Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

cześc!!!!🌼 u nas tak samo śnieg i śnieg ale mrozu nie ma więc jest chlapa i błoto jak pokazałam, małej przez okno to piszczała z radości i wyciąga kurttke czapke bo idziemy od razu papa . Będe ją musiała zabrać ale może później a nie teraz ..... wróciliśmy wieczorem od rodziców ale wiatr był przeokrótny tak jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do małej ze śniadankiem przebiore ją i zabieram się za jakieś małe sprzątanko i pranko ale dziewczyny jestem czujna i zaglądam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak batlanku wiem cos o tym bo Olka jak wstala to tez jak snieg zobaczyla to tak jakby ufo spadlo...;)mowie jej ze jej jeszcze zbrzydnie ten snieg i to raz dwa....:) no niby zapowiadali ze bedzie sypalo ale i tak szok...nawet ze wzgledu na spadek temperatury....Nie dziwota ze tyle chorych od razu.A mnie nawet przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis z gotowaniem luzik bo dostalam od tesciowej na droge golabki;)-tak ze tylko sosik musze ugotowac i obiad jak znalazl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze coś upichcić zrobie zupe i jeszcze nie wiem co do tego musze popatrzyć do zamrażarki.mała ogląda domowe przedszkole a potem teletubisie to mam akurat czas żeby sobie posprzątać. Ciekawe jak tam Moncia napewno spędza czas z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie;) Cos ostatnio zadko wpada-pewnie sie boi ze zezremy calego torta:D:D:D A Monci sie upiecze i jej nie zeremy bo Ona ma 06 -go i pewnie jeszcze jej nie bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........31 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 ................................................................................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Tak dla przypomnienia odkopalam nasza tabelke.Nie mam niestety jeszcze kalendarza na przyszly rok zeby sobie Was powpisywac ktora kiedy swietuje;) Ale kolejnosc jest taka ze : Traz OOLKA za chwike Moncia a potem ja... Od nowego roku Bergamotka(ktora wogole sie juz nie pokazuje-dlatego oddzielilam w tabelce) Ewcia i Ty batlanku zamykasz kolejke bo czarna tez milczy Kiedys widzialam gdzies jej posta na jkims topiku tak przypadkiem.Mysle ze jak poszla na ten kurs to poznala duzo ludzi i juz nie bylo jej ani potrzebne tu zagladac a moze poprostu nawet nie ma kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tu będe od rana cztować na ten tort kawusie sobie zrobie zasiąde i czekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonił mój M z pracy cały w szoku ile Sniegu w Bielsku jeszcze więcej!!! a na obiadek zażyczył sobie naleśniki więc zrobie z serem i bananami dla mnie lepiej bo nie należe do osób mięsożernych ,a mała też się ucieszy bo dla niej smaże takie malutkie z czekoladą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj batlanku z ciebie to kucharka na sto dwa:):) A na torta to wiecej osob poczeka;)...... Ale tu sie nie ma z czego cieszyc...bo juz nam tylko blizej i blizej do 40 stki;) To tylko moncia tu z nas nie dobila do 30 stu a tak to towarzystwo wzajemnej adoracjii;);) Ale ja Wam powiem ze jakos nie czuje tych 30 stu lat a ni fizycznie nie czuje sie gorzej niz kiedys ani madrosci zyciowejjakos za wiele chyba nie posiadlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku a u Ciebie jak łapka? posciagali juz te szyne? A i jak wogole ostatnio? Lepiej stosunki damsko -meskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek ja jestem starsz od Ciebie i czuje tak samo wczoraj umyłam te moje proste włosy i jak się skręciły to mój M uznał,że wyglądam jak 23 latka rzeczywiście mnie to trochę odmłodziło i super się z tym czuje nie chce na siłe robić z siebi poważnej matki i żony zawsze byłam zwariowana ,wesoła i traktowałam wszystko napół serio. Chociaż czasem dopada mnie trauma ,ale co tam narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo jestes starsza \"po zboju\";)...zwarzywszy ze za 24 dni koncze 31 lat hihihiihih.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam po sąsiedzku przywitać się Pozdrowić i życzyć miłego dnia 🌻 Podczytuję Was od pewnego czasu i zauważyłam fajną atmosferę panującą na topiku. Jak nie będziecie miały nic przeciwko,to będę wpadała do Was... batlan-specjalne pozdrowienia w ten śnieżnobiały dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey joasku no jasne ze wpadaj.Zapraszamy;) Bedzie nam milusio cie goscic na naszym topiku.Tu i wesolo(ostatno nawet:) )i smutkiem czasem wieje.Bo i tak sie zdazalo.Jak to w zyciu...:)Ale ogolnie zawsze mozna z kims sobie od serducha pogadac o tym i owym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek-dziękuję za miłe przyjęcie :) Umyję tylko mały tyłeczek z kupki i zaraz wracam napisać coś o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mały tuleczek juz ma 8 lat wiec