Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja już mam wszystko zrobione posprzątane ugotowane na jutro też pojedzone,uprane itd.dziecko było na spacerze z tatą to miałam luz jeszcze tylko zakupy i pojedziemy do rodziców siostry są w domu to sobie posiedzimy a jutro to niewiadomo co??? miłego popołudnia i niedzieli papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem ,tylko bylam u mamy,teraz to pisze w mysl zasady\"nie znacie dnia ani godziny\";) planow na niedziele nie mam,chyba brat przyjedzie,ale nie wiem na pewno nie zapomnijcie zegarkow dzis w nocy przestawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wlasnie bo to zmiana czasu;) u mnie dzionek zaczal sie ladny a teraz sie juz chmurzy i kto wie czy nie popada . Ja jutro mam jazde na groby.Wiec dzis jakies wiazaneczki musze kupic jeszcze... JA juz tez odsprzatane mam i czekam teraz na mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta kobitek w szal sprzatania i zakupow chyba wpadla... no ja tez mam skleroze bo zapomnialam telegram kupic,musze leciec,dzis kuzynka ma slubto mlody zaniesie zyczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant,Ciebie chyba nikt nie kocha....;) szczesliwa,witaj,napisz cos o sobie...dzis tu raczej za duzego tloku nie bedzie,weeken w pelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no ten gosc jest poprostu zalosny.Zenada:( Witaj Szczesliwa:) Klikaj tu znami jak przyjedzie Ci ochota;) U mnie wizanaki zakupione.Przegladam teraz kina moze wybiore jakis filmek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no nie:) Znow zagladam i znow nikt nie wpadl:( Bylam w tym kinie.Film pt\"Infiltracja\"-nawet calkiem cakiem... Duzo sie dzieje (brak happy endu)i same gwiazfy:Jack Nickolson,Leo Di Caprio,Matt Damon,Alec Baldwin....(sorki jesli rabnelam sie gdzies w nazwiskach)....polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero teraz dopchalam sie do kompa,dopiero mazusia wyeksmitowalam sprzed monitorka:( siedzi i baby podrywa na rosyjskim czacie:) a wy o tej godzinie to pewnie co innego juz robicie...spicie albo cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja o tej porze wczoraj to nie spalam, tylko... cos. ;-) Och, a ja juz spac nie moge. Nerwy mnie niosa przed podroza. Moglabym dzis spac do 10-tej, a placze sie po domu od 6-tej. I brzuch mnie boli. Pewnie glowa tez da znac o sobie. Jejku! Jak opanowac te schizy przedwyjazdowe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Monis:) Alez tu sie brzydko zrobilo:(zimno i deszcz :(:(:(.....jeszcze tak mnie brzuch boli ze Ibuprom łykam jak cukierki:(....do dupy jednym słowem. Monis-> kiedy dokladnie jedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nikt Cie nie kocha i nie potrzebuje.Zwlaszcza tu:P Hahaha ohh niebywale ale łapie sie na Twoje imienne typy hehehhe i to w scisłej czołowce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki!!!! mój M w kościele na mszy zawsze chodziliśmy razem z małą ale dzisiaj okropna pogoda a ja mam taki skręt żołądka że całą noc nie spałam.....dobrze że obiad już mam zrobiony ,dzisiaj nigdzie nie wychodze nie ma mowy absolutnie pozdrawiam udanej niedzieli pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey batlanku:) Ciebie zoładek a mnie brzuch:(...i jeszcze kanalizacja nieszczelna;DPogoda pod psem a ja na groby sie wybieram.Jej mam nadzieje ze do popoludnia jakos sie poprawi choc ciuteczke-bo przecierz ani stanac na chwile sie nie da.A patrzylam jak sroda w necie no to jeszcze gorzej:(- a w zeszym roku bylo przecierz calkiem calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ no pogoda to faktycznie do d... mam lenia jesiennego ,nic mi sie nie chce,ale smieje sie do meza ze jeszcze wczesnie,zegar na kompie pokazuje mi 6.58 :) cos mu sie pomieszalo,a mowia ze to nieglupie urzadzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> mam wylot o 19:10 tutejszego czasu. Nie pocieszylyscie mnie z ta pogoda. :-( Zatem, dzieweczki drogie...! Zegnam Was na tydzien. Postaram sie w kraju dotrzec jakos do komputerka z internetem, ale to nic pewnego. Bawcie sie dobrze. Ide wysuszyc i wyprostowac wlosy, musze jeszcze wyprasowac spodnie... no jest troche drobnej roboty. Sciskam! Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witajcie:)🌻:) U nas niestety yeż beznadziejnie w całym kraju miało lać:( Po kosciele pojechaliśmy na grób ojca-męża,okazało sie że została ukaradziona wiązanka oraz znicze,paranoja!!!!!!lało okropnie,zmokneliśmy a teraz jesteśmy juz po obiadku,a mąz właśnie zmywa gary,,,,,:D Szkoda,że mam swoją rodzinkę tak daleko ........bo tak byłabym u mamusi na kawusi!!!! Te które z was mają rodziców blisko siebie-jesteście szczęściarami!!!! Doceńcie to!! Witam nową koleżankę:) :) :) :) 🌻Moncia🌻 życzę Ci jeszcze raz szczęśliwej podróży!!!! i wracaj do nas szybciutko!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) Pozdrawiam wszystkich z cieplutkiego mojego domku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka witaj:):):) na te hieny cmentarne widac nie ma rady,ale to wszedzie tak jest scierwa nie ludzie....ja zanosze dopiero 1 listopada rano wiazanki i znicze bo tez lubieja znikac:( pogoda u nas pod zdechlym azorkiem ,a moj maz wyciaga mnie na spacer,on uwielbia takie spacery w mglisto-deszczowa pogode ja mniej.... a mama przyjezdza do mnie jutro,przywozi mi malego,ten to ma wieczne wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×