Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1983

Jak pozbyć sie tłuszczyku na brzuszku

Polecane posty

Gość gość
Ja też robiłam brzuszki, chyba przez miesiąc. Na pewno wzmocniłam mięśnie, ale tłuszcz niestety pozostał. Od dwóch tygodni mam robioną na brzuchu liposukcję ultradźwiękową i dermomasaż i jak na razie mam 3 cm mniej w pasie. Chodzę do salonu Beauty Premium w Poznaniu, bo poleciła mi go znajoma, która miała proboemy z grubymi udam i te zabiegi jej pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperWoman66
No właśnie- podbijam temat. A czy coś o metodzie Palomar SlimLipo 3D? Mam w przyszłym tygodniu konsultację w klinice Lipoline w Katowicach. Z tego, co szukałam niewiele jest miejsc w okolicach Śląska lub Małopolski, gdzie wykonują liposukcję laserową właśnie tym laserem- a mi najbardziej zależy na tej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka96
ja spróbowałabym zmiany diety na bardziej błonnikową. dzieki temu pozbędziesz toksyn z organizmu, dostarczysz mniej kalorii w związku z czym tłuszczyk o którym piszesz powinien zaniknąć :) osobiscie polecam mikronizowane błonniki pharmovit, sa po prostu mega! ewentualnie inne suplementy zawsze można wypróbować... http://pharmovit.pl/supplements/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia u mnie nie dały rady, ale zadziałała liposukcja ultradźwiękowa, co tydzień jeden zabieg. W sumie miałam 6 zabiegow i prawie talię osy. W życiu bym sama tyle nie schudła. Nie polecę konkretnego miesca, bo każdy jest z innego miasta, ale możecie poszukać salonów na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam ze odpowiednia dieta daje spektakularne efekty no i ćwiczenia cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kriolipolizę, takze nie umiałam spalić tłuszczyku na brzuszku, dzięki krio mam w końcu płaski brzuch, tylko na efetk musiałam troskę poczekać, warto było, podaje stronkę kliniki w której ja robiłam,www.e-amaryllis.pl- mają wystawiona ofertę na gruponie, super cena, bardzo się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppaulaaa
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ . Pozbycie się tłuszczu można być prostsze niż by się mogło wydawać. Wystarczy udać się na odpowiednie zabiegi. Kriolipoliza to innowacyjne rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppaulaaa
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ . Pozbycie się tłuszczu można być prostsze niż by się mogło wydawać. Wystarczy udać się na odpowiednie zabiegi. Kriolipoliza to innowacyjne rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej pozbędziesz się tłuszczu na brzuchu zabiegami liposukcji ultradźwiękowej połączonej z dermomsażem. Polecam zabiegi w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu, w którym masz gwarancję że zabiegi są wykonywane prawidłowo i są skuteczne. Ja tam pozbyłam się brzucha, a moja przyjaciółka pozbyła się tłuszczu z ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedną niezawodną radę: ROWER. regularną jazdą na rowerze nie tylko spalisz tłuszcz ale zrobisz sobie super abs. Odkąd kupiłam rower Indiany, nie wyobrażam sobie dnia bez przejażdżki. no i po miesiącu spodnie luźniejsze o rozmiar...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełna zgoda - jeżdżąc na rowerze pozbyłam się mnóstwa niechcianego tłuszczyku. a i zaoszczędziłam sporo kasy, bo akurat była promocja na rowerki Indiany. tak że team Indiany się powiększa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja polecam Mel B. plus rower godzina dziiennie - murowane efekty! btw: gdzie można kupić tę Indianę w jakiejś spoko cenie? na każdym kroku o niej słyszę ostatnio, faktycznie te rowery są aż tak dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, fajnym wyjściem na pozbycie sie fałki na brzuszku jest picie duzej ilości wody! Wypróbowane, sprawdzone i mogę potwierdzic, że działa. Oprócz ciepłych napojów piłam przez miesiąc codziennie dodatkową butelkę Piwniczanki – bo tylko ta podchodzi mi najlepiej. W sumie wychodziło około 3 litrów płynów w ciagu dnia. Wyobraźcie sobie, że zrzuciłam 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LifeistheVibe
