Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Ja dzisiaj też kolację dopiero pod koniec Zagubionych zaliczyłam. Dzisiaj nie miał mi jej kto przygotować więc żeby się nie wysilać odgrzałam resztę pizzy, którą zamówiłam na obiad. Tak wygląda moja dieta przeciw anami :( Jutro nadrobię ilość żelaza. Oolka, jeszcze nic nie czuję. To 16 tydzień, właśnie się kończy. Lekarz mówi, że przy pierwszym dziecku to tak około 18 -20 tygodnia powinnam coś czuć, no zobaczymy czy mieszczę się w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Nie wiem jak takim pajacom chce sie tak skakac po tych topikach i wypisywac takie glupty?Co taki sobie mysli ze napisze jakas fraze bez sensu podpisze sie \"amant(od 7 bolesci)wejdzie na babskie forum i ...co? wlasnie.Juz wszystkie beda do Niego pisaly i jeszcze moze sie umowia.Dajcie pokoj ludzieee... \" Ty pewnie twierdzisz że najmądrzej byłoby podrywać panienki na forum z samymi facetami:P:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw Cie grzecznie poprosimy: IDZ SIE BAW GDZIE INDZIEJ!!!!!! Jest az tak zle ze nie masz szans w realu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Miski:) Jezu przyczepilo sie cos do nas .... Dajmy mu szanse sie wyprowadzic ...;) Jakos noc przespalam o dziwo usnelo mi sie raz dwa:)-nawet mis nie byl potrzebny:D Obudzilam sie juz godz. przed czasem i juz nie zasnelam bo nie bylo sie w kogo wtulic:( Teraz do szkoly pedze a pozniej zagladane. Batlanku hihihiih...znow pierwsza;) (ale to tak tylko wyjatkowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwść dziewczynki mała rano marudziła to troche dłużej z nią poleniuchowałam i teraz mała opóźnienie ale i tak nie mamy żadnych planów więc mi nie zależy pogoda zapowiada się super więc napewno dzisiaj pójdziemy do parku a wczoraj odebrałam zdjęcia z zoo ale fajne mała miała kupe radości poprzypominała sobie te wszystkie zwierzyńce no i żyrafa koniecznie na lodówkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha batlanku:)tez to zauwazylas???;) Widzialas co On ma w stopce popisane?Nooo polecam mu dobrego psychiatre;D To sa tacy kolasie ze na zywo gdybys go zagadnela to jezyk by mu sie zaplatal bidoczkowi a oczka by mu tak lataly ze szok...ale tu to wiesz....Don Juan;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym właśnie sposobem drogie 30-stki wysyłam 1000 wypowiedź huraaaaaaaaa to jaaaaaaa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to jestem ale chyba tez sama raczej;) Za chwile lece jakies zakupy weekendowe poczynic.Teraz jest jeszcze w miare znosnie w sklepie bo potem to do kasy wąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, misie-pysie! :-) rojka --> przyznaj sie - ile masz wzrostu? Ja tez mialam tylko jedne dzinsy, ktore byly na mnie idealne, ale to bylo bardzo dawno temu i juz ich nie mam bo sie przetarly na tylku. Ja nie pamietam ile przytylam w ciazy, ale pamietam, ze duzo bo nawet lekarz zwrocil mi na to uwage. Wygladalam jak kulka (z moim wzrostem - wcale nie dziwne). ;-) Teraz wygladam chyba w miare normalnie (choc dupcia, brzuch i nogi moglyby byc szczuplejsze). ewka --> pisz wiecej! poki jeszcze mozesz! Moj maly tez wieczorem robi wszystko by tylko dluzej z nami posiedziec, a rano sa problemy ze wstawaniem. Ech, dzieciaki... olinek --> mnie czasem sni sie angielski, gadam w snach po angielsku, serio! ooka --> jak sie czujesz po wczorajszej kolacji? ;-) Ja tez kocham placki ziemniaczane! batlan --> Z moim brzdacem uwielbiamy leniwe poranki, teraz zostaly nam tylko soboty i niedziele, ale lepszy rydz niz nic. Zawsze sie przytulamy, opowiadamy, uczymy nawzajem angielskiego, spiewamy, laskoczemy i w ogole jest fajnie. Korzystam teraz bo on rosnie i za niedlugo bedzie sie wstydzil dac mi calusa na ulicy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Monia:) Moja juz w szkole to nie da...mnie to jeszce