Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

do ikei mam 30 km w katowicach więc czase sobie jedziemy,szukam pracy bo na dłuższą metę być zalezna od faceta to nie dla mnie.Potrzebuję pare rzeczy ale sama sobie chce na to zarobić. mała śpi to ja lece do sklepu. aaa mój M właśnie dzwonił,że kupił sobie jeansy w big-starze był rozmiar na niego będzie miał dobru homor dzięki temu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ojejku jak ja bym chciała aby kiedyś mój M sam sobie coś kupił on potrzebuje z ciuchów sobie tylko wtedy jak juz faktycznie widzi ,że to" coś" nie nadaje sie juz do noszenia,nie pamietam która z was pisała ,że ma męza 193cm wzrostu chyba ty Batlanku--> mój M jest wysoki ma 195 i ze spodniami bardzo ciężko,tylko w big starze sztruksy a w lewisie dzinsy,ale wplę sztruksy bo sie tak nie wypychają i ładnie leża na pupie,hihi :D ale czasam chciałam cos mu kupić tańszego nie za 270,to niestety-nie ma takiej opcji,bo wszystkie nogawkoi za krótkie,a może ty Batlanku znasz jakieś inne marki z długimi nogawkami???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy imprezowiczke;);).... Dobrze ze dotarliscie cało i zdrowo...taki nagly zrow tej zimy nie wplywa dobrez na warunki..kierowcy musza przywyknac znow do zimy..noge z gazu zdjac-a przyzwyczajenia letnie (jak u mnie nadal opony) Ja musze sie przyznac ze tez jestem Ikearz u mnie pokoik małej to tez ikea:D Na dowod tego wysyalm Wam na skrzyneczke fote....To moj M i moja Ola bo niestety samym mieszkaniem bez ludzi nie dysponuje;) Oolcia tylko Twojego adersu ni ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku-jesteś,przewodniocząca zawsze musi BYC!!!!!!!! jak to nie ma mojego adresu??????? wejdz na pierwsza stronkę!!!! ooo.to juz jesteśmy nq dobrym etapie !!! Może wszystkie powinniśmy się zobaczyć???co???? ....trza tylko wybrać to najładniejsze zdjątko,ja to przeważnie jestem sama bo mój M robi zdjęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka tak tak mój ma 193 i do tego szczupły niczym konik polny więc pasują big stary,levisy i wranglery ale... zależy jeszcze jaki krój a w amerikanosie można jeszcze popatzreć niestety nic niżej cenowo nie znalazłam trzeba by się było przejść na jakąś hale targową hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
na hali targowej-to krótkie nogawki,chciałam to przerobić!!!! ale M wygladał jak.... mój waży 100 ale przy jego wzroście to wyglada szczupło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek jakie piękne zdjęcie a córcia jaka fajna no i mąż całkiem całkiem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,że masz kolorowo w mieszkaniu ja też a pokój małej to wesołe miasteczko mały bo mały ale kolorowy i wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo rzeczywiscie Oolcoa;)...slepa jestem hihihiih.... A moj M tez 193cm...ale On to juz 100kg. przekroczył;)...wciaz na diecie i wciaz dupa mu z tego wychodzo blada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ale się uśmiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sie tu zdecydujemy to sie sobie poprzedstawiamy;)....bedziemy miec juz jakies twarze:D:D:D... Ale nie namawiam .Moga byc głosy za i przeciw:D... Kupilam ostanio ten blender-rozdrabniacz Browna i wciaz cos pichce aby tylko miksnac;)...ostatnio byl krem grzybowy z groszkiem ptysiowym a dzis krem brokulowo smietankowy z grzankami.Normalnie 10 min. Go robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała,żeby mój ważył ze 100 a ma 80 i mówie wam chudy jak szczypir ale przynajmniej zgrabny. ale za to ja też musze się pilnować bo jak będe przy nim wyglądać przy moich 165 wzrostu musze trzymać te 54-56 kg nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku----->a ty gdzie jesteś?????? wyślij swojezdjatko i to raz dwa!!!!!! przewodniczaca musi dac przykład!!!!!!!! Córeczka -piekna ,mąż juz mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek zupa krem to coś dla mnie zwłaszcza z groszkiem lub grzankami ale mój się tego nie tknie \"świństwo\" hihihi a jak gotuje brokuły czy kalafior to wietrzy cały dzień bo mu śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku------>no pięknie wyszłas na tym zdjątku........ ale p-oprosze takie w ubraniu!!!:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie już mnie plery bolą od tego siedzenia przy kompie tragedia musze się przejść po mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie już mnie plery bolą od tego siedzenia przy kompie tragedia musze się przejść po mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo fakt brokulu nie pachna ładnie jak i kalafior w trakcie gotowania...ale mmmmm...pychotka:) Hihihiih...No fakt troche rozgolasowane puscilam ;)Ale takich mam troche bo zdaza mi sie stac przed obiektywem i to stad..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku------kto Ci robi te zjęcia?????? mąz czy sasiad????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek ale ty jesteś piękna i zdjęcie też super zrobione bardzo mi się podoba pokazać mojemu M?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
boże ja chyba dziś nie skończe gotowania zupki fasolowe,robię przerwę dla wszystkoch do 15:D :D olinku-----a Ty wyślij mi wiecej tych zdjęć mogą tez być różne,popatrzę na piękna kobiete, :D :D :D ...propsze tylko nie myśleć,że ,............o NIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku serduszko dziekuje ci za taaaki komplement ale chyba przesadzilas nieco;)....hihihihihi.....Zadna ze mnie uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja sie juz przedstawilam;)to teraz czekam na Was kochane...i bede tupac nogami az dostane te zdjecia:)Prosze cos poszukac i do Olinka wyslac:P....raz raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam sobie te zdjęcia bardzo ładne naprawde super nie gadaj bo jesteś naprawde bardzo ładna zupełnie inny typ urody niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Olinku-zdjęcia piękne,bo wyszłaś na nich bardzo ładnie,masz piegi???? :D :D Dla mnie te 2 właśnie zdjęcia wydaja się najładniejsze!!!!Switnie Ci w tych włoskach???? ...ale mimo wszystko chciałabym ciebie zobaczyć amatorsko-jeśli pozwolisz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
..a zupa nadal nie ugotowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×