Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

uffffffffff ciesze sie ze mnie tu wczoraj nie bylo hehe ja wlasnie czekam mna moje kochanie ciekawe kiedy przyjdzie i czy w ogole przyjdzie (oczywiscie tylko o msn mowie bo niestety nie o realu) :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
czekam na tel od A ,ale milczy jak kurhan ;p hehehehe chyab wkurzyl sie niezle,za to ,ze tak dlugo sie nie odzywlam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
nie dochodza z neta .... tzn anwet nie wiem czy moge ...a dzownialm ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no wysalc smsa z netu do niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny za pomoc;) wszystko wyjasnione z moim .. i juz sie lepiej czuje .. :) Jeszcze raz dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ma orange a on nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale skoro masz orange to możesz sobie założyć konto na ich stronie www i tam masz za darmo 30smsow miesiecznie do wszystkich sieci, tych zagranicznych też...chyba Ci niezbyt zależy na kontakcie z Nim skoro nie korzystasz z tak prostych rozwiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ej,ja anwet nie wiedzialam ......powiedz cos wiecej jak wiesz,ja dopiero od iesaica w orange jestem bo na litwie nie maialm tej opcji a potem z litwy na wyspy wyjechalam na 2,5 roku i od konca sierpnia wlasciwie jestem w polsce ,nie znam sie an tkaich sprawach ,poki mam kase to laduje w niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
czemu ja otym wczesnej nie pomyslalam .... moze wy znacie jakies stronki gdzie mzona wysylac darmowe smsy do wielkiej brytanii ? bez zbendego logowania sie i innych takich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już bez przesady, może jeszcze bez ograniczeń chcesz? wchodzisz na www.orange.pl, po prawej masz miejsce na zalogowanie i taki puncik \"zarejestruj sie\" no i tyle. dostaniesz na swój telefon smsa aktywacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja tez mam niestety pechowy:( bardzo, poklocilam sie strasznie z moim H.... wlasciwie on jest na mnie zly o moje podejrzenia co do jego zamiarow... wszystko przez te komentarze negatywne:( wczoraj mi powiedzial ze nawet nie wie czy chce jeszcze ze mna rozmawiac bo ciagle mu nie ufam:( mam nadzieje ze dzisiaj bedzie chcial ze mna rozmawiac, bo chce mu to jakos wyjasnic... ale jestem zalamana, jutro mam kolosa i zamiast sie uczyc, caly czas sie martwie:( a to niestety tylko i wylacznie moja wina:( nic nawet dzisiaj nie jadlam:( nie spalam w nocy:( jestem przerazona ze nie bedzie chcial juz ze mna rozmawiac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
bo wyslalam mu wiadomosc na msn, ale mi nie odpisywal wiec wyslalam mu na tel, spytalam co sie dzieje dlaczego mi nie odpisze, a on odpisal ze nie ma go w domu jest na treningu i byc moze przyszedl syn sasiadki (to jest mozliwe bo mi wspominal o nim) wieczorem powiedzial ze ma dosc takich sytuacji ze panikuje jak dziecko, bo on rownie dobrze moglby byc w lazience, rozmawiac z rodzicami itd no i niestety to nie bylo pierwszy raz jak tak zareagowalam:( moze 3-4 raz:( dlatego wiem, ze to moja wina, sama nieraz zostawiam wlaczony msn a nie ma mnie w pokoju... chce mi sie plakac:(:(:( zareagowalam jak wariatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to absurd. ja b.często zostawiam włączony msn a nie ma mnie w pokoju, wtedy mój mąż wysyła mi smsa i tyle. przecież to coś najnormalniejszego na świecie.... no chyba że w tym smsie napisałaś jakieś niestworzone rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ja ciagle mysle o A ...jestem na praktykach mysle o nim w akzdej wolnej s ....zaraz pokombinuje z tym orange :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dorwalam te strone orange,zarejestrowalam sie,wyslalam,ale lyyyyyyyyypa bo nie ma tutaj zwrotow tzn nie wiem jak to po polsku raportow? jest tylko ,ze wyslana ... ale czy doslzo na 100% to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×