Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja sobie musze pierwsze coś zrobić i zrzucić z kamery bo nie mam aparatu cyfrowego tylko taką opcje na kamerce a zresztą to słabo się na tym znam mój M musiał by mi w tym pomóc ale napewno coś wyśle inaczej się pisze jak wiesz jak wygląda no nie??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja juz ugotowana i ...dobra:D Amatorsko powiadasz...:)....pokopie cus cus i moze namierze co ale Wy tez tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zwine z tąd na jakąś chwile trzeba w końcu coś zrobić klepie tu od samego rana to jest straszne!!!!!! dobrze,że w taką pogode można z kimś pogadać nie wychodząc z domu no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
powaga-dziewczyny-robie przerwę na pół godzinki. Bo naprawde nic nie zrobię!!!! wyślę napewno,co prawda nie jestem aż taka ponętna ale.......wyślę!!!:D :D zdjęcia amatorskie no chyba ,że olinku----->dawaj tego szwagra,niech nam robi sesje rozbieraną!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo:) To jakby byc na plotach z pol dnia ha ha ha.....ale ja przepraszam bo caly czas staram sie cos robic tylko tak z doskoku tu lookam co jakis czas:) Czekam na moja Brygade Gi tylko cos ich nie widac..:) .....ooo chyba własnie wykrakałam bo domofon dzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku-----> czy Iza jest Twoją rodzoną siostrą???? moja zupka fasolowa wyszła debest!! :)) z wielkim trudem ale się udała:) szwagierka zaprosiła mnie na kafe to bedzie 2 musze wypić bo jestem, jakaś....ochlapnięta:) Batlanku------->a ty tez wyślesz zdjatka dla oli???? Ewka-----> gdzie się podziewasz???? Rojeczko------>gdzie ty sie podziewasz???? Moncia---->wracaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
gdzie Wy się podziewacie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
jak tam.....olinku popołudnie z mężusiem spędzacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie bylo mnie chwilowo bo po obiadku skoczylam na poczte ale nic nie zalatwilam bo musialabym wziasc chyba ze soba lezak..:(-tyle ludu..A potem bylam jeszcze umowiona u kosmetyczki na wosk..oj alez to ku...stwo boli...aj aj...ale jaka gladkosc;)...hihiihih...alez my baby glupie jestesmy:D Oolciu Iza to wogole nie rodzina...Ale na tych fotach tam na tej stronce np.Aga -to moja młodsza siostra a w galerii \"sluby\" ta panna młoda przy ktorej jest dziecko(to moja Mała;) )-to siostra rodzona mojego M a to bylo po jej weselu ...Mam jeszce jedna siostre ale akurat jej tam nie ma...ale bedzie bo szwagier w sierpniu focił ich slub tylko jak do tej pory czasu nie mial zeby sobie strone zaktualizowac i ich zdjecia wrzucuc... A co do sesyjki to tylko słowko oolka On jest pies na takie propozycje tak ze jak chcesz to masz jak w banku;).....szkoda tylko ze to tak daleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz no prosze co to za sesje czyżby ten topik zrobił się topikiem modelek coś takiego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwilkę trzeba pobawić się z małą ipogadać z mężem ale jeansy super naprawde b.ładne i dobrze w nich wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka jak zrobie te zdjęcia a to pewnie potrwa to Wam wyśle dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah...no mowie wlasnie ze szkoda ze tak daleko jestescie ...bo jakby bylo blisko i ktoras chciala...;)A potem by mnie wsi M scigali ...ha ha ha..:D..Bo chłopy to zazdrosniki ze nie wiem;) Jej alez u mnie słota ..leje cały czas.Jeszcze mi fitness został na dzis wieczor...no i moze jakies bara bara jak bede miec siłe jeszcze:D:D:D Oolciu a kiedy Moncia wraca??Bo nam tu jakos umkneło.. A do Ewki mama przyjechala to pewnie siedza babki i plotkuja za wszystkie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja tez tu jestem tak ze ja mysle ze do wszystkich a nie jakies kumoterstwo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
wyślę wam dziewczynki swoje fotki-chceta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chceta chceta ...aby Oolka miala jakas Twarz w koncu!!!!Dawaj !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinek masz już wysłane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Batlanku--- twojego adresu nigdzie niet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak klikniesz w nicka to sie aderes wyswietla:) batlan@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh...no to my obie jakby w tym typie...:) Wysokie i blondynki..;)No popatrz popatrz...super kaska z Ciebie:D Noooo ja reszty ciekawa jestem:D:D:D....Moze sie doczekam zobaczyc i batalnka i rojeczke i Ewcie i Minie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
a no tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało byc \"laska\"..;) nie wiem dlaczego zawsze zasadnicze słowo sie spitoli przez uzycie nieprawiodłowego klawisza...D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Twoj sie nie wyswietla bo pomarnaczowa jestes ...:D jakbys zarezerwowala w preferencjach nick to bedziesz czarna i wtedt adres sie wyswietla...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Ty olinku---masz świetnego fryzjera,mnie nigdy nie obcieli tak jak chciałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
teraz masz włosy tej długości co wysłałas zdjęcie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie fryzjer troche wypitolil...wyslalam jak;)..to jest z lata fota ale duzo nie urosly od tamtej chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no to faktycznie -króciutkie:D ale mimo wszystko masz dobrego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku-------czekam na rewanż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie tak patrze Oolka na ciebie to stwierdzam ze przypominasz mi moja kolezanke Age:)....to zabawne ze czasem w kims mozna odnalezc podobienstwo do kogos znanego:) A te obrazeczki z Ikeki-tzn. pocztowki tych babeczek (to byl bodaj Renuar-tylko nie wiem jak sie chłop pisał a napewno nie tak:D )tez i u mnie wisialy...:)Jakis czas temu spodobaly mi sie inne i wymienilam..ale zobacz jakie mam oko spostrzegawcze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×