Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ejkw
przeciez pisalas ze cie zdradzal z chusciara? nie mam racj - to chyba wystarczy prawda. I dajcie wreszcie spokoj turkom i innym. Co ty bys czula gdyby ktos na forum innego kraju jechal na polakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canim HH
przciez po to jest to forum aby rozmawiac,prawda moj chlopak mnie zdradzal ale to znaczy ze wpadlam w guwno??? Zastanow sie dziewczyno co ty piszesz i po to jest forum aby ludzie sie wymianiali tym co widza czy przazywaja. Po drugie to mialam zal do adily ,ze nas tak obraza ale widze ze ty nie umiesz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
ojojo zamiast miłej pogawędki wy się kłócicie. Zmieniam temat :). ktoś z kądś bądż Twój nie lubi kapusty? Mój znajomy też nie. Adila czy wszyscy turcy nie lubia kapusty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
canim HH- nie gorączkuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Czesc. Ja nie lubie kap[usty, takiek kiszonej bo zapach jest okropny. Tylko surowa taka sałatka allbo gołabki. To smaczne. Ja teraz sie najadłem.Byłem w Niemczech u rodziny. Było bardzo duzo ludzi i wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritius
nofajnie tu było z tego co czytam ale widze,ze sie skończyło...jestescie tu ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
po 1- ja poznała zakochałam sie w realu nie na msn po 2- to ok chłopak i jego pochodzenie nie ma nic wspólnego z tym jakim jest człowiekiem- po3- każdy może sie z czasem okazac gnojem , mój byly mezulek polak okazał sie taki , choc nawet go nie wyzywam za to dokonał wyboru zrobił co chciał koniec kropka ................................tak hahah mój nie cierpi kapusty , ale sadze ze polubi co niektóre potrawy , wróciłam z wawy haha mam odbiór zaproszenia 29 hahaha dhl załatwi reszte 11/2007 bede go miec obok , wreszcie bedzie mógł sie nacieszyc byciem ze mna i z naszym jeszcze nie narodzonym dzieckiem .......youpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
ktoś z kądś bądż - no to moje gratulacje A mój znajomy turek to chyba nie ma mi odwagi powiedzieć Żegnaj Genia świat się zmienia ;). Achhhh Ci faceci. Zauważyłam, że moje pytania są na poziomie 5 latki :). Kapusta ... Ale zjadłabym coś z tureckich słodyczy na pocieszeni, jadłam tylko lokum, ale ta reszta ze zdjęć mmmnmhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
to ja spraszam do mnie na słodicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
żadne puytanie nie krępują , ponoć kto pyta nie błądzi, ja niestety nie lubie słodyczy tureckich ale ha 29 odbieram zaproszenie dla Aykuta , a po przyjeździe umówiliśmy sie ze on zaJMUJE SIE GOTOWANIEM I KUCHNIĄ WIEC CZASEM COS BEDE MUSIAL ZJESC MIMO ŻE NIE LUBIE hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
sussu no jak to gdzie , u mnie zaprasam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ja dopiero przeczytalem co wy tu ponapisałyscie i az głowa boli od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo canim ostro pojechalas :P za duzo gniewu...;) nie kazdy Turek pracuje na kebabie i w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
adila no to jutro jestem u Ciebie, zjemy sobie te tureckie słodycze i głowa przestanie boleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dokładnie tak jak nie każdy jest taki sam czy to turek polak czy innej narodowości człowiek , jesli chodzi o narkotyki , zasady , honor czy cokolwiek innego każdy człowiek postapi inaczej to normalka , pozatym ja uważam że ludzi u siebie w karaju sa inny a gdzieś za granica inny jesczez inny gdy z zacofanego miasta czy wsi pojada do duzego luzackiego , czy tez tak samo jeśli chodzi o państwo i zależy to od tego co w życiu cenią , czy sa poddatni na wpływy czy nie , na towarzystwo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
sussu juz sie nie moge doczekac, bardzo mi bedzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
No i tak. Pisz do sussu a ona milczy. Takie wy dziewczyny, jak sie nie klocicie to nie macie o czym gadać. A ja mam wolny wieczór i zaraz ogladam fajny film , wiem jak stary dziadek pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila - :) no bo się pakuje. Jutro jestem u Ciebie, pewnie Twoja dziewczyna się cieszy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila jadę do ciebie bo ten mój turek jakiś taki oziębły albo się mu znudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Moja dziewczyna nie musi wiedzieć sussu. A moze to ty bedziesz moja dziewczyna:) Troch e żartuje ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
A daleko ty mieszkasz, w jakim rejonie polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
A widze, że ty na mnie czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Nie wiem czy daleko. Bo nie wiem gdzie ty mieszkasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Sussu turek nigdy nie jest oziebły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
ja mieszkam na zachodzie polski, koło niemieckaj granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
ja na południu to daleko Chyba trafiłam na turka, który jest wyjątkiem potwierdzającym regułe. Jest oziębły i to strasznie. Nie mówi mi czułych słówek i tych innych bzdetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×