Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1983

Jak pozbyć sie tłuszczyku na brzuszku

Polecane posty

Gość tluszcz
Jak juz ktos powiedzial.. cwiczenia, brzuszki nie pomoga pozbyc sie tluszzczu an brzuchu.. podstawa to ODSTAWIC SLODYCZE I TLUSZCZE! INACZEJ MOZNA SIE MECZYC LATAMI I NIC TO NEI DA. Organizm zywi sie roznymi skladnikami odzywczymi takze tluszczami, kiedy nie dostarczasz tluszczow do swojego organizmu on bedzie je pobieral z tkanki tluszczowej PROSTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam z brzuchaa
Ja odstawiłam słodycze jedynie, resztę jem normalnie jak zawsze. Do tego Aerobiczna szóstka Weidera i 15 minut ćwiczeń dziennie. Efekt - 5 cm mniej w talii, brzuch wyraźnie spłaszczony, skóra ujędrniona. Jestem w połowie Szóstki, więc mam nadzieję że wszystko jeszcze przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronnie Gurl
Ja Musze Wogule Schudnac Waze 75 kg A mam 12 Lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stepper skrętny??? może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata 83
Cześć mam podobne problemy jak dziewczyny piszące tutaj.Jestem bardzo szczupła ale mam odstając brzuszek pod pępkiem.Próbowałam już chyba wszystkiego.Dużo się ruszam,ćwiczę brzuszki i nie jem słodyczy.Mimo wszytko ta opona nadal jest.Błagam pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana.
ja mam 15 lat, 52 kilo, 170 wzrostu, 41 rozmiar buta ( masakra ) trochę brzuszka, tyłeczek nie jest zły ale mógłby być odrobinę mniejszy. w pasie mam 67, a w biodrach 87. biustu nie mierzyłam, ale za dużego nie mam i mam przez to okropne kompleksy. ;/ jeśli by był większy to bym czuła się pewniej i nie zwracała uwagi na trochę odstający brzuch. mama ma duży biust, czemu ja mam w tym wieku taki mały? koleżanka w tym samym wieku ma miseczkę D70, zazdroszczę jej. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowka
Możesz spróbować ćwiczeń na trampolinie, jest to niezła, alternatywa dla ćwiczących i chcących spalić tkankę tłuszczową. Tutaj znajdziesz kilka rad jak ćwiczyć. Oczywiście dostępne są trampoliny o małej średnicy i są tańsze niż ogrodowe (na trampoliny.pl ok. 150) Kupujesz raz i możesz ćwiczyć do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominion
żadne diety cud! sport, biegaj regularnie to tłuszczyk zniknie. Wiadomo nie jakieś tam maratońskie odległości, 30 min leciutkiego biegu dziennie wystarczy. Tylko nie zaczynaj od razu na maxa, na początku ile możesz, potem dojdziesz do jakis efektów. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można biegać, można się głodzić, można wiele rzeczy. Ale na dłuższa metę to wszystko nudzi... Ja tam odpuściłem sobie takie bzdety. Kupiłem trampolinę i mam z głowy!:) Świetna zabawa, tłuszczu dużo mniej i kondycja, że ho ho:) Spróbujcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tłuszczyk na brzuchu lubi się odkładać. Można się go próbować pozbyć na rożne sposoby. Ale niestety tak jest, że w pewnym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko odsysanie tłuszczu. Tylko teraz pojawiło się wiele metod i nie wiem, która jest najlepsza;/ Może wy mi pomożecie ?? Jaka jest najlepsza metoda odsysania tłuszczu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekolado teraz wcale nie trzeba poddawać się odsysaniu, choć owszem, jest to jedna z metod stosowanych w chirurgii plastycznej do pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej. Ja bym sie raczej skłaniała ku tym mniej inwazyjnym metodom np. lipolizie. Wstrzykuje sie preparat, który rozpuszcza tłuszcz, a ten jest następnie spalany przez nasz organizm. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto się takiemu zabiegowi poddać. Tutaj można więcej na ten temat poczytać http://blog.medyczne-fbi.pl/2010/08/mowimy-nie-tkance-tluszczowej/ Jakby ktoś chciał, to służę namiarami na dobrego specjalistę, który coś takiego wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem załamana zawsze byłam szczupła,brzuszek mialam płaski iw ogóle...a teraz przy wzroście 168 ważę o zgrozo 60 kg :( w dodatku mam takie fałdy na brzuchu jak cały pies shar pei i wszystko poszło też w uda! nie miesczę się w spodnie w które jeszcze niedawno się mieściłam! raaatunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do tego topiku po 3 latach. Moja opinia jest taka, choć niezbyt odkrywcza: hula hop (masujące też dobre), dieta, balsamy lub olejki, REGULARNOŚĆ i pozytywne nastawienie. Pięknie tak schudłam po ciąży i mam teraz bardzo zadowalającą sylwetkę. Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tez zawsze zrobić sobie zabieg liposukcji, vibro lipo i te sprawy. Oczywiście uważam, że bezzabiegowe metody są znacznie lepsze i warto zainwestować faktycznie w hula hop, balsamy, zdrową dietę i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wastonka
Już lepiej poddać się zabiegom lipolizy laserowej np. Slimlipo. Zabieg lipolizy jest jednym z mniej inwazyjnych i najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej. Co więcej lipoliza laserowa nie jest zabiegiem chirurgicznym. Zabieg zalecany jest osobom, które mają niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej, a nie osobom ze sporą nadwagą. Polega na wprowadzeniu poprzez małe nacięcie w skórze lasera, który poprzez ogrzewanie komórek tłuszczowych zamienia je w ciekłą emulsję. Emulsja wydalana jest przez organizm poprzez wątrobę i nerki. Jest to na tyle bezpieczna i szybka metoda wyszczuplania, że zaraz po zabiegu można wrócić do domu czy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
A mi się wydaje,ze najlepsze efekty daje działanie n awielu frontach. to znaczy ćwiczymy i zdrowo się odżywiami,ale inwestujemy też w masaże i rożnego rodzaju zabiegi., Nawet jeśli się schudnie skóra pozostaje mało jędrna. ja poradziłam sobie z tym za pomocą zabiegu zaffiro( w amaya) . Ostrzegam jednak- nie jest bardzo przyjemny( a może tylko ja tak go odbierałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Brzuszki są na mięśnie a na pozbycie się tłuszczu to tylko dieta. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Ja w ciągu miesiąca schudlam z brzuszka 9cm o dstawiłam słodycze i a mama zafundowała mi masaże odchudzające i ostatni posiłek przed 19 masaż odchudzający piekielnie boli i weź sobie dobrego masażystę który nie będzie Cie głaskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśs
Ja wam proponuję 6weidera :)Świetna seria ćwiczeń po którj mój brzuch zniknął :) Spróbujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×