Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wiesz mam inne rzeczy do zrobienia niz ty wertyp:P sleczysz nad ciekawostkami i kopiujesz na forum ale masz zabawe nadwaga to chyba tobie padla bo piepszysz jak potluczony:P nina a ciebie zostawiam bez komentarza bo szkoda pisania lizusie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
buzi buzi :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee:) zabawny jestes wciskasz teraz ze ktos grubaskiem jest moze sam jestes dlatego inni cie olewaja hehehe:) mojego nie musze pilnowac siebie lepiej pilnuj!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp ta swoja dzialalnosc mozesz prowadzic na kibelku :) bo i tak nikogo nie obchodzi co tutaj wsciskasz innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
lili - nie pieSZysz tylko piepRZysz.. eeeh, jednak chyba dzisiaj albo jutro pojde i podziekuje rodzicom, ze zrobili wszystko zebym umiala jezyk polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
nie zebym sie tutaj w rutkowskiego bawila, ale wydaje mi sie ze ty masz dwa nicki xxx i to lili.. stwierdzilam to nie bezpodstawnie - sa dwa byki, ten pierwszy powalil mnie MONDRA a teraz zamiast rz to sz.. moge sie mylic, ale cos mi sie tak wyjde :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale nie mam dwoch nickow a szkoda:P nic pewnie xxx rozpedzila sie z pisaniem ale ty czasami czytac dobrze nie umiesz:) a ty cnotko niedymko zjezdzaj skad jestes i swietej kurwa nie udawaj laluniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
gdzie mam zjezdzac? do Polski ? moze kiedys..? ale narazie planuje Hiszpanie gdyz studiuje fil hiszpanska ; ) oojjj ktos tutaj jest troszke zazdrosny? kurcze no pogodz sie z tym, ze nie wszyscy koncza studia i dobre szkoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
no nie wiem jak ty, ale ja sie ciesze, ze nie uleglam jebanemu turasowi :D lalunia? nie, nie nosze tipsow, i nie chodze na solarium - co roku jestem na wakacjach zagranica, wiec jesli jestem opalona to tylko przez slonce malenka ;) rozowych lachow tez nie nosze.. mam farbowane blond wlosy, ale co z tego? moze i w przeciwienstwie do ciebie rzeczywiscie bylabym lalunia, ale nie nazywaj mnie tak, bo ja na ciebie tez tak nie mowie.. a moglabym ,ale nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ja rowniez skonczylam dobra szkole i studia i sie nie chwale a ze blad sie zrobi to juz wielkie halo smieszne:) nie uleglas turasowi czy tam nie wiem komu ojej bo olal cie i dobrze bo jak by mial byc z taka rozkapryszona dziewucha wspolczuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
no nie powiedzialabym zeby czlowiek z wyzszym wyksztalceniem robil takie banalnie proste wrecz smieszne bledy :) no coz.. ja tez sie ciesze ze mnie olal!! moze dzieki temu nie rozjebalabym sobie zycia !! :D zreszta moi rodzice nie pozwolili by mi na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo nie zwracam uwagi jak sie szybko pisze nie to co ty madra chcesz udawac co to nie Ty:P i nie mam czego zazdroscic mam wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
ja nie udaje... ja jestem, sasaasasasaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz mi mowil glupi trepie co mam robic :P najlepiej to ty spierdalaj do polski i sie zaszyj gdzies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a gdzie ty mieszkasz lili? w polsce? czy w kraju arabskim? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
tak sie pytam ;p bylam w UK na wycieczce do Brightonu :D zajebiste miasto, byliscie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj huju watki to sadzisz na klopie a nie tutaj jak rowniez bydlem jestes sam kurwa cie moze wychowala dlatego uraz masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on przynajmiej ma cos a ty zwiedly fiucie zakalca :P padalec z zaburzeniem chce rzadzic nie ze mna baranie pisz co chcesz olewam to jestes taki plytki i glupi ze sie pogubiles i nie zauwazasz tego twoje wyzwiska nie robia zadnego wrarzenia kpie z ciebie i tyle jak wiekszosc tutaj na tym forum bo rzadkosc jest widziec takiego zrytego klauna hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje zrytej