Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

i zanim będziecie, drogie tłuki, zadawać głupie pytania to pouczcie sie troszke przepisów, chociażby z wikipedii ;) to takie źródło naukowe w sam raz na waszym poziomie ;) śpią wszystkie babeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ograniczenie ta...wiedza ze brudasy ale wojsko na 3 tyg.to zdziwione..... co do palenia to mi tez to nie idzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kiz, bo ich wiesiu/czesiu/rysio (niepotrzebne skreślić) po swojej zawodówce w poddebicach szedł do wojska na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to dziadzia jest facetem no prosze ;) sie powinieneś cieszyć, że aż 15 miesięcy mogłeś upuszczać mydło pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sibell szkoda zdrowia nie zwracaj uwagi im nawet vikipedia nie ułatwi pojecia niektórych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Was kobiety obudźcie sie ;p kiz no ja chyba nie rzuce, chociaż obiecałam że to jest ostatnia paczka. no ale zostało w niej jeszcze z 7 fajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
dziadzia chwalisz sie czy sie zalisz ze ogólniak rzuciles naprwde mi przykro trzeba bylo sie uczyc moze by Cie wzieli na 3tyg........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo turk kizi jak tam sie ułożyło? dziadzia- sądze, że raczej ogólniak rzucił Ciebie. warto było? teraz co puszki zbierasz na dworcu? ile razy dziennie sie myjesz? (tzn domyślam sie że w wojsku to często, żeby sobie mydło poupuszczać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zadzwonilam do niego, ale nie chcial sie spotkac wiec powiedzialam pa, ale przyszla koza do woza.. sam zadzwonil i mowil,ze wejdzie na msn bo chce mi fotki poslac (jakby sie nic nie stalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeellllaaaa
na 3 tyg. to biorą tylko na przeszkolenie żeby rękoma nie wpier... kebabów bo na tradycyjnego schaboszczaka to im wielki M nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziadzie badzie? ale z siebie pajacow robicie na tym forum.. ja nie wiem co tacy ludzie nie maja co robic?? w domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, troche dziwne jest to, ze przez tyle czasu byl wzgledny spokoj na forum, a tu pare osob o dosc niskiej kulturze osobistej nagle na raz sie odzywa. czy to przypadkiem nie jest jakies alterego naszego jarka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Turk kizi dawno nie gadalysmy opowiadaj???? sibell no to pyskowka jak zwykle i jak my mamy nie palic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje,ze to jest jedna osoba podszywajaca sie na wiele nickow.. Kiz , u mnie juz dobrze.. mam nadzieje,ze juz wiecej nie bede sie tutaj rozklejac na tym forum i pisac ze cos jest nie tak .. narazie jest Ok z H ;) Mam teraz tyg wolnego i pelno nauki bleeh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Sibelle, narazie sobie odpoczniemy .. jestesmy razem .. i nie chce narazie wracac do tego tematu z Nim .. on teraz tez zdenerwowany i w ogole .. jak sie nadazy okazja to pogadam ;) a teraz gadamy o glupotkach i o tym jak moja mama zaczela go lubiec, nie wiem co sie jej stalo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
schaboszczaki.........to jakies nowe zjawisko no nie znalam tego slowa od tej strony....hehe:-)))))))))) ja tez nie wierze zbiegowi okolicznosci jedna chwila i masa antytureckich schaboszczakow na forum ale jest wesolo i to sie liczy;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rozmowa nawet nie będzie konieczna? może przez tą kłótnie oboje coś zrozumieliście i nie będzie sensu już tego rozgrzebywać? ale pamiętaj- jak pewne rzeczy sie nie zmienią, nie odpuszczaj, pogadaj z nim. najważniejsze że teraz jest dobrze i oby tak już zostało :) ja też dzisiaj zaliczyłam (kolejną) kłótnie :/ ale teraz już jest ok, a nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojc:P teraz zaczal o tym gadac .. ale powiedzialam mu spokojnie bez nerwow .. powiedz mi czego nie chcesz zebym robila .. i czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WŁĄCZAMY IGNORANCJĘ !!!!! Nie odpisujcie, nie zwracajcie uwagi, zamknijcie oczy i nie czytajcie tych bzdur - jak napiszą raz, drugi i dziesiąty i nikt nie zareaguje to im się znudzi - uwierzcie. A jak będziemy wdawać się w dyskusję to tylko nakręcimy jakieś bezsensowne koło wyzwisk i obrażania innych a po co? Pozdrawiam wszystkie zakochane i te, które dopiero się zakochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeellllaaaa
oj sibellle, sibellle odwołujesz się do wikipiedii gdzie jest tylko szczątek informacji; zajrzyj od czasu do czasu do normalnych encykolpedii i poczytaj o krajach orientu; a prosiaczka wywołałaś dość znacząco bo za takimi najczęsciej uganiają się puste, opałse blondyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×