Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość a po co ?
twoj tez z braciszka i siostrzyczki powstal, jeden debil, bedzie tez jebal twoja corke polroczna miedzy kolankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
tam jest normalka ze siostra cioteczna jest do jebbbbbania, ty akurat jestes innowacja, ale i tak ta siostre zaplodni a ty bedziesz jako wooor do wytrzesania mu koootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
tam jest normalka ze siostra cioteczna jest do jebbbbbania, ty akurat jestes innowacja, ale i tak ta siostre zaplodni a ty bedziesz jako wooor do wytrzesania mu koootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktykę zawodową to mam ja. Dwudziestoletną. Więc mi na nic nie zwracaj uwagi, bo nie masz takich uprawnień. I na tym zakończmy te pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt życzę wszystkim dziewczynom tu piszącym spełnienia marzeń, rozsądnych wyborów i radości w życiu. ­ szczególne pozdrowienia dla Alice. Mam nadzieję, że Twoja dusza wraca do stanu równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
reat, ty tam swoje badania a ja swoja wiedze ... zadna szanujaca sie kobieta nie pokaze sie z ciapakiem. Degradacja spoleczna, wstyd. Obciach po ichniemu, odrzuty spoleczenstwa. Zadna szanujaca sie nie spojrzy nawet na ciapa. Jak mowie , degradacja spoleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Ifka: Nie zamierzam kontynuować z tobą "pogawędki". Informuję cię, że nie jesteś moim profesorem na egzaminie, z obawy przed którym , to co wiem, schowam w skarpetę, żeby nie dostać złej oceny. Ja nie zwracam ci uwagi, ja cie tylko doinformowałam o danych, których widocznie nie znasz, widocznie po 20 latach pracy, przestałaś się dokształcać, rutyna czasami zabija. Idę robić sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
una ma doswiadczenie ale jak obrabiac kuuutasiny obrzezane, nic wiecej madrego tu nie wyczytasz od ifki. dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - przebiłaś się przez podszywy i odczytałaś mój post? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ?
simat nie moze uwierzyc ze jej bezowy to krzyzowka brata i siostry, teraz ale rozumie jego pierdolca, podstawi swoja corke, beda mieli blizej kulturowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_napalonych_kobitek
Sex z Turkiem wcale nie jest jakąś tam rewelacją. Polacy są znacznie lepsi w łóżku. Turek będzie dla was bardzo miły, będzie was traktować jak księżniczkę, dopóki nie dacie mu d**y potem możecie się spodziewać, że: 1. albo zacznie sobie rościć do was prawa (nakaz robienia tego, zakaz tamtego itd itp etc); 2: zacznie szukać kolejnego obiektu westchnień Jeśli zaś chodzi o same łóżkowe "igraszki"... nie spodziewajcie się cudów i fajerwerków. No chyba, że sam fakt pójścia do łóżka z przystojnym Turkiem to dla was mega podnieta i cel życiowy. Od samego patrzenia na niego i podziwiania, jaki jest piękny, przystojny orgazmu nie dostaniecie. A prawda jest taka, że taki Turek myśli tylko i wyłącznie o sobie a w łóżku nie o to chodzi, żeby jak najszybciej finiszować, tylko delektować się jak najdłużej. Cóż... Turcy nie należą do długodystansowców, mogą krótko, choć często (spodziewajcie się kilku powtórek z rozrywki i to w krótkim czasie, bo szybko się regenerują). Nie liczcie na długie pieszczoty, sex oralny no chyba, że w waszym wykonaniu - Turcy nie lubią robić minetki, za to lodzikiem nie pogardzą.Nawet jeżeli któraś z was doświadcza choć czasami orgazmu pochwowego, to wątpię czy w 2 minuty dojdzie Robią to "na ostro" i po zwierzęcemu, chcą jak najszybciej "spuścić z krzyża" i w nosie mają doznania łóżkowej partnerki. Tak więc jeżeli chcecie sex z Turkiem potraktować tylko i wyłącznie jako przygodę - proszę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicegim Tak przeczytałam Twój post. Czas pokaże - moze jeszcze wszystko sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaanillaaa
