Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ktoś z kądś bądż
hahaha kilka hahahaha człowieku co ty z ka ty tam pochodzisz podac ci statystyki hahahaha w tej chwili , byłam z moim mężczyzna nad morzem egejskim , widzialm tam bawiace sie turczynki , on i jego przyjaciele i moi opowiadali mi o tajemicach , których sie nie mówi , poznałam tam wielu ludzi , chociaż ja to nie uważ am za niepozadne , uważam tylko że kłamia nie potrzebnie , choć różnie an to mozna patrzec , bo hmm kultura tradycja faceci i religia hmmm musza potem kłamac , choc nie ejst im z tym dobrze , turczynka ma tak wiele sekretów i ciężar na sumieniu ze sie w głowie niam nawet nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dobra z mojej strny koniec jestem polka , ale lubie naród turecki , nie mam zamiaru obrażać nikoga , życie intymne i prywatne to kazdego osobista sprawa , nie nam oceniać , dobrze czy źle , każdy pilnuje swoej dupy - tak ja uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Dlatego nam dobrze z polka bo ona nie ukrywa, robi jak chce i nie musi żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adila widzisz drzazge w oku swojego brata, a w swoim belki nie czujesz... mowisz, ze moze tylko kilka turczynek prowadzi sie niestosownie... wierz w to, z ta wiara latwiej bedzie cisie i zyc i umierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hahahahaahah....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
adila to ty faktycznie ją bardzo kochasz bo nie musisz się żenić. P.S. Dobrze mówisz po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
ja gorzej mówie, bo wasz jezyk trudni ale pisac bardzo dobrze. Ja tu chodziłem do szkoły długo a potem byłem w niemiec i potem znowu polska i dlatego ja umiem pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Moja dziewczyna bedzie moja zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
moje dziewczyna mówi,ze mam zdolne rece , tak pisze ladnie i nie tylko...hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
jeszcze kilka postów w stecz , mówiłeś Adila , ślub polki z turkim jaki ślub , to niemożliwe , teraz piszesz , moja dziewczyna będzie żoną , są sposoby żona bez slubu????? bo przeciez ślub z turkiem to nie możliwe , rzucą jak sie naciesza poleczka , bo sama nie moze odejsc hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
gratuluje chociaz zdolny ch rąk ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
eeeeeee, wy znowu takie. To nie dotyci kazde kobiety. Ale duzo jest takie ,ze pójdzie do łóżka kilka razy i nie mam mowy o slubie, to dziewczyna była tylko na seks. A ona potem płacze i pisze turek zle. A to polaki tez nie wszystki biora slub co tylko seks miedzy nimi.A nie mówia ze polak niedobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
i jesli ja was obraził wczesniej to ja spraszam. Ja wczoraj mocno sie zdenerał jak przeczytałem chelsea. Mysle, co ona tu z moim kolega narzeczona i ona tak pisze. Oni długo sa razem i zawsze było dobrze. Moja dziewczyna mówi,ze ona psyhicznie załamała. Mój kolega przyjedzie to bedzie dobrze, bedzie o nia dbał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
przeprosiny przyjente przynajmniej z mojej strony , wierz mi Adila nie mam uprzedzeń rasowych , znam wielu cidzoziemców nie jestem uprzedzona , a turcja , turcja to mój sentyment , to mój ukachany Aykut , zapach białych mocno pachnacych słodkich kwiatków na dziwnych krzewo-drzewach , to słonce które kocham , inny klimat inne doznania i uczucia , choć wole mieszkac w Polsce , wierze w ludzi że potrafia być ok i są tacy , choć spotykamy na swoich drogach i tych innych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
życze ci wieló lat szczescia i miłosci. Turek mąż dobry zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
ciesze sie dziewciny, że miło sie z wami mi pisze. Teraz ramazan, nie jem cały dzień i taka pora ja jestem głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
moja dziewczyna nie musułmanka ale ona post robi jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
przyda się turek na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
ale wy post macie w dzień, a wieczorem jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
jemy tak o 20 wieczorem, ale juz ostatnie dni postu. Nie mozemy pić, jesść i seks tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
ja prcuja w knajpie i ta zapach jedzenia ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Iza mówi,ze to taka dieta dla niej i że ona sczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ku pokrzepieniu dusz... moj maz byl dzisiaj z zaproszeniem wystawionym przez urzad wojewodzki w ambasadzie w ankarze... po 4 godzinach mogl odebrac gotowa wize.... jupi! swieta bede w tym roku rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
czyli ty saurfana mieszkasz w polsce i tu spedzicie swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad 2 lat mieszkam w niemczech... wyjechalam z polski ze wzgledu na studia. moi rodzice mieszkaja jednak w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
adila - ale ten sex to po 20 może być czy dopiero jak post się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×