Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witajcie:) Widzę, że sesja fotograficzna dzisiaj. To ja też się piszę jak tylko ochłonę. Wyobraźcie sobie, byłam dzis świadkiem napadu. Na mieście dwóch gości zaczęło jednego gonić, a potem okładać. Ja kretynka, zamiast zrobić w tył zwrot zachowałam się jak praworządna obywatelka i zadzwoniłam na policję. Podałam swoje dane i poszłam do pracy. Po dwóch godzinach zajechała pod szkołę eskorta niczym dla jakiegoś Krakowiaka i poprosili mnie na komendę. Dzieci miały widowisko. Wytrzymali mnie tam 4 godziny!!! Po sto razy zadawali to samo pytanie, a na koniec powiedzieli, że jeszcze się spotkamy. Już wiem dlaczego u nas ludzi boją się policji i nie chcą z nią miec nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witaj rojeczko-no to ładnie ,dzieci patrzą.......:D w takim przypadku-zastrzega sie anonimowość,jak dzwonisz na policję,a moze to byli poszukiwani listem gończym"ale bedziesz sławna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko!! Rojcia to mialas dzis dzien pelen wrazen... W sumie zachowalas sie bardzo ładnie...tylko teraz te procedury juz tak fajne nie sa...jak Cie zaczna ciagac gdzies po komendach:(... No mam nadzieje ze te bandziory nie beda miały okazji Cie zobaczyc-tego sobie dopilnuj ...zeby Cie gdzies potem nie przesladowali....:( Tfu tfu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja narazie uciekam poskacze troche i potem tu zagladane.Tak ze piszcie piszcie a ja potem sobie przeczytam...Ktos musi sie zglosic na ochotnika na zastepstwo moje;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko.....
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,na troche bo maz juz sie tu pcha:) oolka,WITAJ!!!!!!!:):):) olinek,dzieki za fotke,przysle ktos cos jeszcze???? ja nie mam na kompie zadnego swojego zdjecia:( malo fotogeniczna jestem,ale jak tylko sobie zrobie to wysle.... mam moje dzieci,meza,brata,rodzinke ,tylko nie siebie:( to chociaz moja bande Wam wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojka a co
ci sie stalo, ze odpowiadalas na pytania ? moze pomoglas, czego oczekiwalas ? czerwoengo dywanu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko.....
ale chyba juz cięzko będzie się wkrecic,juz tyle o sobie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
milutko------witaj,wkręcaj siędo nas:) :) Dziś bez wpisowego,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Dostalam od znajomej linka na dobry przepis na ciasto capucinowe:-D I wlasnie pozwolilam sobie je skopiowac na nasz topik:-D:-D:-D:-D:-D:-D I Kogo ja tutaj widze??:-D Ewke🖐️ I to jeszcze od Ciebie ten przepis:-D Co u Ciebie,widze ,ze wszystko dobrze,skoro masz dostep do netu;-) Ciesze sie bardzo:-D Ok,spadam dzieciaki polozyc i moze do zobaczenia:-D Pozdrawiam Was wszystkie:-) LENA A tu cos dla Was od Nas!!!! ...................................................................@ ........................@.......................................@@ ......................@@..................................@@@@ .....................@@@..............................@@@@@ .....................@@@@........................@@@@@@ ................... @@@@@....................@@@@@@ .....................@@@@@..................@@@@@ ........................@@@@..............@@@@@ ..........................@@@@...........@@@@ .............................@@@..........@@@ ..............................@@@@@@@@@ ..........................@@@@@@@@@@@ .......................@@@@@@@@@@@@@@ ....................@@.........@@@@@.......@@ ...................@@...##...@@@@@...##...@@ ...................@@.........@@@@@@......@@ ....................@@@@.@@@@@@@.@@@@ ..............@@@@@@..###########..@@@@@ ...........@@@@@@@...#########...@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@..#####..@@@@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@...##..@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@@.@@@@@@@@@@@@ .............@@@@@@@@@....@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@.UU..@@@@@@@@@ .................@@@@@..@@@@..@@@@@@ ............................@@@@@@ ..............................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rojka a co ---->Nie oczekiwałam czerwonego dywanu, tak samo jak nie oczekiwałam, że zwykły świadek, który chce pomóc będzie traktowany jako przestępca czy osoba przynajmniej podejrzana. Nie oczekiwałam, że inteligentny i wykształcony człowiek będzie traktowany jak niespełna rozumu i pytany po kilka razy czy 2 to rzeczywiście 2. Czy to tak wiele? Widać tak. Oolka tylko czekam kiedy przylecą do dyrekcji rodzice, ze skargą że ich dzieci uczy ktos podejrzamy:D Olinek, o tym to ja oczywiście nie pomyślałam. Kupię sobie perukę i będę się kamuflować;) A teraz z innej beczki. Dzidzia się poruszyła dzisiaj!! Niesamowite uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od milutko..... Juz byłam tu pare dni temu.Wiekowo pasuje do tego tematu,a w domku to tez siedze ze swoja praca.Przy kompie to nie za często sie da ,ale jeszcze jestem w stanie coś niecos wcisnąc. Rojka alez ci zazdroszcze z tą dzidzią.Pamietam jak milutko było czuc ruchy mojej trójki.Ja już pisalam co nieco o mojej gromadce. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Rojeczko-----> to musi być cudowne czuć niewidzialną istotkę,poczułas się jak mamusia:) ??? jakie to jest uczucie???? opisz mi!!! ........zazdroszczę Ci,ale równiez cieszę się z Tobą,mozesz nie wierzyć ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
