Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ggfhgfhgfh
biorą europejki śluby z muzułmanami ale jak już by chciały się rozwieźć.... oj nie radzę, bo mężulek da po pysku albo ukatrupi jak psa, tak mężczyźni nie znoszą sprzeciwu kobiet i w życiu nie okryją się hańbą i nie dadzą rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
A ja bym nie generalizowała. Moja kuzynka, zresztą śliczna dziewczyna:) Ma męża Muzułmanina, mieszkają w Katarze (najbogatszym państwie świata) i wszystko jest jak najbardziej ok:) On bardzo dba o nią i o dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Musiałam zmyślić bajeczkę o kuzynce i katarze żeby poczuć się lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Fajny podszyw:) Nie nie zmyśliłam żadnej bajeczki, bo nie ona mnie dotyczy. Ja mam męża Polaka, a moja kuzynka mieszka ze swoim mężem w Abu Thaylah w Katarze:) Ich dziecko jest wychowywane w Islamskiej wierze. Pozdrawiam zazdrośników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
a skąd wiesz, że jest jej tam dobrze???? :D masz z nią w ogóle kontakt? a jak masz to nie masz pewności czy jej rozmowy i wiadomości nie są kontrolowane, ona żyje w muzułmańskim kraju, a tam kobieta jest warta mniej niż koza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Tak była w grudniu przez 2miesiące w Polsce. I nie pisz mi, że kobiety są w Katarze dyskryminowane, pomyliło Ci się coś z Arabią Saudyjską. Moja kuzynka ma się bardzo dobrze, jest Chrześcijanką i chodzi tam do kościoła, tylko ich syn jest wychowywany w wierze Islamu, teraz spodziewają się kolejnego dziecka. Zawsze była śliczną dziewczyną, więc nie dziwie się że spotkała gościa z klasa i kasą. Aaa nie nosi burki, ubiera się bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadajcie sobie pogadajcie...
pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn w wierze islamu
a jak będzie córka to na handel do rozpłodu..coby skórka była jaśniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
Jasne jasne gdyby nie dała się udupić przez ciapuna to jej dzieci byłyby jej wiary ale ona się boi sprzeciwić swojemu smoluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
W Islamie dzieci przejmują religię po ojcu. Aż kipisz zazdrością. Smoluchem on nie jest, bo ma brązowe włosy i jaśniejszą skóre. Cóż pewnie w zyciu na oczy Araba nie wiedziałaś, A to, że dzieci będą wychowywane w Islamie, to juz zdecydowali o tym przed ślubem. To ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
jasne chyba on zdecydował a ona kiwnęła głową :D a jakbyś nie wiedziała w chrześcijańskiej wierze jest identyko - dzieci mają być katolikami nawet jeśli jedno z rodziców nim nie jest, więc nie zasłaniaj się islamem, bo każda religia chce zagarniać jak najwięcej wiernych, a że ciapaci są mają misję do spełniania związaną ze swoją religią (nakłonienie do islamu jak najwięcej niewiernych) to twoja naiwna i niedouczona kuzynka nie chciała podskakiwać mężulkowi bo w ryj by dostała. złe traktowanie kobiet jest popularne we wszystkich muzułmańskich krajach. tam kobiety to śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe prosiaczki
....założyciel i tworca islamÓÓ...niejaki machomet mając 53 lata a więc w owym czasie ,w Ówczesnych warunkach socjslnych był zgrzybiałym staruchem...tenRZe poślubił Aiszę która miała 6 słownie sześć lat...w swym miłosierdziu poczekał aż dziewczynka/dziecko płci żeńskiej osiągnie 9 lat i skonsumował związek...czyli po ludzku ....stary pedofil za zgodą jej matki która miała gÓÓwno do gadania ,ojca i krewnych...wepchnął swego Obrzezanego chÓÓja w narząd płciowy dziecka i wykonując ruchy frykcyjne doprowadził do defloracji....ciekawe czy dziecko było szczęśliwe...pewnie jej krzyki lub ciszę uznał za wyraz jej zachwytu.... ..wniosek...islam został stworzony przez pedofila któremu de fakto w cywilizowanym świecie należało by się dożywocie w kamieniołomach.... .....miłośierny mÓÓzÓÓł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Nie rozśmieszaj mnie kretynko!! Arabowie różnią się od Turków nawet wyglądem. Pewnie twój ograniczony mózg nie rozumie tego, że są Semitami i wielu z nich ma jasne zielone oczy i jasna skórę. Katar na jednego mieszkańca ma 83 tys dolarów, a w Polsce 2 tys. Ha Ha HaHa Polska jest jednym z biedniejszych krajów Europy, nawet Litwa nas wyprzedziła. A jesli chodzo o Katar, to tam nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek dyskryminacje. Dlatego, że jako najbogatszy kraj świata Katar zrzesza milionerów i miliarderów z całego świata i każdy milioner ubiega się o obywatelstwo Kataru. . Pewnie jakbyś zobaczyła Katar, to bys sie zesrała.Ale co ja będe tłumaczyła takiemu wsiurowi jak ty, z zapyzialej biednej wiochy. A moja kuzynka przyjechała do Polski w super humorze, zajebiście wygląda i świetnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
