Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość anita_27
Ja mogę polecić salon PRESTIGE przy ul. Fredry odwiedziłam go z polecenia koleżanki i jestem w 100% zadowolona super fryzurka i fajne kosmetyki przyjemny salon chyba nowy ale ja już jestem stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka ona
Jeśli chcesz skorzystać z dobrego salonu urody, to polecałabym Strefę Urody na ul. Grunwaldzkiej. Pani Agata, która tam pracuje jest świetną kosmetyczką. Pełen profesjonalizm. A tutaj masz adres: GRUNWALDZKA 18/11A I piętro (w bramie naprzeciwko URZ, obok McDonalds), tel 604-393-382. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia28
witam,ja ostatnio zmienilam swoja kosmetyczke ,przenioslam sie na boczna grunwaldzkiej do salonu enzo-naprawde rewelacja,korzystam z zelu na pazurki i tutaj dziewczyna ropbi mi zel z frenchem w godzine a na odrost przychodze po 5tygodnaich:),place maks65zl, oprocz tego pedicure w miedzy czasie druga pani mi robi.........naprawde polecam,jestem bardzo zadowolona z czasu ktory oszczedzam,pieniedzy bo naprawde nie drogo i wykonanie musze przyznac rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryśka Gabryś
Bardzo fajny jest ten Salon o którym pisze Maryśka, czyli Strefa Urody. Sama tam chodzę i osobiście mogę stwierdzić, że kosmetyczki są super. Zawsze poradzą, doradzą. Ostatnio za poradą pani Agnieszki przedłużyłam i zagęściłam sobie rzęsy, wyglądają rewelacyjnie.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesimon
Dla mnie najfajniej było w K&S na Michała Archanioła 2C:) Pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam szczerze polecić miły salonik Prestige przy ul. Fredry. Odwiedziłam go kilka dni temu z polecenia siostry, która wróciła do domu odmieniona na plus. Postanowiłam zadzwonić i umówić się na wizytę. Fryzjerka zaproponowała mi strzyżenie i lekką zmianę koloru. Po krótkim zastanowieniu oddałam się w jej ręce. Sądzę że w końcu znalazłam salon do którego będę wracać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Sense
Serdecznie zapraszamy do Beauty Sense na Cichą 7. Dokładamy starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni i polecali nas kolejnym Klientom:-) W grudniu mamy promocję na przedłużenie rzęs (139 zł! - obniżka z 239 zł) oraz promocję na zabiegi na twarz (do każdego zabiegu gratis henna+regulacja brwi). Każdą usługę premiujemy punktami, za które Klienci wybierają sobie nagrody. Zapraszamy do galerii zdjęć: www.beautysense.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszowatamala
A może wiecie ile kosztuje przedłużenie włosów w rzeszowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika Rzeszów
WItam ja polecam p.Agatę z salony przy Obrońców Poczty Gdańskiej 9, naprawdę super i tanio, salon otworzyła niespełna pół roku temu, nie wiem gdzie wcześniej pracowała ale jest super. Telefon do salonu 508-290-470. Szczerze polecam, poszłam do niej z fryzurą zepsutą u innego fryzjera i w sumie byłam tam pierwszy raz, ale jak mi poprawiła wszystko to i humor dobry powrócił, a myślałam, że będę w czapce chodzić całą zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela K.
Salon TWINS przy Obrońców poczty Gdańskiej jest super. W sumie tylko jedna fryzjerka, ale za to wszystko fachowo. Wcześniej był tam jakiś inny salon, a ten jest od niedawna. Niestety nie mam telefonu ani też nie wiem jak nazywa się fryzjerka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela K.