Teraz juz wiem dllaczego taka opinia jest o Polakach w swiecie. Po przeczytaniu niektorych postow to rece opadaja. Ciesze sie ze wyjechalam z kraju pelnego nienawisci i moge zyc w miejscu gdzie ludzie sa kulturalni i nie palaja nienawiscia do innych. A ty polki postaraj sie chociaz udawac ze masz w sobie troche kultury, bo jak na razie to nie udaje ci sie ukryc swojego prostackiego pochodzenia. Twoje posty sa conajmniej smieszne i az bije od nich brakiem kultury, no ale coz tak to juz jest gdy ktos nie ma zbyt wysokiego ilorazu inteligencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to nie Turcy dokonali ataku na WTC jak ktos tu stwierdzil wiec zastanowcie sie zanim bzdure napiszecie. Wszyscy ktorych znam z Turcji to kochajacy ojcowie i mezowie ktorzy ciezko pracuja by utrzymac rodzine. Zapewne saprzypadki smierdzacych nierobow TAK SAMO JAK I W POLSCE, ale to nie znaczy ze wszyscy w ten sposob postepuja. Turcja jest takze w Europie wiec nie pierniczcie bzdur ze jest inaczej :) i tak na zakonczenie biedne poleczki wyjezdzajace do Turcji ktore po imprezie ida sie pie***lic z miejscowym w krzaki niech pozniej nie wymagajaze bedzie mial do nich szacunek i wyzna milosc. Chcecie szacunku od Tureckiego faceta? Same zacznijcie sie najpierw szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Zdrowych , pogodnych świąt w gronie najbliższych, z dala od codziennego zgiełku i trosk dla Wszystkich Autorów /-ek i Czytelników/ -ek tego forum z zasypanego śniegiem i przecudnego miejsca. Ifka- wszystkiego naj....naj..... Co do równowagi...cały czas ćwiczę chodzenie po skałkach i linie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harald
Hello Wszystkim i Wesołych Świąt , tak sobie czytam to forum o czasu do czasu i mam pytanie natury obyczajowej- czy to normalne , zgodne z zasadami kindersztuby w kulturze Turków-otóż mężczyzna Turek - w średnim wieku, wykształcony, zamożny, zaprasza na kobietę / również na tym samym poziomie/ , którą interesuje się od jakiegoś czasu , adoruje, ta nie zgadza się na kilka propozycji pierwszych spotkań , na kolację do jakiejś nadmorskiej knajpy. Po dotarciu do knajpy / nikogo oprócz tej pary akurat w tej części knajpy nie ma/ rozpoczyna spotkanie od WYJĘCIA PENISA / w końcu w miejscu publicznym/ i położenia na nim ręki partnerki. Obsługa nie zwraca na to uwagi. Partnerka zrywa się nogi , patrzy, nie wierzy i ucieka i słyszy za sobą "You are crazy". Dużo tu się mówi o różnicach kulturowych,może zabrzmi to idiotycznie, ale jestem zielona jeżeli chodzi o obyczaje Turków i nie wiem, czy miało to na celu obrażenie partnerki, czy oni mają tak normalnie przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To obyczaj
Kulturowy, potem jeszcze obiwiazkiem jest zrobienie kupy na srodku restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Vaanillaaa teraz sa Swieta wiec nie powiem ci co o tobie sadze bo przez Swieta nie uzywam laciny w przeciwienstwie do ciebie, po Swietach powiem co o twoim pochodzeniu, i o IQ twojej kapuscianej paly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Wszystkim Katolika zycze Wesolych i Zdrowych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfjgfjfg
zawsze te turki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Litości, stoły są pełne smakołyków, a ja jak przeczytałam o tureckim penisie przed jedzeniem i kupie Turka po jedzeniu, to już dzisiaj nic nie zjem, przestańcie, to obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedrtfgyujhiklgfhj
Moje wnioski na temat Turków: -Szczególnie młodzi Turcy, golą sobie włosy intymne i pachy i tego samego oczekują od kobiet, że będą gładkie wszędzie, super zadbane i pachnące. A kto się 'tam' nie goli, ten, cytuję "BRUDAS", chociaż sami niekoniecznie zadbani haha. Jeden gość zaczął pokazywać, że ma pachy wygolone, powiedział, że się goli 'tam', bo on nie brudas a jak zdjął buty i skarpety, to miał pazury jak szpadle, długie, jak buzię otworzył, to smród i popsute zęby haha -Wydaje mi się, że nie myślą o potrzebach kobiet, ale w pierwszej kolejności o swoich. Gość do mnie pisał, że jak on będzie miał żonę, to seks będzie wtedy, KIEDY ON BĘDZIE CHCIAŁ. Ja do niego, że seks to powinien/może być, tylko wtedy kiedy obydwoje tego chcą (i mąż i żona, a