Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość grogre
jesteś kobitką/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errora
aura.askim jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes252
DLA flerynka79 : jeśli nadal potrzebujesz informacji napisz proszę na mój adres mailowy postaram sie pomóc i udzielić informacji agnes1230@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
słuchajcie juz taki temat tu czytalam a mianowicie ja tez poznalam turka....przez internet....jeszcze sie nie spotkalismy ale ja caly czas mysle ze to jest to...ze to moja pokrewna dusza...duzo rozmawialismy o stereotypach i duzo to brednie niektore rzeczy prawdziwe...w swiecie polacy to tez przeciez alkoholicy i zlodzieje...my rozumiemy sie w pol slowa....pioszemy dzwonimy komunikujemy sie codziennie juz od 5 miesiecy zakochalismy sie bardzo jak to tylko mozliwe poznalam oprzez kamerke wszystkich jego znajomych,mame.wiem ze jest uparty ale tez wrazliwy bo widzac moje lzy od razu robi mu sie miekko...to idzie odczuc....zastanawiam czy nie porzucic mojego dotychczasowego zycia i jechac do niego-moze to jest ten jedyny??gadalismy juz na wszystjie mozliwe tematy...niczego sie nie boje tylko sie waham.jesli tego nie zrobie bede zalowac do konca zycia ze nie sprobowalam..,.co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozledim
A z jakiej jest miejscowości?? Jesli z jakiejs niedaleko turystycznej to moze pojedz tam na wczasy na tydzien o zobaczysz jaki jest w rzeczywistosci. CZasem oni potrafia zamydlisc oczy i ta ich niby "neutralność do religii, tradycji itp" przeradza się w problemy, które później trzeba rozwiązać albo czasem dać sobie spokój bo okazuje się, że facet jednak jest niereformowalny i wcale nie taki jaki pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś wcześnie napisał
"Bo gdzie w Polsce znajdziesz takiego co to otwardzie mowi o uczuciach? W podziemiach chyba! Dlatego my Polki lubimy południowców (i nie tylko Polki " Czepiacie się jak kurwa są tacy polacy to dajecie im kopa w dupe bo ciągle gadają ze was kochają i są "za dobrzy" tylko ciągniecie do chamów. A tutaj taki głupi argument na bycie z turkiem :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
chyba tak zrobie,zreszta tak sie umowilismy ze pojade na wczasy na 2 tyg a potem zobacze jak tam jest i ewentualnie sie zdecyduje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
mysle ze tak bedzie dobrze a pochodzi z maista Marmaris:)najpiekniejszy zakatek turcji(podobno):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
ja też mam faceta z Marmaris...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozledim
To dobrze, że jest z Marmaris i masz możliwośc pojechania tam do hotelu, bez żadnych zobowiązań. W razie czego zawsze odwracasz sie na pięcie, mowisz bye i robisz co chcesz. Na jeszcze jedno miej uwagę: Marmaris to miejscowość turystyczna i jest tam mnóstwo turystek z którymi on może utrzymywać kontakt i nie tylko. Oni naprawdę są lovelasami i nie widzą w tym nic złego. Musisz sama go wyczuć, ale narazie traktuj to z przymrużeniem oka, żebyś się nie rozczarowała. Spójrz już teraz na oferty first minute. niektóre biura miały do 31.01 ale np. Wezyr ma przedłużone. Jest taniej niz pozniej w sezonie. A Marmaris nie nalezy do taniego rejonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
znam Marmaris jak własną kieszeń w sezonie i poza nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
Do agniecha.... powiedz ze ci sie udaje utrzymac szczesliwy zwiazek...podtrzymaj mnie na duchu i doradz cos skoro bardziej niz ja jestes w temacie jakby co pisz na mail joanna.kocek@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