Być może to ta Pani Agata skoro tak o niej inni piszą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popadopulusia
Jak widać czasami warto spróbować i zdać się na opinię innych. Osobi9ście jestem z poza Rzeszowa i szukałam dobrego, taniego fryzjera. Za Waszą radą przejechałam ponad 20 kilometrów i mimo tego, że aż z drugiej strony miasta udałam się do polecanej Agaty z "Twinsa". Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona i dlatego też wyrażam swoją opinię na forum, za ścięcie włosów z modelowaniem zapłaciłam jedyne 25 złotych, a Pani Agata okazałą się niesamowitą profesjonalistką, nie wspominając już o miłej rozmowie. Szczerze polecam i oby więcej takich fryzjerów w naszym rejonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnkka
Cześć, Chciałabym się podzielić opinią na temat "fryzjera" z ul. Okrzei-pana Damiana. Poszłam, ponieważ poleciła mi go koleżanka i na dodatek przeczytałam dobre opinie na necie. Włosy miałam długie, prawie do połowy pleców. Chciałam je pofarbować i pozbyć się zniszczonych końcówek. Nie zależało mi, żeby włosy zostały bardzo długie, więc gdy siadłam na fotel wskazałam konkretny kolor i poprosiłam o jedno: żeby moje włosy dało się związać w kucyka, ciąć mógł jak chciał. Włosy pofarbowała mi jego przesympatyczna asystentka-z koloru jestem bardzo zadowolona. Natomiast cięcie to po prostu KOSZMAR!!!! Obciął mnie na krótko, a o związaniu włosów będę mogła pomyśleć za jakieś 1,5 roku. Najpierw przyciął je do ramion, i potem zaczął cieniować w jakiś dziwny sposób, ponieważ najdłuższe włosy jakie zostały to ok. 10 cm. Najgorsze, że dosłownie połowę z nich (na całej głowie) obciął na 3cm, tłumacząc, że się będą puszyć. Szkoda tylko, że nie zauważył, że mam cieniutkie włosy. Po wyjściu wyglądałam jakbym miała "3 pióra" na głowie. Wziął 200 zł... Uważam, że jak nie wiedział jak mnie obciąć, lub nie miał na to pomysłu, to mógł mi tylko podciąć końcówki a nie oszpecać mnie. Reakcja rodziny i znajomych: Kto ci to zrobił!? Masakra!! W konsekwencji przedłużyłam włosy, co kosztowało mnie oszczędności, które chciałam przeznaczyć na wakacyjną wycieczkę za granicę. Życzę trafnych wyborów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalal
w rzeszowie polecam awangarde laski nie wierzcie w super opinie o twoim stylu gdzie wlascicielka sobie pisze super komentarze:) jest syf niezly i do tego same mlode stazystki ktore dopiera sie ucza:) zero profesjonalizmu wiem bo kuzynka tam jest na recepcji takze uciekac kto moze:)albo sprobujcie to napewno tam juz nie pojdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda80
Po wizytach u wielu fryzjerów, w końcu mam swoją fryzjerkę, któej nie zmienię. Pani Agata z Twins - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_000
Ja polecam nowo otwarty salon Salerm, na Rynek 16. Byłam ostatnio z akcji na sweetdeal, i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, ładny i przyjemny wystój, Pani Elwira super dobrała mi nową fryzurkę, zrobiła zabieg ampułką. Jestem na prawdę zadowolona, a szczerze mówiąc nie przepadam za wizytami u fryzjera, ale do tego salonu chętnie jeszcze zajrzę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona klientka
Salon ENZO - ul.Okrzei - nie polecam! Jesli salon reklamuje sie warunkami SPA, to powinien je spelniac. Niestety salon ENZO nie ma nic wspolnego z przyjemnym spedzeniem czasu, odprezeniem sie i relaksem. Mimo, ze kazda klientka jest umowiona na okreslona godzine to i tak trzeba czekac kilkanascie minut na swoja kolej. Zamiast przyjemnej muzyki - szum suszarek i bardzo nieprzyjemna obsluga, ktora nawet nie ma ochoty rozmawiac z klientkami. Pani kosmetyczka nie jest zorientowana w produktach, ktorych uzywa podczas zabiegow. Lezalam glowa w glowe z druga obca klientka, a do poczytania dostalam gazety Party i Hot... Po nalozeniu maski pani kazala mi lezec przez 20 minut, a w tym czasie innej klientce robila manicure. Po zabiegu nie moglam sie spokojnie przygotowac do wyjscia, poniewaz na twarzy wciaz mialam maske i peeling, ktory przez niedbalosc zostawila pani kosmetyczka, bo pani zaprosila juz kolejna klientke. Polecam inne bardziej profesjonalne i przyjemne dla klientek salony, bo w takie miejsca chodzi się dla przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina80
