Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nina45
skoro w Polsce nie ma przystojnych facetow, to jedz do Irlandii, Anglii, na Bialorus, do ROSJI, czy do Stanow.. a to ze Turasy, Arabowie sa opaleni i maja cieme wlosy i piwne oczy, to w Polsce tez mozna takich spotkac.. zreszta tak samo wygladaja Hiszpanie czy Wlosi ;/ no i wydalo sie - lecisz tylko na WYGLAD ! zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bardzo przepraszam ze sie wtrace, prosze nie porownywac tureckiej czy arabskiemj urody do Hiszpanow ! Nie nie i jeszcze raz nie :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
no tak wsumie racja ;) araby i turasy nie dorastaja uroda hiszpanom do piet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie oes to sobie obraa swoją i swoje diei i atkę ora oja alkoholika Tys taki prystojny, że splunąc bym na ciebie nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Przepraszam, wczoraj klawiaturka mi padła. Widzę trepku, że cię ruszyło. A ja mam nadal ubaw z ciebie, jesteś tak żałosny, że tragedia, ale niech ci bedzie. A z tobą, wybacz, nawet bym na ciebie nie splunęla i jak piszesz dzi..ko, ku...wo, sz...to to uprzejmie proszę się tak do swojejdziewczynyi zwracać (podziwiam, że z tobą wytrzymuje) i mamuśki, wzorce zachowań się w końcu z domku wynosi więc się zwracaj tak do swojej rodzinki i panienki, która ci d..y daje bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Jak zwykle wzniosłeś się na wyżyny swojej kultury i elokwencji oraz merytoryczności w wyżej napisanym przez ciebie poście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywatel DE
Witam. Na imię mam Łukasz. Mam 43 lata, i od 5 lat mieszkam w DE. Muszę wam powiedzieć, że większego BYDŁA niż Turcy, czy inne Muzełmany nie widziałem nigdy. Ich trzeba deportować. Obrażają Niemki. Krzyczą na ulicach. Zaczepiają kobiety. Jak można z takim Bydłem się wiązać? Nie wpuszczać ich do Polski! A te co są z nimi - natychmiast wymeldować! PS. Pozdro dla Normalnych Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepku przedwczsna twa radość. To tylko problemy techniczne z laptopem. Już rozwiązane. Jeśli uważasz, że pisanie tutaj to jedyna moja droga do kontaktu z przystojnym polakiem to właśnie padam ze śmiechu. Już widzę jakiż ty przystojny jesteś, "błyszczysz inteligencją" tak a "kulturą zachwycasz", że szkoda by mi było spojrzec nawet na takie coś jak ty. Przemysl sobie sprawę, bo jak wiesz, wiem kim jesteś, przemyśl ile się dostaje za publiczne obrażanie ze względów religijnych, narodowościowych itp. Choć kara jak widzę dopadła cię już i teraz, bo takie zycie jakie prowadzisz jest naprawdę żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Wiesz, ze te idiotyzmy, które wypisujesz mnie, pluskwo, nie ruszają w ogóle. Idź się naćpaj, bedziesz miał znowu wenę twórczą do pisania bzdur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_hamerska
Drogie Panie, piszę z czasopisma "Dobre Rady". Poszukujemy chętnych kobiet do reportażu, króre są żonami obcokrajowców i żyją w szczęśliwym związku (najlepiej małżeńskim). Historia może być taka, że poznaliście się na wakacjach za granicą, w delegacji z pracy, na studiach itp. Jeśli któraś z Pań (lub jakaś bliska osoba) przeżyły taką historię i chciałyby się nią podzielić z naszymi czytelniczkami, proszę śmiało pisać na mój adres e-mail: martyna.hamerska@burdamedia.pl Pozdrawiam serdecznie, Martyna Hamerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellowriver
witajcie, kiedyś tu pisałam, nawet nie pamiętam już jaki miałam nick. widzę, że nic się nie zmieniło, wertyp nie daje za wygraną. miło, że jesteś wytrwały, to dobra cecha, ale człowieku, zlituj się, przez ile stron można pisać ciągle to samo? nic tu nie da twoje gadanie, bo jak ktoś ma się zakochać, to się zakocha. wszystkim paniom wszystkiego dobrego, życzę wam takiej wytrwałości z partnerami-turkami, jaką tu prezentuje wertyp, tylko wy wykorzystujcie ją pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie mam kolejny ubaw z ciebie. Zabolało, że ci posty wywalili. Jesteś nic nie wartą pluskwą (nie obrażając pluskiew. Ale mam ubaw. Ave Ps. zrzuty stron i tak mam, bede miała troche czasu przejde się na policję, kim jestes wiesz i zapewniam cię, ze odpowiesz za wszystkie swoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja matka glupich