do Ozledim...bardzo madrze mowisz kurcze ale zdaje sobie sprawe ze podczas urlopu moze udawac a potem...uff te stereotypy...ale skads sie musza brac czyz nie??jakby cos wiecej to pisz na moj mail joanna.kocek@yahoo.pl a tak na marginesie_masz jakies doswiadczenia z turkami??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_66
do Agniecha....ale by bylo jakby tyo byl ten sam facio ale nie raczej nie.pogadajmy o szczegolach na moim mailu ok?ewentualnie jak masz msn to moj adres joanna.kocek@yahoo.pl pogadamy bo zainteresowalam sie bardzo tym ze znasz marmaris:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITA -SAMA TO PRZEZYLAM
Mieszkalam z turkiem w Polsce-z poczatku naszego poznania bylo super,po jakims czasie pokazal na co go stac. Zostawial mnie sama w domu mowiac ze idzie zalatwic sprawy,a okazalo sie ze umawial sie z innymi kobietami.Wydalo sie to jak pewnego razu umowil sie z moja przyjaciółką-nie wiedzial ze sie znamy. Mowił,ze jedzie na tydzien do hollandii,a wracal po miesiacu. Znecal sie psychicznie. Popadlam w wielka depresje,nie mialam zadnej pomocy,zamknelam sie w sobie,zawalilam szkole... Gdy pewnego razu po 6 miesiacach mojego mieszkania tam odwiedzila mnie mama i zobaczyla w jakim jestem stanie zabrala mnie od niego,wtedy go poznala i zobaczyla jak brak zainteresowania przez nia i rodzine i przyjaCiol moze miec az tak wielkie znaczenie-Mialam wtedy 17 lat. Od tego juz czasu minely 3 lata,a on nie daje mi zyc-nachodzi mnie,jego koledzy sledza mnie na disco,a nawet w pracy,moj ojciec jest mechanikiem i oni do niego przyjezdzaja. Ciagle powtarza mi ze i tak jestem jego i zebym nie robila glupot,bo i tak on o wszystkim wie. TO nie jest mile,az wrecz to mi nie daje zyc-wiem ze nie uloze sobie normalnego zycia,bo jak?Gdzie i ile moge uciekac??? UWAZAJCIE,BO ONI MOGA WAM POPSUC PLANY I MARZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozledim
Dziwię się, że Twoja mama pozwoliła Tobie mieszkać z facetem jak miałaś 17 lat!!!!!! Dla mnie to niewyobrażalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
czemu są obrzezani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo miły blondyn
dziewczyny kochają Turków bo myślą, że wszyscy są jak Omar Shariff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ANITA -SAMA TO PRZEZYLAM (anitka1989@buziaczek.pl) Mieszkalam z turkiem w Polsce-z poczatku naszego poznania bylo super,po jakims czasie pokazal na co go stac. Zostawial mnie sama w domu mowiac ze idzie zalatwic sprawy,a okazalo sie ze umawial sie z innymi kobietami.Wydalo sie to jak pewnego razu umowil sie z moja przyjaciółką-nie wiedzial ze sie znamy. Mowił,ze jedzie na tydzien do hollandii,a wracal po miesiacu. Znecal sie psychicznie. Popadlam w wielka depresje,nie mialam zadnej pomocy,zamknelam sie w sobie,zawalilam szkole... Gdy pewnego razu po 6 miesiacach mojego mieszkania tam odwiedzila mnie mama i zobaczyla w jakim jestem stanie zabrala mnie od niego,wtedy go poznala i zobaczyla jak brak zainteresowania przez nia i rodzine i przyjaCiol moze miec az tak wielkie znaczenie-Mialam wtedy 17 lat. Od tego juz czasu minely 3 lata,a on nie daje mi zyc-nachodzi mnie,jego koledzy sledza mnie na disco,a nawet w pracy,moj ojciec jest mechanikiem i oni do niego przyjezdzaja. Ciagle powtarza mi ze i tak jestem jego i zebym nie robila glupot,bo i tak on o wszystkim wie. TO nie jest mile,az wrecz to mi nie daje zyc-wiem ze nie uloze sobie normalnego zycia,bo jak?Gdzie i ile moge uciekac??? UWAZAJCIE,BO ONI MOGA WAM POPSUC PLANY I MARZENIA " To podaj ich do sądu albo co innego wymyśl:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
