Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kla.
Witam.Od pewnego czasu jestem w związku z turkiem. Bardzo się kochamy,niestety on jest teraz w Turcji i rozmawiamy z sobą przez Skype ( z kamerką) Pewnego dnia przedstawił mnie swojej mamie,oczywiście przez internet.Ale nie wiem czy tą znajomość mogę wziąć sobie na poważnie...Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaeee
dalas dzis ciapakowi dziwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
asdaeee a jak tam twoja ukochana - dmuchana lala - "zaopiekowałeś się nią dziś?" Chyba nie, bo jakiś sflustrowany jesteś i o jednym myślisz a ponoć to głodnemu chleb na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
żdaje się, że za takie pisanie są odpowiednie paragrafy, nie? Zresztą administracja portalu na którym jest ten watek była informowana dawno, nic nie robia zatem odrobie się tylko i jednego pana mam juz namierzonego, ty albo jetes trepek albo sie zobaczy i portal swoją drogą, skoro nie potrafią miec moderatorów, którzy sa kompetentni i pozwalają na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaeee
beta48 to dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Lepiej ci się zrobiło jak mnie obraziłes? Idź lepiej do swej ukochanje - dmuchanej lali, no chyba, że wolisz chłopców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski760
no piscie jak tam wasze turki. te z wczesniejszych stron... bija was juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Ja też się wielu rzeczy nie spodziewam po Polakach a jednak wiele rzeczy robią. Wzięłam kiedyś ze schroniska dorosla dobermanke, którą właściciele (Polacy) maltretowali przez 4 lata. Ponadto znajomego suka została kiedys skradziona po czym jak wróciła do domu widać bylo silny obrzęk sromu. Po badaniach u weterynarza wyszło, że została kilkakrotnie zgwałcona. Sprawca okazał się sasiad z bloku (Polak), niestety nasze prawo działa tragicznie i dostal wyrok tylko w zawiasach zamiast utylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie udać, ale pamiętaj o ich obyczjach w stosunku co do kobiety aha no i przed ślubem nawet jagorszy sadysta bedzie aniołem nie sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
nawet nie wiem co powiedzieć brakuje mi słow... ;O a wczoraj na tvn w uwadze pokazywali tzn widzialam wyrywek o Polce która poleciala do Turcja do Stambułu, bo ten jej wmawiał, że ją kocha itd, a jak wracała do Polski to na lotnisku złapali ją bo nie świadomie przewoziła prochy... Turek jej podłożył.. a tak btw. pozdrawiam z Polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
do Turka tam miało być *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Nie, nie kłamię. A akt sadowych Ci przedstawiała nie będę trepku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka85
Z nimi jest tak, że mogą nagle rzucić, co "nie umiesz tureckiego" albo "różnica kulturowa". Ale jest na to jedna metoda - nie uprawiać z nimi seksu przed ślubem albo chociaż zaręczynami - wtedy zyskuje się szacunek i nawet jeśli się rozstaniecie to duma do końca życia gwarantowana. Jeśli są tu jakieś kobiety,, to może odpowiecie na 6 pytanek o prezentach od mężczyzn dla dziewczyn? http://roxannepl.polldaddy.com/s/najlepszy-prezent-dla-dziewczyny Ślicznie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepku w artykule o aucie i wypadku jakoś tak nie zauważyłam aby była tam jakakolwiek wzmianka o tym, że to byli Turcy. Może to byles np. ty, masz tyle kompleksów zatem daruj już ośmieszanie swojej osoby przez samego siebie kolejnymi wymyslonymi historyjkami gdzie nie ma wzmianki jakiej narodowosci byli Ci ludzi i czy to w ogóle prawda. Wiesz jest prasa i "prasa", wiadomości w necie i "wiadomosci w necie". Zacznij żyć realnym światem a nie wyimaginowanym przez siebie jakimś chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Pisałam już, że jak się odnosisz do swojej matki czy laski to nie przenoś tego na forum dyskuzyjne. A to co ty sobie dopowiadasz to są twoje chore imaginacje, wymysły, ty się nie wiem czy w ogole jeszcze nadajesz do leczenia psychiatrycznego czy i na to juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Znowu mówiłes do swojej laski? Guzik mnie obchodzi rachunek za prąd za to ty jesteś nieźle, że tak to delikatnie ujmę, popaprany. Dla takich jak ty to wiesz ... Ps. Będe pisała ile mi się będzie podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Znowu mówiłes do swojej laski? Guzik mnie obchodzi rachunek za prąd za to ty jesteś nieźle, że tak to delikatnie ujmę, popaprany. Dla takich jak ty to wiesz ... Ps. Będe pisała ile mi się będzie podobało :D Denerwowanie ciebie bawi mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
I ja się przespałam z Turkiem. Był boski w łóżku. Teraz żałuję... bo jestem jedną z armii kobiet, którą on posuwał :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Czy mogę prosić o kontakt do Ciebie Wertep. Potrzebuję dozy Twojej nietolerancji i kubła zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Ależ trepku twoje posty zawsze napawaja mnie śmiechem zatem jeśli uważasz, że mnie złamiesz uwazaj tak sobie. Tyle dla ciebie ode mnie :D Swojego maila możesz podac publicznie, bo ja i tak wiem kim jesteś a i zrzuty ekranów mam gdzie wiele pod paragrafy podpadającego pisałes. Pewnie zastanawiasz się czy to blef. Uważaj jak chcesz. Ja uważam, że przyjedzie czas to się toba odpowiednie słuzby zajmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Czy ty się trepku czasam zastanowisz zanim coś napiszesz? Bo tak z tego co czytam wychodzi mi, że piszesz bezmyślnie, no ale to juz twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
A słyszeliście o takim powiedzenie, że "kto się czubi, ten się lubi"? Wyraźnie widać, że macie się ku sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepku jak zwykle twój post napawa mnie śmiechem. Niestety muszę cię rowniez rozczarowac. pierwsze to na takiego ... jak ty nawet bym nie spojrzała a po drugie to znów ci sie coś pomylilo. Myslisz, że cię nienawidzę? Nie, zupełnie nie. Wobec ciebie mam uczucie zupelnej obojetności. Lotto mi to czy ty sobie tu piszesz czy nie, czy jestes czy już cie nie ma. Poprostu jest mi to obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Co chcesz wiedziec Wertyp? Prócz tego, że mój Turek puszcza się na prawo i na lewo... ma dziewczynę i jest zajebisty w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
"pojemnik muzułmanów" - fajne metafory używasz Wertyp. Są bardzo mocno obraźliwe, ale są uroczę, bo są wyszukane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Historia jest krótka. Poznałam Turka. Trzy spotkania i hop z nim do łózka. Bylo uroczo. Orgazm! Ale co z tego? On jest meska prostytutka. Leci na kazda panne. Troche mi głupio, że tak dałam się otumanić. zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
A najgorsze jest to, ze majac swiadomosc kim ten człowiek jest, ja mam ochote na niego jeszcze i jeszcze. Jest doskonaly, ot co! Moja próżnosc, potrzeba spelnienia w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Chcę by to on poczuł się wykorzystany :-) Chcę go zranić i upokorzyć, bowiem nie zasługuje na szacunek. Za wszystkie oszukane Polki - te kochające ślepą miłością. Wertyp wiem, że Ty pomożesz :-) Niech choć raz Polka zabawi się kosztem "ciapatego"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×