Witam serdecznie. Chcąc, nie chcąc, zakupiłam ostatnio kupon promocyjny na strzyżenie i regenerację włosów w salonie Twins. Nie znałam tego salonu i od razu weszłam na internet z myślą, że ktoś gdzieś coś o tym salonie pisze. Okazało się, że właśnie tutaj w kafeterii jest sporo dobrych opinii na temat tego salonu i Pani Agaty, która tam pracuje. Niewiele myśląc i będąc troszeczkę podbudowana udałam się do tego salonu z moim kuponem promocyjnym w ręce. Na miejscu zastałam dość fajnie, ze smakiem urządzony salon i przemiłą Panią Agatę, z którą można rozmawiać na każdy temat. Co do fryzury, bo pewnie to Was wszystkich najbardziej obchodzi to jestem z niej w 100 % zadowolona. Bardzo dawno tak miło nie spędziłam wizyty u fryzjera i wszystkim polecam. Po mojej wizycie był tam tez mój mąż i co się okazuje strzyżenie męskie również na bardzo dobrym, wysokim poziomie. Osobiście mam zamiar ponownie udać się do Pani Agaty tym razem na jakiś nowy kolor. Ku mojemu zdziwieniu za farbowanie włosów będę musiała zapłacić jedynie 70 złotych, a włosów nie mam krótkich. Tak, że polecam wszystkim, ponieważ taką fryzjerkę warto odwiedzać. Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskah
Ja byłam na koloryzacji z bonem z grupowych zakupów, w salonie na Rynku, na przeciwko Czarnego Kota. Muszę powiedzieć, że długo szukałam swojego fryzjera i chyba wreszcie znalazłam :) Pani fryzjerka świetnie dobrała mi kolor, w którym wreszcie dobrze się czuję, cięcie włosów też było jak trzeba. Także polecam, wg mnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1988
witam!!! ja polecam salon w Rynku obok ratusza, wchodzi się jak do Carpe Diem tylko ze na II piętro, kosmetyczki jak i fryzjer rewelacja!! pan Rafał najpierw ze mną skonsultował co chce, co on proponuje, czy mi pasuje ta fryzura a później zabrał się do pracy, jestem bardzo zadowolona i na pewno tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
no niestety ptaszynko nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa27
hej dziewczyny, ostatnio byłam w salonie enzo na ul Okrzei na zabiegu wyszczuplającym i muszę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona,skorzystałam jeszcze z oczyszczania twarzy bo zaproponowano mi rewelacyjną promocje,zakupiłam na miejscu 2 zabiegi w pakiecie i na pewno pójdę 2raz:) przeczytałam opinie o enzo z tymi suszarkami i małą wiedzą kosmetyczek,z suszarka się zgodzę:)no ale są plusy i minusy gabinetu przy fryzjerstwie natomiast kosmetyczka która mnie przyjęła miała ogromna wiedzę. owszem w gabinecie są 2 łóżka ale jest tez parawan a dla bardziej wymagających klientek maja osobny pokoik w którym będę za tydzień masowana,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita12345
Najlepszy zakład fryzjerski w jakim do tej pory byłam to fryzjernia przy hotelu Icam przy ulicy Rejtana 1 , polecam :) http://fryzjernia-rzeszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_000
No niestety bezpośrednio do Pani Elwiry nie mam numeru, ale umawiałam się dzwoniąc na salon. Mogę podać Ci numer do salonu: 17 307 00 73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1975
Ja mogę polecić dwa salony w Rzeszowie, pierwszy to salon Pani Ani na Wita Stwosza - bardzo dobra fryzjerka. Drugi, który odwiedziłam ostatnio, bo mieli ofertę na sweet dealu, to Salon Salerm na Rynku. Byłam na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Także z czystym sumieniem mogę polecić te dwa salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaRz-ów
Witam Was wszystkie. Bywałąm już w różnych salonach, takie na przykład ENZO czy CE-CE to jest normalnie porażka, gdzie fryzjerki idą na ilość, zresztą ciężko je nazwać fryzjerkami,no chyba że ktoś chce być strzyżony przez praktykantkę. W salonach tych ludzie zmieniają się jak rękawiczki w zimie, a to nie o to chodzi. Za radą mojej przyjaciółki pojechałam do Pani Agaty do salonu Twins, na Baranówce IV i okazało się, że w końcu trafiłam tam gdzie chciałam, bez jakiegoś ściemniania, że "tak się nie da" czy "boję się to Pani zrobić", mam zupełnie nową i fajną fryzurkę, nie wspominając o kolorze który nie spłukuje się jak po innych fryzjerach. W pracy koleżanki zachwycone, wszystkie pytają kto i gdzie mnie tak pięknie zrobił na bóstwo. Wszystkim zainteresowanym w 100% polecam Panią Agatę. Gdy jej mówiłam, że koleżanka wyczytała o niej w internecie to nie mogła uwierzyć. Ja sądzę, że i tak większość komentarzy tu występujących jest pisane przez samych właścicieli salonów, albo przez ich rodziny, a o prawdziwą dobrą fryzjerkę teraz trudno wszędzie, albo same młode dziewczyny zaraz po szkole, albo inne robiące na akord im więcej tym lepiej. Warto się zastanowić czego na prawdę chcemy. Dla zainteresowanych podaję numer do tego salonu :508-290-470 i proszę pozdrowić Panią Agatkę od zadowolonej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×