Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

olinek --> U mnie na razie jest spokoj i cisza na morzu... No i dobrze wiedziec czego sie chce w zyciu. Niezdecydowanie jest bardzo irytujace. Amant --> przykro mi, ze Twoi rodzice nie spieszyli sie z produkcja Ciebie. Skoro juz tak szukasz i przebierasz to powinienes wiedziec, ze rocznik `77 jest the best! ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oolki nie ma nawet na gg. :-( Moze dzieje sie cos ciekawego w jej zyciu? Albo po prostu ma nas w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak takim pajacom chce sie tak skakac po tych topikach i wypisywac takie glupty?Co taki sobie mysli ze napisze jakas fraze bez sensu podpisze sie \"amant(od 7 bolesci)wejdzie na babskie forum i ...co? wlasnie.Juz wszystkie beda do Niego pisaly i jeszcze moze sie umowia.Dajcie pokoj ludzieee... No Oolcia moze zajeta kto wie:) Cos ostatnio nam tu nikt nie przybywa.Rojeczka wieczorkami zaglada.Pewnie jak juz bebenek jej urosnie i w domku bedzie siedziala to czesciej looknie;) Ty -Monia,Batlanek Ewcia czasem no ja...momentami ktos wpada ale to tez jakby na chwile a potem juz nic nie pisza dziewczyny:) Ja za chwile jade Mała odstawic do mamy i na 6 na angielski.Takie mialam ostatni pokrecone zadanie ze ledwo doszlam do ładu) Minia--nie ma to jak sie osluchiwac na miejscu to potem juz tak naturalnie wchodzi w krew a tak....to jak do zwyklej szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
hej,jestem. napisze wieczorkiem Amanta------>to ja też znam,ma niezłe swoje topiki amant------->ja jestem skorpionkiem i z rocznika 74?????hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Miałam dziś strasznie cięzki dzień. Jakoś po tym kursie powrót do szkoły strasznie mnie zmęczył. Chyba kondycja też gdzieś mi się zapodziała. Zaserwowałam sobie 2 godziny snu i jest troche lepiej. Batlanku, współczuję tej szyny. Też tak kiedyś miałam i już nie chcę. Moje samopoczucie, tak ogólnie rzecz biorąc coraz lepiej.Poważne decyzje odłożyłam na później i zaprzestałam tej szarpaniny sama ze sobą. Tyję sobie konsekwentnie, ale lekarz twierdzi, że w normie. Boję się, żeby nie przytyć za bardzo, bo ja mam potem problemy z chudnięciem. Na razie jest OK. Monia, ja tez miałam z Centralwingsem przygody, ale to może się zdarzyć z każdymi tanimi liniami. Ryzyko wkalkulowane w cenę. Niestety. Jak widzę z Waszych opowieście wszyscy faceci mają te same dziwactwa. Najgorsze to, że z reguły chodzi im o bzdury, a oni robią wielka aferę. Moncia, ja tez zawsze skracam spodnie, ale latem udał mi się kupić jeansy (za 80 zł, żadna firma) które sa dobre!!! Niewiarygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jesteście ja już od 9 rano gości przyjmowałam i tak cały dzień nareszcie troche spokoju.dziecko ogląda bajkę z drugim dzidzi czyli tatą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie to pasują tylko wranglery więc kupuje tylko te i to jeden fason w reszcie wyglądam jak nie powiem co chociaż pare lat temu kupiłam w orsey-u i były super ale to pewnie był czysty przypadek.ale przynajmniej na długość są dobre ja to mam problem,żeby moje biodra nie wyglądały jak gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anglii lataliśmy zawsze z mężem wizzarem i nie mam co narzekać zawsze było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę będe miała kąpiel dziecka kolacje dziecka.....a potem mam zagubionych bo dzisiaj czwartek może uda mi się oglądnąć zobaczymy wię wpadłam zobaczyć co porabiacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja 2 latka to dopiero ok.22 pójdzie spać wcześniej nie ma co straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie