Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

ja chyba zwariuje bez męża tyle czasu... z jednej strony miło mi tu, mam mnóstwo znajomych z którymi przez ostatnie lata nie miałam okazji sie często spotykać, mieszkam u rodziców co jest poprostu wygodne, jestem w kraju który znam i gdzie przede wszystkim mówią w moim języku....ale jego tu nie ma a to odbiera całą radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
sibellllle rozumiem ciebie :| trudno sie jest przestawic to po pierwsze a jak jestescie malzenstwem to juz w ogole :] trzymaj sie dzielnie,dasz rade...2 miechy szybko zleca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
najsmieszniejsze jest to, że nikt mnie tak nie ostrzega przed Nim i nie odwodzi od tego pomysłu jak paru moich przyjaciół, chłopaków którzy jakby nagle sie przebudzili..i złaża sie tu do mnie gromadami czy to w szkole czy na gadu czy do domu i "wybijają z głowy"...kabaret sie z tego robi, a im mniej który z nich wtajemniczony w całą sytuacje tym gorszy;) Co do czatów,,,,no to rzeczywiście bardzo bardzo ryzykowne, bo nawet ocena danego "osobnika" na podstawie tzw. pierwzszego wrażenia zostaje nam jakby odebrana...ale bywa i dobrze przeciez:) osobiscie znam jednego który sie do mnie podłaczyl juz prawie 2 lata wstecz na msg Turka i to naprawde świetny chłopak jest, tak jakby kumpel z klasy, taki mniej wiecej mamy do siebie stosunek, nikt nikogo nie podrywa, ot tak sobie czasem pogadamy:) wiec żadnego "niecnego planu " w zanadrzu nie ma, takze tacy tez są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
wiem wiem...bo sama jestem w przyjazni poki co z takim jednym ;p ale go tu rodzina zenic chce ;p hehehe ale on sie nie da :) i tylko pyta kiedy wracam...a prawda jest taka,ze nie wiem czy tam wroce ...race mam nagrana na drugim koncu swiata doslownie...zabiore go ze soba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
zleca ja juz jestem 2 miesiac w polsce :| zajmij sie czyms hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zaraz zjebke dostane, cos czuje:) bo ja mojego turka to niby przez internet poznalam, ale nie do konca. znalam jako tako jego owczesnego wspollokatora, a ze utrzymuje z nim kontakt przez msn, to sie raz On wlaczyl do wyglupow jakichs, innym razem gralismy w trojke w scrabble online. no i potem zaczelismy gadac o bzdetach - zadne czaty pierdoly, tylko wspollokator znajomego. po kilku miesiacach rozmawialismy o wszystkim, jak starzy przyjaciele. gdyby w tym czasie zaczal mi jakies bajery wciskac albo komplementy prawic, to bym go wysmiala:p po osmiu miesiacach on wybieral sie w podroz po europie i po drodze mial o polske zahaczyc, zebysmy sobie na jakies piwo skoczyli. no i bach! na miejscu tak trzepnelo mna, ze az gwiazdy zobaczylam. mam juz swoje lata i nie jestem pierwsza naiwna. a jak sie pouklada to zobaczymy za 26 dni:) ok, czekam na zjebke;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bafra
Czesc dziewczyny! Fajnie , ze jest takie forum. Mam meza Turka i jestem od 10 lat najszczesliwsza kobieta. Nieraz nie chce mi sie wiezyc , ze mnie takie szczescie w zyciu spotkalo. Jestem z nim szczesliwa pod kazdym wzgledem , a to wynika z jego cudowanego charakteru . Rozumiemiemy sie prawie pod kazdym wzgeldem ( on lubi pilke , ja nie za bardzo- takie banaly). W kazdym zwiazku, czy z Polakiem, Turkiem trzeba ze soba rozmawiac, szanowac sie na wzajem, byc szczerym. Moj Hasan nie jest romantyczny, nie bajeruje , nigdy mnie jeszcze nie zaskoczyl romantyczna kolacja przy swiecach. I wcale tego nie chce. Na codzien, przez swoje czyny pokazuje mi jak mnie kocha i to najbardziej doceniam. Zycze kazdej z was takiego kogos, obojetnie jakiej narodowosci, poprostu kochanego mezczyzny, a wiem z doswiadczenia , ze w dzisiejszych podlych czasach ze swieczka takiego szukac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
