Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość urszula brzydula
dziewczyny, czy jeśli się weźmie ślub kościelny z muzułmaninem, tj. w obrządku katolickim to uchroni to przed wzięciem kolejnej żony przez tegoż muzułmanina? bo przecież w naszej wierze jest tak jak powinno być - poligamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula brzydula
* monogamia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
14:58 [zgłoś do usunięcia] tasinka "Hej.Poradźcie Kochani...Jestem z kimś od 6 lat a tu nagle....ups...wzięło mnie - zakochałam się!!!On jest Turkiem, śliczny, młodsy ode mnie o 6 lat, ale to jakby nie ma znaczenia....Ja mam ustabilizowane w miarę życie a on jest studentem.Otacza mnie uczuciem, opieką i wielkim zainteresowaniem.Jest szarmancki, kulturalny i wogóle cudny.Chce być ze mną, ale ja nie mogę się zdecydować....Co robić????Pomóżcie!!!!!" ­ :D ­ 09:50 [zgłoś do usunięcia] tasinka To a propos mojej wypowiedzi?? Czy jest ktoś, kto ma bądź miał podobną sytuację i spotkał Turka??On jest bardzo europejski, bo studiował w Holandii i teraz w Polsce....No jest Muzułmaninem..., i co z tego... ­ :D ­ 12:20 [zgłoś do usunięcia] tasinka "W sumie może i tak...Tylko, że on nie chce mieszkac w Polsce a u siebie... , bo Polska dla Niego zbyt zimna" ­ :D ­ Kolejna imbecylka do kolekcji :D Widocznie spodobało się brudasowi w Europie i chce tu zostać za wszelką cenę, kończy mu się tu pobyt, więc szuka łatwego łupu - brzydkiej, starszej znudzonej swoim dotychczasowym związkiem naiwnej poleczki :D Po ślubie potraktuje cię jak śmiecia i tyle będzie z waszej big love 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczę się tureckiego
Simit, jesteś tu jeszcze? Bo mam do Ciebie pytanie Przypadkiem trafiłam na Twoją wypowiedź w innym wątku, w 2012r. pisałaś, że trochę już znasz turecki, że według Ciebie to piękny język i chciałam zapytać jak teraz wygląda Twoja nauka, znasz już płynnie?:> Ja uczę się od niedawna, słówka szybko zapamiętuję, ale dodawanie sufiksów to jak na razie dla mnie kosmos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczę się tureckiego
A może jest ktoś jeszcze na tym forum, kto uczy się tureckiego i ma ochotę na ten temat porozmawiać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
uczę się tureckiego - Tak, ja mam ochotę porozmawiać, napisz proszę jak jest po turecku 'kozo­jeb' bądź coś w ten deseń, ta prośba jest jak najbardziej poważna, muszę dać kulturalną odpowiedź pewnemu ciapkowi, który nie wiedzieć czemu - mnie piękną i wartościową blondynkę zaczepia na FB :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie nie ucze sie juz tureckiego. Poziom na ktorym jestem w zupelnosci mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
Simit ciekawe czy twój ciapaty habibi z taką zaciekłością uczy się specjalnie dla ciebie polskiego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie kumam
Odwal sie od muzulmanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
czy jeśli wysmaruję się samoopalaczem i będę mówić łamaną angielszczyzną to frajerki na mnie polecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie kumam
Wez rozped ale wiesz taki porzadny I pierdonij sie w beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj Tereniu!!!!Ani ja brzydka ani stara..., ale nie chwalę się tym, tak jak Ty wszem i wobec, bo mam troche pokory i skromności w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFFERMA, Twój nick mówi sam za siebie, więc już nic ci nie pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
a twoj nick o twoim stanie umyslowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
nastepna kurew z bezowym w ryju a czarne jajca tlucze o brode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
simit, wpuscici ci juz ciapaka do europy ? dostal wize malenstwo ? zona- kuzynka dala mu blogoslawiensto w celach wyzszych jak socjal we Francjii czy Niemczech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
bo chyba wiesz ze jestes tranzytem, czy ci ta bezowa niunia nie powiedziala, bo mu sie zapomnialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :D
żadna normalna kobieta nie związałaby się z muslimem 🖐️ pewnie turas od simit zaczepił ją na facebooku a ona aż podskoczyła ze szczęścia, że w końcu ktoś na nią zwrócił uwagę :D po tylu latach samotności i życia z kotem na kolanach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwai
W ogóle praktyki Simit i jej ciapatego męża należy zgłosić na policje, wiecie co oni wykombinowali? że zaadoptują BIAŁE, polskie, katolickie dzieci i będą ich chować w wierze muzułmańskiej, to chore, mam znajomych w ośrodkach adopcyjnych, pisnę słówko, żeby nie dawali dzieci Turkowi z 30-letnią żoną Polką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów do mnie jeszcze:D Polaczku ! Nic soba nie reprezentujesz Nic totalnie nic Poziom intelektualny siegajacy zera Zastanawiam sie czasem czy ty masz skonczona chociaz podstawowke osle:-) Na twoje smieszne zaczepki nie bede reagowac bo jestes tak tepy i pusty ze szkoda czasu na ciebie A za to w jaki sposob odnosisz sie do muzulmanow odpowiesz w odpowiednim czasie - Bog jest Wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :D
nie wierzę w żadnego boga, więc konsekwencji się nie boję, za to ty Simit powinnaś dygotać ze strachu, żeby przypadkiem mążuś nie wziął sobie kolejnej żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie adoptujemy o zrobimy z ciebie czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdego dnia dygotam ze strachu zeby moj maz nie wzial sobie kolejnej zony, Poza tym jestem notorycznie bita i przywiazana do kaloryfera Spie na wycieraczce i szczekam jak pan mi pozwoli:-) Moze byc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :D
I gotujesz barani łeb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze temat schodzi na psy Nie ma nikogo z kim mozna normalnie porozmawiac Ale co sie dziwic - Polacy jacy sa wszyscy widza Wielce reformowani i wyksztalceni EUROPEJCZYCY pelna gębą ale jak przychodzi co do czego i ktos ma inne poglady na zycie to zaczyna sie chamstwo. Polska dlugo jeszcze bedzie jeszcze zacofana - wlasnie dzieki wam - PROSTAKOM I CHAMOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :D
ja właśnie jestem anty-zaściankiem, popieram in vitro, aborcję, testament życia, zalegalizowanie związków homoseksualnych, lubię poznawać nowe kultury, jednakże nigdy nie będę za napływem ciapatych do białych krajów, ich miejsce jest w Azji oraz Afryce, nie powinni tu się pchać, bo zwyczajnie tu nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna normalna kobieta nie zwiazalaby sie z patalogicznym polakiem, po zawodowce, w dresie z bazaru i lysym lbem. A taki w Polsce nie brakuje i bardzo czesto na tym temacie sie wypowiadaja :) Ale dla was oczywiscie Polska patologia jest lepsza od wyznawcy islamu... Hmm gratuluje podejscia :) Ah kiedy sie ta polska mentalnosc zmieni? Za 100 lat? Afryka jest pod tym wzgledem bardziej rozwinieta niz Polska... Ale ludziom z ciasnymi polskimi horyzontami nie da sie niestety tego wytlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popycham posty
­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi :D
Vannilaaa łysy i schlany Polak w zapierdzianych dresach to patologia niegodna splunięcia :classic_cool: Ale Muzułmanie właśnie są na takim poziomie, każdy Ciapek to kwintesencja wsteczności oraz prymitywizmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa
Simit !!!!!!!!!!!! Ty ku.rwiszonie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×