Polska dla Polakow nie dla turkow i bydlakow, niech siedza u siebie i gnoja swoje dziewczyny, co sie stalo ze ludzie lataja po swiecie zamiast siedziec na pizdzie, jak dupa swedzi turka to niech sobie stolek do gory nogami polozy i siadzie a nie wycieczek krajoznawczych sie zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
nie nie to nie ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
przeczytalam te posty w tym linku co tutaj wlepiles.. no niezle pociski tam sa co nie ktore, haha. deport mi nie grozil, nie grozi i nie grozic bedzie , gdyz mam obywatelstwo holenderskie ;P no i oczywiscie polskie, mam podwojne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
pamietasz afere w Hiszpanii? kiedys cos bylo pare lat temu, ze w Hiszpanii albo i w Portugalii juz nie pamietam,nie ma pracy dla Hiszpanow? DLaczego? bo polacy i inni pracowali nielegalnie, na czarno i powstal strajk, bo dla hiszpanow nie bylo roboty i masowo pozwalniali ich.w Holandii bedzie to samo a to tylko kwestia czasu jak powstanie strajk ....full turkow i NIE TYLKO! sa tutaj jak to sie moowi "na czarno" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepku od mojego zycia to na 3 km w bok, zajmij sie swoim, nieudanym. Jak miło, że mój Turek pracuje legalnie i ma kartę stałego pobytu na terytorium Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Ależ wyobraź sobie, że bedziemy mieszkać w Polsce, bo obydwoje mamy tu stałą i legalna pracę. Będziemy też kiedys mieć sliczne polsko-tureckie dzieciaczki a do Turcji owszem jexdzimy, na wakacje :D Żebyś się powkurzał to napisałam ci taką wlasnie prawdę, bo wiem, że ciężko będzie ci przezyć ze świadomością, że będziemy mieszkać w Polsce i to jeszcze w dodatku mieć dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Zapewniam cie, że wolałbyś nie wiedzieć, dla swojego świętego spokoju gdzie pracuje a i on nie pracuje w kebabie. Ty masz chłopie jakąś obsesje i fobię nt. innych narodowości a drugą na temat kebabów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta48 nie czytałam Twoich postów od początku, bo przez niektóre osoby tutaj w ogóle nie chce się tu zaglądać... ale powiedz mi jak długo Twój nie wiem chłopak/mąż? :D mieszka tutaj? I jak było z Jego przyjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaa18
Hmm... To jest forum dla kobiet .... Ktore mialy sie wypowiadac na temat zycia z Turkiem itp.. a nie facetow ktorzy sa zazdrosni i sami zdesperowani bo zadna POLKA ich nie chce... Przypominam, ze kazdy jest inny. RODZAJ MESKI niech sie nie udziela!!!!!!!!!!!!!!! Prawda dziewczeta? :) PS, a mi minal rok z moim Osanem :))))))))) Ohhh... Cudownie :) Teraz bedziemy razem mieszkac :)) pozdrawiam Was dziewuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jente jakby co... nikt mnie nie wygonił, ja nadal rządzę u siebie :P paolaa18 popieram! Lepiej zapraszam do siebie, bo tu się nie nagadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepku znowu ci sie wydaje, że gdzieś i czymś rządzisz? Pisz sobie, pisz, bo przynajmniej mam się z czego posmiać jak czytam twoje śmieszne bazgroły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre
dziewczyny,tez jestem z Turkiem, chetnie porozmawiam na privie, to moje gg:439892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, to jaki jest facet dla kobiety, wcale nie zalezy od religii czy narodowosci... kiedy wyjachalam za granice kazdy mnie ostrzegal przed turkami, jacy to oni zli, jak traktuja kobiety. sluchajac tego wszystkiego, szczerze balam sie ich i staralam sie nie miec z nimi kontaktu. do pewnego czasu, kiedy w pracy poznalam pewnego turka... iii wtedy wszystko sie zaczel , na poczatku mialam duzy dystans do niego, ale z czasem udowodnil mi ze naprawde jest inny niz cala reszta, zaufalam mu co nawet mnie dziwi. od czasu kiedy z nim jestem czuje sie szczesliwa jak nigdy w zyciu. on traktuje mnie jak ksiezniczke, wiecie kwiaty, prezenty, wycieczki, czule slowka. ale tak naprawde to nie chodzi mi o rzeczy materialne, ten czlowiek ma w sobie cos takiego ze w kazdej sekundzie kiedy jestesmy razem czuje sie wyjatkowo i czuje ze ktos mnie docenia. naprawde nigdy nie sadzilam ze turek moze okazac kobiecie tyle uczucia. narazie trwa to tylko 8 miesiecy, co bedzie dalej czas pokaze jak narazie ciesze sie tym co mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×