Widać tępaczko, że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Na ch­uj piszesz o pieniądzach skoro mowa jest o islamie? Pogięło cię? Przecież Emiraty Arabskie czy Arabia Saudyjska to bardzo bogate kraje a nawet nie chcą dać kobieta prawa do prowadzenia samochodu. kobiety są tam pozakrywane od stóp do głów, są nikim. Więc nie pisz, idiotko, że tolerancja zależy od bogactwa państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
* kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Widać, że w dupie byłaś i gówno widziałaś:) Pachołku, nie wszystkie kraje muzułmańskie to Arabia Saudyjska. Pisałam ci już prostaczko, że w Katarze kobiety nie są dyskryminowane i ubierają się po Europejsku, a te co chcą ubierają hidżab. Katar nie może dyskryminować kobiet, ponieważ zrzesza bogatych ludzi z całego świata. Moja kuzynka robiła prawo jazdy w Katarze, więc pudło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Wiele kobiet w Katarzeubiera się po Europejsku, a wielu mężczyzn ubiera się w tradycyjne białe szaty 'thobe'. Wszelkie rodzaje ubioru są tam akcetowane, jednak w dobrym guście jest zakrywanie ramion i nie powinno się nosić spódnic lub spodni, które są zbyt krótkie lub prześwitujące. I to dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
jakie ku­rwa pudło??? puste pudło to twój łeb, gdzie tam jest napisane, że w Katarze kobiety prawka nie mogą mieć? Była mowa o Arabii Saudyjskiej i Emiratach Arabskich, które też są bogate, a kobiety traktuje się jak bydło. Twoim jedynym argumentem jest to, że katar jako bogaty kraj nie może dyskryminować kobiet, co jest nieprawdą, bo inne Bogate Arabskie kraje nie mają z tym problemu by kobietę traktować jak popychadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Oprócz Arabii Saudyjskiej, jaki bogaty Arabski Kraj dyskryminuje kobiety? Czekam P.S Tylko nie zarżnij googlarki na amen, w swoich poszukiwaniach na :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
BAhrajn jest jednym z mniej dyskryminujących pracodawców pod względem płci. Podaj mi ta dyskryminacje w Emiratach Arabskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Emiraty Arabskie to NAJBEZPIECZNIEJSZY kraj na swiecie, najrzadsze sa tu przypadki kradziezy, a o stracie samochodu nie ma w ogole mowy. - zarobki wyzsze niz w Europie i nie ma podatkow (bo prawo muzulmanskie zabrania lichwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Ola28. Mogłabys dać mi jakiś kontakt do kuzynki albo do siebie? Pisze bo za 3 miesiace mam zamiar zamieszkac w Abu Dhabi. Bylam tam juz raz wiec co nieco wiem Tak naparawde moze znajdzie sie ktos na forum, kto tam mieszka dluuugo i bedzie w stanie powiedziec mi czy znajde w Abu Dhabi jakiegos dobrego ginekologa. Niestety ostatnio w Polsce jest to moj ulubiony lekarz i cos mi sie wydaje ze w Abu Dhabi bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
Nic nie muszę zwalać z wyszukiwarki. I jeszcze raz powtarzam, że szacunek i tolerancja nie mają nic wspólnego z bogactwem państw. To się może sprawdzać u nas w Europie, ale nie w krajach muzułmańskich czyli w Azji i w Afryce, to jest zapisane w koranie, że kobieta jest kimś gorszym od mężczyzny. I twoje śmieszne argumenty tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Mój mail martyna.zieleniecka.eu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Ciekawe, czytałaś Koran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Muzułmanin według Koranu ma wielbić swoją żonę i ma spełniać wszystkie jej potrzeby, nie ma prawa zmuszać jej do pracy ale nie może jej zabronić pracować. To, że do Europy zjechało się mnóstwo biednych fiutków żerujących na naiwnych Europejkach, to nie oznacza że każdy Muzułmanin jest zły. W Emiratach nie ma dyskryminacji kobiet, mogą prowadzić samochody i pracować. A Konkubinat i łażenie w stroju kapielowym po mieście jest zabronione, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ola.28.
23:46 [zgłoś do usunięcia] Pod półksiężycem "Bylam tam juz raz wiec co nieco wiem" ­ tak, no to rzeczywiście dużo wiesz :D ­ "bedzie w stanie powiedziec mi czy znajde w Abu Dhabi jakiegos dobrego ginekologa" ­ ja pier­dole... już chcesz się pieprzyć z ciapatym? a może już cię zapłodnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Orientujesz sie czy w Abu Dhabi istnieje cos takiego jak umowa przedmalzenska podpisana przez malzonkow przed slubem gdzie np.przyszla zona moze sobie zastrzec,ze nie zgadza sie na kolejna zone.Wiem,ze cos takiego istnieje w Egipcie ale jak jest W Abu Dhabi???Zawarlam juz to pytanie ale bez odpowiedziCzy ktoras z Was orientuje sie w tej kwestii?Bardzo ciezko jest cokolwiek znalezc w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod półksiężycem
Z usług ginekologa muszę korzystać co miesiąc, bo jestem chora. Odpieprz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.28.
Pod półksiężycem - z tego co wiem, to w Islamie istnieje coś takiego jak kontrakt małżeński. W nim możesz zawrzeć wszystko, właśnie moja kuzynka zawarła, że jej mąż zobowiązuje się do jednożeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×