Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1983

Jak pozbyć sie tłuszczyku na brzuszku

Polecane posty

Gość Rózga
Ja polecam Power Slim Activ, kosmiczne urządzenie do rozpieszczania leniuszków. Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a próbował ktoś vibro action na brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mam ten sam problem a ćwiczyć mi sie niechce....i co dalej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha ha :) No to jak chcecie spalić tłuszcz skoro nie chce Wam sie ćwiczyć?? Poza tym, zapamiętajcie to sobie ludzie: spalają tłuszcz ćwiczenia AEROBOWE: bieganie, pływanie, jazda na rowerze, taniec, aerobik itd. Dla przyspieszenia efektu i wymodelowania danej partii ciała, po wykonaniu conajmniej 20 minut jednej z w/w czynności, można jeszcze poćwiczyć brzuszki, skręty itd. A jak dorzucicie dietę, to miesiąc, dwa i brzuchola nie będzie :) Niestety nic się samo nie zrobi. Ja wiem, najtrudniejsze ze wszystkiego to znalezienie fantastycznej motywacji... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czery
dziewczyny czy ta dieta jest serio konieczna? a jak tak to jaka? kurde bo ja tak lubie slodycze.. od dzisiaj mialam nie jesc a juz trafilo sie kilka ciastek.. ja mam w talii 63 cm ale tluszczyk w dolnej partii brzucha jest.. waze 48 kg przy 164cm i nie chce schudnac tylko chce zgubic ten cholerny brzuch.. jaka diete w takim razie stosowac? i czy jak sobie od czasu do czasu pozwole na szalenstwo typu czekolada to czy to zle? ja dopiero zaczynam cwiczyc.. moj plan to 2x50 brzuszkow rano i wieczor. 6weidera i moze hulahop jakos przez godzinke - ale trzy razy w tygodniu.. moze tak byc? prosze poradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mam dokladnie to samo, cale zycie bylam szczupla a jak przytylam to brzuch masakra a cala reszta ok, jezdzilam na rowerze 4,5 mca codziennie do pracy i spowrotem, pracowalam fizycznie i nic tego tluszczu nie spalilam, teraz wrocilam do domu cwiczylam a6w ale tylko 10 dni i przez ten czas czuje roznice jak napinam miesnie to skala! tylko ze ta skala jest ukryta pod warstwa tluszczu, nie wiem jak moge sie tego dziadostwa pozbyc:( jezdzilam na rowerku w domu 20min i to tez nic nie dalo na brzuch :( zastanawiam sie czy kupic hula hop z allegro, moze to jest zloty srodek na moj problem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
cześć :) mam pytanie czy 40min jazdy rowerkiem wystarczy? I jeśli wystarczy to w ile udało by mi sie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
hula hop czyni cuda...aeroby 40 min+hula hop 20 min=wąska talia i płaski bruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona__23
Ja też mam problem z brzuchem, dokładnie w tym samym miescu (od pępka w dół). Jeszcze w czerwcu miałam płaski brzuch. Wówczas nie stosowałam żadnych diet, ale ćwiczyłam na wszystkie partie ciała 3-4 razyw tygodniu. Potem miałam operację, po której nie mogłam wykonywać ćwiczeń fizycznych przez 2 miesiące. Dodatkowo zabijałam nudę delektując się słodyczami. Tym sposobem przytyłam 5kg ("ulokowały się" w udach, biodrach i brzuchu). Gdy już mogłam ćwiczyć, przeszłam na dietę i wróciłam do ćwiczeń. Ćwiczę 4 razy w tyg po1,5h. Codziennie kręcę hula-hopem. We wrześniu przećwiczyłam A6W. I nie straciłam ani grama :( Co robić? Chcę być znów szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
odpowie mi ktoś na pytanie albo poradzi jak schudnąć (chodzi mi w szczególności o brzuch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka0987
Skakać na skakance mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty środek - hula hop! Już po tygodniu widać poprawę ;D Na allegro zakupić można takie z anionowymi kulkami, które masuję brzuch. Koszt - okolo 30 zl + przesyłka. Mam takie i mówię Wam, ze jest na prawdę wspaniałe! ;D Po miesiącu tłuszczyk znika :) Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek2149
a czy skakanka cos daje na brzuch? Ja co dzień robie po 40 brzuszków i miesnie stal ale nie widac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonuss
ja mam 171cm, zawsze mialam w talii 60cm, waga 48-50kg, teraz mam 66-67 w talii i wage 55kg :/ tak sie zaniedbalam od sierpnia..... czuje sie jak słoń, ale wierze w ten hula hop, zaraz zamowie na allegro. Dziewczyny powodzenia, trzeba sie wziac za cwiczenia bo za pol roku wstyd na plaze bedzie wyjsc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał47767
