Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

moje dziecko kocha i teletubisie i muminki nawet moja mama z siostrą kupiły jej na święta po który ma telewizorek i jak naciśniesz mu rączke to zaczyna się przesuwać film i gra ta melodia z początku bajki a niedawno siostra kupiła jej lale ale już taką zwykłą do przytulania mówie wam oszaleć można.Nie mówiąc już o muminkach dziennie 1 bajka musi być albo czytanie bo kupiłam jej książeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminki...ta bajka ma pare ladnych lat,pamietam jak ja wypozyczalam z biblioteki kolejne tomiki o nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Jestem OBECNA-musiałam przeciez się zameldować:)) 🌻 🌻 DZIĘKUJE WAM kochaniutkie🌻 🌻 🌻 miło mi,że pamiętacie oolke,która zawsze ostatnia melduje się na naszym topiku,ale kiedys was zaskocze-zobaczycie:D Mieliśmy już wyjeżdżać,przyszła teściowa nawet z życzeniami i czekiladą:D i z zapytaniem czy M nie zawiózłby ją do lekarza tak na chwilkę bo nie ma proszków,ale mi ciśnienie podskoczyło!!!!!!! przeciez mogła wczoraj o tym powiedzieć to inaczej byśmy zaplanowali,przede wszystkim wsalibyśmy szybciej a nie o 8. Boże uchroń........mnie przed.......tymi myślami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ona w nich widzi bo to nie jest zbyt ładna bajeczka ale cóż musze jej rysować całą rodzine planujemy kupić jej na mikołaja takiego pluszka może się ucieszy tylko nie spotkałam w żadnym sklepie tylko w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oolka ale będziesz imprezować wszystkiego naj naj dla brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
to przyłącz sie do nas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooleczka dzis Twoje swieto! Wiec jej tylko nie zabijaj bo spedzisz urodziny w pace;);) Baw sie dzis swietnie i wracaj do nas tu bo cos wszystkie sie rozjezdzacie i nikt tu nie zostanie:(Jeszcze jak nam Ewcie odetna no to juz kaplica...zostaje tylko batlanek i ja:(.... Rojeczko musisz nas tu nawiedzac czesciej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
tak prosto z drogi,żadnego wkupnego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
PAPA dziewczyny-uciekam,bo przyjechali.....:D :D do poniedziałku-fajne jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanooo
hee a ja nie jestem z eslaska nie mam ponad 30 lat i nie siedze w domku tylko bawie sie clayczas... hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooleczka,witaj:):):):) nie daj sobie dzis zepsuc humorku,tesciowa nie taka zla,skoro czekolade dala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ani czekolady ani zdechłego goździka nic,nic hihihihi ale ja jej za to co roku kartke wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekamy na przewodniczącą ona tu zaraz rozporządzi co i jak :D :D:D olinek gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma zadnego wkupnego...jak ktos ma ochote to zawsze dom otwrtych drzwi.Wujek Dobra Rada i co tam kto chce.Ale dla popaprancow litosci nie mamy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to batlanek zrobi kawe...Ewcia szmpana otworzy a ja?....hmmmm...aaa załacze jaki patefon;) Czy Wy sobie zdajecie kochane sprawe z tego jak my od siebie daleko siedzimy???:) Ja czasem tak sobie siedze i mysle .... A juz Moncia jak klika ...nie?Alez ten swiat poszedl naprzod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popieram hasla\"nie daje nie biore\",\"Polska bez korupcji\",itd. ale mnie szarpie,zoladek na mozg mi sie rzucil chyba:D zrobilam sobie kawe i zapomnialam o niej:D pije letnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie my mamy dzisiaj z moim M rocznice pierwszej randki to może załapie się jak oolka na jakiś kwiatek albo czekolade więc moje dziecko nie bdzie spało w południe bo chce ją wcześniej położyć spać dają dzisiaj w tv otatniego samuraja widziałam to w kinie i bardzo mi się podobał bardzo bardzo ,no i trzeba z M spędzić wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to drogie panie czs na drugą kawę jest kyoś chętny???????????? c\\_/ bo zalewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz tego szampana nie bede tu otwierala,zostawie go Wam,u Was bedzie bardziej wskazany:):):);) kopnijcie mnie w cztery litery,zebym ruszyla sie do sprzatania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo batlanku-koniecznie;) Ale widze ze stosunki troche sie ocieplily jak klimat;) Bardzo dobrze Tak to juz jest ze raz wiele chlodem a raz ciepla bryza:) \"....słonce to my.Ciemne chmury -to my .Nagle sztormy,letnie burze.Suche wyze -to my.Mokre nize.Taki deszc ze ulewa...\" Jak w tej piosence -ktora zreszta uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanooo
a ha i zapomnialem wspomnmiec ze roznimy sie jeszce tym ze jestem facetem hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az Wam wkleje tekst-choc napewno zancie.Czyz nie peka az od madrosci zyciowej??? Znów drobny spór, barometr zjeżdża w dół Prywatne niebo już mgłą się zasnuwa Tak bym chciała mieć prognozę naszych serc Na życie, miesiąc, dzień mapę prognoz Niech sputnik hen wykona serię zdjęć Bym mogła wiedzieć jak Przewidzieć nasz stan pogody Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, letnie burze Suche wyże to my, mokre niże Taki deszcz, że ulewa aż śpiewa Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, ranne mgły Czasem mżawka, czasem grad Czasem mróz aż strach Ach gdyby znać zachmurzeń twoich plan Pod ręką wtedy mieć parasol, kalosze Może tak już dziś do chmurki wysłać list Prywatne lekcje wziąć w końcu wiedzieć Bo przecież, Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, letnie burze Suche wyże to my, mokre niże Taki deszcz, że ulewa aż śpiewa Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, ranne mgły Czasem mżawka, czasem grad Czasem mróz aż strach Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, letnie burze Suche wyże to my, mokre niże Taki deszcz, że ulewa aż śpiewa Słońce to my, ciemne chmury to my Nagłe sztormy, ranne mgły Czasem mżawka, czasem grad Zamknij drzwi, światło zgaś W środku słońce chce spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś trzeba ciągnąć ten wóz narazie jest bardzo dobrze ale zobaczymy nie chce krakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanooo jak my byłyśmy w twoim wieku to też się bawiłyśmy a teraz nasza zabawa wygląda troche inaczej co wcale nie znaczy że gorzej niż Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×