Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

hej babole , nadal \"niedzielujecie\"? :D:D:D przyszlam ze spacerku,zmarzlam jak pies,wiatr taki wieje ze szok,brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Ewka- a my właśnie wyruszmy na spacer z psem,bo w tym domu to skisnąć można :D obejrzałam super nianię!!!! o rany jakie te dzieciaki wredne!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhh wrocilam wlasnie z grobowego tourne;) Dobrze ze zdazylismy połazic przed ta słota...potem juz tylko posiadowka u rodzinki:) Monia..-->:(to co wszystkie przedpoludnia juz tylko z batlankiem bedziemy plotkowac??? Wracaj do nas szybciutko!!! Wez cieple ciuchy!!!bo zimnnica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej U mnie też straszne zimno. Po wyprwieniu gości w drogę wybraliśmy się na spacer.......10 minutach i byłam w domciu. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do takich temperatur, brrr. Ciekawe jak Moncia. Jak się ma ichni czas do naszego zmienionego??? Wiecie coś o tym? Na chwilę znikam, bo na poprawę czeka sterta zeszytów i sprawdzianów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Dziewczyny--kupiłam wczoraj dynię chciałabym ją przyrządzić z lanymi kluseczkami,jadłam kiedys taką -dawno temu babcia robiła...ale juz jej nie ma.... moze wy znacie przepisy??? please!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju w zyciu nie jadlam dyni:(powaga...chyba raz tylko dżem a tak to nigdy...Zapewne jest smaczna ale nie zdazylo mi sie jak zyje. Umie przyrzadzic rozne rzeczy łacznie ze szpinakiem ,soczewica..kasze kus kus ale dynie...nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo
na temat zupy z dyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh dzieki wielkie za tego linka.Własnie chcialam zrobic ostatnio krem z brokolow bo jadlam na tej warszawskiej wycieczce i bardzo mi smakował mniaaammm:PA jaka ostatni jadlam pyszna zupe szpinakowo-czosnkowa ...mmmmmm....mowie Wam niebo w gebie.Tak ze dzieki KTOSIU za tego lineczka ja napewno skorzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
och dziękuje!!!!! Ktosik------->:) poczytam jutro,bo teraz "chłop"czeka na mnie,a nalęzy mu się bo wczoraj umył okna dziś sprzątał po obiedzie i szykował kolację:):D olinku------>a ty znowu z tym szpinakiem:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rzeczywiscie:)Juz ciiiii i szaaaaaa...zadnych zielonych warzyw:D Nooo Oolcia no to owocnego bara bara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik to pisze
ja osobiscie nie jem szpinaku,zwlaszcza mrozonego,bleee a to dlatego ze pracowalam w przetworni tego swinstwa i za duzo widzialam... ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ,spioszki🖐️ dopoki moge to daje znak zycia :) ja juz po kawie,z grubsza posprzatane,czekam na mamuske i malego.... zaraz beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ewuniu;)....dawno nie spie.Wogole przez te zmiane czasu cos wczesniej sie budze-ale to zapewne tylko chwilowy stan rzeczy:) Biore sie za chwilke za jakies gotowanko-bo to dzis znow łyzwy wiec musze zdazyc ze wszystkim.... Ja dzis do fryzjerka sie wybieram:)-zobaczymy jak wroce czy zadowolona...ale to dopiero na 16 Ciekawe jak tam nasza Monis.Juz na miejscu .Nawet słonko ja przywitalo(przynajmniej tu u mnie swieci)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale zimno u nas mróz tak,że na spacer to dopiero w południe,jutro moja siostra ma urodziny więc czeka nas jeszcze impreza przed wszystkimi świętymi. Fajny film sobie wczoraj obejrzeliśmy \"Królestwo niebieskie\" całkiwm,całkiem na niedzielny wieczór. kawa właśnie na stole mmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N wiem wiem;)...tak cie tylko wywolalam .Sprawdzam Wasza czujnosc;) A ja własnie sniadanko skonczylam i pasiloby za te kuchnie sie brac.Ale len mnie taki meczy,....najgorzej sie zabrac. No fakt mroz mroz ale u mnie choc słonko swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet sprzatania nie moge dokonczyc,sasiad wode zakrecil bo cos tam ryje ,a ja mam odkurzacz wodny... no to przerwa na kompika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małą już zrobiłam ale jeszcze powycieram podłogi i wypadałoby w łazience posprzątać ten prysznic mnie dobije zwłaszcza to szkło w kabinie.... u mnie też słońce ale zimno z małą wyjde dopiero ok.12 zrobimy zakupy i przewietrzymy się na obiad jeszcze nie mam pomysłu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysto i pachnąco,aż miłoooo ja to bym Ewka taką wątróbkę z chęcią zjadła ale mój M to by mnie chyba chałpy wywalił jakbym mu to zaserwowała hihihihi ja lubie pranie się pierze może jeszcze coś zrobie dzisiaj mam chęć do pracy więc trzeba to wykorzystać!!!!! przynajmniej żołądek jak narazie spoko zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za duzo sladow po sprzataniu nie ma,maly juz zrobil jubel na maksa, no ,ladnie,mama ryje w internecie a synek znicze po chacie roznosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz w domku Ewcia -wszystkich Swietych na calego:):):) A mnie juz ryz wykipcyl bo zamiast ryzu patrzec no poczte se posprawdzalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście też poczta itd....alw jeszcze nie gotuje zrobię dzisiaj coś na szybko jakiś kotlet drobiowy albo schab moja mała ogląda budzik a zaraz są teletubisie to mam troche spokoju i moge sobie posprzątać a potem wiadomo ......wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh pamietam te czasy.Moja juz w szkole:( Zatesknisz jeszcze kiedys batlanku-choc moze teraz to trudno pojac .Ale one tak szybko dorastaja -juz nas nie potrzebuja .Maja swoj swiat.Dlatego tak bardzo chcemy tego dzieciatka .Ale los jak widac nie chce nam go dac.... Ryz i sos gotowy.Miesko zrobi moj M bo w tym mu do piet nie dorastam.No to ja chyba deche rozłoze i cos prase;)...ale lookam tu do Was caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe prasować jak mała pójdzie spać wole przy niej z tym żelazkiem nie latać.właśnie powysyłałam życzenia moja koleżanka ma urodzinki dzisiaj siostra jutro a mój M za 3 tygodnie i tak powoli leci za chwilę będzie mikołaj potem Boże Narodzenie i sylwester no nieżle. Ale już wiem,że w karnawale idziemy na bal przebierańców ale będzie fajnie co roku organizujemy sobie impreze karnawałową wynajmujemy sale dzielimy zakupy i co kto ma zrobić ,zbieramy ludzi jakieś 40 osób i bawimy się :):) kiedyś kilka lat temu już robiliśmy bal przebierańców było zarąbiście i myślimy żeby to powtórzyć super napewno będzie fajnie. Tym bardziej ,że na sylwestra nigdzie nie idziemy z powodu małej Mi to przynajmniej w karnawale gdzieś wyskoczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihiih Ewka wpdalas na moj macierzynski topik -jak milusio:)No widzisz dzieki temu czegos jeszcze o Tobie sie dowiedzialam;)-ja tu nie chce walcowac w tym temacie-choc czasem zdaza mi sie przynudzac tez....Wiem ze sa miliony innych tematow i niekoniecznie ktos ma ochote takie tematy \"meczyc\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×