Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość co za zenada....
zeby opanowac angielski potrzebz z 5-6 lat, a i tak nie ma mowy o pelnej znajomosci. jak juz jestes w pewnym wieku to jest coraz trudniej. turecki jest zjebany, to ta sama liga co dunski, slabo przyswajalny, ze tak powiem. nie powiem ci nazwiska, bo kurwa nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niclas, mowiac o metaforach masz na mysli zwroty idiomatyczne, przyslowia itp.? To jest akurat problem wystepujacy w kazdym jezyku, ale po pewnym czasie (tzn. kilku latach) nabywasz tzw. Wyczucia jezykowego i wiesz gdzie co uzyc, choc oczywiscie nie bedzie wyczucie jakie ma native, poza tym w gre wchodzi zwykle kucie na pamiec. Co do zwrotow idiomatycznych w niemieckim moim zdaniem sa trudne i mylace, ale znow, jak sie je porzadnie wykuje to zostaja w pamieci na dlugi czas :) Pod wzgledem gramatyki angielski jest prymitywny i ja nie jestem w stanie znalezc latwiejszego jezyka, a uczylam sie wielu wlasnie ze wzgledu na moja ciekawosc w temacie gramatyki i budowy zdan. Zenada, dunskiego sie nie uczylam, ale ponoc jest podobny do niemieckiego, wiec potrafie porownac go z tureckim. Turecki trudny nie jest. Mowie to jako osoba majaca o tym jezyku pojecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
pisalem post do kedi i dostalem bana. znowu. zeby byla jasnosc, dla turka dziewczyna tak zachowujaca sie jak kedi, moze sluzyc tylko do jednego jest to seks. i nic wiecej. zadna turczynka nie pojdzie na taki uklad. bo wie ze straci honor i szacunek. ile to potrwa? az mu sie znudzi. pozniej kop w tylek. religia dzieciakow to bedzie Islam z automatu. nie widze zadnego sensu by szukac w tej religii pozytywowo, tylko dzieli, dyskryminuje, wywoluje czasami nawet takich zjeboj co sie wysadzaja. po co przedstwiac 1 i 2? czemu ma to sluzyc. dzieciaki tak zawsze zostaja z ojcem. takie jest prawo. tym bardziej, ze dziewczyn polka... ja jestem ciekawy jak ona jest odbierana przez jego kumpli. za plecami mowia na nia wiadomo jak... przyjezdza do Turcji, i mu daje... sama przyznala. szok. jeszcze on jej placi za wszystko, robote prze uklady ma zalatwic. co ta dziewczyna w ogole soba prezentuje? wsty miec taka corke. seks z muslimem, ktory w dodatku nawet pewnie jej nie pociaga zbytnio. tylko za kase. i za wymarzona prace... 80% turczynek czeka do slubu, pozostale to sa tak zwane 2 polka. rozwodki, nie atrakcyjne, ktorych nikt nie che. za seks w Turcji 200 euro za godzine, wiec kedi splaca juz 1 numerkiem sie. kompletne dno moralne. po prostu zla i zepsuta osoba. i bardzo naiwna. turczynki nie sa takie jak jej opowiada ten gitarzysta, i tez nie ma co liczyc na szacunek. ale dostanie nauczke. opinie ma juz zrabana, a z czasem recznie moze jej wytlumaczy. zaznaczam wiekszos polek jest ok, tylko te 5% to komletne dno. jak w ogole kobieta moze rozkladac nogi przed islamista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_a
W krajach islamskich, gdzie dziewczyna musi być do ślubu dziewicą, ludzie się kochają tylko analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
