Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

turk kizi- to że 15latka ma 18letniego internetowego chłopaka z drugiego końca świata i chce sie z nim spotkać ale nie informuje rodziców... witaj Elif :) coś Cie dawno tu nie było :) co dzisiaj miałaś na obiad? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja mysle, ze Edunia ma jeszcze czas i powie rodzicom o swoich planach .. Z 2 strony, Edunia myslisz,ze rodzice by mu pozwolili wyjechac?? Do obcego kraju , samemu ? Ja nie wiem nie krytykuje tego, bo byc moze ktos moze mnie skrytykowac rowniez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze swojego doswiadczenia, wiem ze takie mlodziencze milosci internetowe .. nie trwaja dlugo.. bo twierdzisz,ze go kochasz itp.. ale tak naprawde to nie wiesz jakim jest czlowiekiem.. Huseyin jest calkiem inny na msn, przez esy czy telefon a co dopiero na zywo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatnio sie nawet zaczelam zastanawaiac ... I moze on bardziej narazie jak kolega no ale itak bym chciala sie za jakis czas spotkac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 2 storny Ci ''NIEKTORZY'' internetowi kolesie strasznie duzo obiecuja .. raz mnie rozbawilo jak mi koles po 2 h rozmowy pisze 'SENI COK SEVIYORUM' przyjade do Angli do Ciebie .. a ja ze mam chlopaka a ten ja sie zabije.. Kocham Cie i tesknie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich czyli kogo? turków? to myślisz że Ci pozwolą pojechać do niego do turcji albo napiszą mu zaproszenie do polski? nie obraź sie ale Ty jesteś jeszcze dzieckiem, jest to pewnie Twoja pierwsza miłość i myślisz że przetrwacie 3 lub 4 lata znając sie tylko przez internet? (bo do czasu pełnoletności i ukończenia liceum napewno sie do niego nie przeprowadzisz, tak?) pozatym to znajomość internetowa skąd możesz mieć pewność że on jest tym za kogo sie podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej storny .. dziewczyny ktore sa po 18-stce i poznaja kogos na internecie maja wieksze szanse poznania sie tzn .. ze moga wyjechac czy zaprosic.. Ty masz Edunia 15-lat do tego czasu poznasz jeszcze nie jednego.. z reszta ja generalnie balabym sie spotkac z chlopakiem z neta .. (zrobilam to 2 razy, ale chlopak mieszkal w Londynie i byl Polakiem... ) ale i taak sie balam.. z H tez,ale to inna bajka bo sie widzielismy i rozmawialismy w autobusie zanim sie 1 raz spotkalismy .. Edunia, nie gniewaj sie to jest to co ja mysle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ...Kazdy ma prawo do swojego zdania .. To nie jest moja 1 milosc ...Wcale nie mysle o tym tak jak napisalas... Nie zamiezam sie do niego przeprowadzic ... Wiem ze mi do Turcji nie pozwola , i zaproszenie tez by mu nie wyslali , ale jak by go poznali .....Hmm wiem ze ludzie sa inni przez neta ale On jest naprawde inny ....Nawet nie wkreca mi zadnych bajerów ....Pisze jak jest u niego i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najgłupsza rzecz na świecie szukać znajomości przez internet! tysiące pedofili tylko czeka aż taka 15latka łyknie ich bajer :/ pozatym przez internet nie da sie poznać człowieka, poprostu sie nie da- za dużo tam anonimowości. napisałaś gdzieś tam że może jednak go traktujesz bardziej jak kolege...ale chyba jednak nie skoro piszesz na forum o związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibelle ;))) nie bylo mnie bo bylismy w innym miescie przez tydzien. A dzis na obiad mialam zupe pieczarkowa i zapiekanek ziemniaczana z pieczarkami i zemnikam i do teg çacık ;D a co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam na obiad paczke papierosów ;) ehh tak poza obiadem to moje plany sie zmieniają co sekunde, raz że ja wracam, raz, że on przyjeżdża, raz ten termin raz inny, zwariuje chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobiety .. chcialabym tak kiedys sie spotkac na kawce albo przy piwku z Wami i pogadac o tych naszych krejzolkach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak swoją drogą to sobie niezły fetysz znalazł ;) ehh musze rzucić palenie...ale wcale nie chce tego robić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez .. palenie powaznie szkodzi ludziom w Twoim otoczeniu ;) mi bedzie trudno wszyscy w okolo mnie pala .. nie mam motywacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu nie chce rzucać, lubie palić :/ ale mój mąż nie pali (przy nim nie pale, czyli w zasadzie od 3 lat nie paliłam...) rodzice też. gorzej z przyjaciółmi- większość jara jak smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×