Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

dziwne... mi tam niemki wydaja sie duzo bardziej rozwiazle. taki biedny turek w 2 milionowym berlinie zadnej cichodajki nie znajdzie. musi byc szpetny, zeby 200 km po sex pruc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
wiesz takie opinie własnie powstaja od cudzoziemców bedacych za granica , w wierz mi ze turcy w turcji znaja swietnie europejki , byłm tam i tam mieszka sporo europejek , tylko opinie nie sa takie jak wasze cudzoziemców przebywajacach i bawiacych sie w europie czy tez gdzies indziej za granica , a to że mnie nie rozumiesz wiesz hmmm wcale mi nie przykro z tego powodu ,,, kiedy opowiadam swojemu mężczyznie o twoich wypowiedziach tu określa to jednoznacznie , choć on tez mieszkał troche w berlinie i grał tam w piłkę , jego ojciec ma żone Polke i mieszka anwet obecnie w Berlinie , a więc okresla to jednoznacznie , ze jestes pusty i nic sobą nie reprezentujesz , gratuluje tobie i twej dziewczynie miłości i życze powodzenia w dalszym życiu , ale swoimi opiniami i wyrażaniem sie , niszczysz opinie normalnych ludzi w polsce i normalnych ludzi w turcji , prześlij mi meila swego jak wezme ślub , po załatwieniu problemów wizowych , prześle ci kopie , ze ślub sa normalne miedzi obuwatelka polska a tureckim obywatelem i sa teraz anwet coraz czestrzymi zdarzeniami , gdyż dzwoniłam do Ankary do konsula , który podał mi statystyki ,,,więcej sie na ten temat wypowieadał nie będe bo i tak podaje więcej argumentów w tym temacie niż tak jak ty '' spytaj sie turka w berlinie o sex to ci powie jedz do Polski '' hmmmmmmmmmmmm extra argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nie rozumiem.... jak ja sie ogladam za mezczyznami, to znaczy ze zdradzam... a jak ty sie patrzysz na kobiety, to jestes niby koneser sztuki na sciezce ku odnalezieniu piekna???? ciekawe........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
to nie wiesz jak jest. My nie chcemy niemki. W niemczech jest duzo polaczek i rosjanek. Ale mi chodzilo zeby ci pokazac jak duzo w niemchech mysli o polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Saurfana hahahaha masz moje uznanie żart 100% lubie takie , ale ja nie chce sie dac wciagnac w obrazanie haha narodowości bo nie lubie tego robic wole argumety za i przeciw , ale dla nie go brakuje juz mi tyk zaaaaaaaaaaaaaaaaa............hahahahahaa szpetny musi być hahahahahaah może to dobry temat do gazet hahaha ;; problem turków w berlinie z cichodajkami'' ahahaha boże jak sie uśmiałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
to nie wiesz jak jest. My nie chcemy niemki. W niemczech jest duzo polaczek i rosjanek. Ale mi chodzilo zeby ci pokazac jak duzo w niemchech mysli o polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Adila byłeś w Polsce znasz polki w polsce jak smiesz sie wypowiadać na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam slub cywilny w urzedzie stanu w turcji, a niedlugo bede miala koscielny w polsce... czyli jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
miałąe s do czynienia choilera wie z kim poznałeś tez cholera wie kogo , może takie same jak ty że ze swego kraju do opcego i zachłysneli sie czymś dziwnym i pkazuja coś co jest śmiechu warte , ale jak to to polka to turek wiec każdy taki sam jest litości ja piernicze , a gdzie logika , a gdzie poznanie środowiska , kultury itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciaz on nas tylko prowokuje a ty sie biedactwo cala az gotujesz, szkoda nerwow.... bo i po co? robmy swoje.. zastanawia mnie tylko, czy dziewczyna adila faktycznie tez to wszystko czyta? jesli tak, ma albo ubaw po pachy, albo jest przynajmniej rozzalona... stawiam mimo wszystko na to wersje nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
wszystko jest możliwe jak sie trafi na człowieka a nie taboreta , wszystko moze byc normalne na całym świecie czy to polak turek czy afro-amerykanin , i jesli jest uczucie , ja nie doążyłąm d ślubu mam juz jedenz polakim nieudany , to mój facet dąży do niego , to on błaga o ślub , a ja cóż dałąm szanse staraj sie ja przemyśle czy chce nowy zwiazek urzedowy , rezygnuje z piłki dobrez płatnej tam żeby przyjechać do polski , zalatwiamy wize , jest gotowy mieszkać tu ze mna w polsce , nie chce niemiec , turcji , ameryki , jeśli ja jestem tu on chce tez byc tu , nie jestem gówniarą nie wierze w kazde słowo , ja oczekuje czynów , ale je mam wiec jak moge mu nie wierzyć , kiedy on robi wszystko bym wierzyła , jak moge powiedziać coś złego o nim i jego narodzie skoro to dobry człowiek i takich innych poznałąm tam , byłam dobrze traktowana i nie usłyszałam zelego