samca"...hihi...nie odpuszcze nikomu:D orkiestre,szatniarza ,kelnerów..a nawet raz udalo mi sie kucharza:D...zazdroszcze Ci tej zagawy ,u mnie w rodzinie nie zanosi sie na zadne wesele ,mlodzi nie maja czasu i a starsi juz sie pozenili...:D👄 Lenka co u Ciebie nowego???❤️:D[👄 Gagusia 👄jak tam ogród ?juz zagospodarowany i piekny?...ma nadzieje:D👄 Harapati👄 Sips🖐️🌼👄 Ewcia👄A Ty gdzie mialas czytac i ...:D Aleks1000👄ciekawa jestem co u ciebie jak Twój wyjazd sie udal👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! rzenka,a kto mowi,ze nie czytam?:)tylko znowu mi sie ropien robi w paszczy i nie chce mi sie nic,a dzis do pracy,jak mi sie nie chce zjadlam tramal i cos podwojne literki momentami widze... na jesien biore sie za wyrwanie zbednych zabkow,juz sie boje brrrr alek,jak sie wycieczka udala?opisuj jak bylo :Dczy nie masz jeszcze sily pisac,bo po wyjazdach w te wschodnie strony to czasem czlowiek jest oslabiony,ich goscinnosc jest powalajaca :P wiem cos na ten temat,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadlam przed ten komputer, ale tak naprawde nie chce mi sie pisac. Bylam dzis z malym prawie caly dzien nad jeziorem i choc wiekszosc lezalam na kocu to czuje sie taka zmeczona. Ewko ja od poczatku czerwca staram sie chodzic do dentysty i zrobic porzadek w mojej paszczy. Bylam dwa razy, a dwie wizyty olalam bo mi sie nie chcialo isc. Wlasnie mam zamiar zadzwonic i zapisac sie na nastepna, ale boje sie, ze mnie wyzwa ze nie przyszlam poprzednio i miejsce zajmowalam. No ale do wyprzatniecia zostalo jeszcze troche i musze isc. A teraz jeszcze cowieczorny spacer z psem, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ...DZIEWCZYNY:D Ewciazartowalam z tym nie czytaniem,wiem ze Ty zawsze jestes na posterunku:D...a praca niestety o tej porze roku zawsze jest meczaca i sie nie chce ...ja niedawno wrocilam z pracy i jestem padnieta...6 godz.wykladu to dla mnie za duzo. Osobiscie nie cierpie stomatologii omijamy sie wielkim lukiem i spotykamy sie tylko w kryzysowych sytuacjach:D pozdrawiam WSZYSTKIE panie i sle👄 oraz 🌼 MILEGO WIECZORKU PAPA!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej kochane.wróciłam i chyba tu w domu bardziej odpocznę:).Wódka tam sie lała strumieniami i musialam sie ostro nagimnastykować :i troszeczke oszukiwać z tym piciem:)Nie do wiary ile człowiek może wypić,tzn......Litwin.Ogólnie rzecz borąc wyjazd bardzo udany,nawet udało nam sie kupic nowe auto,za dobrą cene także wszyscy zadowoleni:)Całuje was wszystkie po kolei 👄.Teraz już bede częściej zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Aleks🖐️ no to niezly wyjazd i gratuluje autka:D oby sie spisywalo:D aaa...i nie oszukuj tyle...hihi...papa slodkich snow ide sie wybachac w hihi...brodziku hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
👄.No nie czemu tu taka cisza?:(.Gdzie jesteście,na urlopach?wszystkie?.Ostałam sie tu sama?:(No nic to popisze troszeczkęco u mnie.Dzis cały dzień spedziłam w truskawkach.Sezon truskawkowy sie kończy wiec trzeba porobic zapasy na zimę:).Juz wszystko pomrozone,jeszcze jutro dżemy i do spiżarni:),a w zimę obżarstwo:).Jezu przez tą ciszę panującą na topiku nie mam weny do pisania,może sie ktoś odezwie.Jestem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
wszystkie pozdrawiam i całuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktos sie odezwal. Ja nie zaprawiam, bo nie mam gdzie tego przechowywac, zal mi na to czasu, no i zawsze mowilam, ze zaprawiac bede na emeryturze, no i koniec koncw poprostu nie lubie truskawek. Mam na dzialce wisnie i jablka, wiec gotuje z nich kompoty, ale na biezaco, zeby nie kupowac napoi. A w tym tygodniu to nawet na dzialke nie pojade, bo zgodzilam sie na zastepstwo w mojej poprzedniej pracy i do piatku bede pracowac. Zal mi pogody, ale przeciez lato dopiero sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hej dziewczyny🌼 pakowanie prawie skonczone jeszcze kilka bibelotow i koniec...:D w czwartek wyjezdzamy i mam nadzieje ze wy tez niedlugo jedziecie na wakacje👄 Pozdrawiam wszyrtkich i do uslyszenia...papa...:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Hej Rzenka👄 życze miłego urlopu i nie zapomnij zabrać:) dobrego olejku do opalania,no i oczywiście szczęśliwie dojedzcie na miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
