Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ktoś z kądś bądż
KUCUKBALU ---właśnie dokonałam rejestracji na tym forum hmmm ciekawe co tam słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pismaniye
Mi też trochę adila podpada z tym swoim polskim ;) Moj kolega mowi dosc sporo i porozumiewamy sie duzo w moim jezyku, ale jego bledy sa inne. I bledy kazdego cudzoziemca sa zupelnie inne niz te jakie ma adila. A po drugie zbyt dobrze pisze po polsku mimo wszystko ;) ale niech mu bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Adila ma dużo klientów chyba dziś , ciszaaaaaaaa u niego hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
no to oblicze ukazane- Bhir ..... chelsea nam cię przedstawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
bahri*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja zemsta, Bahri ma z 28 lat, tak z 176 wzrostu, czarne krótkie włosy, duze czarne oczy i jest typowym turasem. Oglada sie za kazda panienką. Na widok blondynek dostaje amoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hahahaha to hmmm ale kocha swoja dziewczynę , hah teraz przypomniało mi sie jak byłam z moim facetem nad morze egejskim i znał opinie o tureckich facetach a szczególnnie zachowianie ich na plaży dziewczyny co on robił żeby na zadną nie popatrzeć żebym sobie nie myślałą że kazdy turecki facet taki sam hahah miałam ubaw 7 dni hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tak. I najbardziej mnie smieszy jak nieraz z moim chłopakiem spotykamy sie u Bahriego w barze albo ide tam sama cos zjeść i wtedy on tak sie na mnie gapi, robi te swoje maslane oczka. Ma dziewczyne ale nie wróze im dalekiej przyszosci, chyba ze ona ma tak silny charakter. Ale tu sie nie wypowiadam bo za mało ich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest na tyle wredny , ze jak gdzies mnie zobaczy to donosi mojemu. Nieraz musiałam sie przez niego tłumaczyc. Zawsze sie smiałam,że mam warte przed domem. A tak poza tymto chyba całkiem fajny i sympatyczny koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
wiesz z tym donoszeniem to sie nazywa '' solidarność plemników '' hahahahahahaahah ale to moze być czasem i śmieszne kwestia relacji twojej z twoim chłopakiem , wiesz mój tam na miejscu codziennie słucha jak on moze mi wierzyć , przeciez polki sa łątwe wyrafinowane i kłamią po misytrzowsku , jego kumpel jak sie dowiedział ze planujemy ślub , wzioł go na rozmowe , słuchaj mówi ok ja widze ona ładna now fajna , ale to dla zabawy a nie na życie ty robisz , dobrze że on jest akurat za mna i odpowiedzaił ze on wie co robi tego chce a nie akzda polka taka sama tak jak i turczynki sa różne hmmmm brawo dla niego za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to zazdrosnik do kwadratu. Gdyby mógł to zamknąłby mnie w domu kiedy on wyjezdza. Już przyzwyczaiłam sie do tego,ze mnie sprawdza. Zawsze mu potarzam,ze widocznie on to lekkoduch i patrzy na postepowanie innych ludzi przez pryzmat siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dokłądnie i to sie sprawdza sadzimy kogos według siebie brawo haha mój tez jest zadrosny , czasem, bardziej ale czasem mnie np. co piątek wychodze na disco na razie sama bo on tam no i on doskonale to wie , ale wczoraj zaznaczył mi ze ja juz przyjedzie bedziemy chodzic razem , choc on nie lubi , przełamie sie bo wie czy jest taniec dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sobote jade na imprezkę nad jezioro. Oczywiscie nie bedziemy sie kapać. Mój jest w Turcji pewnie bedzie zajety z powodu imprez konczacych ramazan wiec ja mam wolne. Chociaz tak naprawde towolałabym byc teraz z nim. Chociaż po tym co ostatnio miedzy nami zaszło nie wiem czy w ogóle jeszcze kiedys z nim bedę. Kocham go ale tak sie zawiodłam,że nie potrafie wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