słowa o sobie , choć i oni wiedza o tym że rózne kobiety przyjezdzaja tam , ae nie generalizuja polka rosjanka szwedka , niemaka , są kobiety przjezdzajace nad morze w 1 celu wyrwać ciemnoskórego meżczyzne i spedzic z nim cudowne 7 czy 14 dni wakacji , oczywiście osłuchalam sie tam takich opowiesci , tureccy chłopcy kozystaja z tego i ejżdza na wybrzeze egejskie na wakacje też , majac nadzieje ze poznaja taka panią , ale to zdaza sie na całym swiecie nasi chlopcy polscy tez tak robia jeżdza do miast turystycznych w wakacje grupami i maja nadzieje na poznanie jais samotnych gorących np. niemek , co głośno też na świecie że sa goorące i bezpruderyjnie , śmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
adila - wybacz, ale co to za narzeczony, który każe usunąć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
adila - jak długo uczysz się polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ja teraz mieszkam w Polsce od rok. Mam z kolega bar kebab. Ja nie mówie źle na moja dziewczyna. Moje kolegi tez maja dziewczyny w Polsce i one super. Ale ciagle trzeba pilnować. Porządna dziewczyna nie każda polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
saurfana ja jednak majac tak wypowiadjacego sie faceta , była bym rozżalona niestety ............................i nie goraczkuje sie wcale jestem nawet bardzo spokojna , jestem w piatym miesiacu ciązy wiec wiesz nie wolno mi sie denerwować zbytnio , zreszta ta sytuacja nie godna ner , wiesz co jest godne ner - jak jedziesz do urzedu- oddzialu urzedu głównego , pytasz o przepisy dotyczace zaproszenia cudzoziemca , mówią ci całe przpisy , dostosowujesz sie do wymogów kraju , jedziesz do urzedu głównego z pełna dokumentacja [ myślsz ze jest ok ] a tam ci mówia bzdura to nie tak , i daja ci całe akta jak to powinno być wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tym sie mozna zdenerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a jak moze wogole ktos komus kazac?! monarchia czy co? moja macica, moje dziecko! glowny problem niektorych z nas to ta glupia uleglosc i brak wiary w siebie. jako czlowiek-jednostka jestem odpowiedzilana w pierwszej linii za siebie, jesli temu nie podolam, jak moge byc odpowiedzialna np. za zwiazek z innym czlowiekiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
No i usuneła i nie ma problem juz. Nie powinna tu mówic tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewo to moze byc denerwujace... mi udalo sie to zalatwic zaproszenie w 1h, a polscy urzednicy sa naprawde mili i kompetentni w porownaniu do tureckich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
pożadna dzieczyna nie każda turczynka , Adila i dobrze o tym wiesz , znasz dziewczyny tureckie i ich sekrety znasz ich sex przedmaużenski , jeśli musza zachowć cnote , wiesz jak sie zabawiaja jesli chca koniecznie ale trzymja cnote ??????????????? wiesz pytam , bo ja wiem , 100% żródło z turcji !!!!!!!!! jej maz po slubie wie ze byla cnotliwa ale nie wie jej sekretów wczesnijszych i nic nie wie co robila bo sie mu nigdy nie przyzna , wole jednak europejki bo robia to na legalu i bez kłamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
opj to wiem saurfana , klezanka brala slub w stambule , dużo przeszla az musiala tu wrócić zeby załątwic sprawy urzedowe bo tam sie zalatwic nie dalo , jade do Wawy w poniedzialek jak teraz mi postawia kłode to ich pogryze hahahahaah ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam \"przyjemnosc\" bycia przy zabiegach, podczas ktorych rekonstruawano turczynkom przed slubem blony dziewicze... pozostawie bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
co dziecko to nie problem Saurfana?????? bo jakoś nie kum kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Jak mój kolega przyjedzie z turcji i ja mu pokaże patrz jak ta twoja kochaney sie skarzy na ciebie. Moja dziewczyna mówi to chelsea ja wiem kto to. Ona tak ma wiele adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ja mówie nie o zdieciach nie o odtwarzaniu błony , wiem ze to robia , ja mówie o hmm jak oni to nazywaja '' sex ass'' , problemi z głowy , nie musza odtwarzac błony , cała przyjemnosc dal faceta i dla niej jest , all is ok !!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
co ty piszezs ze turcinka jest nieporządna. Nie ma tak . Moze tylko kilka sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hmmm no tak usuneła i ma problem z glowy no tak bo to jak ząb ptrzecież idziesz usuwasz bo boli albo przeszkadza albo jest nie ładny , no i masz problem z głowy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, horror dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×