nie tylko jedno z nich). A on do mnie, że co ja mówię, że obowiązkiem żony jest ulegać mężowi!!! I jeszcze tekst do mnie, haha, że jak żona nie będzie chciała seksu, to on jej będzie pytał, czy ma ją zdradzać (szantaż emocjonalny i dawanie sobie przyzwolenia na zdrady)? -Wymaganie od kobiety dziewictwa do ślubu, a jak dziewicą nie jest, to dziwka. Dla wielu z nich, nie dziewica = dziwka/prostytutka. Jednocześnie, niekoniecznie, wymaganie tego samego od siebie. -Przekonanie, że seks oralny to jest coś odrażającego, przynoszącego zarazę. Turek tekst do mnie, że usta są od jedzenia, i że od seksu oralnego chorób można dostać. -Seks analny - jeszcze coś gorszego niż oralny. -Pozycje. Z tego co mówił, jemu podobały się pozycje w stylu zwierzęcym, na pieska itd., albo tam gdzie dominował mężczyzna. -Antykoncepcja. Chyba miał poczucie, że aby nie mieć dzieci, trzeba się zabezpieczać i gadał, że on będzie prezerwatyw używał. Innych metod chyba nie znał. -Mają się za super przystojnych, wspaniałych i cudownych, których to należy stale podziwiać i się nimi zachwycać. Ich ciemnymi włosami, cerą, oczami itd. itp. Nie mają kompleksów, przystojny czy nie, wysoki czy kurdupel, itd. itp., mają się za amantów. -Co do obrzezania, to uważają, że to takie jest super, bo fiut ładniej wygląda i to jest 'zdrowe', i że przez to jest lepszy seks. Nieobrzezanych, uważają, za gorszych. Ale to są tylko moje przypuszczenia, na podstawie tego co słyszałam i widziałam, od Turka/w Turcji. Nie znam tego od strony praktycznej, bo w życiu bym nie poszła do łóżka z Turkiem, Arabem, Murzynem itd. itp. Raz, że nie jestem dziwką, dwa, że to nie mój typ mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedrtfgyujhiklgfhj
AAAAAAAAAA bym zapomniała. Wymaganie od kobiety dziewictwa, takiego z dowodem. Czyli, po pierwszy seksie w małżeństwie, ma być plama krwi. A jak nie ma, to znaczy, że go oszukała, i że będzie wściekły!!! Co za ciemnota. Próbowałam uświadomić ciemniaka, że nie zawsze jest krew, ale on twierdził, że jest zawsze, bo tam gdzieś wyczytał i tego oczekuje od swojej żony. I miał prawie zerowe pojęcie na temat np. zdrowia, płodności kobiet. Miesiączka/okres? Gość, prawie 30 lat, a on nie wiedział, że kobieta ma okres co m-c, że to się krwawi i czemu tak jest. Zdawało mu się, że to chyba tylko raz czy niewiele razy, wtedy kiedy zaczyna dojrzewać, gdy jest jeszcze dziewczynką. Na temat ciąży, też nie wiedział chyba nic poza tym, że w brzuchu nosi się dzieci, a potem jest poród. Nawet nie wiem, czy on wiedział, ile trwa ciąża. A gość miał szkołę średnią, jeszcze czegoś się uczył, matkę miał nauczycielkę a ojca biznesmena i tłumacza (akurat to wiem, że na 100% tak było). Wydawać by się mogło, że człowiek powinien być mądrzejszy, w takim wieku, z takim wykształceniem i z niegłupimi rodzicami. No, ale pozory mogą mylić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na fajnego
Turka trafiałs nie ma co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam
A ja życzę wszystkim zeby poznali ISLAM AMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Spadaj z twoim Islamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiii
A ja kocham Turka Jestem z nim mega happy W wam wszystkim kij w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Koleżanka powyżej: Dziękujemy za życzenia świąteczne "kija w oko", Tobie już chyba niczego życzyć nie trzeba jako osobie "mega happy". Sedr...........:Ten opisany przez Ciebie Turek jest naprawdę super , może należałoby go zgłosić do Księgi Rekordów Guinnessa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabowie to są
słuchajcie dziewczyny Polki arabowie Turcy nie Turcy i inni to po prostu traktują was jak łątwe k u r w y są beznadzijnymi ludźmi kobieta u nich to podgatunek zakazany do tego dlatego tu w Eurpie sie panoszą i widzą w was darmowy łatwy sex ! dla Islamu arabów Turków i innych mówię zdecydowanie NIE NIE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sa
Traktowane bo zachowuja sie jak tanie kurewki Prowokuja wiec nie ma sie co dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×