Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Nie bedzie pokazu bo mam ciotke na sto dwa:(....jeszcze majtki musza polezec w szafie do piatku gdzies:(...ale juz sa \"na zaś\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mialam ładny numer posta 1111 hihihihi......:) Jej ja bede spdac.Mała juz zgrzedzi ze jej swiatlo swiece ze razi ze klikam....bleeee....a ja wskocze do wanny i poczytam;) Lubie czytac w wannie:D:D:D Budze jutro tak ze badzcie czujne ;) Spijcie smczniutko Dobranoc!!!! Oolka nie bylabys taka i wpadlabys z rana choc na dziendobry spiochu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo mi sie meza sprzed kompa wyrzucic;) powiedzialam wszem i wobec ze dzis juz mnie nie ma dla nikogo....z domownikow:) maly dostal dopalacza jakiegos i zwawy jak nie wiem co,ja jak bym miala taka goraczke tobym poszla spac,a ta zaraza to niezniszczalna:D:D maz sie smieje ze naped atomowy mu sie wlacza,w koncu w dniu wybuchu w Czarnobylu maz byl niecale 80 km od tego miejsca,czyli nie wiadomo czy nie napromieniowane potomstwo ma:D a starsza dziecie z zainteresowaniem \"Titanica\" oglada a ja sobie klikam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to opowiem cos jeszcze; staram sie o grupe inwalidzka,potrzebowalam opinie okulisty,pacjentow bylo duzo,czasu malo,pani doktor sie spieszyla i w miejscach gdzie bylo\"niepotrzebne skreslic\",skreslila odwrotnie, i co wyszlo? ano to,ze jestem tak slepa ze wymagam opieki osoby drugiej i z powodu slepoty nie jestem w stanie osobiscie dojsc na komisje......i to od dziecinstwa...czyli jakby jakie bledy mi sie trafialy to wybaczcie,ulomna jestem.... chociaz jak na niewidomego to i tak niezle pisze:):):):):) ale teraz bede musiala isc,zeby lekarka to odkrecila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no ewka trzymam kciuki,żebyś sobie załatwił,bo teraz cięzkie czasy.napisałam c.v itd wysłałam i moge iść do łóżeczka pozdrawiam wszystkich jutro będe dopiero ok 12 papatki. wiecie amant dał sobie z nami spokój chyba jesteśmy nudne.hihihihi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie bede sie darła ...rozmysliłam sie.Tak zimno ze jak ktora moze to pod kolderka niech polezy jeszcze chwilke:) batlanku z to za robota sie rozgladasz....bo tak zrozumialam.. Ewcia--no i jak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już buszuje od 7,30 nooo ale ziąb zaraz lece do fryza tak,tak szukam pracy trzeba się za coś brać posiedziałam sobie troche w domku a teraz szukam może mi się uda zobaczymy pozdrawiam to narazie będe potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nagla nam sie zima zrobila...:(Jeszcze sie w polbutach nie nachodzilam a juz trzeba załozyc kozaki...i puchowki.. Czekam juz na wiosne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! u mnie bez zmian-za oknem zimno,w domu goraco-co niektorym zwlaszcza,bo maly ma 38,2 st. wstal o 6.30 i teraz wyglada jak zmora,ale chodzi,aktualnie gra ze starszym w kapsle,ja na jego miejscu z wyra bym nie wylazila, maz sie zawsze smieje ze naped atomowy mu sie wlacza:),a to dlatego ze w dniu wybuchu w Czarnobylu maz byl niecale 80 km.od tego miejsca i zawsze mowi ze niewiadomo co promieniowanie w genach namieszalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ewka:D:D:D--naped atomowy...;)dobre.... Dzieci inaczej znosza temperture.My przy takiej to juz lezymy a one jak widac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam kochaniutkie-----a tu znowu gwarno-jak fajosko:) ja sie ogarnełam ,teraz piję kawkę pewnie nie które z was to popijaja kafe już 2 ??? O rany muszę dziś posprzątać upiec ciasto zrobić jakąs wyżerke na jutro:D no i doprowadzić sie do porządku,hihi Czy wam sie tez zdarza przechodzić w domu w byle jakich ciuchach:) pewnie -nie bo wy z miasta:) a ja na tej wsi