jeszcze ale Ojcu?? za nic w swiecie:D..bo to OBCIACH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje chce się nacieszyć jak najwięcej malutkim dzidzi ,bo nie wiadomo czy będziemy mieli drugie???a teraz to jest już fajnie z takim 2 latkiem można sobie już trochę pogadać i oczywiście dziennie czytanie bajek obowiązkowo na zmianę z mamą albo tatą ,jak zapytam czyją jesteś córeczką to jest odp.zawsze ta sama mamy i taty dobrze,że nas nie rozdziela. ja w ciąży przytyłam 8,5kgto nie dużo chyba bo w tym samym czasie były w ciąży moje kuzynki i one utytły po 20 kg.nawet przez jakiś czas nie odzywały się do mnie hihihihi także po porodzie praktycznie wchodziłam do wszystkich ciuchów a one nie mogą schudnąć do dzisiaj uważałam na to jem a wiecie co mi powiedział lekarz jak pani się chce jeść to proszę sobie kupić kg.jabłek......skorzystałam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobiłyście smaczka tymi plackami ja to uwielbiam ze śmietaną i cukrem zrobiłabym dzisiaj ale moja......musze jeszcze poczekać za to będzie rybka. na spacerze było pięknie park o tej porze jest cudny może zabiorę jutro całą rodzinkę i kamere trzeba trochę nagrać małą.a po południu może gdzieś wyskoczymy pod warunkiem,że mój M nie będzie miał much w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witajcie,a ja dziś byłam u fryzjerka i kosmetyczki:) Po przyjeżdzie do domku zamiast rozkoszować sie sobą to umyłam okno w kuchni,ręsztę jutro myje mój M.I tak powinien się cieszyć ,że ma mniej o jedno,hihi Zrobiłam na obiad barszczyk biały na mięsku do tego ziemniaczki polane przysmażoną cebulką,jeszcze nie jadłam zaczekam na M :) Amancie----------WYNOCHA!!!!!!!!!! bo cuchnie tu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę do fryzjera we wtorek na strzyżenie i prostowanie a farbowałam 3 dni temu na ciemny brąz bo ten złoty brąz jakoś mi nie pasował a kosmetyczką jest moja siostra mam fajnie jak coś potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do fryzjerka lece w poniedzialek:) Bo juz sie sobie zaczynam niepodobac a to znak ze czas czas;) Juz wrocilam z tych \"grobow\"-nawet szybko poszlo .Korki byly do przezycia:D Teraz sobie kawusie strzele...a na 6 na aerobik;) Batlanku ja przytylam 11kg. ale ja jestem wysoka(175)wiec nie bylo widac.I tez po wszystki bylam w swoich ciuchach od razu.Tak ze z tym złych wspomnien nie mam. Amancie-->przecierz byla prosba delikatna zebys tu nas nie nekal tak? Bo potem powiesz ze chamskie jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma więc nie marnuje czasu tylko robie babke mała się ucieszy strasznie lubi jak mieszamy razem itd.....fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:) Tym razem goście zjechali do mnie i bawię się w panią domu. Chyba szybko zgłodnieją i wyjadą;) Moncia ja mam 160, ale raczej jestem szczupła. Nogi to nawet powinnam mieć rochę grubsze, bo jeszcze większy problem niż ze spodniami mam z kupnem kozaków. Wszystkie cholewki za luźne. Lece, bo goście spragnieni mojego towarzystwa:D Miełago weekendu dla Was wszystkich Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Rojcia:) to gosc gospocho gosci;) Ja ogladam teraz \"Wladce...\" na TVNienie..juz widzialam tyleee razy ale jak lubie cos to poogladam nawet i kilka:D A propos kina to moze skorzystamy na tym ze mała dzis zostala u moich rodzicow az do niedzieli i skoczymy jutro na jkis filmek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc ...;) No taaakkk.... to do przwidzenia .Weekend i pustki;) To tylko jak mnie nie bylo tydzien temu to takie tu dyskusje byly:D:D:D Własnie jestem w ferworze sprzatania... Jako ze nie mamy obecnie dziecka i na pocieszenie (bo zaczelam plamic;( )mezlulo zabiera mnie dzis na obiadek i jakis spedzimy fajny wieczor.Tylko bez bara bara zapewne;);):) A Wy jak tam weekendowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×