Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Jazzy 1.bu gavat evden cikmir this dickhead aint coming out 2.bende buna bagli kaldim Kolezanka nie byla pewna tego ostatniego, bo to moze oznaczac wiele rzeczy ale napisala tak :someone aint coming out of hes house so i have to be here.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(( miesiac do przyjazdu do polski, a on znow ma atak ostrego bolu brzucha, po raz kolejny w ciagu ostatnich dwoch miesiecy. a mi sie robi mala projekcja - juz raz tak mialam, ze wyjazd w ostatniej chwili dostal w leb bo przyjacielowi tuz przed wyjazdem \'operacja wyskoczyla\';p no i sie teraz zamartwiam, nie wiem czym bardziej: czy tym, ze moze mu dolegac cos powazniejszego, czy tym, ze moge go jednak za miesiac nie zobaczyc. obiecal mi, ze tym razem jednak pojdzie do lekarza. co jest w ogole z tymi facetami? do jasnej ciasnej, choroba nie jest oznaka slabosci, nie odejmuje nikomu meskosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy...
..uff jesli tylko to oznaczają te zdania to kamień z serca..cos sie zrobiłam ostatnio podejrzliwa....ale cóz widziałam na facebooku jego kolezanki z pracy...porobiły sobie z nim tysiace zdjęć..wiec cholernie zazdrosna się zrobiłam...dzięki za translate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a ja czekam na ten jego tel jak obiecal i nic ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
i pisalam smsy,czy wszystko okej i dalej 3 dzie bez odpowiedzi ;/ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co tak tutaj cichutko? Ja wlasnie wrocilam z budy i zabieram sie do nauki.. i wroce tutaj Dzisiaj jestem strasznie wkurzona, a mnianowice kolezanka, z ktora trzymalam sie w zeszlym roku (Litwinka) powiedziala,ze strasznie sie zmienilam spedzajac moj czas z turkami/turczynkami.. ze jestem inna osoba .. i ze mi odjebalo .. nawet nie wiem o co jej chodzi, bo uwazam ze jestem dalej ta sama osoba .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ....a przedtem nie przeszkadzało jej to ? Czy sie nie ,,zadawalas\'\' z turkami jeszcze ?: D HMmm .... Jesli prawdziwa qmpela z niej to nie bd jej to przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to nie wiem ...Ale bd musiala z nim pogadac jak wkoncu odbierze ,bo nie moze tak byc ze on Ci olewa albo jak mu sie nie chce to nie odbiera a jak chce to odbiera < chociaz moze miec klopoty ? >,,, Wy jestescie na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Edunia nie wiem o co jej loto .. jest zajebiscie chyba zazdrosna o to,ze ja mam duzo znajomych w szkole.. a jak zauwazylam Ona ich nie ma.. a ja lubie sobie posiedziec i pogadac z kazdym nie tylko z moimi znajomymi turkami.. a ona wiecznie chodzmy z Tad itp.. wiec zaczelam jej unikac i dzisiaj wybuchla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no :] ja sie zdecydowalam,pisze kolejnego smsa :] teraz wiemz,e na rpwce cos zleg osie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
przepraszam....bo ja zazwyczaj sobie siedze po turecku hehehe albo leze ,mam bezkablowa klawiatre :] postaram sie poproawic ...no wtedy jak pisalam,ze zadzwonil i ma jakis problem, o ktorym nie chcial powiedziec...powidzial,ze sie odezwie nastepnego dnia i cisza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze olewania :] jak ktoś mówi że sie odezwie to musi sie odezwać i koniec. nie rozumiem takiego zachowania- albo mi zależy i utrzymuje kontakt, dotrzymuje danego słowa itp, albo mówie wprost \"sorry to nie to, nie dzwoń, nie pisz\". a nie, raz mówi jedno raz drugie a na dodatek jego zachowanie sie z tym nie pokrywa. no i bądź tu mądra o co mu naprawde chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ano wlasnie!!!! tylko rozchodzi sie o to,ze on zawsze dotrzymywal slowa...nie rzuca slow na wiatr,to co on mowi jest zawsze wywarzone i przemyslane ....a teraz musi miec wielka dupe skoro sie nie odzywa...no a w tym ostatnim smsau po naszej rozmowie napisal thank u godur my friend ...zupelnie nie kumam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
witam Was o tak poznej porze:) sibellllle ja sie z Toba zgadzam... nie lubie jak ktos mowi jedno robi drugie- moj H. ma tak samo, tez ostatnio byl cos nie w humorze, ale jednak dotrzymywal slowa, jak mowil ze zadzwoni- dzwonil itd codziennie znalazl chwile zeby porozmawiac nie wiem co by sie musialo stac, zeby ktores z nas zlamalo ta zasade... no ale roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no my nie ejstesmy para i nigdy nia nie bylismy ....wiec niby z jakiej paki ma mi tutaj sie meldowac ....???a jesli starcil zainteresowanie,to tlyk ojego strata ;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no,jka bylam juz w polszcze a on tam zostal ....dopiero poem sobie to uswiadomilismy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
powiedzial nawet wiecej ....zreszta ja to czulam ,ze tak bedzie....tlyko nie warto bylo zaczynac czegokolwiek przed oim powrotem do polski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×