chelsea_07 hmmm wiem co znaczy zawieść sie mam zwojazek małeznski 11 letni za soba i to było cos strasznego, takze rozumie twoje watpliwosci , kwesia jeszcze czego dotyczy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
chelsea_07 hmmm wiem co znaczy zawieść sie mam zwojazek małeznski 11 letni za soba i to było cos strasznego, takze rozumie twoje watpliwosci , kwesia jeszcze czego dotyczy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
chelsea_07 hmmm wiem co znaczy zawieść sie mam zwojazek małeznski 11 letni za soba i to było cos strasznego, takze rozumie twoje watpliwosci , kwesia jeszcze czego dotyczy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
chelsea_07 hmmm wiem co znaczy zawieść sie mam zwojazek małeznski 11 letni za soba i to było cos strasznego, takze rozumie twoje watpliwosci , kwesia jeszcze czego dotyczy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o swoim problemie pisałam juz tu na topie, nie bede tego powtarzac bo to dkla mnie zbyt bolesne. Oczy wypłakałam ale jak mówia wszyscy czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
oj leczy żebyś wiedzuiałą , a z czasem powiesz tak '' nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , gdyby nie to ,......to by nie było tego ......'' znam to na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimHH
Od dawna sledze ten temat,ale jakos za bardzo nie chcialam sie wypowiadac,aby kogos nie urazic. Ale to co tu pisze Adila to przerasta wszystkie mozliwosci.... Stwierdzil,ze turczynki sa szczesliwe bo tak sa wychowane-guwno prawda!!!!one po prostu nie maja innego wyjscia. Zreszta ja uwazam,ze sa one gorsze od nas,my przynajmniej sie nie kryjemy z tym a te brudne szmaty nosza chusty na glowie a jeb.. sie na hektary i niestety taka jest prawda. Wchodzac na turecka dyskoteke z chlopakiem tym brudaska nie przeszkadza,ze ty stoisz obok,jak im sie podoba twoj chlopak to gapia sie beszczelnie smiejac ci sie w twarz.Sa podle i mysla,ze najpiekniejsze i nienawidza nas,bo zabieramy im facetow,ale to one sa temu winne,ze nie potrafia zatrzymac przy sobie faceta. Bylam w wielu tureckich domach i dla mnie sa to syfiary,brudaski nie sprzataja,zadko maja ladnie w mieszkaniu. I ty mi tu Adila nie pierdziel,ze sa one czyste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polki sa czyste,zadbane,potrafia sprzatac i gotowac,potrafia kochac szczerze jak oddaja to nie tylko cialo,ale serce i dusze a wy turasy to wykorzystujecie. Owszem nie powiem znam turkow dobrych ,ale to jest inna metalnosc i jezeli kobieta sobie go nie wychowa(JESLI SIE DA) albo mu nie ulegnie to nie ma dobrego zwiazku. Tak dziewczyny polacy tez bija i zdradzaja,ale oni maj to we krwi od malego jest im wpajane jak sie traktuje kobiete i kto jest panem w domu,dletego ta nasza naiwnosc tu w niemczech mnie przerasta i boli. Czesto pomagalam slabszym dziewczyna jak widzialam ,ze dzieje sie jej krzywa przez turka,ale to nic nie pomoglo..dalej byly tak samo naiwne. Nawet nie wiedzialm,ze w Polsce ten temat jest az tak na topie od lat mieszkam w Hamburgu i nawet nie wiedzialam,ze taka masa turkow jest w Polsce: Ja w sumie od poczatku jak przyjechalam do niemiec mialam dobre grono turkow i wiem,ze do tej pory zawsze stoja w mojej obronie dletego zawsze bylam pewna,ze nic mi sie nie moze stac wiec od poczatku bylam do nich surowa. Pracowalam u nich w cafe i to oni tanczyli jak im zagralam nigdy nie bylam ponizana przez nich.Wszystkie dziewczyny zazdroscily mi odwagi,jednak musze powiedziec,ze nieraz sie balam,ze dostane po ryju. Ale nigdy zaden turas mna nie