Hej wszystkim :) Uważam, że w pozbyciu się brzuszka najważniejsza jest jednak dieta, wiem to z własnego doświadczenia. Ograniczenie słodyczy, pszenicy i węglowodanów do podstawa. Stworzyłam kilka prostych zasad, które stosuję i pozwalają mi utrzymać fajną sylwetkę bez większych problemów. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam https://lifeisthevibe.wordpress.com/2017/05/03/5-sposobow-na-jak-spalic-tluszcz-z-brzucha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, a ja myślałam, że tylko ja mam podobne kłopoty, ćwiczę, wzmacniam mięśnie, ale tłuszczyk jest nadal. Może zabieg to nie jest takie głupie rozwiązanie. Mnie bardzo ciekawi ten zabieg http://urszulabrumer.pl/konturowanie-ciala-ulverin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim ćwiczenia + dieta, no i aby pobudzić tkankę tłuszczową możesz wybrać się na zabieg np. endermologię. Ten zabieg jakby rozbija tkankę tłuszczową pod skórą, dzięki czemu łatwiej jest się jej pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, potwierdzam, endermologia sprawdza się jeśli inne sposoby zawodzą (jak w moim przypadku) od jakiegoś czasu chodzę na te zabiegi do kliniki Cosmetologica w Gdańsku i moja oponka znika w oczach.. nareszcie ! :) nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszę... korzystał ktoś z podobnych zabiegów? Jestem ciekawa waszych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA007
ja nie korzystałam ale szukam czegoś skutecznego... ćwiczenia już nie pomagają, co bardzo mnie niepokoi. Koleżanki z pracy ciągle mówią o tych zabiegach... myślicie, że warto się skusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willma28
Majeczko, a jak Ty to czujesz? Jeżeli nic innego nie pomaga to myślę, że warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka99
u mnie zabieg endermologii pomógł na uporczywy cellulit, którego nie chciały usunąć nawet ciężkie ćwiczenia. Teraz oczywiście dalej ćwiczę, ale nie katuję już tych moich biednych ud, bo miałam już kontuzję od nadwyrężenia a cellulit cały czas na tym samym poziomie..... miałam serię 8 zabiegów i po wszystkim moim nogom ubyło ok 3-4 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, jeżeli chcesz schudnąć to musisz przede wszystkim zacząć się ruszasz, ale najlepiej spytać się jakiegoś trenera personalnego. Ja osobiście polecam ci tego pana ---> http://www.igortreneronline.pl Dieta od niego oraz plan treningowy dały mi efekty po tygodniu, a po miesiącu spadło mi 10 kg. Jeżeli masz problem to wejdź na jego stronę, zostań użytkownikiem i się zapytaj. To proste! A efekty zobaczysz po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia, ćwiczeniami, ja od 2 lat ćwiczę pod okiem trenera i co... okej schudłam, ale cellulit i kompleksy cały czas są w moim życiu :( koleżanka wspomniała mi o Endermologii LPG i chyba się zdecyduje - urządzenie masuje problematyczną część ciała i dzięki temu tłuszcz łatwiej usuwa się z organizmu. Czy ktoś korzystał? Szukam dobrej w 3mieście kliniki, która będzie profesjonalna i otoczy mnie należytą opieką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja33
Ja od siebie mogę polecić klinikę Cosmetologica :) pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta... zabieg wyleczył mnie z kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABAJAGA_007
a co zadecydowało że wybrałaś akurat clinica cosmetologica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-opinie -polecenie koleżanki z pracy -ceny -promocje No ale dopiero po wyjściu z kliniki mogłam też stwierdzić, że jest to klinika na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt, zabieg bardziej jak wyjście na masaż niż do kliniki : ) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamka__0
dzięki. Jutro tam zadzwonię. Chcę jak najszybciej wykurzyć cellulit z mojego życia :( wiem że nie powinnam aż tak na to patrzeć i zaakceptować siebie taką jaką jestem, ale co poradzę jak nie mogę spać po nocach przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×