Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

To wy pomaranczki pochowaliscie sie jak szczury w kanałach :D Za obrazanie innych mozna ponieść odpowiedzialność karna cwaniaku Wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
analfabetka i tchorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Simit: po czym poznać głupiego-po wypowiedziach (tu wpisach) jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
ty uwazaj szczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
sorry mialo byc na kogo szczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra Wertyp chłopie idź no ty sie lecz Chyba naprawdę laska rzuciła cie dla jakiegoś Turka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Ciebie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
simit wypierdallaj, gowna kozojebcow nikt tu nie chce i musisz z tym zyc, tak jak cygana ktory sprzedaje patelnie czy cyganke ktora wrozy zeby potem okrasc. Jeb sie z tym prostakiem ale poza Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Dobre , dobre to kawal tego konczacego sie roku sorry ale laski nie mam bo jestem jeszcze za mlody ale za to mam zone i ona sra na turkow jak ja , i teraz przez ciebie boli ja brzuch ze smiechu dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zeby cie wertyp tak troche bardziej wkurwic przed snem to powiem ci ze moja znajoma właśnie urodziła trojaczki. Śliczne małe arabiątka:D Cudne są wiesz :D Ha j najważniejsze - mieszkają w Warszawie Mam nadzieje ze sie cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Simit: odpowiedzialność karną, hm......, a ścigane to jest w trybie publiczno- czy prywatno -skargowym, jeżeli w ogóle wiesz, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
niech najebie jeszcze z piecioraczki, i tak wszystkie muzuly, ktore robia mu wize, potem sprowadzi muzulmanke z rodziny czyli kuzynke i najebie nowych 8smioro dzieci a ta z trojaczkami zostanie ciapatymi na ktore polak sie zesrac nie zechce, bo i tak jak gownem wymazane wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Ja to sie diabelnie ucieszylam z tych 3 ech arabiatek patrz bys nie dostala piatki tureczkow, a jest gdzies zdjecie tej trojki bo wiesz cwicze gre w rzutki ja pierdole ja mam 4 dzieci moja siostra 3 a moj brat 2 popatrz jaka nas sila ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Jak fajnie ,ze urodzila trzy diablatka ups sorry arabiatka jak dorasna to beda ja napierdalac po ryju a tobie zycze 2 razy wiecej od niej smierdziatek oj turczatek i czekak dalej na odpoeiedzi co zadalem ci wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Simit: no i jak tu z Tobą dyskutowac - brak wiedzy razi, ale fakt jesteś niebezpieczna - nie ma większego zagrożenia dla jak głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
polki i tak te wszystkie bachory to muzuly zwykle potrzebne mu do wizy w Europie, ciapak i tak najebie jesze z 8 ro dzieci swojej kuzynce, nic straconego, sprowadzi do Polski i simit bedzie szczesliwa ze tyle dzieci razem, no kurwa 2 druzyny pilkarskie, simit musi miec dobrze rozjebana piiiizde, na 7 mioro co najmniej musi sie rozjebac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Reat i Pro offerma jestescie zajebiscie .Wesolych szczesliwych i zdrowych swiat zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
Zycze Ci tego samego, zdrowych wesolych i cieszmy sie z narodzenia Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła fashion
mam męża turka i jak czytam co tutja piszecie to się przewracam ze śmiechu, smieszne bo na codzien polaczki schodzą z drogi mojemu męzowi a widze tutaj frustracje upuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
mialam napisac zajebisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Dziekuje ci bardzo zagladaj ti czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Simit: Fuj, Ciul znaczy potocznie łotr, szumowina, łajdak-czy nie uważasz , że osoba na poziomie, a za taka się pewnie uważasz,bo przecież innej Turek by nie chciał, nie powinna używać takich określeń. Moi Drodzy nie bądźcie wulgarni, Simit na to nie zasłużyła, ona nie jest zła, jest tylko "mądra inaczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
zlazic mu z drogi bo pan i wladca ciapniety idzie pha smieciowi z drogi nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro offerma
podla fashion, twoj turas to schodzi z drogi wszystki, bo taka jego jeeebana natura, dopiro jak zawola kuuzynow co nie sa kuzynami tykio te debile tak sie nazywaja to zaczynaja porute. Policja zna was dobrze, wiec nie podskakuj niunia, z czego zyja te kurwy tureckie, albo z narkotykow albo z burdeli, warzywniaki wam jeszcze zostaja i kebaby, wiec nie wpierdalaj sie jak gowno wiesz, pozyjesz 30 lat ma zachodzie to mozemy pogadac, dopoki kurrwko chuja wiesz to spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do podla fashion .Ja pierdole ciapowi POLACY z drogi schodza ale ty marzysz albo juz spisz to sie obudz i nie pierdol glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×