tez by tak chcialo,a jutro na 8 do szkoly ,rano nieprzytomny....po mamie ma ta niechec do porannego wstawania ...:):) spioch jestem nieziemski,cala noc moge kusic,ale rano by sie spalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko sciaglam wreszcie do chalupy;) Po angielsku bede chyba gadac i w nocy;)..ale przyznam ze ten nowy gosc jest swietny:D Dzis spie z moja Myszka alez sie cieszy;)...jakas odmiana dla Niej...skoro Taty nie ma... Rojeczka--nie zaluj sobie-bedziesz martwila potem.Najwyzaej po wszystkim zaspawamy Ci dziuba;)-teraz wazne zeby maluch rosl zdrowo.Wiec jak masz na cos ochote to oczywiscie w rozsadnych granicach ale nie powinnas sobie odmawiac:):) No ja latalam juz roznymi liniami ale taka przygoda byl po raz pierwszy-i mam nadzieje ze ostatni...ale patrzac na ten ruch samolotowy to kto wie.. Dobrze Monia ze choc Cie informuja a nie ze zajedziesz na lotnisko a tam nikt nic nie wie a samolotu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Hej 🌼 Właśnie obejrzałam swój filmik:na wspólnej: :D mąż ćwiczy na orbitreku,a ja narzarta siedze przy kompie:)o boże-jaki wielki mam brzuch-cos czuje ,że jestem przed@:( niestety zjadłam śledzie popiłam kakaem a teraz pożeram owocowe landrynki:)a dupsko...rośnie:):D Dziś u nas była piękna pogoda wybrałam się sama ze sobą na rower-wycieczka 3 godzinna.Super!!!! Rojeczko------>w którym dokładnie jesteś tygodniu???czujesz juz coś?? :) :) ...będziemy ciotkami,hihi :D :D :D Olinku------>jak tam samopoczucie bez mężulka???tęsknisz już???fajna jest taka kilkudniowa rozłąka-prawda???? Długo już chodzisz na angielski???zaczynałaś dla początkujących???? Ewka----->tylko się cieszyć ,że jesteś🌻szkoda,że tak mało piszesz:( Moncia------>walizki do końca już spakowane???? smutno będzie tu bez Ciebie:( Batlanku------->mój M to bez dzidzi ogląda dobranocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooleczka----WITAJ🖐️ rozumiem obzarstwo,ale sledz popijany kakaem...?? Ty zawsze tak mialas czy tylko ostatnio?!?! :D:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Oolcia:) Na ang. chodze traz na 2 stopien.Zaczelam w zeszlym roku.Mialam juz jakies podstawy.Bo w szkole sie uczylam.W liceum tez ale ....wszystko sie zapomina pomalu.Wiec nie pisalam zadnego testu tylko poszlam od poczatku.Ale w sumie nie zaluje bo tak to musialabym pewnie gonic grupe a tak to na spokojnie wszystko sobie powtorzylam az przyszedl moment ze cos nowego...:) Jestem zadowolona z tej szkoly i kursu. No nie ma mojego Miska i musze jednak spac sama bo mała pokokosila sie na łóżku i stwierdzila ze jednak u mnie nie zasnie i wyniosla sie :(Tylko jak ja teraz zasne? jak nie potrafie sama spac-zapewne bede sie z boku na bok przewracac jak głupia... Zestaw na kolacje mialas niezly nie powiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
zawsze:D :D dlatego wiem ,że @ zbliża się wielkimi krokami!!1hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku------>masz rację ciężko samej zasnąć:)ja to wtedy budzę się kilka razy nawet w nocy,a może weż pluszowego misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe polaczenie,no,no, ale ja znam goscia ktory chleb smarowal smalcem,na to musztarda i na to cukier....bleeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dobra idę na ten orbitrek postaram się pokonać 1000kl.ufff będzie ciężko następne 500 w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ja uwielbiam pomidory z cukrem i placki ziemniaczane,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
oj przytyło mi się!!!!! a to wszystko przez net!!!! w morde!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×