wiedzy tylko ze to o polakach tak mysla :P ty pewnie wolisz pieski:D treszto idz klaunie spac juz koniec cyrku na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie skończyły ci się sensacyjne temaciki? Coś się powtarzasz. Śmieszny już jesteś. Idź stąd jak wcześniej pisałam i wstydu oszczędź, ze takie coś jak ty za Polaka się uważa i jeszcze ubzdurał sobie patriotyzm, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudni ludzie maja nudne zycie. Nudne zycie trzeba sobie gdzies zrekompensowc. Dlaczego nie na kafe?? Przeciez zawsze mozna napisac jakis durny esej czy inny post i bym przekonanym o wlasnej nieomylnosci, nie przyjmowac pogladow i przekonan innych, uwazajac kazdego kto mysli odmiennie za debila, kretyna, bezmozgowca. Piszcie sobie co chcecie. Piszcie o Pakistancach, Hindusach, Angolach, Wlochach, Hiszpanach.....Skoro oceniacie cale narody po poczynaniach garstki ludzi, pomyslcie jaka wy jako Polacy macie opinie na swiecie. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepei nie wiem czy zauważyłeś jedną zależność: im ty się więcej nakręcasz tym ja mam lepszą zabawę, więc zapomnij, że ty mi coś będziesz mówił co ja mam robić. Takie rzeczy to sobie możesz mówić, hmm, nie wiem sama komu, chyba matce, bo ojciec, znowu pijany pewnie nie zajarzy, żona cię olała (chwała jej), dzieci potrzebują cię tylko żebyś im coś kupił. Oj marne to twoje życie, marne :D Więc może jednak to ty idź wyładowywuj swoje flustracje na kimś innym niż muzułmanie, Polki, które są w takich związkach (bo o ile mi wiadomo moje koleżanki nie płaczą z tego powodu, że są w związkach z muzułmanami). przynajmniej nie alkohol dla ich mężów i koledzy są najważniejsi. No ale w sumie po co ja piszę. Mówią, że tylko krowa nie zmienia swoich poglądów. Jesteś krową trpeie? Czy trzeba zmodyfikować przysłowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między Polską a Turcją
Czytam i czytam i nie mogę już ze śmiechu wytrzymać Wertyp. Nie wiem skąd u Ciebie tyle nienawiści. Zepsułeś bardzo fajny temat, do którego często zaglądałam, bo sama jestem w związku z Turkiem. Większość swojego życia spędziłam w Turcji (do ukończenia liceum) na studia przyjechałam do Polski i niestety stwierdzam,że 80% mężczyzn w Polsce nie dorasta Polakom do pięt. A Ty jesteś w tych 80%. Forum zostało stworzone, aby kobiety będące w związkach mieszanych mogły wymienić się doświadczeniami: złymi i dobrymi. Przez Ciebie forum stało się kolebką rasizmu. Nie wiesz co piszesz... Szkoda, że tak wiele osób stąd uciekło. Nie przejmujcie się prowokacjami Wertypa, jemu Wasza złość sprawia radość. Jeśli będzie ignorowany prędzej czy później pójdzie sobie. Pozdrawiam dziewczyny, trzymajcie się i walczcie o swoje związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
"w polsce nie mam szans na przystojniaka" Pierwszy raz się z Tobą zgadzam. Może 1 na 1000000 Polaków jest w miarę przystojny, więc mizerne szanse, że się spotka nie dość, ze przystojnego Polaka to jeszcze w miarę inteligentnego przy tym, hehehe. Tak więc zostają inne narodowości. No cóż, nie nasza w tym wina, że polscy faceci to w większości nie stroniący od alkoholu, mało przstojni nieudacznicy z komplekami. Nawet kompleksem dla Polaczków jest to, ze kobieta ma wysoką pozycję w pracy i np. w branży gdzie dominują panowie jest ich szefową. Są tacy co to akceptują bez problemów, ale część idiotów pozwalniała się. Powód: bo kobieta jest na stanowisku kierowniczym. No cóż jakby się uczyli może by kiedyś awansowali a tak, cóż, chodniki czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie rozumiem, że ten epitet k..rwa to znowu do swojej matki czy siostry mówiłeś. Zacznij zatem myśleć, bo widać, że albo coś bierzesz albo choroba psychiczna tak szybko postępuje, że ci się już świat wirtualny z rzeczywistym miesza. ty masz naprawdę łudząco zrytą psychę tak jak niejaki niemiec kilkadziesiąt lat temu. Zobacz jak on marnie skończył, sam się zagazował, skończysz i ty marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jak sie mieszka na poPGRowej wiosce, to taki jest obraz polskiego faceta :-) hehehehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×