pomiatal ani mi nie rozkazywal szkoad mi bylo tych polek ktore tak sie dawaly:(:( Spaly ze starym ,ochydnym szefem aby miec prace i kase,niestety ale tak bylo,jest i bedzie. Jednak teraz widze,ze jestesmy coraz madrzejsze po chwilach spedzonych z nimi szukam sobie rodaka i planujemy z nim przyszlosc. Ja takze mialam chlopakow turkow.Bylam bardzo zakochany dla niego oddalabym zycie bylism ze soba 5 lat bylo wspaniale,mieslismy to same poczucie chumoru,dobrze sie rozumielismy,sex byl wspanialy po prostu idealnie.Ale byl jego brat ktory mnie nie tolerowal sprowadzal mu turczynki aby tylko o mnie zapomnial,nigdy mnie do swojej rodziny nie zaprowadzil,mame jego znalam i lubialam ona mnie takze ale jak byly jakies imprezy,grile to nigdy nie szlam z nim to mnie bolalo,ale wciaz sie ludzialm ze bedzie lepiej. Ale pewnego dnia...... przelapalm sms-a od dziewczyn turczynki i okazalo sie ze mnie zdradza!!!!!!!wyparl sie wszystkiego,ale ja dazylam do prawdy zadzwonilam do niej i wypytal sie ona odpowiadala jak by nic,poprosilam o spotkanie i jak ja zobaczylam to maslalm,ze sie pozygam:( Nie jestem pieknoscia,ale mam powodzenie a ta brudaska chuda,pryszce wulkanowe i z chusta na GLOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!! poszlysmy do knajpki i zaczela mi opowiadac,ze byli tam i tam ze spotykaja sie od 2 tyg.itp..sluchalam jej i nie moglam w to uwierzyc..kiedy???jak???ciagle byl ze mna ale on nawet znalazl 3 godzinki i byl z nim. Na koncu zrobilam to co powinnam plunelam jej w twarz i wyszlam.potem myslalam nad tym,ze moze nie wiedzial,ze ma kogos itd.ale przeciaz mogla sie kapnac,ze nigdy u niej nie nocowal bo mieszkalismy razem.Ale jak sie po 4 dniach okazalo,ze spotyka sie z jego bratem to powiedzialam kure... nic innego. Z miom chlopakiem bylam jeszcze rok,ale to juz nie bylo to nie potrafialm mu tego zapomniec i tak sie wszystko skonczylo.Zreszta zdradzal mnie nie raz jak sie potem okazalo wioec co to byla za milosc co to za zwiazek.. Niechcialm innego turka bo to jednak nie dla mnie ja sie nie potrafie podporzdkowac,lubie imprezy,lubie ladnie sie ubrac a przy nich trzeba sie ograniczac. Od tamtej pory mienely 2 lat,on zagoscil u mnie jeszcze w styczniu ale bardzo krotko,wiecej go nie widzialam,poniewaz teraz jestem szczesliwa zona Polaka i za 2 tygodnie urodzi sie nam synek:):):):):) I dziekuje mojemu mezowi,ze wyciagnal mnie z tego towarzystwa,bo dzieki temu mam spokoj i harmonie czego mi bardzo brakowalo. Zycze wszystkim dziewczyna powodzenia w zwiazku z nimi,kazdy musi wiedziec co jest dla nich dobre ja wybralam i na dzien dzisiajszy wiem,ze oni nie sa dla nas stworzeni. A CO DO CIEBIE ADILA::::::szkoda ze mnie na swojej drodze nie spotkales bo bys poczul na wlasnej skorze czy jestesmy takie glupie.Jak na razie to wy jestescie naiwni i nawet sami tego nie wiecie.kasa latwo wam przachodzi i ktos musi z tego korzystc :):):) aha,jeszcze jedno..smieszy mnie tekst turkow"my nie pijemy alkocholu"ale jaraj trawe,wciagaja koks zdradzaj swoje zony i kochanki ale nie pija bo to grzech!!!!!smiechu warte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
troche w tym racji moja droga ale jak juz zauwazyłaś na forum wszystko to było powiedziane , moze troche grzecznie , myśle ze po to żeby nie pokazywac jedna ze jestesmy głupie proste i bez ogłądy , po co , żeby sie potwierdziło co o nas mówia , co do sprzatania nie zgodze sie sa bardzo obowiąskowe nie sa brudasamy aczkolwiek moze klomat na to ma wpływ niezbyt miło co nie które pachną ale to tak jak niektórzy tam facecie tez , ale to mozna spotkać tez u nas w np. autobusie bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nawet nie moge myślec o tym , ok , co do tego ze