czemu Turcy są obrzezani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj głupie baby głupie... asia_66 Oj babo babo, chybas zgupiała do obcego chłopa jechac? A po 2. jak sie można zakochac przez internet? Owszem, może Ci się ktos podobać, Ale nie odrazu że zakochać się.. Otóz też kupę miesięcy temu poznałam Turka :/ przez Internet, Też myślalam tak samo jak ty, o jaki piekny łodny i nie wiem co, ale cały czas widziałam jak on jest zazdrosny nawet jakies głupoty wymyslał i mnie oskażał że z kims się spotykam, chociaż tak naprawde nikogo nie miałm, wszystko brał na poważnie, i nawet gadał że jak zobaczy mniekiedykolwiek w Polsce z innym chłopakiem to go zabije :/ Cały czas, nawet już w trakcie rozmowy rozkazywał mi! już chciał żądzić, że musze tu byc, to mam zrobić to sobie musze kupic kamere bo on chce mnie widzieć, a potem się o to obraził, więc ja się nioe oddzywałam, bo co? a on później zagadał i przeprosil a dalej miał pretensje, gadał że przyjedzie . jednak ja nie brałam go poważnnie , wiec nie zdradziłam mu wieku.On myślał że mam 18 lat, a naprawde miałam 16 w tedy bo to dawno było.. gdy powiedziałm mu że mam 16, to sie zdziwił i obraził, że go o wszysko kłamie, zreszta zawsze tak gadał.. a jak ja mam mu mówić o wszystkim skoro go w zyciu nie widziałam i nie jestem jego pewna?? I on po tem się wyłączył, i niegadał ze mna przez mieśiąc , po mięsiącu sie odezwał, i pytaał o smao poczucie, później znów uciekł, a za mieśiąc znów dłużej ze nągadał z 5 minut .. i poszedł po tym jak sie pytał o mojego chłopaka powiedziałam mu że nie potrzebuje żadnego, to on powiedział że tez i poszed. Dzieki Bogu zakończyłam ta znajomość, dzięki Bogu nie przyjechał, choć nadal mam go w komunikatorze :/ Więc nie zadawajcie się z tymi debilami lekko mówiąć bo to gnoje i krętacze! Crusader - zgadzam sie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossi Sandal
oj a tutaj jak widze dalej WOJNA POLSKO- TURECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenia
ja tez bylam z Turkiem, juz nawet zaręczona, boski byl zwyglądu,temperamentny, słodki i w ogole achhhh tak mi w glowie zawrócil,ze mmmmm ale ale PRZEJRZALAM NA OCZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkow nie polecam Mieszkam w Austrii gdzie co 3 to turek i wierzcie mi niejednokrotnie spotykaly sie z nimi moje kolezanki jedna nawet popelnila ten blad i wyszla za maz .Do slubu byl cacy romantyk a po slubie .... Dziewczyny zrozumcie ze w ich kulturze kobiety sa przedmiotami scierwem odrzutem ktory sluzy tylko do rozplodu Sa wyjatki nie mowie ale taki wyjatek to rodzi sie z dwoch cywilizowanych rodzin mieszkajacych zalozmy 20 lat w danym kraju , i matka tego chlopala napewno nie chodzi w chustce a syn ja szanuje. Jak zobaczycie delikwenta calujacego ojca na przywitanie a nie matke to uciekajcie gdzie pieprz rosni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można chyba . To jak walka z wiatrakami. Nie można przekonać zwykłą poleczke aby nie chciała turasa czy araba.Tą bitwę wygrają kraje muzułmańskie ,bo za dużo słowiańskiej krwi zasili ich nędzną populacje ktora nie wniosła do cywilizacji zachodu nic poza tchożliwym terrorem.Te kobiety chyba jednak myślą swymi organami rozrodczymi i patrzą gdzie by tu na dogodnych warunkach znieść jajo i wybierają takiego turasa czy arabusa. Na szczęscie prawdziwe Polki wiedzą czego chcą i wybierają przyststojnego i szarmandzkiego Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocher chyba zartujesz ......
Dzieki Bogu zakończyłam ta znajomość, dzięki Bogu nie przyjechał, choć nadal mam go w komunikatorze :/ wcale nie ty zakonczyas ! zwsze znim rozmawials kiedy chcial- toon odszedl bo mial cie dosc a ty nawet nie mialas jaj zeby go wywalic z komubikatora jestes zalosna i nie dlatego ze jest Turkiem ale dlatego ze nie masz honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ede321
Dziewczyno,chcesz sobie zmarnować życie,zwiaz sie z Turkiem.Wiem co piszę,bo jestem ofiarą jednego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×