Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1983

Jak pozbyć sie tłuszczyku na brzuszku

Polecane posty

Gość marcixaaaa
witam was dziewczyny! Mam bardzo podobny problem! Mam 14lat , 168,5 cm i waze 55kg. Mam bardzo grube uda i rozstępy mam mi mowi ze to dlatego ze szybko rosne ale moim zdaniem to nie prawda, po prostu strasznie utylam!a bardzo chcialabym chodzic w spodniczkach! Mam umięsniony brzuch ale oponke wokol pępka;) cwicze codziennie wykopy nogami brzuszki rowerek ale nie widze zadnych efektow! Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle.... Mam 65cm w tali a w udach 52 lydka 38 .pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaderka?
co to są za cwiczenia te wiaderka ktos wytlumaczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginkaaaa
Jesli już widzicie ze i ćwiczenia nie pomagaja i z dieta jest dosyć trudno-moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem wtej sytuacji jest zabieg metoda VASER Lipo,która to oparta jest na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej głowicy a następnie odessaniu go.I taki zabieg miała niedawno robiona moja kolezanka u drWiatroszaka,we Wrocławiu.Ale tu w gre wchodziło tez podwiazanie żoładka czy jak to sie tam nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejn
Nie wiem czy to sie komus przyda ja zgubilem tluszcz za pomoca reklamowek zwyklych przy bieganiu i robieniu spietych brzuszkow po czasie zniknol ten problem tluszcz wtedy wydziela sie szybciej o wiele po jakis 1-2 miesiacach powinien tluszcz zejsc calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Na płaski brzuch zastosuj ćwiczenia z hula hop. Dzięki hula hop zrzucisz parę kilogramów, wzmocnisz mięśnie i poprawisz kondycję. Jest to zdecydowanie tańszy sposób na plaski brzuch niż godziny spędzone na siłowni, a ponadto ciekawszy od „brzuszków . Ja ćwiczę z hula hop już kilka tygodni i widzę, ze mój brzuch wygląda zdecydowanie lepiej. Trzeba wiedzieć tylko, że aby efekty pojawiły się, to trzeba wiedzieć jak kręcić tym kółeczkiem. Nie wiecie? Na stronie http://hgh.edu.pl/2011/04/02/hula-hop-na-smuklejsza-sylwetke/ znajdziecie cenne wskazówki. Ćwiczcie regularnie, a efekty przyjdą niemal same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyjadacz- doświadczony
Dziewczyny czy wy kiedyś słyszałyście o czymś takim jak wskaźnik BMI same chude szkapy i tyczki a potem co bulimia i anoreksja. Kurcze 2 cm. tłuszczyku pod skórą i już problem. A potem wielkie zdziwienie jak w zimie -5C a wy trzęsiecie się z zimna. A tak poza tym to jak wprowadzicie se jakąż dietę to też uważajcie bo nie wszystkie są takie idealne. Należy jeść wszystko ale z umiarem. Dieta powinna być zróżnicowana. A odmawianie sobie niektórych potraw naprawde niczemu nie służy. No i to by było na tyle z mojego marudzenia na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry
Ale wszyscy mają niesamowite teorie. Moja jest taka, zbilansowana policzona dieta, mniej ww i bf na korzyść białka. No i areoby czy to minimum 30-40 min czy trening interwałowy nie ma znaczenia, chociaż ja wole interwał. no i regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kejn
To tobie sie tłuszcz wydziela?! To ja chętnie odkupie od Ciebie trochę do smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz wysmuklić brzuch i pozbyć się tkanki tłuszczowej, to trzeba się skupić na głębokich mięśniech brzucha i , zamiast pompować w kółko brzuszki :) zacząć pracować dolną połową ciała (lekkie wznosy prostych nóg nad podłoże, wznosy nóg ugiętych w kolanach etc.- bez problemu znajdziesz te ćw. online). Przyznaję, że takie ćwiczenia wyczerpują, ale efekty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wyprobowany 2 krotnie sposob, (niestety najlatwiejszy body help) masaze podcisnieniowe sa drogie , wiec znalazlam swoj, kupuje algi glinki itd i robie tak 1 dzien: peeling korundem i algi slim(dodaje troche kawy dla leprszego zapachu) zawiajm w folie, po godzinie uzywam olejek omega3 i banke chinska (masaz podcisnieniowy), a nastepnie koniec, ide na spacer rower itd lub odpoczywam, 2 dzien to samo ale bez peelingu i algi slim zamieniam na algi z ginka czerwona , po godzinie zmywam i smaruje sie olejem z alg i spokoj, 3 dzien to samo co w pierwszym i td czasem zamieniam banke chinska na odkurzacz tylk z taka koncowka jak do kanap (zeby nie przylegala za scisle bo mozna spalic odkurzacz:)) czasem masaz baka robie prze folie jeszcze jak mam algi, naprawde super skuteczne nie tylko na wage ale i cellulit:) http://www.estien.pl/algi-slim-p-1.html http://www.estien.pl/glinka-czerwona-algi-p-15.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga18 ; ]]