zuza dunski jest tylko troche podobny, ale ogolnie warto mie podstawy z niemieckiego. ja znam az 4 slowa, tak 1 slowo na 3 miesiace sie uczylem tam:) ogolnie 1 polak sie uczyl 10lat i mowi ,ale go tak poprawiaja he jesli gadamy w języku, w ktorym zadne z nas nie jest native speaker'em, i nawet nie wiem jak biegle oboje w nim mówili (np. po angielsku), to 3/4 komunikacji werbalnej i pozawerbalnej miedzy wami idzie sie pierdolic. dlatego zwiazki mieszane zadko sie udaja. a jak juz mamy inna religie, inna kulture, tak jak u was to praktycznie pewne porazki. z 1 na 100 zwiazkow z muslimami sie udaje. pary z 25 stazem to okazy. ale to zazwyczaj kobieta musi wiele znies jak zyje z muslimem. kedi wedlug mojej oceny po ty co tu napisal a- ma 0% szansy. przelezy na niej kilka lat, jak juz lsie znudzi to ja wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. to forum juz chyba nigdy nie wroci do formy sprzed lat a szkoda :( kedi po co sie kochana produkujesz wertyp i tak ma wlasne madrosci :) takiego to jak g...o nie dotykac bo smierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
aa_a moze i tak, ale taka kedi pojechala do niego, i rozlozyla nogi! on wyrwal ja niczym jaks ruske, doslownie seks za kase. pewnie na atrakcyjna turczynke nie ma szans. a taniej wyjdzie mu oplacic ja, niz chodzic do wiadomej instytucji. turczynki nie daja, one naprawde sa cnotliwe. nawet biedne. kazdy to powie, czy dunol, czy niemiec, tak sa wychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
mooniśka jaka forma. zawszebyly najazdy na turkow, historie polek uciekajacych z turcji, bopo kilku latach wyszlo szydlo z worka. oni moga bic kobiety. religia i zezwala. ale tak zeby nie uszkodzic. gwalcic tez moga swoje zony. tam to jest nie karane. co do gowna, lezy na tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty bzdury piszesz o tych turczynkach.. tutaj w DE napewno sa wszystkie cnotliwe haha w jakim Ty swiecie zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w tym masz racje nigdy takich jak ty tutaj nie brakowalo roznica tylko taka, ze wielu po jakims czasie dawalo za wygrana a ty walczysz wciaz z wiatrakami.. i nie obrazaj mojego meza bo w koncu wylecisz z tego forum z krzykiem o bolacej dupie.. to byloby na tyle mojej konwersacji z toba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenada, owszem, wiele zwiazkow mieszanych (szczegolnie z muzulmanami) sie nie udaje z jednego powodu: jedna strona sie poswieca, druga nie. Najczesciej ta strona poswiecajaca sie jest kobieta, niestety. I potem sama za to placi. W momencie, gdy stawia warunki juz na poczatku, od razu widzi, czy taki zwiazek przetrwa, i czy partner jest sklonny do kompromisow. Nieprawda jest, ze wszystkie dzieci z automatu sa muzulmanami. Kolejna rzecz: miedzy muzulmaninem a islamista jest roznica ;) To nie sa synonimy. Zdecydowanie zgadzam sie, ze w zwiazku wazne jest, by porozumiewac sie w jezyku, ktory dla jednego z partnerow jest ojczystym. Jednym z powodow jest to, ze o czlowieku mozna calkiem sporo powiedziec patrzac na jego sposob wyslawiania sie oraz szacunek do osoby, z ktora rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
monia zadan turczynka nie przyjedzie do polski, i nie da sie przelecicec polakowi. jak juz, to po slubie, albo po dlugiej znajomosci. oczywisce jeszcze zostaje kwestia religii. ja pisze do kedi, on ja przelecial w Turcji. nie ma szans by za takie cos byla szanowana. przyjechala jak jakas ruska, oplacana, i jej sie cos wydaje. komletnie nie zna ich kultury i religii. w DE turczynki sie nie puszczaja, sa bardzo ostrozne. choc sporo z nich jest ex-muslim, wiec zadaja sie z niemcami, czy byc moze nawet z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
