Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość jazze..
..elif byc moze chodzi o słówko babaşum.wiesz co oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
Hej Eduniu Małolato;) dobrze wiedzieć;) no a jak Ci Wasi panowie sie odnoszą co do "mięska" ? bo mój niby twierdzi że "wszystkożerny" jest...ale moja mama mnie molestuje o te kulinarne rzeczy bo jaky nie było....za 14 godzin tu będzie........a ja sie już nie na żarty boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eduni
co ty tak wszystkich na gg ciagniesz? tu rozmawiamy a nie jakas prywata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wszystkich ? Jak chcem porozmawiać na prywatne temamty z kims to się tu nie musze chyba rozpisywac co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wszystkich ? Jak chcem porozmawiać na prywatne temamty z kims to się tu nie musze chyba rozpisywac co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
Przepraszam, ze przeszkadzam mam takie pytanko: Wie ktos może jak wyglada w Turcji zwyczaj noszenia obrączki, gdy jest sie mężatką? tzn czy kobiety noszą w ogole jakis pierscionek na znak tego, ze są zamężne? a Jesli noszą to na prawej, czy na lewej ręce? Co tam ... a istnieje jeszcze coś takiego jak pierscionek zareczynowy? :) Bardzo prosze o odpowiedz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,oczywiscie istnieje dokladnie tak jak tutaj najpierw trzeba byc narzeczony i pozniej slub:) i oczywiscie sa te obraczki.. wszystko mezczyzna musi kupic:) ;*** '' To sa slowa mojego kolegi Turka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
dziekuje dziekuje za odpowiedz bardzo mi zalezy, prosze powiedzcie jeszcze czy nosi sie na lewj czy prawej rece - to dosc istotne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki :* Co tam slychac? U mnie w sumie dobrze, z Huseyinem zaczelo sie ukladac .. chyba po tym sms jakos zaczal inaczej reagowac.. poranne sms-y, telefony mam nadzieje,ze juz tak zostanie ;) Co do obraczek to nie jestem pewna.. ale z tego co zauwazylam oni je nosza na lewej rece .. tak mi sie wydaje przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Ciebie odpowiedz ;) Obraczke sie nosi na prawej .. ;) tak przynajmniej mi kolezanka powiedziala -turczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
Dzieki bardzo za odp, bo mi sie zdarzyla taka ciekawa sytuacja... moj kochany Turek dostal ode mnie foto gdzie to mam na lewej rece na paluszku serdeczym pierscionek byl bardzo zazdrosny wypytywal co to tam robi, od kogo to, a na koncu zapomnialam zapytac na ktorej rece w Turcji nosi sie takie symbole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
dziekuje jeszcze raz, a to ja juz nie wiem o co mu chodzilo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresa co do pierścionka to nieprawda co któraś tam napisała :] po pierwsze jest takie zwyczaj że kobiecie kupuje facet a facetowi kobieta, zakładają je na prawą ręke na symbol zaręczyn a w dniu ślubu te same pierścionki przekładają na lewą ręke :] palec serdeczny oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
masakra jakas :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
nie jest ciekawie, poczytaj o Konii i o jej mieszkańcach. To najbardziej religijny region Turcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
nie jest ciekawie, poczytaj o Konii i o jej mieszkańcach. To najbardziej religijny region Turcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna....
hej jest ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
czesc dziewczyny ale cichutko czarna ja jestem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a ja mam tragedie w domu ...moj zwierzak odszedl->pies ale dupa ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna....
poiecie mi jakie papiry potrzeba do slubu i zaproszenia i gdzie to sie zalatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wie któraś do jakich krajów turcy mają wstęp bez wizy? bo koleżanka mnie zapytała a mój mąż jest niestety niedostępny narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czrna. papiery potrzebne do slubu to ; zaswiadczenie z USC z twojego miasta o zdolnosci prawnej do malzenstwa za granica , pelny akt urodzenia ( ja polecam tzw. apostil ktory jest tlumaczony na rone jezyki i nie trzeb go na turecki tlumaczyc) i paszport. Jednak najlepiej zeby narzeczony zadzwnil do usc w turcji ( jesli slub odbedzie sie w turcji= i zapytal jakie dokumenty dokladnie sa potrzebe bo czasem moga cos wiecwj wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×