No tak napewno siedząc nic nie zdziałacie. Ja też mam ten sam problem. Ale oprócz brzucha męczą mnie moje uda... Co do waszych brzuszków tzn tłuszczyku. Najlepszym rozwiązaniem (które mi np. pomaga) jest PAS NEOPRENOWY. Ale przy tym też trzeba sie trochę pomęczyć. Nakładamy ten pas na brzuch i przykładowo idziemy w plener. Już po kilkunastu minutach biegu powinnyście czuć jak bardzo się pocicie na brzuchu. I nie musi to być wcale nie wiadomo jak wielki wysiłek. 10 minut trucht -> 5 minut szybki marsz -> 10 minut trucht -> 5 minut szybki marsz... W miarę wyrobienia kondycji biec można dłużej ale to juz zależy od was i od waszej motywacji ; )) też miałam z tym problemy. I mimo ze zaczynam dopiero przygodę z brzuszkami i bieganiem z pasem widzę postępy i wam też tego życzę ; ) ps. ja swój kupiłam za 50 zł. wątpie żeby pasy za 10 zł (allegro) działały tak samo więc przemyślcie zanim sie zdecydujecie. Jeżeli naprawdę chcecie pozbyć się tego tłuszczyku to warto zainwestować i mieć pewność że napewno zadziała. Pozdrawiam ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Na początku ćwiczeń na brzuch warto być systematycznym, warto wykonać choćby 3-4 serie po 10 powtórzeń, a w miarę wytrenowania, ilość należy zwiększać. By brzuszki szybko się nie znudziły, można ćwiczenie „brzuszków dowolnie modyfikować unosić nogi w górę i jednocześnie podnosić biodra w górę. Warto ćwiczyć także mięśnie skośne, wykonując skłony do przeciwległych kolan. O innych ćwiczeniach, które umożliwiają uzyskanie płaskiego brzucha przeczytać można na stronie http://hgh.edu.pl/2011/04/12/5-sztuczek-na-plaski-brzuch/ A ponadto zawsze możesz założyć bieliznę modelującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_86
Ja wam proponuję oporócz systematycznych ćwiczeń masaże odchudzające. Przyspieszą spalanie i u jędrnią skurę. Zobaczycie efekty już po 10 masażach!!! Zainteresowane dziewczyny zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przegięłaś z tym odkurzaczem czasem zamieniam banke chinska na odkurzacz tylk z taka koncowka jak do kanap (zeby nie przylegala za scisle bo mozna spalic odkurzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
pasy neoprenwe nie wytapiają tłuszczu, nic pomogą w odchudzaniu - ludzie, pomyślcie czasami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
mi pomogły masaże 8cm straciłam w ciągu miesiąca bolało ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somoja
szukałam info o hula hop i znalazłam więc kupuję i kręcę. do Ganja - nie, rower nie działa na brzuch, głównie nogi, a szóstka weidera jest może i super, ale trzeba uważać na kręgosłup, bo go obciąża strasznie to ćwiczenie, no chyba że równocześnie będziecie wykonywać tak samo intensywne ćwiczenia na mięśnie pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka93
do : Samojka I jakie efekty kręcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka93
Przepraszam, miało być do "Samoja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka93
Somoja... Jeju ale dziś błędy robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo biegam i robie brzuszki. Dzięki temu zgubiłam zbędny tłuszczyk na brzuszku. Każdy organizm inaczej spala zbędny tłuszcz. Ale bieganie, robienie brzuszków i rowerek zdecydowanie w tym pomaga. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka93
robilam brzuszki przez 3 tygodnie, tluszczyk nie zniknął ale na pewno poprawiła mi się kondycja i wzmocniły mięśnie brzucha. w połączeniu z bieganiem na pewno beda lepsze efekty , dlatego cieszy mnie ze w koncu mamy wiosne :) mozna wyjsc pob iegac :) Jednak bardzo bym byla zadowolona gdyby hula-hop dawal rownie fajne efekty co brzuszki bo te z kolei bardzo mnie nudza :/ a hula hop i biegan ie to z pewnoscia lepsze rozwiazanie na nude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepszym sposobem okazał się zabieg Slim Lipo który zrobiłam w klinice Elite. Teraz mieszczę się w swoje stare, ulubione spodnie, ale dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam straszny brzuch.Sporo już zrzuciłam ale to cały czas za mało.Jestem po konsultacji w Centrum Elite i zdecydowałam się na zabieg SlimLipo czyli usówanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu,który zapobiega efektowi obwisłej skóry.Trochę się boję ale widziałam efekt końcowy innych pacjentów i to mi dodaje odwagi,że może i ja w końcu będę tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Urody Mona Lisa
Szanowni Państwo, jedną z najnowszych metod likwidacji tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza, czyli nowoczesna nieinwazyjna metoda redukująca tkankę nawet o 45 proc. Ta procedura modelowania naszej sylwetki polega na długotrwałym schłodzeniu komórek tłuszczowych do temperatury - 8 st. C. Dzięki kontrolowanemu i selektywnemu mrożeniu komórek tłuszczowych, dochodzi do rozpadu lipidów, a następnie stopniowego transportu komórek do układu limfatycznego, czyli do naszej krwi. Ostatecznie obumarłe komórki tłuszczowe są skutecznie wydalane z organizmu w procesach metabolicznych. Zabieg ten trwa około 70 minut i przeprowadzany jest za pomocą aplikatora zbudowanego z dwóch niezależnych głowic wyposażonych w generatory zimna, które gwarantują bardzo szybki spadek temperatury w tkance tłuszczowej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonywanie maksymalnie 3 zabiegów na danej partii ciała co 4-6 tygodni, natomiast jeżeli zmienimy obszar poddawany kriolipozie, możemy wykonać go po dwóch tygodniach od poprzedniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×