zuza no jak chcesz to potrafisz pisac rozsadnie. dziecko splodzone przez muslima jest wedlug ich religii zawsze muslimem. jak juz ochrzci to defakto jest apostata. sama mi przyznasz racje, ze za takie zachowanie jak kedi, to w ich kulturze jest nic nie warta. szczerze mowiac to jeszcze tu takiej nie bylo, poleciala do Turcji, bo gadali przez neta, tam ja przelecial. i zaplacil za ta wyprawe... kurde ciekawe, za ktorym razem mu sie udalo, bo pewnie gadal z wieloma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sie puszczaja tylko nikt nie widzi :) czesto sa bardziej wyzwolone w lozku niz polki uwierz bo niejedno widzialam :) zreszta moj maz tez jak sie pchaja do lozek gdy tylko zobacza ze facet ma wiecej w portfelu.. myslisz czemu moj maz mnie sobie wybral? bo turczynki w DE to tylko na kase, domy i drogie samochody leca nawet jakby facet zyl na kredycie.. Turek w De woli sobe sprowadzic panne z turcji jeszcze jakas z wioski co by za madra nie byla to taka przynajmniej bedzie siedziec jak mysza pod miotla.. a on szalej dusza piekla nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenada, masz bardzo przecietna, przez co bardzo powszechna ceche: mianowicie wypowiadania sie o sprawach, o ktorych nie masz zielonego pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem sama moze chce facetowi glupote udowodnic :) Zuzanno nie masz moze kontaktu z melek? byla tu kilka miesiecy temu i teraz nie moge jej zlapac normalnie sie zapadla :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, po co udowadniac komus cokolwiek? Przeciez to strata czasu. Chyba ze zalezy Ci na relacji z danym czlowiekiem. Niestety, nie znam Melek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Żenada, mnie przynajmniej rodzice wychowali na osobą nie znającą podziałów, bo człowiek to człowiek, niezależnie or nacji czy wyznania i przekonań, dlatego mimo wszystko do Ciebie też mam szacunek. Poza tym, moi rodzice wpoili mi pewną dozę kultury osobistej i nauczyli, żeby krytykę przyjmować tylko od bliskich mi osób, które dobrze mi życzą. Ja nie widzę powodu, dlaczego mam zdawać Ci relacje z moich poczynań, więc nie będę tego robić. Powiem tylko, że każdy przypadek jest inny i warty uwagi, nawet tak ciężki jak Twój. Pewnie jakiś czas tu nie będę zaglądać, bo mam trochę pracy, więc uczyń mi tę godność i nie pisz o mnie za moimi plecami, chociaż wątpię, że pozytywnie ustosunkujesz się do mojej prośby. Pozdrawiam Ciebie i pozostałych anty-wszystko-co-nie-pasuje-do-mojego-światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
zuza ty zyjesz z muslimem, wiec sila rzeczy wybielasz pewne obrazy, ktore ci nie pasuja do koncepcji. czasami co skrobniesz obiektywnie, ale tak ogolnie to jestes pod jego wplywem. ja nie wiem jak mozna zyc z Islamista, i chowac Islamistow! monia- dlaczego ty? bo jestes latwa, i jakas egzotyka. nie pisz o tych turczynkach, ze sie puszczaja. bo pewnie wiesz co to jest honorowe zabojstwo. i wiesz ze w DE co jakisz czas o tym slychac. turek dla polki to upokorzenie. wiekszosc polek krzywi sie jak ma z nimi pracowac nawet. zyc z muslimem - to pietno niestety. forma ponizenia spolecznego, i wlasnej osoby. ja wiem jak te polki wygladaja, czasami to widac, czasami niemki - patrza na was jak na szmaty. tutaj swoje zale wylewacie. kazda polka sypiajaca z Islamista, nie jest powazana. przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wysilajcie sie, Zenada pisze o islamistach, wiec moze ktos z otoczenia niedawno zmarlego, ale jakze slawnego pana sie odezwie ;) Ja chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