kazdy dokonuje wyboru masz 100% , kazdy ma na to prawo z kim chce byc kiedy gdzie i jak , myśle ze wybór człowieka to tez to jak chce byc traktowana , wierz mi chodze na dyskoteki i bede chodzic , jestm w piatym miesiacu ciaży a chodze nadal , byłam tam i wczoraj , a on hmm kocham go mam nadzieje ze on mnie tez tak jak o tym mowie i pokazuje , ale wie ze nie moze mi zabronic niczego , jesli ja tego nie chce , mój pije alkohol w małych ilosciacj ale narkotykami sie brzydzi , zeby cos powiedziec na temat calego anrodu nie wystarczy 5 % poznac gdzies na obczyźnie , trzeba pojechac do ich kraju w ich środowisko i klimat zamieszkac pobuc poobserwować i wypowaidać sie dopiero ,..... życze ci powodzienia bo jak napisałąś bedziresz rodzic , ja jestem po dos hmmm dziewnym i nie udanym zwiazku z polakiem zwiazku hmm 11 letnim małżeństwie , nie chce wnikać w szczegóły tego , nie był mnie ale robil inne rzeczy dosc dziwne o czym nie ebde pisac , bo teraz mnie wstyd zrzera ze na to pozwoliłam ...pamietaj nigdy ni mozna powiedziec nigdy taka zasada , nie wiemy co nas czeka mimo ze teraz zdaje nam sie ze jest THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimHH
Uwierz mi ,ze znam ich w brud!!!! obojetnie w ktory kat miasta pojade to ich sie zna.Jak sie pracowalo w tylu cafe w ktorych jedyne co robia to graja w karty to znasz ich wszystkich. I wydaje mi sie,ze tu bardziej mozna ich poznac niz w Polsce,tu jest juz przezytek to oni zadza niemcami,wszedzie masz ich sklepy,fryzjerow bary,zadko cos niemieckiego spotkac,smieje sie ,ze jak tak dalej bedzie to niemcy wygina:):):) W Turcji balam kilka razy i w wiosce i w miescie widzialm to co powinnam,raz w rodzinnym miescie mojego ex po wyjsciu na plaze zrobilam bardzo duze wrazenie.:):):)babki wchodzily w swoich smiesznych szytach a ja bikini,ale sama tesciowa mi powiedziala,ze jestem polka i mam tam isc w stroju.W miescie natomiast turczynki chodza lepiej ubrane niz tu mini,dekoldy wcale nie pozakrywane. Akurat o nich wiem i widzialam duzo duzo.... ---nie wiem co w Polsce oni robia prucz kebabow,ale tu graja w karty i sprzedaj narkotyki,bo to w sumie jedyne co potrafia robic w niemczech--niestety To,ze tu wszystko bylo powiedziane na forum to wiem,ale chcialam swoje zdanie napisac,kazdy ma do tego prawo.Jestem POLKA i zaden turas nie bedzie mnie obrazal(adila) To oni zyja w naszym kraju i nie pozwolmy im jak niemcy,aby bylo cih wiecej niz nas i aby to oni zadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
tak tak od tego jest forum że ma prawo sie kazdy wypowiedziać , wiem ze po czesci masz racjie wiem to bo to samo opowiead mi mój Aykut co tam sie dzieje i wiele jeszcze innych husitori ale wiem tez co oni o nas tam mówia i ja np. wole sie wypowiadac w rozsadny sposobik pokazujac ze agresja nie koniecznie ale opinia moze byc różna , wiem tez to ze na całym świecie [ wiem ze sie powtarzam , ale to jest prwada ] trafisz na hmm..... ok wiecie [ludzi i taborety ] poaptrz jacy niemy sa pewni siebie iz adufani , przekonani o wyzszosci swojej rasy nad innymi hmmm a patrz sam mowisz ze moze jeszcze troche a wygina bo plenia sie tam turcy , ale najwidoczniej im to nieprzeszkadza , łatwiej dostaja wize do niemiec niz do polski , wiesz ile staramy sie załatwic wize dla Aykuta z tamta do posli , bo ja jadac tam kupuje na lotnisku wize za 15 $ a on musi składać cale papieru , przedstawiac cel wyjazdy , jest lustrowany , musi okazać ze cos w turcji posiada , wiec taki jego kontrakt na gre to nic , a ja zeby go zaprosic musial zdobyc cała mse papierów i nie tylki [ włsane mieszkanie , satła praca , zaproszenie an 3 miechy 9 000 . 