kurczę ale wy macie problemy! z tego co tu wyczytałam to każda z was jest szczuplutka i zgrabna (nie będę pisała zdrobnieniami bo zaraz sie komuś naraże :p ) a narzekacie że macie duże brzuchy! założę sie że wcale nie są duże bo 60cm w tali to jest rozmiar na miarę laski! poza tym facet nie pies, na kości sie nie rzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l==
hejka:) ja mam taki sam problem jak wy tu prawie wszystkie :P tez mam wielki brzuch!! ale az strach pisac jak wielki :/ masakta czy ten hula hop serio cos pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evoska
kochane -seks raz dziennie - krazenie krwi ujedrnia skore - twarz promienieje -hoola hoop wspaniala sprawa na kolacje owoc i krecimy tyleczkiem przy fajnym serialu -uwierzcie baby w siebie i pomyslcie ze sa grubsze od was od razu zrzucicie na wadze! -trzeba sie pierw w glowie przestawic a potem zaczac dzialac buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onama
no wlasnie ja mam taki sam problem.. tylko ze wlasnie nie chce sie odchudzac, ale stracic ten brzuch.. bo obawiam sie ze jak sie bede odchudzac, to mi zmaleja piersi, ktore juz sa baaardzo male..:( i co teraz?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anariszgubiałm26kg
kochane, powiem w pros, jak masz tłuszcz na szyjce to kręcenie nia nic nie tylko po prostu spalenie tłuszczu, pozbycie sie jej do minimum, bo tak własnie to działa, wszedzie po trochu... a no i spalanie zaczyna się dopiero po 30 min od treningu, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyska
Hej dziewczyny na brzuszki najlepsza jest 6 weideera super cwiczenia meczace ale bardzo skuteczne polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia
ja pozbylam sie sadla na brzuchu glownie od jazdy na rowerze, ktory trzesie caloscia miecha:D nogi schudly, brzuch tez; schudlam ogolnie; a przy okazji troche chodzilam na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowal
dzis ze wyszlam na rowerek tak z nudy i mi to anwet sprawia przyjemnosc jedzilam raz szybko raz wolno postoj bo ktos zadzwonil da cos jezdzenie po 'dzungli betonu' czy duzo lepiej prawdziwa wybrac (las) rozumiem ze musze rownym tempem dzis bylo dla rozrywki starczy mi 40 min rower codziennie hula hop 20 min co 2 dzien plus 20 brzyszkow na noc (len ze mnie straszny do brzuszkow przyznaje bez bicia xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję rzucić okiem na stronkę hellhound.pl, mają w ofercie bardzo duży wybór sprzętów dla sportowców i na pewno znajdziesz tam coś, co pomoże Ci pozbyć się tłuszczyku na brzuszku ;) Jeśli będziesz miała problem z wyborem czegoś odpowiedniego dla siebie, to zawsze możesz do nich napisać, mają rewelacyjne podejście do klienta i na pewno Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna .
Hej. Trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronkę i chciałabym ją wam polecić . Jeżeli ktoś ma ochotę schudnąć i zrzuć przy okazji brzuszek to proszę, oto link . :) http://www.odchudzanienazawolanie.pl/index2.php Osobiście sama jestem w pierwszym tygodniu i widzę efekty.:) To działa! :D Pozdrawiam Martyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to kogoś jeszcze interesuje, bo dyskusja poszła w innym kierunku, ale mi pomogły (poza hula-hop) ćwiczenia z Tamilee Webb "Chcę mieć takie mięśnie brzucha", albo 8 min abs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki problem.. nie patrzyłam po tematach czy już był poruszany bo tyle tu tego jest ;D a mianowicie, na wakacjach miałam kontuzje kolana, niestety wiele czasu przeleżałam a co za tym idzie.. przytyłam pare kilo. Najgorzej ucierpiał mój brzuszek, ponieważ wyglądam jak w 3-4 miesiącu ciąży :/ niestety nie mogę biegać ponieważ kuleję dalej, staram się robić brzuszki ale czasami brak chęci czy macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rowerek stacjonarny wchodzi w grę? Bo jeśli mogłabyś na tym ćwiczyć, to to jest bardzo dobry sposób, żeby zrzucić niechciany tłuszcz;) Tyle, że trochę nudny, ale działa... Jeśli pedałowałabyś codziennie, tak np. po pół godziny i przed każdym pedałowaniem brałabyś dodatkowo l-karnitynę (polecam taką w proszku, Direct), to na pewno dość szybko zauważyłabyś efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za sto punktów_uległaś modzie na krótkie kurteczki i biodrówki? Jeśli tak,to co się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz bez brzucha
Żeby pozbyć się tłuszczyku poprzez ćwiczenia należy odpowiednio się odżywiać. Ja w ciągu 2,5 miesiąca jeżdżąc tylko 10 min na rowerku stacjonarnym/ bo tyle miałam czasu w ciągu doby/ schudłam 32 cm z 89 cm w pasie zrobiło sie 74, mam 41 lat i od dwóch lat utrzymuje ten stan rzeczy. moje gg 16212975 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×