wazne ,ze sie z nim spotkalas ;p hehehe chociaz jako taki kontakt...a ja matka twa nie jestem co bym miala zjebke dawac....sama powiedzialas,ze masz swoje lata to badz odpowiedzialna....ja bym nie ufala i nie ufam tym wszystkim ARASHOM hehehe sama sie przejechalam pare razy...heh nie ufam im zwlaszcza,ze ja jestem tu on tam nie wiem co robi itp itd :| takze badz czujna ....bo sam wyglad to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, widzisz zona, zeby to wyglad mi te gwiazdy zafundowal... wiedzialam jak wyglada wczesniej, jest przystojny ale nie do konca w moim typie. ujal mnie niesmialoscia, oraz samym zachowaniem wobec mnie. heh, gdyby chociaz sprobowal mnie wtedy przeleciec to bym go na ksiezyc wyslala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, widzisz zona, zeby to wyglad mi te gwiazdy zafundowal... wiedzialam jak wyglada wczesniej, jest przystojny ale nie do konca w moim typie. ujal mnie niesmialoscia, oraz samym zachowaniem wobec mnie. heh, gdyby chociaz sprobowal mnie wtedy przeleciec to bym go na ksiezyc wyslala:P znamy sie od stycznia, wiec niedlugo bedzie 11 miesiecy. na zywo tylko kilka dni - tak ze moze i jestem troche zakochana, ale na pewno mam oczy i uszy szeroko otwarte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po paru dniach wiedziałam że to to, że ten pan będzie moim mężem :) takie szalone zakochanie i nie raz popychało do robienia naprawde szalonych rzeczy, ale nie żałuje niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz, ja jestem dosc uparta i w zyciu i tak robie po swojemu. ale czasem dobrze poczuc choc cien poparcia nawet ze strony anonimowej osoby na forum internetowym, ktora jest jeszcze bardziej szalona niz ja i wyszlo jej to na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dobra ksiezniczki gangesu ja ide spac ;p trzymajta sie hehehe ;] a mnie A uja tym,ze byl chamski,wsibski,przykry i nieogolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a mnie A ujal tym,ze byl chamski,wsibski,przykry,klotliwy i nieogolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, mam pelne poparcie mojej siostry oraz najblizszych przyjaciol, wszyscy mieli okazje go poznac (siostra to nawet jeszcze przed jego wizyta w polsce rozmawiala z nim od dobrych kilku miesiecy - tak sobie rodzinnie gawedzilismy:p ). ale jednak dobrze poczuc choc cien poparcia, nawet od anonimowej osoby na forum internetowym, ktora jest jeszcze bardziej szalona niz ja i wyszlo jej to na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, mam pelne poparcie mojej siostry oraz najblizszych przyjaciol, wszyscy mieli okazje go poznac (siostra to nawet jeszcze przed jego wizyta w polsce rozmawiala z nim od dobrych kilku miesiecy - tak sobie rodzinnie gawedzilismy:p ). ale jednak dobrze poczuc choc cien poparcia, nawet od anonimowej osoby na forum internetowym, ktora jest jeszcze bardziej szalona niz ja i wyszlo jej to na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde:| sorry za zaspamowanie forum, serwer kafeterii wczoraj dziwnie sie zachowywal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze..
kochane pomozcie..co moze oznaczać słówko babusum ..szukalam w słowniku, translatorze nigdzie nie ma..a tak wlasnie sie do mnie odezwał mój prince of persia ..mam nadzieje ze ktoś będzie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a co do neta to ja wlasnie mojego z neta znam .. Nigdy nie zwracałam uwagi wogole na takie rzeczy ale któregos razu...... i tak mnie wzielo: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×