zabolalo sie i chowasz glowe w piasek! zalosna jestes, podzialy to tworzy taki Islam. doczytaj troche, doczytaj o ich kulturze, o takich przypadkach jak twoj - jestes skazana na porazke. mam nadzieje ze twoj sponsor ci to recznie przetlumaczy jak mu sie znudzisz. przemoc w turcji wobec kobiet wzrasta w ostatnich latach. morderstw coraz wiecej, tych honorowych. wstyd sprzedajesz swoje cialo, i to jesz muslimowi, czyli to juz nizej niz prostytucja, bo pokazujesz tez swoje przyzwolenie dla Islamistow. turczynka nie zaprosi niewiernego na takie cos, bo zostanie zniszczona przez muslimow, czy nawet zabita na miejscu, w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak bedzie najlepiej nie zwracac uwagi na to co ta poczwara pisze to moze sie mu znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
zuza Islamista to okreslenie rowniez muslima. piszesz o Bin Ladenie to byl terrorysta, ktory uwazal sie tez za muslima. przy okazji moze poczytaj Koran i Hadisy, dowiesz sie prorok twojego meza, zabijal ludzi w imie religie, a kobiety traktowal... tak jak was traktuja, ulomne istosty, sluzace do uciech. wedlug Islamu nie jestescie mi rowne, bo ja jestem mezczyzna ;) tak tam pisze, kobiety sa gorsze. a wy sypiace z nimi, co za zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
kedi ma niby prace, ciekawe... ale powiem wam ze ja zlamalem. dotarlem do niej, choc jest calkiem kulturalna, to niestety to zepsuta dziewczyna, i glupia. pozytym - juz tu nie pisze. i fajnie. osmieszyla sie, wstyd mi ze sa takie polki. rosjanki to jeszcze mozna zrozumiec skrajna bieda, czasami turki je biora z dzieciakami, byle miec seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Otóż w Koranie napisane jest iż Bog (Allah) stworzyl kobietę i męzczyznę i sa oni sobie rowni oraz uzupełniają się. trepku radzę czytac Koran ze zrozumieniem i jak coś chcesz cytowac to cytuj całość a nie wyrywaj czegoś z kontekstu, juz ci kiedyś to pisalam, pewnie znów przeczytane a niezrozumiane :(9 No coż, takaż to twoja "inteligencja", jak się ktoś uczy 1 słowa na kilka lat to gratuluję, no ale o czym ja się rozpisuję skoro ty nawet "wilki patrioto" jadący do obcych krajów za kasą, nawet języka polskiego nie umiesz. Proponowałabym też, abyś przed napisaniem czegoś zajrzal do jakiejkolwiek encyklopedii, nawet internetowej. Islamista, wyznawca islamu i muzułmanin to nie są synonimy. Tak dla rozjaśnienia ci tej 1 komorki: IslamistaZ Wikipedii, wolnej encyklopedii Skocz do: nawigacji, szukaj Nazwa tego hasła odnosi się do więcej niż jednego pojęcia. (inaczej islamoznawca) to orientalista lub religioznawca, zajmujący się islamem, kulturą lub literaturą muzułmańską. zwolennik islamizmu, fundamentalizmu islamskiego (nowe znaczenie, najprawdopodobniej pojawiło się jako kalka z języka francuskiego). Dziewczyny naprwdę nie ma się czym przejmować. Takie coś jak trepy trzeba "wyrzucić" i tyle. Nimniej ostatnio wymyslił sobie lepszy nick, bardziej do niego pasuje ten "co za żenada" :D normalnie opisał chłop sam siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda religia *pozyskiwala* nowych wiernych poprzez miecz, lub poprzez przejscie na dana relgie z powodu tzw. wymiernych korzysci (np. kobiety przechodzace na islam w celu zatrzymania chlopaka lub meza), sa rowniez przypadki (choc rzadsze) przejscia na islam z wlasnego wyboru. Beta, mezczyzna i kobieta w islamie sa rowni ale przed Bogiem, nie przed soba ;) W islamie to raczej kobieta musi uzupelniac mezczyzne, nie on ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×