00 zł na konice , 100 zł dla niego am 1 dobę zycia tu ] , oprócz tego ci pwoiem nigdy nie siedzi i nie gra w karty , jak ma chwile biega , nie lubi słodkiej tureckiej tea hahah je wszystko [ orócz kapusty bo jej nie lubi ] nie obraza kobiet chyba ze widzi na włąsne oczy co soba takowa prezentuje , ale podobne zdanie ma o kazdej narodowości o turczynkach jeżdzacych do lanya altanya secretnie sie wybzykać w du.... coby cnote zachować tez , ale i o innych dziewczynch którym brakuje szczcenku do samych siebie , nie stosuje postu , wiec jest inny troche ale yakich znam wielu nie tylko jego , mówia jak my , wyrażaja opnie jak my , nie sa zacofani a tatusiowei nie kupowali im kozy czy mulicy any syn sie szkolił w sexe dla przyszłej zony i nie chodził cudzołożyc do burd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim HH
Po pierwsze podziwiam te dziewczyny ktore potrafia kochac na odleglosc:):):)JA SOBIE TEGO NIE WYOBRAZAM: I powiedz mi jak moge byc mila dla kogos kto na to nie zasluguje i wali mnie ich opinia co oni o nas mysla same powinnysmy widziec ile jestesmy warte a nie to w jakie sposob sie ktos wypowiada. Na mnie nigdy nie powiedzial turek ona jest kur.. wrecz przeciwnie gadali ze nie mam wychowania i jestem beszczelna,zadko jakis turek mnie podrywal,tylko spojrzal na mnie i juz wiedzial,ze nia ma co. Ale zawsze powtarzalam wole byc glupia dla nich niz ciagle mila,naiwna a potem zrobia ze mnie dziw.. Ja nie potrafie byc mila dla nich,mam duzo kumpli bardzo dobrch kumpli,ktorzy bardzo mnie szanuja,zawsze pomoga gdy jestem w potrzebie,ale nie moge powiedziec o nich ze sa dobrymi partnerami dla swoich dziewczyn.Jak widze te naiwne polki ktore sa tak zakochane a oni...no coz.. I nie poznalam jeszcze turka ktory bylby wierny,ostatnio nie chodze po imprezach i dyskach ale czesto patrze na fotki na necie i ostatnio zauwazylam goscia ktory na tureckiej dysce jest z turczynka a na polskiej z polka obydwie naiwnei tak jest tydzien w tydzien,,,smieszne no nie. ale jak czytam dziewczyny ktore pisza....poznalam go na msn chyba go kocham i on mnie tez ale jeszcze go nie wiedzialam????HALLO przeciez to chore oni takich jak wy maja dziesiatki na msn i kazdej pisze to samo najpier sie spotkajcie i poznajcie a potem mowcie o milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejkw
ja mam meza turka i nie jestesmy oboje (skoro nas obrazasz to ja tez sie wtrace) pracownikami fizycznymi "kawiarnii". Moj maz nie ma nic wspolnego z tym co piszesz. Jest normalnym spkojnym facetem, ktory sie brzydzi zachowaniami jakie opisalas! Wybacz ale mialas bardzo zle towarzystwo i nie pisz, ze cie niewykorzystywali. bo po tym co piszesz mozna wywnioskowc jedno........wpadlas w wielkie gowno. Wybacz ale ja nigdy nie zadalabym sie z takimi kolesiami. I nie obrazaj turkow do niemiec wyjezdza zazwyczaj zacofany wschod kraju wiec nie moga reprezantowac calej nacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim HH
jestes niepowazna wiesz ja nie mam zlych relacji z nim tylko pisalam to co widzialam a ja was nie obrazam tylko stwierdzilam fakt co robia turcy w niemczech i nie interesuje mnie to jaki jest twoj czy co tam robi. Zreszta wiedzialam,ze tak bedzie takie jest moje zdanie i ja pisze jak jest a to,ze ktos tam sie obrazi to mam to w nosie,to jest forum i dziwne abyscie przy takim temacie chcialy samych komplementow. Druga sprawa ja mialam zajebistych kumpli i nadal mam i w zadne guwno sie nie wrypalam,bo mam towarzystwo na poziomie ktore nie jest byle kim jakims turkiem z kebabu i szczerze akceptuja moj wybor meza polaka bo jak sami twierdza lepiej z turkiem bym nie miala i ja was nie potepiam za to kazdy sam wybiera dletego nie rozumiem twojego obuzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×