myje sie sam.A ja...:(Mały tyleczek wczoraj mylam ale nie u sibie tylko u siostry meza...:( Taki ten malusi sliczny...ma juz 7 mcy.I juz taki fajny chlop sie z niego robi a dopiero bylo to takie malutenienkie.....jak ten czas lecii.. Joasku napisz jasne :)Czekamy :) Milo jak ktos nowy by sie przylaczyl.Bo czasami jak dziewczyna sie posklada i nie maja czasu to wieje tu pustkami az strach.To tylko chyba batlanek i ja tu rano sie meldujemy ;).....no i Moncia :)Ale jej obecnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam Was🌻 🌻 Dziś wstałam wcześniej,i jestem tu wcześnie rano-jak dla mnie,hihi Wstałam i patrze -co sie dzieje,myslałam ,że to "coś" z komina leci!!! a tu takie wielkie płatki śniegu-SUPER!!!!!! uwielbiam zime taką ,że pod butami jak skwierczy i całe drzewa sa odlepione mrozem na mazurach piekna jest zima a w warszawie jej nie ma tylko chlapa!!! No ,ale niestety popadało chwileczko i nie ma śladu,fajnie stało sie tak w oknie przy kaloryferku-gorącym:) i obserwowało się piękne płatki pani zimy.I w myślach dziekowałam,ze nigdzie nie musze wychodzić :D ::D Wczoraj u nas było nawet znośnie,nie padało ale wiało-i to jak!!! Ale oolka ubrała sie pożadnie i było cieplutko,kiedyś tez lubiłam ubrać się jak Olinek-ale kilka razy dupsko zmarzło i Ola do rozumu doszła:D U nas tez było winko:D ja ma dziś resztki po wczorajszym żarciku i nie muszę gotować,jestem ju z spakowana na mazurki i dzis mam dzień dla siebie-hura!!!!!!!!!!!!!!! Mój brat ma 2 listopada(czyli dziś)urodzinki a ja jutro,on jest o 4 lata młodszy jutro razem imprezujemy!!!robimy małą prywatkę,tort zamówiony!!!!szampan się mrozi:D Zapraszam was jutro na 17 do Giżycka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
🌻joasiek🌻-WITAMY!!!!!! często owszem nas tu nie ma ale zawsze na czacie jest OLINEK🌻 i dzięki jej za to-bo inaczej nasz topik przepadłby w siną dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolciu jasne ze sie meldujemy wszystkie:D :(....no ale tak juz powaznie to bedziemy ci winszowac z serduszka i wirtualnym szampankiem sie stukniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Oolcia ale mnie zareklamowalas ;) bo skonam.Wyjdzie na to ze ja nic tylko tu przykuta do kompa siedze;).... A powaznie to lubie tu zajrzec co słychac...i wiem ze czesto ktoras jest i cos tam poplotkujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
trochę będe się głupio czuć na tej imprezce bo brat ma juz 2 dzieci-a ja???? znowu dzis dostałam @ a bratowej bratowa:) teraz urodziła na dniach majeczke(też tak marzyłam o tym imieniu) pewnie bedzie mi przykro:( mam nadzieje tylko ,że nie będzie głupich tekstów"a wy kiedy?" " na co czekacie" ach.......szkoda gadać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałam...coś o sobie... Mam 37 lat...ale czuję się najwyżej na 25! hihihhihihi Mój dorobek w dzieciach to liczba 3: córcia-19 miesięcy starsza córcia -prawie 12 lat syn-14 lat A o mnie...hmmmm....normalna,ale czasami zwariowana...lubiąca taniec,muzykę,babskie pogaduchy... Czasami zdołowana problemami,które przynosi nam życie... Jak coś chciałybyście więcej wiedzieć,to pytajcie... Acha...mieszkam na śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ja tu będe od rana z zapałkami czekać ,żeby te świeczuszki odpalić ile ich tam będzie ( 18 ) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku-to był komplement-sama wiesz,że różnie tu jest ale Ty naszczęście wszystko dopilnujesz!!!!!! Przecież wiesz,że jesteś tu Przewodniczącą:D bynajmniej ja tak uwazm. Rannym ptaszkiem to chyba Batlanek,bo małą perełeczke!!! i pewnie musi:D Rojeczka-z doskoku,bo ktoś w nasze grupie musi pracować!!!!! Ewka nasza duszka towarzystwa:D Moncia wspiera nas we wszystkim, i zawsze się melduje swoją obecnością!!! mam nadzieje ,że teraz jest z nami duchowo:) chyba nikogo nie pominełam??? no i ja wskakuje od czasu do czasu bo wiecznie robota w ogrodzie -jak to na wsi:),dobrze,że nie w polu:D :D bo ja żyta od jęczmienia nie rozróżniam-jeszcze,hihi aaa...... i joasiek-----????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie porzarłam serniczek i jabłkowe z bitą śmietaną do drugiej dzisiaj kawki pozostałości urodzinowe mojej siostry ale pycha. no a teraz to musze lecieć do sklepu z małą i jakiś mały spacerek,bo obiecałam....ale nie chce mi się. dobrze,że przynajmniej świeci słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolcia-->skarbie wiem co czujesz....czuje to samo:(..jakos mi tez ciezko jak dzieci dzieci.Ale moi nie pytaja bo ja taka jestem ze z banki juz wszystkim powiedzialam co i jak Tzn. ze sie staramy i dupa z tego jak narazie.Wiec pytan nie zadaja.Mam spokoj;) Joasku-->:) No to dorobek w dzieciach masz juz niezly niezly...tylko nasza Ewka Cie pobila o jedno...:) Nooo to sie nazywa....po 30stce i ma trojke....a my?uuupsss pod stol wchodzic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×