witaj milka----->fajnie,że wpadłaś do nas na pogaduchy,najwięcej to nas jest rano na kaffe,zapraszamy,teraz nasza przewodniczaca poszła skakać aby wieczorem miała wprawę do skakania ...na łożu małżeńskim,biedny ten jej chłop będzie:D :D Opowiadaj coś bo tak jak czytaas to u nas stare biedy,aby nowych nie było mój chłop teraz kręci się na orbitrku-kalorie zbija:D a ja poskacze w łożu.....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu no no no...Ale sie dochowalas dorodnej gromadki:) Ładni ci Twoi chłopcy wszyscy..:)Wiem wiem ze nie pisze sie ze ładni bo sie jeszczez poobrazaja ale nie mow im;) Rojcia:)-->Je tez znow chce to poczuc....:) Poki co nastał czas staranek..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Lena------>to nasza Ewka----->będzie miała ...kłopoty...?Pamiętaj,ze bedziemy ją bronić!!!!! Z jakiego topiku swojego nas pozdrawiasz???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ruchy to ja zapamietalam jakby sie jakis motylek trzepotal od srodka;)...ale to tylko na poczatku bo jak potem zsoliła gdzies w pecherz z piety..to..:) Tak przewodniczaca poszla....;)Chyba Oolcia mianuje Cie na moja zastepczynie co?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Pozdrawiam Was z topiku:-) \"jestem w zwiazku z obcokrajowcem\" A sama mam tez 30 lat;-) ,skonczone:-P,ale jeszcze 30:-P:-P:-P 2 synkow i meza:-D,cudzoziemca:-P:-P:-P hehehhe Bardzo mily topik:-) Pozdrawiam i milego wieczoru:-) LENA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie poskaczę w łóżku,bo moja cząstka jest w tej chwila w pracy na nocnej zmianie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
miło nam LENA____:D olinek------->wróciłaś już????:) Ewka-------->fajne dzieciaczki ,a ten pies to -prawdziwy???? :) :) Dlaczego Ciebie niema,to nie sprawiedliwe!!!!!! masz wysłać nam swoje zdjęcia!!!!! CZEKAM-na rzaie cierpliwie :) :) odwzajemnie się!!!! ....a ten pan z piwkiem to twój M??? Batlanku------->a ty co się tak zakomuflowałaś?????gdzie jesteś????? ....znowu winko saczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku, właśnie jak motylek. Fantastyczne. Ale teraz od godziny przemawiam do Niej?Niego z prośbą o jeszcze, a tu nic. Oolka, wydawało mi się, że już czułam się mamusią, ale to było nic w porównaniu z tym co jest teraz. Do tej pory czułam tę ciąże bardziej w głowie, a teraz poczułam tak namacalnie. Rzeczywiście gdzieś tam, we mnie ta Dzidzia jest!! Trochę się przestraszyłam, że za mało o nią dbam i poleciałam do sklepu po sok buraczany (na wątróbkę patrzeć nie mogę). Jakoś mi ta anemia nie mija, ale będzie lepiej bo moja motywacja bardzo wzrosła. Milka, Lena - witajcie. Kiedy Wy dorobiłyście się tych swoich pociech?? Widzę, że jestem strasznie opóźniona:( hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze urodziłam w wieku 20 lat,drugie 2,2 lata pózniej i ostatnie w 1999.A miało się skończyc na parce.Ale kazdy wiek jest dobry na macierzynstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka i tym sposobem masz teraz duze dzieci. Kiedy pomyślę, co ja robiłam w wieku 20 lat... Sama byłam dzieckiem. Cóż do wszystkiego trzeba dojrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para zakochanych spaceruje po parku: - Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię.. - To znaczy? - Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę.. - a to jak? - Jak?! Srak!! Czytałeś coś w ogóle? - Tak, Naszą Szkapę. Ugryźć cię w d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
O rany!!!! jak mnie strasznie boli głowa!!!!! żadko a nawet sporadycznie mnie coś boli........ chyba nawet nie poskacze......nie cierpie tabletek,więc zostaje mi tylko sen. Wybaczcie,ale uciekam:) spotkamy się jutro na kaffe,rozpuszczalną z cukrem -ja pijam -gdyby ktos parzył .....a pewnie będzie pierwsza albo batlanek albo olinek-więc poprosze o 10.30 :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka,milej nocki Ty idz spac ,a ja Ci w tym czasie odpisze,jutro sobie przeczytasz:) ten pan z piwem to wlasnie moj M,a co do pieska jest jak najbardziej prawdziwy,to zdjecie bylo robione u mojej mamy,ja mam tylko jamnika-takie bydle mi w chacie by sie nie zmiescilo,jak stanie na dwie lapy jest wyzszy odemnie:D a mojemu Mikolajkowi sluzy glownie za konia-mlody na nim siada i jezdzi:):):) Lenka,odpisalam Ci na "obcokrajowcach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×