to jak ide jedynie do sklepu,to sie ogarniam,Boże jak Ci ludzie mogą tak przeżyć całe życie na wsi-nie wiedząc jakie walory miałyby w mieście---chyba jestem egoistką ale mówię to co myślę!!!!i nic na to nie poradze ,że nie moge przystosować się do wsi:( U nas piękne słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez słoneczko ale jak juz zimno......:( Ja po domu łaze w dresie zazwyczaj.....mam tai zwyczaj ze jak przylaze to od razu hop i sie przebieram -wiec czasem jest to i kilka razy dziennie:D Ide teraz sosik zrobic i odkurzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazlam z miasta,zmoklam jak kura,przez moje lazenie po urzedach mlody nie poszedl na 1 lekcje,w-f wiec wzielam dzienniczek zeby usprawiedliwienie wpisac i widze wklejona kartke,odrywam i co pod spodem? 2 uwagi....no szlag mnie o malo nie trafil..... teraz ma kare :brak komputera,brak kieszonkowego i niech sie cieszy ze wpierdol nie dostal! czasem brak slow i rece opadaja....... robie sobie kawe i sprzatac by wypadalo a jeszcze do Lidla po produkty na placek,placuszek capucino mi sie marzy....ale to dopiero jak slubny wroci ,teraz jestem uziemiona z malym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha to ci mały urwis:)-ale jaki spryt :0No lisi lisi.Ciekawe po kim po mamie ????:D:D:D....ales mnie rozbawola choc wiem ze ci nie do smichu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ale masz wesoło Ewka---->:D:D bronił sie jak mógł !!!! i plus mu za to,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na 9 lat to on juz niezle dal popalic.... zdarzalo mi sie latem gnojka o 11 w nocy po miescie szukac.... a jakie wytlumaczenia mial!!!np.zegarek mu stanal ,a nikt z przechodniow nie mal zeby sie spytac,ktora godzina! SIE WKURZYLAM,NAMOWILAM DZIELNICOWEGO,PRZYSZEDL W PELNYM RYNSZTUNKU,CHLOP Z DWA METRY WZROSTU,SLUSZNEJ WAGI I SOBIE Z NIM POGADAL(caps lck mi maly wlaczyl,co widac powyzej:) )mlody siedzial blady i zielony na przemian,ale szwendacz mu sie wylaczyl od tego czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od fryza i od mamy byłam po Marti zaraz ją położe spać i zabieram się za małe sprzątanie i obiadek ,kwiatki i winko zakupione na urodzinki więc po południu odjazd. fryz mam całkiem fajny inaczej niż zawsze bo proste,ale nie wiem czy nie za krótko zaczynam zapuszczać do wiosny podrosną. ewka-> ty to masz wesoło :D ja mam jak narazie troche inne bardziej śmierdzące problemy właśnie rozmawiałam z mężem przez telefon i mała przychodzi pokazuje na pupe no i oczywiście narąbała w gacie nic tylko do prysznica myć :) lece ją usypiać i będe tu zaglądać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,moj orzel w szkole a maly zasnal-ide robic zrazy,nie cierpie tego,tego grzebania w surowym miechu....:) tymczasem koncze kawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko śpi robie kawe dopiero 2 i biore się do roboty ,aa i jeszcze musze paznokcie malnąć myśle ,że bordo do nowej fryzury będzie odpowiednie no nie w końcu idziemy na urodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm u mnie juz po kawce popoludniowej:) Teraz sie musze nastawic bo na 18 znow na angileski.Jeju mowie Wam jak mi sie ciezko zebrac jak mam tak wieczor lezc....zimno i ciemno....:(Najgorzej sie zebrac bo potem to juz zlatuje to 1,5 godz. raz dwa.... Katar mnie cos meczy jeszcze.Kupilam w aptece Cirrus na katar i rurinoscorbin...moze cos pomoze. No własnie za to miedzy innymi niecierpie jesiennej słoty i zimy:( Oby jutro wytzrymało bez deszczu ...to juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego mojego synusia kiedys udusze...pprzyszedl ze szkoly,pytam gdzie kurtka i czapka,a on na to\"o kurcze,w szatni\",co za czubek! a potem kaszel w nocy po lozku go rzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×