👄hej,hej jest tu kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! :) nie pisalam,bo za bardzo nie mialam czasu,dzis wyjezdzam do mamy,ide jutro na spotkanie klasowe po latach,wracam dopiero w poniedzialek i w zwiazku z tym poprzekladalam tak sobie zmiany,zeby weekendowa odrobic,a nie chcialam brac urlopu-i stad brak czasu ale jak moge to zagladam :) pozatym u mnie nowosci nie ma,nic ciekawego sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zastepstwo w pracy sie skonczylo i znow jestem trzydziestolatka siedzaca w domu i bardzo sie z tego ciesze. Ten tydzien byl meczacy, glownie ze wzgledu na upaly, ale jakos zlecial i znow ciesze sie wolnoscia. Jeszcze tylko tydzien i wyjazd w gory, strasznie sie ciesze i nie moge sie doczekac. Troche sie ochlodzilo i powiewa wiatr to i nowe zycie w czlowieka wstepuje. Tylko jeszcze mogloby popadac. A w zasadzie nic ciekawego sie nie dzieje wiec do odpisania, pa pa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdziescie sie podzialy??? Jest tak przyjemnie wieczorami, powiewa wiaterek, teraz najlepsza pora na spacer i pewnie spacerujecie ze swoimi mezusiami. No to milego spacerku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
🌻babeczki,jest tu kto:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wlazlam i szok mnie ogarnal ze sie tu tak pusto porobilo. Pewnie na wakacje wyjechalyscie, a pogoda sie popsula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Fakt ze pustka,chyba sie dziewczyny porozjeżdzały,a ty M 33 nie jedziesz na urlopik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie wyjezdzam w niedziele w gory i juz sie doczekac nie moge, mamtylko nadzieje ze sie pogoda do reszty nie zepsuje. A ty juz gdzies bylas czy dopiero jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
ruszamy nad morze 17 lipca na hel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze ci z calego serca slonecznej pogody, bo na nasz wyjazd nie zapowiada sie najlepiej, zreszta jak co roku, nasz urlop jest pod znakiem deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
nie przesadzaj :),napewno bedzie słonce ,a oprócz wyjazdu w góry jeszcze gdzies jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w sierpniu na ten dlugi weekend nad morze, ale pod namiot, oczywiscie jesli bedzie pogoda. Moj maz nie dostanie juz potem urlopu i dlatego musimy ratowac sie weekendami. Bardzo bym chciala juz jechac, zmienic otoczenie i zapomniec na jakis czas o wszystkim. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej a co sie tu dzieje? :(nie było mnie 2 tygodnie prawie a topik umarł śmiercią naturalną widzę:(,aż mi sie przykro zrobiło.No żeby nikt nie napisał?.Mysłalam że jak tu wejde to poprostu bedzie tyle wpisów wakacyjnych ...................,a tu cisza.Dziewczynki wracajcie ,ja juz powrociłam:) i czekam na was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wrocilam juz prawie dwa tygodnie temu, ale jakos sie nie skladalo tu pisac. Trwaja straszne upaly, wiec korzystam i cale dnie siedze na dzialce, bo tam w cieniu pod jablonka jakos przyjemnie. Czytam ksiazki i leniuchuje, a moj synek nie wychodzi z basenu. Nawet obiadow za bardzo nie robie, bo sie jesc nie chce. Trzeba slonka zarzywac, bo zima dluga i zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×